Официальная поддержка 2021

Официальная поддержка 2021


(доступны только украинский и английский переводы)

М. В. Степанов,

Міністр охорони здоров'я України

Шановні організатори, учасники та гості!
 
Від імені Міністерства охорони здоров’я України та від себе особисто вітаю вас із відкриттям XII Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації», Міжнародного форуму «Менеджмент в охороні здоров'я», X Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України» та II Міжнародного конгресу з лабораторної медицини.
 
Без перебільшень хочу визнати Міжнародний медичний форум переможцем у складному особистому протистоянні з пандемією COVID-19. Знаю, скільки зусиль, праці та віри було докладено організаторами, щоб такий значущий для медичної спільноти захід не просто відбувся, а трансформувався у новий формат і відповідав усім вимогам нових реалій. Події, що збирають медичних фахівців з усієї України та зарубіжжя на одному майданчику, отримали нове життя! Ще більш насичена наукова програма, масштабні спеціалізовані виставки, найсучасніші новинки медичного та лабораторного обладнання, та ще багато корисного та цікавого для нас підготували організатори цього року.
 
Користуючись нагодою, хочу вчергове наголосити на такій важливій та актуальній темі як вакцинація. Ми увійшли у важкий період розповсюдження нового штаму коронавірусу. Боротьба з ним потребує наших згуртованих дій, відповідальності та самодисципліни. І найголовніше зараз – вакцинація. На сьогодні це – єдиний шлях зберегти здоров'я і життя. Світ вже рік живе в умовах нової реальності. Всі довго звикали до масок і антисептиків, але зрештою вони стали нашим невід'ємним атрибутом. Тому, і вакцинація має стати для нас звичним явищем. Одне просте правило, яке варто знати кожному: вакцинація = життя!
 
Крім того я переконаний, що в Україні найкращі вчені і ми, звісно, підтримуємо вітчизняне виробництво вакцин. Цього року вперше були закладені кошти на створення біокластеру для виробництва вакцин. Це тільки перші кроки в цьому напрямку, але ми будемо над ним працювати і розвивати.
 
Також сьогодні ми маємо велику мету – це трансплантаційна незалежність України. Я впевнений, цього можна досягти протягом 3 років. І українці більше не будуть змушені їздити за кордон, щоб врятувати життя. Дуже важливо, щоб галузь трансплантації була максимально чистою і прозорою. Золоті руки лікарів здатні творити дива. Але із сучасним високоточним обладнанням вони зможуть рятувати набагато більше життів. Забезпечення наших медзакладів необхідною технікою – один із пріоритетів Міністерства охорони здоров’я.
 
Звісно, ситуація в медицині ще далека від ідеальної. І по суті, за рік ми лише надолужуємо те, що втратили за попередні 5–6 років. Але ми рухаємося в прискореному темпі і про позитивні зміни говорю не лише я – це підтверджують і медики, і пацієнти.
 
Я твердо переконаний: велич держави не вимірюється кількістю зброї. Вона вимірюється здатністю держави захистити кожного громадянина. Для мене важливо, щоб українці знали: незалежно від статків, вони зможуть отримувати найпрофесійнішу допомогу. Для нас важливо кожне життя.
 
Я вдячний кожному відвідувачу за бажання та використану можливість бути тут, а отже – за бажання вчитися новому, розвиватися, й поповнювати свої знання. Лише безперервний розвиток та самовдосконалення приведуть до успіху і допоможуть сформувати потужну медичну галузь. Тож, бажаю всім продуктивно провести час і отримати прекрасні емоції та враження від участі у заходах!

Р. М. Ісаєнко,

голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Шановні колеги!
 
Щиро вітаю вас від імені Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками із відкриттям XII Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров`я нації».
 
Одним із основних пріоритетів роботи галузі охорони здоров’я для української держави є забезпечення наших громадян високоякісними і ефективними лікарськими засобами та медичними виробами, а вітчизняні медичні заклади – сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням. Адже саме від гарантованої якості ліків і своєчасної діагностики залежить результат лікування, а значить, і життя наших співгромадян. Саме тому Держлікслужба реалізовує державну політику у сфері контролю якості лікарських засобів і медичних виробів та ліцензування господарської діяльності на фармацевтичному ринку.
 
