Учасники Форуму 2022

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО ФОРУМУ

Перелік учасників виставкової експозиції Форуму 2022 – формується!

Подати заявку на участь зі стендом


1 2 Далі


RH

Україна, 58000, м. Чернівці, вул. Рівненська, 5-А
0 800 211-875
rh.net.ua@gmail.com
rh.ua

Детальніше ...

Компанія RH – лідер ринку УЗД, що представляє надійні ультразвукові апарати та комплектуючі від провідних світових виробників: Toshiba, Siemens, Philips, Medison. Можливість вибору широкої лінійки обладнання бездоганної якості, його налаштування і введення в експлуатацію, відмінний гарантійний та постгарантійний сервіс, проведення навчання персоналу – це ті переваги, які допомагають покупцю знайти найвигіднішу ультразвукову систему швидко і легко. Наш досвід – 15 років успішної роботи на ринку УЗ-обладнання. RH – те, що відрізняє.


Schiller AG в Україні, Представництво

Україна, 04119, м. Київ, вул. Зоологічна, 4-А, оф. 139
+38 (050) 190-66-67
+38 (068) 165-87-99
a.laktionova@schiller.ch
www.schiller-medical.com

Детальніше ...

Представництво Schiller AG в Україні – це представництво швейцарської компанії SCHILLER AG – світового виробника та постачальника медичного обладнання для кардіопульмональної діагностики, дефібриляції та моніторингу пацієнтів, а також програмних рішень для медичної галузі.
Наша продукція рятує життя і надає медикам та медсестрам професійну підтримку.


БЛАГОСВІТ, ФІРМА, ТОВ

Україна, 02230, Київ, Щавинського Василя, 24-А

blagosvit_info@ukr.net
firma-blagosvit.com.ua

Детальніше ...

ТОВ «ФІРМА «БЛАГОСВІТ» – це молода компанія, головною метою якої є забезпечення комфортних умов кожному українцю під час лікування, шляхом постачання високоякісного та ультрасучасного медичного обладнання у медичні заклади України.
Саме тому, ми співпрацюємо з найкращими виробниками медичного обладнання та виробів медичного призначення Туреччини, Німеччини, Польщі, Італії, Іспанії, Америки та Китаю.
ТОВ «ФІРМА «БЛАГОСВІТ» активно розвивається і постійно вдосконалює свій асортимент, враховуючи потреби вітчизняних лікарів та медичних установ.


Дебет Плюс

Україна, 18002, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 132
+380 (67) -620-81-58
sales@debet.com.ua
debet.com.ua

Детальніше ...

Українська компанія-розробник програмного забезпечення для автоматизації бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Нашими клієнтами є як бюджетні установи (органи місцевого самоврядування, управляння та департаменти при них, зокрема відділи освіти та культури), так і комунальні підприємства (заклади охорони здоров’я – комунальні некомерційні підприємства), сільськогосподарські підприємства, підприємства ЖКГ, підприємства з виробництва та торгівлі.


Доппельгерц (Квайссер Фарма Україна, ТОВ)

Україна, 02132, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 26-Ж, оф. 49
+380 (44) 585-34-90 +380 (44) 585-34-92
info@queisser.ua
www.queisser.ua

Детальніше ...

ТОВ «Квайссер Фарма Україна» – ексклюзивний представник німецької ТМ Доппельгерц и ТМ Протефікс в Україні. У сегменті краси та здоров’я Квайссер Фарма працює в 50 країнах світу, більше 10 років. В результаті, багато фармацевтів, косметологів, стоматологів користуються продукцією Доппельгерц, Протефікс і неодноразово рекомендують її своїм клієнтам.
ООО «Квайссер Фарма Украина» – эксклюзивный представитель немецкой ТМ Доппельгерц и ТМ Протефикс в Украине. В сегменте красоты и здоровья Квайссер Фарма работает в 50 странах мира более 10 лет. В результате, многие фармацевты, косметологи, стоматологи пользуются продукцией Доппельгерц, Протефикс и неоднократно рекомендуют ее своим клиентам.


ЕКНА УКРАЇНА, ТОВ

Україна, 02141, м. Київ, вул. Лариси Руденко, 6А
+380 (50) 445 01 81
skyba@ekna.com.ua
ekna.com.ua

Детальніше ...

«Екна Україна» – молода та прогресивна українська компанія, що спеціалізується на медичному обладнанні у багатьох сегментах медичного ринку. Основними напрямками реалізації є візуалізаційне обладнання для потреб медицини та обладнання для інтенсивної терапії.
Спеціалісти «Екна Україна» регулярно підвищують кваліфікацію, проходять навчальні програми міжнародного рівня, знаходяться у постійному контакті з заводами-виробниками закордоном та консультуються з вітчизняними лікарями.


