Учасники 2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ


АВІС – МЕД

Україна, 03148, м. Київ, вул. Сім`ї Стешенків, 3, оф. 165
+380 (44) 403-25-24 +380 (44) 403-20-60
avismed@ukr.net
www.avismed.uaprom.net

Детальніше ...

ЕКГ аксесуари (електроди, гель, крем, ремені, кабелі); гель для УЗД; SpO2 датчики; папір для ЕКГ і лабораторного обладнання; електроди для Холтерівського моніторингу; термопапір для відеопринтера.


АФС Медицинтехнік, ТОВ

Україна, 01032, Київ, вул. Саксаганського, 119, 6 поверх
+380 (44) 359 00 88 +380 (44) 359 05 98
afs@afsmt.com.ua
afsmt.com.ua

Детальніше ...

ТОВ «АФС Медицинтехнік» - є дочірньою компанією AFS Medizintechnik GmbH, Гамбург, Німеччина.
Компанія займається поставками медичного обладнання та товарів медичного призначення на ринки України.
ТОВ «АФС Медицинтехнік» є єдиним офіційним дистриб’ютором компанії PHILIPS Healthcare в Україні, ексклюзивним дистриб'ютором високоефективного кровоспинний засобу Celox, а також ексклюзивним дистриб'ютором компанії Heinemann Medizintechnik GmbH, Німеччина (виробник ЛОР-обладнання).
Наші переваги:
• Ми консультуємо Вас, аби Ви придбали те, що Вам дійсно необхідно
• Найкраще медичне обладнання за доступними цінами
• Індивідуальний підхід до кожного замовника
• Прямі поставки медичного обладнання з Європи та США
• Пропозиція устаткування тільки високої якості від провідних Європейських та світових виробників. Весь асортимент медичного обладнання, який ми пропонуємо, сертифікований в Україні та відповідає всім регламентованих стандартів якості.


Вектор-Бест-Україна, ТОВ

Україна, 02088, Київ, вул. Дяченка, д. № 20-А, оф.154
+38 (044)-220-04-04 +38 (044)-220-04-05
vector@vbestua.com
www.vector-best.kiev.ua

Детальніше ...

ТОВ «Вектор-Бест-Україна» - єдиний офіційний представник АТ «Вектор-Бест» - лідера з виробництва наборів реагентів для діагностики захворювань людини методом ІФА та ПЛР. Також ми являємося ексклюзивними дистрибюторами продукції: дозаторів «Sartorius» (Фінляндія), допоміжного обладнання «Biosan» (Латвія), ІФА-аналізаторів «Dynex Technologies» (USA), обладнання для ПЛР-діагностики “Bio-Rad” (USA), ламінарних систем POZNAŃ sp. z o.o. (Польща), гематологічних аналізаторів та реагентів, аналізаторів ШОЕ «SFRI» (Франція).


ДЕЙЛІ-ТРЕЙД, ТОВ

Україна, 04073, м. Київ, пр-т Степана Бандери, 21, оф. 423
+380 (44) 490-35-41
sales@dailytrade.com.ua
www.dailytrade.ua

Детальніше ...

Компанія ДЕЙЛІ-ТРЕЙД є офіційним уповноваженим представником: - рентгенівських систем ARCOM International S.r.l. та IMAGO Radiology S.r.l; - плоскопанельних рентгенівських детекторів DRTECH; - рентгенівських випромінювачів I.A.E. S.p.A; - медичних моніторів JUSHA. Також ми є офіційним дилером канадського виробника рентгенівських генераторів СРІ та партнером компанії VAREX (HV-кабелі, коліматори та AEC-камери). Вся продукція, яку ми представляємо, сертифікована та відповідає європейським стандартам якості.


ЗДРАВО, ТОВ

Україна, 04114, м. Київ, вул. Автозаводська, 54/19
+380 (44) 377-52-87
info@heaco.ua
www.zdravo.in.ua

Детальніше ...

ТОВ «ЗДРАВО» - успішна компанія, яка є ексклюзивним представником кращих лікарських брендів і сучасного медичного обладнання в Україні. Запорукою успіху компанії є інноваційність, гнучкість, маркетинг відносин та сервіс. Компанія пропонує широкий вибір якісного обладнання від провідних виробників, починаючи з термометрів і пульсоксиметрів до рентгенапаратів та комплексного оснащення операційних. Головними характеристиками обладнання є надійність та точність за доступною ціною.