Мені приємно, що одним із напрямів науково-практичної програми Конгресу є «Організація і управління в фармації», а в експозиційній частині виставки PHARMAExpo компанії-учасники на своїх стендах презентуватимуть продукцію тільки вищого ґатунку: лікарські препарати, парафармацевтичну продукцію, медичні вироби, лікувальні та лікувально-профілактичні засоби.
 
Міжнародний медичний форум — це чудова можливість отримати нові знання, обмінятися досвідом із колегами, дізнатися про актуальні нововведення у різних сегментах системи охорони здоров’я.
 
Користуючись почесною нагодою, щиро дякую організаторам форуму за підготовку важливого для вітчизняної системи охорони здоров’я заходу! Учасникам та відвідувачам бажаю гарного конструктивного настрою, плідної праці та, звичайно, міцного здоров’я!

А. Б. Віленський,

Голова Національної служби здоров'я України

Дорогі колеги!
 
Від імені Національної служби здоров'я України та від себе особисто вітаю всіх гостей та учасників XII Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Дванадцятий рік поспіль цей грандіозний захід збирає фахівців, яких об’єднує одна важлива мета – працювати в інтересах пацієнтів. Національна служба здоров'я України також з думкою про пацієнта продовжує втілювати системні зміни і трансформувати медичну реформу. 30 березня 2018 року НСЗУ почала свою роботу як нова інституція державної влади з людським обличчям і стійкими цінностями. Цього року третю річницю ми зустріли напередодні старту вже другої в Україні Програми медичних гарантій – гарантованого переліку медичних послуг, який дає пацієнтові фінансову точку опори під час лікування раціоналізує витрати коштів на медичні послуги. Ми вдячні кожному, хто зробив свій внесок в реалізацію однієї з найскладніших та найзатребуваніших реформ країни.
 
Варто відзначити, що за роки існування Міжнародного медичного форуму вдалося зробити надможливе – об’єднати на одній міжнародній платформі представників влади, лікарів усіх галузей медицини, науковців, виробників медичного обладнання та фармацевтичної продукції з метою обміну досвідом, пошуків розв’язання актуальних проблем медичної галузі, модернізації системи охорони здоров’я.
 
На спеціалізованих виставках відвідувачі зможуть ознайомитися з сучасним медичним обладнанням, інструментарієм, витратними матеріалами, фармацевтичною продукцією. Бажаю всім нових відкриттів, робочих знайомств, успіхів у реалізації професійних ідей!

Валентина Гінзбург,

Директорка Департаменту охорони здоров'я м. Києва, Доктор медичних наук

Шановні учасники організатори та гості XIІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» і Міжнародного форуму «Менеджмент в охороні здоров'я»!
 
В черговий раз рада вітати вас від імені Департаменту охорони здоров’я в столиці України!
 
Форум на сьогодні став вже традиційним місцем зустрічі медиків, керівників медичних закладів, чиновників та адміністраторів охорони здоров’я, виробників медичного обладнання, фармацевтів, науковців, розробників в галузі медицини, спеціалістів медичної освіти тощо.
 
До цього заходу готуються, на нього чекають, адже всі активності - конференції, семінари, обговорювання, презентації – що проходять під його егідою направлені на розвиток галузі в цілому та на особисте професійне вдосконалення кожного учасника.
 
На мій погляд те, що Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» з успіхом проходить вже дванадцятий раз – найкраще підтвердження його актуальності, затребуваності та ефективності.
 
Я хочу побажати всім учасникам в першу чергу – насолодитися спілкуванням в професійному колі, обмінятися один з одним досвідом, отримати якомога більше нових знань та компетенцій в галузі медицини.
 
Вірю, що Форум і цього разу для багатьох з нас стане стимулом для подальших досягнень та особистого росту! Плідної та цікавої роботи!