ЕКСІМ, ТОВ

Україна, 03127, м. Київ, пр-т Голосіївський, 120, корп. 1
+380 (44) 209-209-6
+380 (44) 221-45-47
exim@exim.com.ua
exim.com.ua

Детальніше ...

ТОВ «ЕКСІМ» працює на медичному ринку України з 1991 року. Сьогодні ми є високотехнологічним підприємством, що спеціалізується на обладнанні для ультразвукової діагностики.
З 2000 року ми розробляли та виготовляли власні високоякісні апарати УЗД під маркою SonoFly®.
З 2014 року, після кооперації з компанією ТЕЛЕМЕД (Литва), суттєво розширений модельній ряд апаратів УЗД під маркою TELEMED® (в тому числі і ветеринарних). Апарати сертифіковані FDA, CE, ISO.
На даний час ми є уповноваженими представниками компанії ТЕЛЕМЕД в Україні.
ТОВ «ЕКСІМ», також, постачає та ремонтує ДАТЧИКИ до УЗД апаратів різних брендів. Ми пропонуємо, як оригінальні, так і збіжні датчики до УЗД апаратів Acuson, Aloka, ATL, Esaote, Chison, GE, Medison, Mindray, Siemens, Toshiba, Philips, GE, Hitachi, тощо.
Все обладнання та запасні частини відповідають вимогам та сертифіковані FDA, CE, ISO.
Асортимент продукції для медичного ринку:
- Апарати УЗД нові та ті, що були у використанні;
- Датчики до УЗД апаратів майже усіх брендів, нові та ті, що були у використанні;
- Витратні матеріали до УЗД.
www.ultrasound-probe.com
www.ultrasound.com.ua


Зетамед, ТОВ

Україна, 65000, м. Одеса, вул. Маршала Говорова, 10-Д
+38 (097) 160-62-89
amnlynco1@yahoo.com
zetamed.com.ua

Детальніше ...

ТОВ «Зетамед» виробляє та продає дезінфікуючі засоби. Розташовані в місті Одеса.
Ми продаємо свою продукцію в межах України.


Калина компанія з розвитку бізнесу, ТОВ

Україна, 04128, м. Київ, вул. Плодова, 1
+380 (44) 501-92-16
office@meddev.group
www.kalinagroup.com

Детальніше ...

ТОВ «Калина компанія розвитку бізнесу» – національний дистриб'ютор товарів медичного призначення (медичні рукавички, пластирі, шприци, одноразовий медичний одяг та ін.).
За даними Держстату компанія входить до рейтингу 100 кращих і надійних підприємств України, є неодноразовим номінантом національних бізнес рейтингів «ІМПОРТЕР РОКУ», «ВИБІР КРАЇНИ», «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ», а також переможцем всеукраїнського рейтингу «СУМЛІННИЙ ПЛАТНИК ПОДАТКІВ».
Портфель компанії представлено більш ніж 400 найменувань медичних виробів.


Міжнародна школа технічного законодавства та управління якістю (ISTL), ТОВ

Україна, 03035, м. Київ, провулок Ярослава Хомова, 1, оф. 2
+380 (44) 587-61-19
+380 (44) 200-80-97
management@istl.org.ua
www.istl.org.ua

Детальніше ...

Основним завданням Міжнародної школи технічного законодавства і управління якістю є консалтинг в області Європейського технічного законодавства, Директив ЄС, технічних регламентів, стандартів і правил; розробка систем менеджменту відповідно до вимог ISO 9001, ISO 15189, ISO/IEC 17025 і підготовки їх до акредитації та сертифікації, а також навчання і сертифікація спеціалістів лабораторій, медичних закладів, підприємств відповідно до рівня європейської визнаної кваліфікації.


МІРС, Корпорація

Україна, 65012, м. Одеса, вул. Осипова, 37
0 800-404-777
info@liebherr.com.ua
liebherr.com.ua

Детальніше ...

Корпорація «Мірс» вже більше ніж 20 років є офіційним дистриб'ютором всесвітньо відомих європейських компаній. Брендовий портфель охоплює такі визнані торгові марки як Liebherr, Riedel, Peugeot та багато інших.
Liebherr — один з найбільших виробників холодильної техніки в Європі, який вже більше 60 років спеціалізується на виробництві холодильників і морозильних камер для застосування у різних сферах діяльності, в тому числі для медицини. Асортимент Liebherr представлено пристроями як для домашнього використання, так і для медичних закладів, наукових лабораторій, дослідних центрів. Завдяки запатентованим інноваційним технологіям охолодження та високоякісній системі управління у лабораторному обладнанні Liebherr підтримується постійна температура, що гарантує постійну надійну роботу. Liebherr — це найвища ефективність, надійність, безпека, зручність обслуговування та використання, інноваційність.