ІНТЕЛМЕД, ТОВ

Україна, 88000, м. Ужгород, пл. Ш. Петефі, 11, оф. 6
+38 (050) 428-80-01
intlmed@intlmed.com.ua
www.intelmed.uz.ua

Детальніше ...

Компанія «ІНТЕЛМЕД» – перший офіційний дистриб’ютор SIEMENS Healthineers в Україні. Компанія «Інтелмед» надає весь спектр послуг у галузі лабораторної діагностики. Ми пропонуємо тільки якісне обладнання фірми Siemens, витратні матеріали та реагенти. Дилерські відносини з заводами-виробниками дозволяють компанії продавати лабораторне обладнання за вигідними для клієнта цінами, а саме: - аналізатори сечі - аналізатори діабету - імунохімічні аналізатори - Гемостаз - біохімічні аналізатори - гематологічні аналізатори - діагностика (РОС) - системи для моніторингу. Компанія «Інтелмед» на вигідних для замовника умовах проводить сервісне обслуговування лабораторного обладнання і приладів, встановлення обладнання, навчання персоналу, продаж запчастин. Ми пропонуємо розробку ІТ-продуктів для автоматизації процесів медичних закладів усіх форм власності. Компанія «Інтелмед» надає повний спектр послуг з проектування лабораторій різного профілю, забезпечуючи виконання всіх вимог для даних приміщень згідно ДСТУ.


Інтермедика

Україна, 03670, м. Київ, вул. Гарматна, 6
+380 (44) 501-21-72
secretary@intermedica.com.ua
www.intermedica.com.ua

Детальніше ...

Інтермедика – глобальна компанія, що спеціалізується на оснащенні та обслуговуванні клініко-діагностичних лабораторій, відділень функціональної діагностики і ветеринарних кабінетів. Заснована у 1991 році в США. На ринку України з 2006 року. Ексклюзивний представник в Україні компаній-виробників HTI (США), OPTI Medical Systems (США), Streck (США). Інтермедіка має свій сервісний центр і широко поширену дилерську мережу.


Мед Ексім

Україна, 01032, м. Київ, вул. Hазарівська, 1
+380 (44) 234-48-28 +380 (44) 234-36-28
medexim@medexim.ua
www.medexim.ua

Детальніше ...

«Мед Ексім» є представником компаній зі світовим ім'ям: Esaote, Medispeс, Brightfield, IMAX, AREL, Sunlight, Asclepion, СIVCO, Straub, Owandy. Головними принципами роботи компанії «Мед Ексім» є: інноваційність, якість і надійність обладнання та технології, ефективність і комплексність в оснащенні медичних установ, бездоганне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Компанія має свій авторизований сервісний центр. Оперативність і терміни поставок гарантуються наявністю власних складських приміщень компанії.


МЕДІКОМ-УКРАЇНА, ТОВ

Україна, 03115, м. Київ, вул. Серпова, 11
+380 (44) 303-99-43
sales@medicom-ua.com
www.medicom-ua.com

Детальніше ...

ТОВ «МЕДІКОМ-УКРАЇНА» є дочірнім підприємством світового виробника одноразових засобів індивідуального захисту та витратних матеріалів для медицини й стоматології. Головний офіс компанії MEDICOM розташований в Канаді, вся продукція має найвищу якість та відповідає вимогам FDA та ISO 9001. Асортимент продукції, що пропонується на українському ринку: - Рукавички оглядові нестерильні та стерильні латексні, нітрилові та вінілові, поліетиленові ; - Маски захисні 3-шарові; - Шапки-берети; - Стерилізаційні пакети і рулони; - Бахіли поліетиленові; - Нарукавники; - Серветки медичні/стоматологічні; - Пакети поліетиленові; - Простирадла одноразові «спанбонд».


Медгарант

Україна, 02132, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 26
+380 (04) 585-10-70 +380 (44) 585-10-71

www.medgarant.net.ua

Детальніше ...