Олена Володимирівна Єфіменко,

Директорка Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації

Шановні колеги!
 
Рада вітати вас на відкритті XIІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».
 
Галузь охорони здоров’я має бути однією з найсильніших ланок національного господарства України. Тож завдання, яке стоїть перед Урядом, Міністерством охорони здоров’я України, науковцями — добре організувати та надалі успішно управляти нею.
 
Міжнародний медичний форум є ще одним щаблем у безперервному професійному розвитку, де ми маємо змогу отримати нові компетенції, розширити свої професійні знання. Щорічні зустрічі на форумі представників медичної спільноти України, колег з-за кордону є надзвичайно ефективними, адже тут фахівці можуть наживо обмінюватися досвідом, представляти інноваційні наукові розробки для діагностики, лікування та профілактики захворювань, підвищувати професійний рівень.
 
Від імені Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації хочу висловити подяку організаторам, учасникам та гостям цієї знакової для української медицини події за спільні зусилля у боротьбі за здоров’я нації!
 
Бажаю всім натхнення та продуктивної роботи протягом усіх трьох днів!

Анатолій Загородній,

Президент Національної академії наук України, академік НАН України

Шановні колеги!
 
Радий вітати Вас з відкриттям XІІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Медицина – це система наукових знань і практичної діяльності, метою якої є зміцнення і збереження здоров’я, подовження життя людини, профілактика й лікування хвороб. Коло інтересів медицини охоплює всі сфери особистого і громадського життя людини. Медицині, як «мистецтву зцілення» (з латини medeor – зцілювати), притаманні насамперед гуманність і професійність. І від того, як ми ставимося до вітчизняної системи охорони здоров’я, залежить її розвиток і збереження нашої нації.
 
Медичний форум – одна з найважливіших подій, що надає учасникам змогу представити актуальні дослідження та розробки в лабораторній медицині, медичній радіології, онкології, медицині невідкладних станів, фізіотерапії та реабілітації, хірургії та нейрохірургії, педіатрії, епідеміології, клінічній фармакології, загальній фармації та багатьох інших напрямах.
 
На мій погляд, саме відкритий діалог і конструктивна співпраця між людьми, які продукують інновації, та фахівцями, які застосовують їх на практиці, є одним із важливих чинників розвитку української медицини.
 
Не без гордості хотів би зазначити, що науковці Національної академії наук України запропонували чимало розробок, призначених для використання у сфері охорони здоров’я. Серед таких, зокрема, є розробки, що їх практикують і в умовах бойових дій, надаючи першу медичну допомогу і лікуючи отримані ураження, і під час медико-соціальної реабілітації військових. Як приклад наведу сімейство приладів електростимуляції з біологічним зворотним зв’язком для відновлення рухів та мовлення після тяжких поранень, хвороб нервової системи – інсульту, ДЦП тощо. З їх допомогою вже проліковано понад 25 тис. хворих.
 
Більше 150 методик в абдомінальній хірургії, травматології, пульмонології, проктології, мамології, гінекології, отоларингології, офтальмології базуються на революційній українській технології електрозварювання живих м’яких тканин, що значно зменшує крововтрати та пришвидшує загоювання ран. Успішно проведено понад 200 тисяч операцій.
 
Я вірю, що ці та інші здобутки стануть початком ери розробок світового масштабу, і держава врешті-решт підтримає українських науковців, що дасть їм змогу повною мірою реалізувати свій творчий потенціал.
 
Бажаю, щоб під час фахових дискусій у вас з’явилося багато цікавих проєктів, що закладуть фундамент для докорінних змін на краще!

В. Цимбалюк,

Президент Національної академії медичних наук України, академік

Шановні колеги!
 
Від імені Національної академії медичних наук України щиро вітаю Вас з відкриттям XII Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації», Міжнародного форуму «Менеджмент в охороні здоров'я», X Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України» та II Міжнародного конгресу з лабораторної медицини.
 
