Учасники виставки комплексного забезпечення медичних лабораторій

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ КОМПЛЕКСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МЕДИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЙ 2022

Перелік учасників виставки – формується!

Подати заявку на участь зі стендом


1 2 Далі


CITY 24, ТЕРМІНАЛЬНА МЕРЕЖА

Україна, 01042, м. Київ, провулок Новопечерський, 5
+380 (99) 505 57 57

city24.ua

Детальніше ...

Термінальна мережа «CITY 24» найбільший небанківський оператор терміналів України. 10 років на On-line ринку платежів.
«CITY 24» - це 12000 терміналів самообслуговування у 2000 населених пунктах.
Прийом платежів наближено до споживача та здійснюється в Метрополітені, вокзалах, аеропортах України, мережах супермаркетів. В кожному Супермаркеті мережі АТБ. Реалізована оплата послуг на професійному платіжному сайті city24.ua. Обслуговує 4000 Сервісів. Має 3 мільйони користувачів.


Snibe

Snibe Building, No.23, Jinxiu East Road, Shenzhen, 518122, China
+86 186 0300 2270
sales@snibe.com
www.snibe.com

Детальніше ...

Snibe (Shenzhen New Industries Biomedical Engineering Co., Ltd) є провідною світовою діагностичною біомедичною компанією in-vitro. Snibe зосереджується на хемілюмінісцентному імуноаналізі(CLIA) більше 27 років. Компанія радо надає індивідуальні діагностичні рішення для лабораторій у більш ніж 146 країнах та регіонах.
Snibe створив 4 основні науково-дослідні центри, включаючи реагент, інструмент, магнітні мікрогранули та сировину для реагентів, щоб закласти міцну основу для розробки найширшого діапазону аналізаторів CLIA та тестового меню.
У 2018 році компанія успішно розробила найшвидший у світі аналізатор CLIA – MAGLUMI X8 з пропускною здатністю 600 т/год. Щоб задовольнити попит мегалабораторій Snibe оголосив про стратегічне партнерство з Thermofisher і Hitachi для запуску рішення Total Laboratory Automation у 2019 році. Більше того, щоб допомогти у боротьбі з COVID-19, Snibe успішно розробив комплекти CLIA 2019-nCoV (SARS-CoV-2) у 2020 році, перші в своєму роді в світі, які отримали знак CE.


Алтимед, ТОВ

Украина, 03164, м. Київ, вул. Обухівська, 135, оф. 6
+380 (63) 318-60-72
altimedzinin@gmail.com
altimed.com.ua

Детальніше ...

Компанія ТОВ АЛТИМЕД є провідним дистриб’ютором обладнання і реагентів та розхідних матеріалів зосереджених на лабораторному ринку України.
Наше портфоліо понад 1000 готових продуктів охоплює різноманітні галузі, включаючи гематологію, імунологію, біохімію, цитологію. Завдяки досвідченим менеджерам та обладнанням і розхідними матеріалами для лабораторії ТОВ АЛТИМЕД пропонує нашим клієнтам широкий асортимент продукції із взаємовигідними умовами першочергово для клієнта, замовника товару.


Астравір Текнолоджі, ТОВ

Україна, 61011, м. Харків, Полтавський Шлях, 6
+380 (99) 032-52-14
info@astravirtech.com.ua
www.astravirtech.com.ua

Детальніше ...

"Астравір Текнолоджі" — це найбільша в Україні сучасна лабораторія, основною спеціалізацією якої є розробка та виробництво ПЛР тест-систем. В асортименті компанії тест-системи для визначення Covid-19, респіраторних, герпесних, урогенітальних, кишкових інфекцій, онкогенетичних маркерів. Сучасне виробництво займає площу 1000 кв.м. У лабораторіях підприємства над розробкою та виробництвом працюють понад 30 кваліфікованих співробітників, серед яких є кандидати біологічних наук. Уся сировина і готова продукція проходить ретельний контроль якості на усіх етапах виробництва, відповідно до міжнародних стандартів ISO 13485, що підтверджено сертифікаційними органами Європейського Союзу (ЄС).