МЕД ТЕКНОЛОДЖІ, ТОВ

Україна, 01054, м. Київ, вул. Леонтовича, 6-А, оф. 3
+380 (44) 599-79-62
+38 (098) 605-79-62
mtech.head@gmail.com
med-technology.com.ua

Детальніше ...

Офіційний дистриб'ютор і представник широкого спектру світових брендів медичного обладнання. Сучасна і стабільно зростаюча компанія з продажу та обслуговування медичної техніки по всій території України. Наші основні напрямки: реанімація, операційний блок, діагностика, реабілітація та лабораторія.


МЕДАКАДЕМ, ТОВ

Україна, 21000, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 122
+380 (98) 188-44-04 +380 (44) 221-53-04
sale@medakadem.com
www.clinica-web.ua

Детальніше ...

Clinica Web – медична інформаційна система зареєстрована в системі eHealth та має сертифікат відповідності КСЗІ.
Функціональні можливості:
• Call-центр (Binotel, Asterisk, тощо)
• Робоче місце реєстратора
• Робоче місце лікаря
• Картка пацієнта
• Онлайн кабінет пацієнта з медвисновками, та результатами аналізів
• Лабораторія
• Підключення анілізаторів (HL7, ASTM)
• Підключення діагностичного обладнання (МРТ, СКТ, УЗД DICOM)
• Хмарний PACS
• Страхова медицина
• Склад / ТМЦ
• Інформування SMS, Viber, Telegram


МОДЕМ 1

Україна, 04071, м. Київ, вул. Межигірська, 3
+380 (44) 361-82-24
info@modem1.com.ua
www.modem1.com.ua

Детальніше ...

«Модем 1» - офіційний дистриб’ютор «GE Healthcare (CША)» та «RADIOMETER ( Данія)» на території України. Наша компанія діє на ринку медичної техніки України починаючи з1992 року та спеціалізуються у галузі продажу та сервісного обслуговування медичного обладнання. «Модем 1» має сертифікований сервісний центр, який забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування медичного обладнання усі спеціалісти сервісного центру пройшли навчання на фірмах-виробниках та пітвердили свою кваліфікацію для допуску до ремонтних робіт, про що свідчать відповідні сертифікати.


МУКОС Фарма

Україна, 03148, м. Київ, вул. В. Верховинця, 12, оф. 109
+380 (44) 498-90-12
+380 (44) 498-90-13
mucos@mucos.com.ua
mucos.com.ua

Детальніше ...

55 років на фармринку.
Поліензимотерапія – ефективний і безпечний метод лікування, що полягає у застосуванні сумішей ензимів рослинного і тваринного походження.
Показання:
• остеоартроз, артрит
• тромбофлебіти, варикозна хвороба, лімфатичний набряк
• синусит, бронхіт, пневмонія
• аднексит, мастопатії, хронічні інфекції
• до- і післяопераційні запальні процеси, посттравматичні набряки, пластичні і реконструктивні операції
• цистит, простатит


Полтавський завод медичного обладнання та інструментів, ТОВ

Україна, 38754, с. Мачухи, вул. Шевченка, 1А
+380 (50) 633-59-50
+380 (97) 176-85-20
+380 (66) 032-94-21
pz_moi@ukr.net, natalya.reklama82@gmail.com
medoborudovanie.com

Детальніше ...

Представлені торгові марки:
• Стерилізатори парові СП ГК-10, СП ГК-25, СП ВК-30, СП ВК-75, СП ГК-100, СП ГКД-100, СП ГП-250, СП ГПД-250, СП ГП-400, СП ГПД-400, СП ГП-560, СП ГПД-560, СП ГП-750, СП ГПД-750;
• Обладнення з автоматичною системою знезараження стоків, система обробки медичних відходів;
• Камери дезінфекційні КДЕ -2 ПФ, КДЕ -3 ПФ, КДЕ -5 ПФ;
• Аквадистиллятори електричні АДЕ-4, АДЕ-5, АДЕ-10, АДЕ-20, АДЕ-25, АДЕ-50.