Науковий прогрес, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження інноваційних технологій сприяє не лише економічному зростанню Держави, а й є запорукою її справжньої незалежності та перспективи розвитку на майбутнє.
 
Саме тому Державні установи НАМН України приймають активну участь у формуванні науково-практичної програми X Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» та II Міжнародного конгресу з лабораторної медицини.
 
Інститути представлять результати фундаментальних досліджень та новітні наукові розробки у медичній галузі.
 
За багато років Міжнародний медичний форум став найпотужнішою платформою, де створено умови для комплексного підходу до вирішення актуальних проблем медичної галузі. Переконаний, що таке поєднання сприятиме обміну досвідом та дасть можливість вирішувати найбільш актуальні питання медичної науки та практичної сфери охорони здоров`я України.

Юрій Вороненко,

академік НАМН України, ректор НУОЗ України імені П. Л. Шупика

Дорогі колеги!
 
Сердечно вітаю Вас із початком роботи XII Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації», Міжнародного форуму «Менеджмент в охороні здоров'я», X Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України» та II Міжнародного конгресу з лабораторної медицини.
 
Форуми справедливо заслужили визнання та повагу з боку організаторів охорони здоров'я, науковців, лікарів, провізорів, виробників і дистриб'юторів медичної техніки та лікарських засобів. Високий статус подій щорічно підтверджують факти. А саме: зали, заповнені фахівцями сфер охорони здоров’я та фармації, численна аудиторія провідних вітчизняних та іноземних доповідачів, яка постійно розширюється, а також кількість і географія експонентів.
 
Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, як флагман безперервної професійної підготовки фахівців для сфери охорони здоров’я України, безумовно, підтримує якісні освітні ініціативи. І, маючи статус одного із організаторів Форумів, робить усе можливе для того, щоб запропоновані заходи принесли відвідувачам максимальну користь та відповідали реаліям сьогодення.
 
Кафедри університету — активні учасники формування науково-практичної програми, що реалізується у межах Міжнародного медичного конгресу та Міжнародного конгресу з лабораторної медицини. Адже саме завдяки їм спеціалісти підвищують рівень кваліфікації та залишаються в епіцентрі останніх наукових розробок наших учених. От і цьогоріч вони отримають можливість обговорити інновації у профілактиці, діагностиці та лікуванні, що найближчим часом посядуть гідне місце у вітчизняній медичній практиці.
 
Кожен фахівець матиме унікальну можливість на спеціалізованих виставках дізнатися більше про найсучасніші технології, протестувати якісне медичне обладнання, а також оцінити новинки фармацевтичної продукції.
 
Зичу гостям та учасникам важливих подій плідної співпраці, професійного спілкування, корисних знайомств та успіхів у подальшій роботі на користь здоров'я громадян України!

О. В. Сергієнко,

Директор КНП «Київський міський цент крові»

Шановні колеги!
 
Вітаю вас із відкриттям важливої події у житті фахівців лабораторної служби – Міжнародного конгресу з лабораторної медицини! Цього року ми маємо окремий масштабний захід, який сприятиме підвищенню кваліфікації лабораторних працівників, допоможе у вирішенні проблемних питань сучасних напрямів лабораторної медицини.
 
Під час низки заходів спеціальної програми будуть обговорені найважливіші та найактуальніші теми галузі, представлені новітні розробки. Також учасники матимуть змогу удосконалити методи своєї роботи, отримати фахові консультації від відомих експертів лабораторної галузі. Потужна експозиція успішно доповнить науково-практичну частину конгресу. На цій платформі можна ознайомитися з продукцією світових лідерів в області поставок обладнання і розробок для лабораторій, встановити ділові контакти, зробити вибір, попередньо дізнавшись переваги обладнання, взявши участь у презентаціях.
 
Для мене та для всіх спеціалістів, пов’язаних з трансфузіологічною допомогою, особливо актуальною буде фахова школа з міжнародною участю «Прикладні питання діяльності суб'єктів системи крові та забезпечення трансфузіологічної допомоги». Сподіваюся, що нові знання та досвід допоможуть сформувати єдиний підхід і сконцентрувати всі зусилля на наданні доступних і якісних лабораторних послуг населенню країни.
 