Віватек

Україна, 01033, м. Київ, вул. Либідська, 17
+380 (97) 575-70-20
vivatec.ag@gmail.com
vivatec.com.ua/uk/

Детальніше ...

ТОВ «Віватек» є постачальником медичного, лабораторного та ветеринарного обладнання.
Ми також постачаємо інжектори та витратні матеріали до них (Німеччина), мікроскопи та оптику (Нідерланди).
Співпрацюємо із брендами, які заслуговують довіри: Genrui та MedTron.


Вітротест Біореагент, ТОВ

Україна, 01103, м. Київ, вул. М. Бойчука, 18 Б, оф. 56
+380 (44) 222-76-72
info@vitrotest.ua
vitrotest.ua

Детальніше ...

ТОВ «Вітротест Біореагент» — це надійний постачальник та бізнес-партнер.
Компанія відстежує найактуальніші запити ринкового середовища, саме тому у квітні 2020 року фахівцями підприємства одними з перших в Україні були розроблені та впроваджені у виробництво імуноферментні тест-системи для діагностики COVID-19, які не поступаються за своїми характеристиками кращим світовим аналогам IVD-індустрії.
Компанія ТОВ «Вітротест Біореагент» має більш ніж 20-тирічний досвід у розробці та виробництві ІФА тест-систем для діагностики in vitro, вагому інноваційну складову продукції, команду кваліфікованих науковців і фахівців з біотехнології.


Діалог Діагностікс

Україна, 04209, м. Київ, вул. Лебединська, 10
+380 (44) 390-37-76
info@dialogd.com
www.dialogd.com

Детальніше ...

Компанія Діалог Діагностікс є офіційним представником компаній Roche Diagnostics (Швейцарія), Sebia (Франція), Becton Dickinson (США), Norma (Угорщина), Domel (Словенія). Компанія пропонує широкий спектр товарів, необхідних для кожної сучасної лабораторії, а саме: автоматичні аналізатори для імунохімії, клінічної хімії, гематології, електрофорезу, ПЛР діагностики, діабетології та багато іншого.


ДІАМЕБ ТРЕЙД, ТОВ

Україна, 76014, м. Івано-Франківськ, вул. Симона Петлюри, 25
+380 (342) 77 51 22
+380 (67) 343 67 64
info@diameb.ua
diameb.ua/uk

Детальніше ...

ТОВ «ДІАМЕБ ТРЕЙД» - дистриб'ютор лабораторного обладнання з більш як 20-річним досвідом у діагностиці in-vitro. Офіційний представник виробників CORMAY, DIALAB, DIA.PRO, DIAGON, DIATRON, DRG, GENRUI, MICROLIT, MONOBIND, MYBIOSOURCE, SINNOWA та SNIBE на території України. Високоякісне обладнання та реагенти для будь-якого напрямку лабораторної діагностики (біохімія, гематологія, гемостаз, ІФА, ІХЛА, наукові дослідження), а також системи забору крові та дозуюче обладнання.


ЕМПІРІКА Медична компанія, ТОВ

Україна, 02132, м. Київ, вул. Садова, 135, 3-4, поверх 2, оф. 5
+380 (44) 223-14-06
office@empiricahealthcare.com
empiricahealthcare.com

Детальніше ...

ТОВ «Медична компанія «ЕМПІРІКА» – це українська компанія, що спеціалізується на розробці рішень під ключ для медичних установ. Ми пропонуємо широкий спектр медичного та лабораторного обладнання, витратних матеріалів, а також забезпечуємо подальшу сервісну та консультаційну підтримку.
Наші спеціалісти та адміністрація мають більш ніж 15-річний досвід співпраці з національними замовниками. Ми прагнемо бути надійним, гнучким і компетентним партнером для нашого замовника.