ТОВ «Медгарант» – офіційний представник всесвітньовідомого італійського виробника рентгенологічних, флюороскопічних та мамографічних систем General Medical Merate (GMM). Даний виробник досить давно завоював повну довіру не тільки в Європі, але і в США та інших високорозвинених країнах. Завдяки професійному підходу, високоякісному обладнанню та суворої концепції розвитку компанія зайняла лідируючі позиції на ринку діагностики. За останніх 10 років змонтовано та успішно експлуатується понад 500 одиниць рентген техніки GMM в Україні. Лідерство на ринку України в даному напрямку досягнуто завдяки кращому співвідношенню ціна/якість продукції GMM і найкращою сервісною структурою серед конкуруючих послуг.


МУКОС Фарма, Представництво

Україна, м. Київ, вул. Василя Верховинця, 12, оф. 109
+380 (44) 498-90-12
mucos@mucos.com.ua
www.wobenzym.com.ua

Детальніше ...

52 роки на фармринку Поліензимотерапія – ефективний і безпечний метод лікування, що полягає у застосуванні сумішей ензимів рослинного і тваринного походження. Показання: • остеоартроз, подагра, ревматоїдний артрит, хвороба Бехтєрєва, розсіяний склероз • тромбофлебіти, варикозна хвороба, лімфатичний набряк • синусит, бронхіт, пневмонія • аднексит, мастопатії, хронічні інфекції • до- і післяопераційні запальні процеси, посттравматичні набряки, пластичні і реконструктивні операції • цистит, простатит • ІХС, інфаркт міокарда • підвищення ефективності антибіотиків


ОНІКО, МПТВП

Україна, 04070, м. Київ, вул. Волоська, 55/57
+380 (44) 502-24-45 +380 (44) 502-24-47
oniko@oniko.ua
www.oniko.ua

Детальніше ...

МПТВП «ОНІКО» - торгово-виробниче підприємство, засноване в 1992 році. Підприємство підтримує партнерські стосунки з всесвітньовідомими виробниками: AGFA, GE Inspection Technologies, Nasco, 3B Scientific, CAE, Limbs&Things, MIOX Co та іншими. «ОНІКО» - один із лідерів на українському ринку виробників та постачальників медичного рентгенівського обладнання, витратних матеріалів, медичних тренажерів, симуляторів та манекенів-імітаторів. Головним напрямком діяльності є забезпечення медичних та навчальних закладів: •рентгенівським обладнанням та аксесуарами; •рентгенівськими плівками та реактивами для їх обробки; •засобами захисту від іонізуючого випромінювання; •засобами візуалізації та друку; • інформаційними системами PACS, HIS, RIS і програмним забезпеченням; • медичними тренажерами, манекенами-імітаторами для відпрацювання базових та спеціальних навичок, віртуальними медичними симуляторами, анатомічними моделями; •обладнанням для дезінфекції та очищення питної та стічних вод; •гарантійним та постгарантійним технічним обслуговуванням. Підприємство має власне виробництво рентгенографічних плівок і хімічних реактивів для їх обробки, засобів захисту від іонізуючого випромінювання, аксесуарів для відділень променевої діагностики, рентгенівського обладнання. Інженери сервісної мережі МПТВП «ОНІКО» є сертифікованими, висококваліфікованими фахівцями, що постійно беруть участь у тренінгах компаній-виробників обладнання.


Поліпромсинтез, ТОВ

Україна, 04136, м. Київ, вул. Маршала Гречка, 14
+380 (44) 369-59-53 +380 (44) 369-30-11
info@polypromsyntes.com
www.polypromsyntes.com.ua

Детальніше ...

«Поліпромсинтез» – український виробник обладнання для гідротерапії, а саме, ванн бальнеологічних та медичних душових установок. Компанію засновано у 1995 році. Якість продукції виробництва «Поліпромсинтез» підтверджено багаторічним досвідом експлуатації в більш ніж 500 санаторно-курортних і медичних закладах в Україні, Білорусі, Казахстані та Грузії. На всю продукцію надається гарантія та повний спектр сервісного обслуговування.


Провіденс Медіка, компанія

Україна, 02095, м. Київ, вул. Княжий Затон, 16-В
+380 (44) 538-02-79 +380 (44) 538-02-81
info@providence.com.ua
www.providence.com.ua

Детальніше ...