Тому, щиро бажаю усім учасникам наснаги, мудрості, плідної роботи, виваженості у прийнятті рішень й сміливості для їх втілення!

І. М. Сорока,

Президент Українського медичного клубу, заслужений працівник охорони здоров’я України

Вельмишановні організатори, учасники та гості форумів!
 
Від імені Українського медичного клубу, офіційного партнеру IMF, радий вітати вас на XII Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині — здоров’я нації» та Міжнародному форумі «Менеджмент в охороні здоров'я»!
 
Мені надзвичайно приємно долучитися до таких масштабних заходів, спрямованих на розбудову охорони здоров'я України. Впевнений, що всіх учасників форумів об'єднує спільна мета — бажання вдосконалюватися, розвиваючи світову медицину.
 
Як президент Українського медичного клубу хочу наголосити, що наша організація повністю поділяє мету та цілі організаторів заходу. Ми разом прагнемо згуртувати медичну спільноту для підвищення суспільного статусу медиків, зайняти лідерські позиції у модернізації охорони здоров’я, інформаційно та професійно підтримувати спеціалістів, які працюють в галузі охорони здоров’я, а також сприяти впровадженню нових методів і технологій в профілактику, діагностику, лікування та реабілітацію.
 
Радий бачити, що серед учасників форумів є багато керівників галузі, головних лікарів закладів охорони здоров’я, представників медичного бізнесу, фахових лікарських громадських організацій і об’єднань, які також є членами Українського медичного клубу.
 
Дуже цінним є те, що в Україні ось вже 12 років ми маємо інтегральну фахову платформу для ефективної комунікації держави, управлінців, практиків охорони здоров’я, медичної науки, освіти і бізнесу. Міжнародний медичний форум та Міжнародний форум «Менеджмент в охороні здоров'я» єднають професіоналів.
 
Виклики сучасності спонукають і мотивують нас до створення і обговорення українською медичною експертною спільнотою дієвої національної політики і системи охорони здоров’я. Форуми надають нам таку можливість.
 
Бажаю вам здоров’я, професійного зростання і незабутніх вражень від участі!

С. В. Клименко,

д.м.н., проф. завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики НУОЗ України імені П. Л. Шупика

Шановні організатори, учасники та гості!
 
З приємністю вітаю Вас із початком роботи XII Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації» та II Міжнародного конгресу з лабораторної медицини!
 
Ці грандіозні для медичної галузі заходи – чудова можливість ознайомитися з останніми досягненнями технологій, налагодити партнерські зв’язки, поділитися напрацюваннями з колегами, долучитись до нових трендів у реорганізації системи охорони здоров’я. Форум та Конгрес мають стати непересічною подією для фахівців сфери лабораторної медицини.
 
Сьогодні дуже важливим є належне функціонування лабораторної медицини в Україні, адже відомо, що 70-80% інформації, необхідної для клінічних рішень, профілактики, діагностики та лікування захворювань, надають клінічні лабораторні дослідження, і їх значимість неухильно зростає.
 
Лабораторна медицина є надзвичайно складною і наукоємною галуззю. Тому рівень підготовки сучасного спеціаліста з лабораторної медицини потребує безперервного оновлення та удосконалення, він має оволодівати найновішими технологіями та інноваціями. Програми підготовки таких спеціалістів постійно вдосконалюються, відображаючи розширення сфери діяльності лабораторної медицини, впровадження нових технологій і виникнення нових завдань.
 
Я впевнений, що професіоналізм, знання, досвід і високі людські якості наших спеціалістів дають усі можливості ефективно модернізувати вітчизняну систему охорони здоров’я й вивести українську медицину на найвищий європейський рівень.
 
Бажаю учасникам плідної роботи, натхнення та нових творчих здобутків!

О. Б. Динник,

кандидат медичних наук, головний лікар Інституту еластографії, президент ГО «Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики» (УАФУД), член Виконкому Асоціації радіологів України (АРУ), член ESR, EFSUMB, EASL

Шановні організатори, учасники та гості!
 