ЛАБІКС, ТОВ

Україна, 01004, м. Київ, вул. Дарвіна, 10, оф. 37
+380 (44) 227-18-33
+380 (67) 267-18-33
info@labix.com.ua
www.labix.com.ua

Детальніше ...

ТОВ «ЛАБІКС» – ексклюзивний представник компаній-виробників:
Гематологічних аналізаторів серій Micros, Pentra та Yumizen, біохімічних аналізаторів серії Pentra, реагентів, контрольних матеріалів – HORIBA ABX (Франція);
Аналізаторів глюкози, лактата, гемоглобіну та гліколізованого гемоглобіну – EKF - diagnostic GmbH (Німеччина);
Систем забору капілярної та венозної крові – SC-Sanguis Counting GmbH (Німеччина);
Контрольні матеріали для аналізаторів сечі – Kova International, Inc (США).


ЛАБВІТА, ТОВ

Україна, 03022, м. Київ, вул. М. Ломоносова, 75-A, оф. 123
+380 (44) 594-55-00
info@labvita.com.ua
labvita.com.ua

Детальніше ...

Лабвіта – надійний та стабільний партнер, що ефективно працює на діагностичному ринку України вже понад 10 років. Наша мета − покращити якість медичної допомоги пацієнтам в Україні, пропонуючи оптимальні рішення у галузі лабораторної діагностики.
Лабвіта – офіційний сертифікований партнер визнаного світового лідера в галузі виробництва обладнання для гематологічного аналізу, аналізу гемостазу та аналізу сечі Sysmex в Україні. У лютому 2022 року Лабвітою отримано черговий сертифікат про проходження «Sysmex Extended Service Audit».
Лабвіта пропонує інноваційне та визнане у всьому світі лабораторне обладнання, реагенти та витратні матеріали від провідних світових виробників, які охоплюють усі напрямки лабораторної діагностики:
• Гематологія, аналіз сечі, аналіз гемостазу, онкогенетика (Sysmex Corporation, Японія),
• Імуногематологія, біохімія імунохімія (Ortho Clinical Diagnostic, США),
• Аналіз ШОЕ та клінічна мікробіологія (Alifax s.r.l., Італія),
• Мікробіологія, MALDY TOF (Autobio, КНР),
• Діагностика та моніторинг цукрового діабету (Trinity, США, Dr Muller, Німеччина),
• Невідкладний аналіз (Boditech, Ю. Корея, Edan, КНР),
• Цитологія та патоморфологія (ILSA, Франція, Especialidades Médicas Myr, Іспанія),
• HLA-типування, супровід трансплантацій (Care Dx, Швеція),
• ПЛР тестування (Bioer, КНР, АртБіоТех, РБ),
• Мікроскопія (MOTIC, КНР).
Ми є надійним партнером для найбільших приватних лабораторних мереж, таких як: СИНЕВО, ДІЛА, СмартЛаб, Ескулаб, Інвітро, Інвіво та ін., а також лабораторій державних лікувально-профілактичних установ України (клініка ОХМАДИТ, Національний інститут Рака, Національний інститут міська станція переливання крові, Київський обласний онкологічний диспансер та ін.).
Ми ґрунтуємося на найсучасніших методиках та стандартах діагностики. Пропоновані клініко-лабораторні рішення компанії дозволяють фахівцям практичної охорони здоров'я збільшувати ефективність лікувально-діагностичного процесу та успішно лікувати пацієнтів.
Ми любимо свою справу та націлені на збереження здоров'я та покращення якості життя людей в Україні.


ЛАБЛАЙФ, ТОВ

Україна, 03680, м. Київ, вул. Ямська, 72
+380 (44) 500-22-40
+380 (67) 217-04-74
lablife.zakaz@gmail.com
www.lablife.com.ua

Детальніше ...

