Официальная поддержка 2020

Официальная поддержка 2020


(доступны только украинский и английский переводы)

М. В. Степанов,

Міністр охорони здоров'я України

Шановні організатори, учасники та гості!
 
Від імені Міністерства охорони здоров'я України та від себе особисто щиро вітаю вас із початком роботи XI Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров'я нації»!
 
На цьому майданчику щороку зустрічаються представники передової частини галузі, спільна мета яких — забезпечення ефективного розвитку та реформування системи охорони здоров'я задля поліпшення якості життя та медичного обслуговування населення. Сьогодні надзвичайно цінно мати комунікаційну платформу для відкритого, професійного обговорення актуальних, проблемних питань сфери охорони здоров'я.
 
Міжнародний медичний форум — це знаковий захід, який спонукає до розвитку і самовдосконалення.
 
Маючи нагоду, хочу зауважити, що у певних напрямках медичної сфери українські спеціалісти мають унікальний досвід, який визнають на європейському рівні. Це та річ, котру потрібно рухати вперед. Для прикладу, нещодавно в Україні вперше за 13 років провели дві пересадки серця. Нині ключова задача Міністерства охорони здоров'я – створити Всеукраїнський центр координації, який забезпечуватиме можливості для пошуку й підбору реципієнтів та донорів. Окрім того, вже готовий, хоч і у тестовому режимі, електронний реєстр трансплантації. Ця електронна система надасть змогу максимально швидко здійснювати всі процеси пошуку. Раніше думали, що трансплантацію можна виконати лише в Києві чи Запоріжжі, але нині є багато лікарень, які хочуть включитися в процес. Ми відправляємо дуже багато українських громадян за кордон, хоч маємо всіх фахівців і маємо можливість зробити це в Україні.
 
Тож, давайте разом підвищувати свій рівень знань, кваліфікації задля створення гідних умов праці, де фахівці матимуть змогу реалізовувати свої професійні можливості сповна. Переконаний, що форум надасть учасникам наснаги, а медичній галузі України — новий імпульс для розвитку. Беріть активну участь у науковопрактичних заходах, приділяйте особливу увагу експонентам виставки. Ваша активна позиція, ваш досвід і ваші унікальні ідеї ляжуть в основу подальшого розвитку української медицини.
 
Бажаю всім учасникам форуму плідної роботи, невичерпного натхнення та нових здобутків!

Р. М. Ісаєнко,

голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Шановні колеги!
 
Вітаю вас із відкриттям XI Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров'я нації». Я дуже пишаюся тим, що в Україні ось вже 11 рік поспіль проходить такий масштабний захід для фахівців сфери охорони здоров'я.
 
Варто відмітити, що з кожним роком організатори форуму розширюють науково-практичну програму новими актуальними темами, залучають все більше провідних компаній з України та зарубіжжя для представлення експозиційної частини заходу.
 
Україна має шанси бути однією з країн-лідерів у виробництві якісних лікарських препаратів. Тож Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками реалізовує державну політику у сфері контролю якості лікарських засобів і медичних виробів та ліцензування господарської діяльності на фармацевтичному ринку, задля забезпечення населення якісними лікарськими засобами.
 
В рамках виставки PHARMAExpo компанії-учасники на своїх стендах презентуватимуть продукцію тільки вищого ґатунку: лікарські препарати, парафармацевтичну продукцію, медичні вироби, лікувальні та лікувальнопрофілактичні засоби.
 
Міжнародний медичний форум — це чудова можливість отримати нові знання, обмінятися досвідом із колегами, дізнатися про актуальні нововведення у різних сегментах системи охорони здоров'я. Тож, колеги, бажаю усім професійного зростання, конструктивного діалогу, нових ідей та творчих успіхів!

Валентина Гінзбург,

Директорка Департаменту охорони здоров'я м. Києва, Доктор медичних наук

Шановні учасники XІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров'я нації»!
 
Рада знову вітати вас у столиці України – величному місті Києві! Кожного року, спостерігаючи за роботою Форуму та маючи честь брати безпосередню участь у професійному спілкуванні на його майданчиках, я відзначаю для себе надзвичайні можливості, які надає цей захід медикам та всім причетним до охорони здоров'я.
 
Сьогодні, коли весь світ виборює перемогу у небезпечного вірусу, як ніколи раніше важливою є консолідація інтелектуальних зусиль науковців, обмін досвідом серед практикуючих медиків, енергія тих, хто рухає вперед науковотехнічний прогрес. Я впевнена, що XІ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров'я нації» не просто об'єднає таких професіоналів, а й стане для них місцем сили та натхнення!
 
Гарної роботи, колеги! Плідного спілкування! Корисних зустрічей та фахових відкриттів!

В. Цимбалюк,

Президент Національної академії медичних наук України, академік

Шановні колеги!
 
Від імені Національної академії медичних наук України щиро вітаю вас з відкриттям ХI Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров'я нації» та IX Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України».
 