ГО «Українська асоціація фахівців з ультразвукової діагностики» (УАФУД) радо вітає учасників XII Міжнародного медичного форуму (XII ММФ) «Інновації в медицині — здоров’я нації»!
 
Життя бентежне та сповнене несподіванок… Прийшла ера COVID-19 і вже рік планета терміново шукає відповіді на виклики часу! Медицина стала провідним вектором соціального життя. Ми знову плануємо свої зустрічі з колегами та новітніми технологічними рішеннями на сучасній інформаційній платформі Міжнародного медичного форуму.
 
Але… Пандемія COVID-19 змінила пріоритети.
 
Фахівцям ультразвукової і функціональної діагностики стало актуально опанувати ультразвукову діагностику легень – Lung Ultrasound (LUS) та розлади мікроциркуляції при COVID. Саме у вересні 2020 р. на ХI ММФ вперше прозвучали доповіді з узагальнення світового досвіду УЗД легень при COVID і принципи УЗ допомоги в сортуванні та супроводі цих хворих. УАФУД саме тоді поставила завдання створити робочу групу з залученням фахівців УЗД, лікарів інтенсивної терапії та пульмонологів з метою створення національного протоколу. І вже на XII ММФ цей протокол буде оприлюднено широкому загалу фахівців.
 
Започатковано вітчизняний стартап портативного УЗ апарату з інтегрованим протоколом LUS для зручності фахівців і прискореної реєстрації даних. Не є несподіванкою полісистемні ураження при COVID і методи функціональної діагностики дозволяють оцінити мікроциркуляції з мікротромбоутворенням.
 
Всі ці заходи зокрема вирішують нагальні проблеми лікарів первинної ланки на принципах надання УЗД на місці потреби – фокус на POCUS (point-of-care Ultrasound).
 
УАФУД створила ресурс для лікарів з питань боротьби з COVID-19 - http://ultrasound.net.ua/materiali/materiali-po-radiologiji-pid-chas-pandemiji-covid19/.
 
УАФУД переклала українською настанови WFUMB та EFSUMB по захисту і беспечному виконанню УЗД під час пандемії. Цією настановою вже рік користуються тисячі лікарів УЗД в Україні - https://wfumb.info/wp-content/uploads/2020/04/WFUMB-Position-Statement-COVID_19_Ukrainian.pdf.
 
УАФУД планує в рамках XII ММФ провести Школу з висвітлення та опанування різноманітних технологій ультразвукової і функціональної діагностики. Лікарі - лідери галузі та тренери фірм-вендорів нададуть слушні поради, які апарати для діагностики краще придбати для первинної, а які — для вторинної ланки.
 
Ультразвукова і функціональна діагностика є підмурком для вирішення складних і пересічних клінічних завдань, скринінгу та профілактики розповсюджених інфекційних та неінфекційних хвороб. Чекаємо Вас на заходах УАФУД! Буде безпечно, інформативно, креативно і корисно!

Т. І. Гавриленко,

професор, головний спеціаліст з лабораторної діагностики НАМН, віце-президент Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини, керівник міжінститутського лабораторного Референтного центру НАМН України

Шановні колеги, вітаю вас з початком роботи II Міжнародного конгресу з лабораторної медицини!
 
Цього року на міжнародному рівні організатори заходу разом з Національною академією медичних наук України проводять ІI Міжнародний конгрес з лабораторної медицини присвячений повсякденній роботі та перспективі діяльності діагностичних та наукових лабораторій.
 
Це чудова можливість ознайомитися з останніми досягненнями у сегменті діагностичних технологій, налагодити партнерські зв’язки, поділитися напрацюваннями з колегами. Це – непересічна подія для фахівців у сфері лабораторної медицини. У рамках виставки презентуються кращі зразки продукції світових лідерів з виробництва обладнання для лабораторій.
 