ТОВ «Лаблайф» - вітчизняний постачальник сучасного обладнання та діагностичних реагентів для медичних лабораторій.
Ми пропонуємо високоякісну продукцію для проведення лабораторних досліджень: клінічна біохімія, гематологія, коагулометрія, імунологія, аналіз сечі, електроліти та гази крові, невідкладна діагностика, експрес-тестування.
Продукція європейського рівня, допомога кваліфікованої команди «Лаблайф» та якісне сервісне обслуговування — це те, що потребують і отримують наші замовники


Лабораторія Гранум, ТОВ

Україна, 61001, м. Харків, вул. Франківська, 14
+380 (57) 752-32-33
+380 (57) 752-32-30
granumlab@gmail.com
granum.ua

Детальніше ...

ТОВ «Лабораторія Гранум» - виробництво і реалізація наборів для діагностики аутоімунних і запалювальних захворювань та оцінки гормонального статусу на основі методів ІФА та латексної аглютинації, наборів для клінічної біохімії, наборів для оцінки системи гемостазу та наборів для визначення груп крові для використання в медичній практиці при проведенні діагностичних досліджень in vitro. Постачання обладнання для комплексного забезпечення лабораторій та виробів медичного призначення.


ЛАЙТДЖИН

Україна, 04116, м. Київ, вул. Коперника, 12-Д
+380 (44) 489-22-55
office@lightgene.com.ua
lightgene.com.ua

Детальніше ...

ТОВ «ЛАЙТДЖИН» одна з найбільш динамічних компаній, що активно розвивається на ринку лабораторного обладнання для ПЛР-досліджень в Україні. ТОВ «ЛАЙТДЖИН» спеціалізується не лише на продажах обладнання, але й надає повний спектр послуг, пов’язаних з його реєстрацією, встановленням та сервісним обслуговуванням.
Для своїх клієнтів компанія пропонує послуги: легалізація ПЛР в Україні; реєстрація ПЛР-тест-систем, обладнання, пластику в системі МОЗ України; комплексне оснащення ПЛР-лабораторій сучасним високотехнологічним обладнанням; участь у створенні методичних рекомендацій; навчання методам ПЛР-аналізу та роботі на тест-системах «АмпліСенс»; тестування рівня професійної підготовки персоналу; сервісне обслуговування обладнання; консультації та інформаційна підтримка. Продукція, яку пропонує компанія, має сертифікати відповідності та дозволена до використання в клінічній лабораторній діагностиці.
У нашій компанії працюють високопрофесійні фахівці в області лабораторної діагностики, молекулярної біології, ветеринарії. Інженерний відділ компанії проводить сервісне обслуговування всього спектру обладнання. Співробітники відділу технічного обслуговування пройшли відповідне навчання та мають сертифікати від виробників, що підтверджують їх високу кваліфікацію.


ЛЕДУМ, ТОВ

Україна, 49069, м. Дніпро, пр-т Б. Хмельницького, 17
+380 (67) 560-52-42
official@ledum.com.ua
ledum.com.ua

Детальніше ...

ТОВ «Ледум» засноване у 1994 році. Підприємство спеціалізується на просуванні медичного та лабораторного обладнання для підприємств і організацій Служби крові України. Крім того, важливою складовою нашої роботи є забезпечення трансфузійної служби України контейнерами для донорської крові з подальшою переробкою крові на компоненти. ТОВ «Ледум» – член Асоціації Служби крові України, член міжнародного співтовариства трансфузіології ISBT, член Європейської Бізнес Асоціації ЕBA.
Вся продукція відповідає європейським і світовим стандартам якості. Наша діяльність здійснюється згідно з ліцензійними вимогами.


Міжнародна школа технічного законодавства та управління якістю (ISTL), ТОВ

Україна, 03035, м. Київ, провулок Ярослава Хомова, 1, оф. 2
+380 (44) 587-61-19
+380 (44) 200-80-97
management@istl.org.ua
www.istl.org.ua

Детальніше ...