Компанія «Провіденс Медіка» працює на медичному ринку України з 1999 року. Наша спеціалізація: Поставка обладнання для: - кардіохірургії, онкології, травматології, інтервенційної хірургії та кардіології - кількісної експрес-діагностики in vitro - низькотемпературної плазмової стерилізації - візуалізації судин Технічна підтримка клієнтів: - інсталяція обладнання, гарантійний та післягарантійний спеціалізований сервіс - навчання медичного персоналу


СПІЛКА АВТОМАТИЗАТОРІВ БІЗНЕСУ

Україна, 03115, м. Київ, вул. Депутатська, 16/8
+38 (044) 221-38-65
info@unionba.com.ua
unionba.com.ua

Детальніше ...

«Спілка Автоматизаторів Бізнесу» – всеукраїнська громадська організація, яка об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективного використання в різних галузях економіки. Компанії, що входять до Спілки, можуть допомогти користувачам в підборі технологій для вирішення будь-яких бізнес-задач, надати послуги з впровадження та супроводу інформаційних систем для управління та обліку.


ТІ ДЖІ ХЕЛС

Україна, 03190, м. Київ, вул. Ружинська, 31-42
+38 (067) 928-62-21
info@tghealth.org
tghealth.com.ua

Детальніше ...

Ексклюзивний дистриб'ютор чеського обладнання GOLEM (гінекологічні крісла, операційні столи, каталки тощо.). Компанія займається просуванням технології ЕКМО від Getinge Group (Екстракорпоральної мембранної оксигенації), підтримання життєдіяльності в умовах реанімації, також пропонує витратні матеріали для кардіохірургії, торакальної хірургії від американської компанії Atrium (дренажні системи).


Топлайн

Україна, 49000, м. Дніпро, вул. Данила Галицького, 2-А
+38 (098) 723-48-48 +38 (050) 723-48-48 +38 (063) 723-48-48
mdoc@i.ua

Детальніше ...

Проектування та виготовлення медичного одягу, основний напрямок компанії Topline, що була заснована у 2008 році. За час нашого існування, компанія встигла завоювати довіру клієнтів в регіонах України та за кордоном. Наші переваги: - Особиста виробнича база; - Низька ціна в секторі високоякісного медичного одягу; - Весь товар сертифіковано; - Стислі терміни виконання замовлень; - Розробка та виготовлення корпоративних логотипів; - Підбір корпоративних кольорів; - Великі знижки на оптові замовлення.


УМТ+, ТОВ

Україна, 04112, м. Київ, вул. Ризька, 8-А
+380 (44) 404 59 99 +380 (44) 404 60 04
root@umt.net.ua
www.umt.net.ua

Детальніше ...

Компанія УМТ+ - лідер ринку медтехніки України і генеральний дистриб'ютор провідних світових брендів: Hologic, Intermedical, Accuray, Mediso. Компанія спеціалізується на постачанні та обслуговуванні медобладнання з 1995 року, а також організовує навчальні заходи для медпрацівників. УМТ+ поставляє сучасну діагностичну апаратуру (рентгенівські та ангіо - системи, ОФЕКТ/КТ/ПЕТ, маммографи, денситометри), радіохірургічне обладнання (Кібер-Ніж, Томотерапія).


Уномед, ТОВ

Україна, 03134, м. Київ, вул. Симиренка, 36-Б, оф. 405а
+380 (44) 206-78-12 +380 (44) 599-57-12 +380 (44) 206-78-12
2unomed@gmail.com
www.unomed.kiev.ua

Детальніше ...

ТОВ «Уномед» – постачальник виробів медичного призначення та медичного обладнання провідних виробників. Ми є офіційним дистриб'ютором виробників "Balton" та "ConvaTec", а також пропонуємо продукцію медичного призначення інших зарубіжних та вітчизняних виробників, таких як "Bbraun", "Galmed" та інших. Працюємо по всій Україні, нашими клієнтами є оптові та роздрібні організації, провідні благодійні онди, обласні та міські лікарні, пологові будинки, приватні медичні центри.


Comments are closed