ТОВ «Полтавський завод медичного обладнання та інструментів» – український виробник медичного обладнання.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО:
- СТЕРИЛІЗАТОРІВ ПАРОВИХ (автоклавів) від 10 до 750 л,
- обладнання з автоматичною системою знезараження стоків,
- систем обробки медичних відходів,
- КАМЕР ДЕЗІНФЕКЦІЙНИХ від 2 до 5 куб. м,
- АКВАДИСТИЛЛЯТОРІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ АДЕ-4, АДЕ-5, АДЕ-10, АДЕ-20, АДЕ-25, АДЕ-50.
Вся продукція сертифікована та відповідає стандартам якості.
Головні принципи роботи: інноваційність, якість та надійність обладнання, бездоганне гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, навчання та методична підтримка персоналу Замовника, індивідуальний підхід.
Приймаємо активну участь у тендерних закупівлях.


Протек Солюшнз Плюс

Україна, 02002, м. Київ, вул. Митрополита А. Шептицького, 4-А, оф. 40а
+380 (44) 228-38-19
office@protech-plus.com.ua
protech-plus.com.ua

Детальніше ...

Компанія Protech Solutions Plus спеціалізується на медичних витратних матеріалах та медичних меблях.
Protech Solutions Plus — прямий імпортер витратних матеріалів найвищої якості власних торгових марок — SoloCare (шприци та інфузійні системи) і MedTouch (одноразові медичні рукавички, з якими Protech Solutions Plus отримала нагороду Choice of the Year 2020 як №1 на ринку серед одноразових медичних рукавичок).


Протек Солюшнз Україна, ТОВ

Україна, 02002, м. Київ, вул. Митрополита А. Шептицького, 4, 9 поверх, оф. 34
+380 (44) 593-43-25
+380 (44) 593-43-29
office@protech-solutions.com.ua
protech-solutions.com.ua

Детальніше ...

Протек Солюшнз Україна – офіційний дистриб'ютор компанії GE Healthcare. Наша компанія займається постачанням сучасного медичного обладнання, а саме: МРТ, КТ, УЗД апарати, мамографи, ангіографічні та рентгенівські системи, монітори пацієнтів, реанімаційне обладнання та багато іншого. Головні принципи роботи компанії: інноваційність, якість і надійність обладнання, бездоганне гарантійне і післягарантійне обслуговування. Компанія має свій сервісний центр.


СКАЙ МЕДІКА, ТОВ

Україна, 03058, м. Київ, вул. Миколи Голего, 5, оф. 121-А
+ 38 (044) 351-11-12
+ 38 (044) 351-11-17
+ 38 (050) 351-43-33
+ 38 (050) 351-93-43
+ 38 (044) 502-68-10
info@sky-medica.com
sky-medica.com

Детальніше ...

ТОВ «СКАЙ МЕДІКА» пропонує системи забору крові та аксесуари до них, лабораторні пластикові вироби, автоматичні дозатори, мийно-дезінфекційні машини для ендоскопів та дезінфекційні засоби до них, медичний одяг.
Ми готові запропонувати продукцію світових виробників зі складу в Києві, оптом і в роздріб:
- Вакуумні системи для взяття венозної крові LIND-VAC® (InterVacTechnology, Естонія)
- Системи для взяття венозної крові (SARSTEDT AG&Co., Німеччина)
- Автоматичні ДОЗАТОРИ та наконечники до них (AHN Biotechnologie GmbH, Німеччина)
- Лабораторний пластиковий посуд (SAM PLAST d.o.o. (Сербія) та SARSTEDT AG&Co., (Німеччина))
- Автоматичні мийно-дезінфекційні машини для гнучких ендоскопів DetroWash® та засоби для дезінфекції і стерилізації ендоскопічного обладнання Detrox® (Detro Healthcare Chemical Industries Co., Туреччина)
- Медичний одяг (SPIСARD, Україна)

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, СТАБІЛЬНІСТЬ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ – ФУНДАМЕНТ НАШОЇ РОБОТИ!


Ті Джі Хелс

Україна, 03190, м. Київ, вул. Ружинська, 31-42
+38 (067) 928-62-21
info@tghealth.org
tghealth.com.ua

Детальніше ...

Ексклюзивний дистриб'ютор чеського обладнання GOLEM (гінекологічні крісла, операційні столи, каталки тощо.). Компанія займається просуванням технології ЕКМО від Getinge Group (Екстракорпоральної мембранної оксигенації), підтримання життєдіяльності в умовах реанімації, також пропонує витратні матеріали для кардіохірургії, торакальної хірургії від американської компанії Atrium (дренажні системи).
Медичні ліжка польського виробництва REHA-BED.
Реанімаційні ліжка з Литви від TANETA.


1 2 Далі

Comments are closed