Представники компаній детально пояснюють, які технічні характеристики і переваги має обладнання, які особливості його використання. На основі таких професійних рекомендацій легко обрати оптимальний варіант.
 
Програма заходу, окрім цікавої експозиції, передбачає потужне науково-практичне наповнення. Зокрема, запланована низка заходів, де до уваги аудиторії пропонуються цікаві виступи на актуальні теми. Цього року наукову спільноту запрошують долучитися до обговорення індикаторів якості лабораторних послуг і достовірності результатів лабораторних досліджень.
 
Бажаєте не тільки дізнатися про новітнє обладнання, а й випробувати його у дії? Таку нагоду надає Українська лабораторна школа. Її учасники мають можливість отримати професійні консультації експертів Лабораторної та метрологічної служби НАМН України, міжінститутського Референтного лабораторного центру НАМН України і провідних компаній-виробників апаратури, а також відвідати майстер-класи на діючому обладнанні: біохімічних автоматичних аналізаторах, гематологічних аналізаторах, автоматичних коагулометрах, аналізаторах гемостазу, імуноферментних аналізаторах. Визначити особливості використання хемілюмінесцентного та інших методів на новому обладнанні.
 
Важливе місце одержить питання про первинну ланку, її забезпечення. Ці та інші питання будуть розглянуті під час цього заходу.
 
Дорогі друзі! Колеги! Впевнена, що ми ще не один раз будемо збиратися на семінарах і Українській лабораторній школі. Будемо радіти здобуткам один одного. Бажаю всім здоров’я та плідної співпраці.

В. Ю. Ткаченко,

Генеральний директор Групи компаній LMT

Шановні партнери, учасники, гості!
 
Від імені Групи компанії LMT вітаю всіх із відкриттям ХIІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації», Міжнародного форуму «Менеджмент в охороні здоров`я», X ювілейного Міжнародного медичного конгресу та X ювілейної Міжнародної виставки медичного та оздоровчого туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo.
 
Я дуже пишаюся тим, що вже 12 рік поспіль форуми та конгреси знаходять відголос у ваших серцях. Разом з прагненням учасників до самовдосконалення, ми також не стоїмо на місці. Здивувати, надихнути, мотивувати, надати максимум нових знань, ресурсів, корисних матеріалів – незмінні цілі організаторів заходів.
 
Охорона здоров’я України за рік пандемії випробувала свою систему у повній мірі, кожен медичний фахівець відчув особливу необхідність своєї праці та уся медична галузь побачила свої можливості. Сьогодні, як ніколи раніше, ми повинні діяти ще впевненіше та наполегливіше, відстоюючи права працівників охорони здоров’я − права тих, хто щодня невтомно рятує життя наших громадян, наперекір загрозі особистому життю! Я невимовно вдячний всій медичній спільноті за відданість своїй справі. За тисячі врятованих життів! Ви – наші герої!
 
Висловлюю велику подяку організаторам-партнерам: Національній академії медичних наук України, Національному університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, а також співорганізаторам – Національній академії наук України, Національному медичному університету імені О.О. Богомольця, Всеукраїнській асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини.
 
Висловлюю щиру подяку офіційному партнеру – Українському Медичному клубу, в особі посла форуму – пану Сороці Івану Миколайовичу, організаторам науково-практичної програми конгресів, директорам інститутів НАМН України, завідуючим кафедр НУОЗ імені П. Л. Шупика, президентам профільних асоціацій. Це саме ті вірні друзі, які й у складні часи простягли руку підтримки.
 
Надзвичайно вдячний також органам державної влади, які котрий рік поспіль підтримують наші заходи — ваша допомога дуже важлива для нас.
 
Окрема подяка компаніям бізнесу за підтримку та вагомий внесок у розвиток виставок. Також вдячний вам, дорогі відвідувачі, ваше бажання професійно розвиватися та віра у краще майбутнє вітчизняної медицини – це значний внесок у становлення галузі.
 
Від себе особисто та від колективу компанії LMT дякую усім, хто вірить у нас! Ви допомагаєте нам ставати кращими!

Комментирование запрещено