Відгуки

Відгуки

BCM УКРАЇНА


Щорічно Форум проходить на високому професійному рівні. У цьому році, незважаючи на всім відомі причини, Форум об'єднав достатню кількість експонентів, що викликало інтерес з боку відвідувачів і забезпечило хорошу відвідуваність.

ДІАМЕБ


Дякую за Вашу роботу, за великий внесок у розвиток медицини в Україні. У рамках Форуму фахівці компанії провели робочі зустрічі біля стенду, представили доповіді і провели майстер-клас. Сподіваємося на подальшу, таку ж плідну, взаємовигідну співпрацю.

Интермедика-Україна


Дякуємо Вам, що, незважаючи на складну політичну ситуацію в нашій країні, Ви зробили все можливе і провели V Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров'я нації» на високому рівні. З кожним роком організація і проведення Ваших заходів тільки покращується, а Ваш рівень професіоналізму зростає. Спасибі Вам, що у співпраці з Вами ми завжди отримуємо не тільки висококваліфіковану допомогу, а й розуміння, і можливість знайти компромісне рішення при виникненні труднощів будь-якого рівня. Бажаємо Вам подальшого розвитку, процвітання і сподіваємося на тривалу співпрацю!

Медігран


Міжнародний Медичний Форум пройшов на високому рівні. Нам було приємно взаємодіяти з організаторами даного заходу, отримуючи максимально повний супровід на всіх етапах підготовки до участі у виставці, а також її наукової частини. Крім того, якісно, серед інших цей захід виділяють продумана інформаційна підтримка, скоординована робота, оперативне розміщення інформації про компанію на різних інформаційних ресурсах. Організатори завжди завчасно дбають про запрошення для наших гостей. Підводячи підсумки, хочеться сказати, що Форум підтвердив свій затребуваний високий статус і став святом для нашої компанії. Велике спасибі за співпрацю.

Медімекс-Україна


Наша компанія щиро вдячна за прекрасну організацію Форуму. Завдяки висококваліфікованій підтримці з боку Оргкомітету, під час проведення конференцій, відмінній технічній організації і супроводу нашого семінару по ударно-хвильовії терапії, ми здобули перемогу в номінації «Кращий науково-практичний захід». Увага і досвід забудовників стендів допомогли нам удосконалити нашу ідею розміщення банерів і створити стенд, який привернув увагу відвідувачів.

Національне бюро з туризму Угорщини


Наша спільна думка, як Національного бюро з туризму Угорщини та експонентів: брати участь у виставці доцільно і корисно. Інший склад учасників і відвідувачів відкриває зовсім інші, нові можливості просування національного продукту в цілому, і власного продукту постачальників послуг. Те, що рівень відвідувачів не просто інший, а значно вище, ніж на туристичних виставках, відзначають всі експоненти. Наш стенд відвідали переважно лікарі-фахівці, які цікавилися певними, конкретними можливостями лікування та оздоровлення. Особливо варто відзначити інтерес дерматологів до лікування псоріазу на курорті Харкань. Крім лікарів, серед відвідувачів були і представники тур- і медоператорських компаній, медико-туристичних онлайн медіа, що також обіцяє розширення співпраці.

Нова медична група


З огляду на відгуки компаній, які також брали участь в інших виставках, Міжнародний Медичний Форум був кращим в порівнянні з виставкою «Охорона здоров'я», яка проходила раніше.

Профімед-сервіс


Дякуємо Вам за гідну професійну організацію Медичного Міжнародного Форуму! Цей рік підтвердив, що на професійній платформі Форуму активність відвідувачів набагато вище, ніж на інших виставках. Ми констатуємо той факт, що команда, яка працює над організацією події, успішно виконала поставлені перед нею завдання.

Рош Україна


У цьому році наша компанія взяла участь у роботі Міжнародного Медичного Форуму – представила своє обладнання. Враження від Форуму залишилися хорошими: нашу експозиційну площу відвідала велика кількість, як існуючих, так і потенційних клієнтів. За ці три дні ми провели ряд конструктивних переговорів. Захід такого рівня проходить тільки один раз в рік і збирає навколо себе кращих фахівців охорони здоров'я.