Основним завданням Міжнародної школи технічного законодавства і управління якістю є консалтинг в області Європейського технічного законодавства, Директив ЄС, технічних регламентів, стандартів і правил; розробка систем менеджменту відповідно до вимог ISO 9001, ISO 15189, ISO/IEC 17025 і підготовки їх до акредитації та сертифікації, а також навчання і сертифікація спеціалістів лабораторій, медичних закладів, підприємств відповідно до рівня європейської визнаної кваліфікації.


МІЗ-МА, ТОВ

Україна, 67701, м. Білгород-Дністровський, вул. Маяковського, 59
+380 (4849) 2-22-07
+380 (4849) 6-55-11
vika@mizma.od.ua, viktoria@miz-ma.ua
www.miz-ma.ua

Детальніше ...

ТОВ «МІЗ-МА» – сучасне підприємство, яке спеціалізується на випуску стерилізаторів повітряних та парових різних об’ємів, які використовуються для стерилізації та дезінфекції виробів медичного призначення; термостатів сухоповітряних, які використовуються в медицині, лабораторіях, аграрній та харчовій промисловості.
Нове направлення – виготовлення медичних меблів для медичних закладів.
Підприємство має сертифікат якості ISO. Вся продукція зареєстрована та відповідає технічному регламенту щодо медичних виробів.
Вироби зареєстровані в Росії, Білорусі, Казахстані.


МІРС, Корпорація

Україна, 65012, м. Одеса, вул. Осипова, 37
0 800-404-777
info@liebherr.com.ua
liebherr.com.ua

Детальніше ...

Корпорація «Мірс» вже більше ніж 20 років є офіційним дистриб'ютором всесвітньо відомих європейських компаній. Брендовий портфель охоплює такі визнані торгові марки як Liebherr, Riedel, Peugeot та багато інших.
Liebherr — один з найбільших виробників холодильної техніки в Європі, який вже більше 60 років спеціалізується на виробництві холодильників і морозильних камер для застосування у різних сферах діяльності, в тому числі для медицини. Асортимент Liebherr представлено пристроями як для домашнього використання, так і для медичних закладів, наукових лабораторій, дослідних центрів. Завдяки запатентованим інноваційним технологіям охолодження та високоякісній системі управління у лабораторному обладнанні Liebherr підтримується постійна температура, що гарантує постійну надійну роботу. Liebherr — це найвища ефективність, надійність, безпека, зручність обслуговування та використання, інноваційність.


МК Квертімед-Україна, ТОВ

Україна, 61052, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 26
+380 (57) 752-10-52
+380 (57) 752-10-54
kmukr@ukr.net
kmed.com.ua

Детальніше ...

МК Квертімед-Україна є постачальником лабораторного обладнання та витратних матеріалів: автоматичних аналізаторів електролітів, глюкози, газів крові, гематологічних; автоматичних та напівавтоматичних коагулометрів, біохімічних аналізаторів та пристроїв для електрофорезу білків, дозаторів, лічильників лейкоформули, іншого обладнання, також постачання біохімічних реагентів та реагентів для діагностики гемостазу, лабораторного пластику. Компанія здійснює розробку, сервіс лабораторного обладнання та реагентів.


МОДЕМ 1

Україна, 04071, м. Київ, вул. Межигірська, 3
+380 (44) 361-82-24
info@modem1.com.ua
www.modem1.com.ua

Детальніше ...

«Модем 1» - офіційний дистриб’ютор «GE Healthcare (CША)» та «RADIOMETER ( Данія)» на території України. Наша компанія діє на ринку медичної техніки України починаючи з 1992 року та спеціалізуються у галузі продажу та сервісного обслуговування медичного обладнання. «Модем 1» має сертифікований сервісний центр, який забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування медичного обладнання усі спеціалісти сервісного центру пройшли навчання на фірмах-виробниках та підтвердили свою кваліфікацію для допуску до ремонтних робіт, про що свідчать відповідні сертифікати.


1 2 Далі

Comments are closed