ТІНІТЕРІЯ


Форум дає можливість розширити корисні контакти. Наприклад, представляючи себе на спеціалізованій виставці, ми змогли провести зустріч з представниками відомої клініки, з якими до цього ніяк не могли вийти на зв'язок. Деякі відвідувачі спеціально приїжджали на Форум, щоб відвідати наш стенд. Ми високо цінуємо продуктивність роботи виставки, адже вона дозволяє зрозуміти, з ким ми будемо далі працювати, а хто не «наш ринок». Результативність – інший важливий показник, заради якого ми беремо участь в Форумі. Так, 3 договори з моменту виставки ми вже підписали. Причому 1 – на нову продукцію, якої не було в минулому році в нашому продакт-портфелі.

УКР ДІАГНОСТИКА


Форум, як завжди, пройшов на високому рівні. Учасники та відвідувачі змогли почерпнути для себе корисну інформацію. Кількість відвідувачів була максимальною. Приємно, що вся Ваша і наша робота з підготовки до виставки була затребуваною.

УМТ +


Ми вдячні за актуальну тематику конференцій, змістовні доповіді та координацію заходів. У рамках Форуму висвітлювався широкий діапазон проблем сучасної медичної галузі і практики охорони здоров'я. На Форумі були представлені дуже цікаві доповіді, панувала інтелігентно-інтелектуальна атмосфера. Сподіваємося на подальшу участь у наступному Міжнародному Медичному форумі.

Група Компаній «МедЕксперт»


Група компаній «МедЕксперт» дякує організаторам Міжнародного Медичного Форуму, який у цьому році пройшов на високому рівні. Цей Форум відрізняли масштабні експозиції, якісний і кількісний склад цільової аудиторії – медичні працівники, розширена міжнародна участь, ділова, і разом з тим, душевна атмосфера.

ВД «Заславський»


Хочемо висловити свою подяку за організацію та проведення чергового Медичного Міжнародного Форуму! Організація і саме проведення заходу проходило на відмінному рівні. Лікарі, з якими нам вдалося поспілкуватися, на Форумі залишилися задоволені заходом і конференціями, що проходили протягом усіх днів Форуму.

ВД «Моріон» (газета «Тижневик Аптека», журнал «Український Медичний Журнал»)


Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров'я нації» – це головна подія медичної і фармацевтичної галузі, яка дає учасникам ринку стратегічну можливість познайомитися з клієнтами і розповісти про себе. Виставки, які проходять у рамках Форуму, є єдиними, які дійсно за роки своєї роботи зарекомендували себе важливим майданчиком для ділового спілкування, обговорення професійних питань, обміну досвідом. Видавничий дім «Моріон», газета «Тижневик Аптека» і журнал «Український Медичний Журнал» традиційно беруть участь у Форумі та є інформаційними партнерами. Завдяки відмінній організації та злагодженій роботі організаторів, ми щорічно збільшуємо число передплатників і набуваємо нових клієнтів.

Видавництво «Медкнига»


Видавництво «Медкнига» співпрацює з Міжнародним Медичним Форумом з першого року проведення даного заходу. Ми раді спостерігати, як маленька, здавалося б, неконкурентоспроможна виставка з року в рік перетворилася в масштабний проект, який, на думку нашого колективу, поки є найкращим у сфері медичного виставкового бізнесу в Україні. Маючи досвід роботи практично з усіма організаторами медичних заходів в Україні, можемо зі стовідсотковою впевненістю сказати, що такі прекрасні результати проведення Форуму виходять завдяки ретельній підготовці, дуже грамотній організації, самовіддачі кожного співробітника, причетного до існування Форуму. Дуже раді нашій співпраці.

Видавництво «Професійні видання»


Видавництво «Професійні видання» висловлює Вам свою повагу і дякує за надану можливість взяти участь у організованому Вами Форумі. Нас вразило розмаїття стендів, велика кількість відвідувачів, науково-практична програма. Було приємно усвідомлювати, що і наш стенд гармонійно вписався в загальну концепцію Форуму і користувався досить великою увагою відвідувачів. Ми з радістю приймемо участь в майбутніх заходах.

Книга плюс


Непроста ситуація в країні викликала сумніви в ефективності проведення Форуму. Але організатори заходу розвіяли всі наші побоювання – Форум пройшов на високому рівні: приємно вразила кількість учасників, у тому числі іноземних. Завдяки добре проведеній рекламно-інформаційній компанії Форуму, захід зібрав велику кількість відвідувачів, проводилися цікаві конференції і проходили ділові зустрічі. Бажаємо успіху та сталого розвитку організаторам Форуму. Щиро вдячні за прекрасну роботу. Сподіваємося на плідну співпрацю у майбутньому.

Comments are closed