Медична наука стає не лише підґрунтям, а й запорукою започаткованих реформ охорони здоров'я, метою яких є створення системи, орієнтованої на пацієнта, здатної забезпечити медичне обслуговування для всіх громадян України на рівні розвинутих європейських держав. Це фундамент системи охорони здоров'я.
 
Саме тому науково-дослідні установи НАМН України приймають активну участь у формуванні науково-практичної програми Форуму – IX Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України». Інститути представлять результати фундаментальних досліджень та новітні наукові розробки у медичній галузі.
 
За багато років Міжнародний медичний форум став найпотужнішою платформою, де створено умови для комплексного підходу до вирішення актуальних проблем медичної галузі. Представники органів державної та місцевої влади, а також вітчизняні та зарубіжні науковці й лікарі матимуть змогу взяти участь у конструктивному діалозі на конференціях, семінарах, круглих столах, майстер-класах, що безперервно проходитимуть протягом трьох днів роботи Форуму. А спеціалізовані виставки долучать до діалогу виробників і дистриб'юторів медичного обладнання, фармацевтичної продукції та компанії, що надають послуги у сфері охорони здоров'я.
 
Переконаний, що таке поєднання сприятиме обміну досвідом та дасть можливість вирішувати найбільш актуальні питання сфери охорони здоров'я. Бажаю всім гостям і учасникам нових корисних знайомств, цікавих дискусій, успішної плідної роботи!

Юрій Вороненко,

доктор медичних наук, професор, академік НАМН України, ректор НМАПО імені П. Л. Шупика

Дорогі колеги!
 
Сердечно вітаю вас із початком роботи XI Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров'я нації» та IX Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України».
 
Форум по праву заслужив визнання та повагу з боку організаторів охорони здоров'я, науковців, лікарів, провізорів, виробників і дистриб'юторів медичної техніки та лікувально-профілактичних засобів. Високий статус події щорічно підтверджують повні зали медичних та фармацевтичних фахівців, постійно зростаюча аудиторія провідних вітчизняних та іноземних доповідачів, кількість і географія експонентів.
 
Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, як флагман безперервної професійної підготовки фахівців для системи охорони здоров'я України, безумовно, підтримує якісні освітні ініціативи та, як організатор Форуму, робить все можливе, щоб програма заходів була максимально корисною для фахівців і відповідала реаліям сьогодення.
 
Кафедри академії та Інститут сімейної медицини беруть активну участь у формуванні науково-практичної програми Форуму, що реалізується в межах Міжнародного медичного Конгресу, де спеціалісти підвищують рівень кваліфікації та залишаються в епіцентрі останніх наукових розробок наших учених. Кожен фахівець, протягом трьох днів, матиме унікальну можливість на спеціалізованих виставках дізнатися більше про новітні технології, протестувати якісне медичне обладнання, ознайомитися з новинками фармацевтичної продукції.
 
Бажаю гостям та учасникам плідної співпраці, професійного спілкування, корисних знайомств та успіхів у подальшій роботі на користь здоров'я громадян України!

Ю. Л. Кучин,

Ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, д.мед.н., професор

Дорогі колеги!
 
Вітаю всіх гостей та учасників XI Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров'я нації» від імені Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та від себе особисто!
 
Як провідний вищий медичний навчальний заклад України ми розглядаємо Форум насамперед як освітній проект. Тому наш університет є співорганізатором цього унікального за форматом заходу. За роки існування Форуму вдалося зробити неможливе – об'єднати на одній міжнародній платформі представників влади, лікарів усіх галузей медицини, науковців, виробників медичного обладнання та фармацевтичної продукції з метою конструктивного діалогу, пошуків розв'язання актуальних проблем профілактики, діагностики та лікування захворювань і модернізації системи охорони здоров'я.
 
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця є організатором кількох конференцій за різними медичними напрямами у рамках ІX Міжнародного медичного конгресу, що є науково-практичною базою Форуму. З року в рік науково-практична програма консолідує багатьох спеціалістів охорони здоров'я, що прагнуть розвиватися і вчитися новому.
 
На спеціалізованих виставках відвідувачі зможуть ознайомитися з сучасним медичним обладнанням, інструментарієм, витратними матеріалами, фармацевтичною продукцією. Бажаю всім творчої наснаги, нових відкриттів, здобутків, успіхів у реалізації ідей, міцного здоров'я!

І. М. Сорока,

Президент Українського медичного клубу, заслужений працівник охорони здоров'я України

Вельмишановні організатори, учасники та гості Форуму!
 
Від імені Українського медичного клубу, офіційного партнера IMF, радий вітати вас на XI Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині — здоров'я нації»!
 
Мені надзвичайно приємно долучитися до такого масштабного заходу, спрямованого на розбудову охорони здоров'я України. Впевнений, що всіх учасників форуму об'єднує спільна мета — бажання вдосконалюватися, розвиваючи світову медицину.
 
Як президент Українського медичного клубу хочу наголосити, що наша організація повністю поділяє мету та цілі організаторів заходу. Ми разом прагнемо згуртувати медичну спільноту для підвищення суспільного статусу медиків, зайняти лідерські позиції у модернізації охорони здоров'я, інформаційно та професійно підтримувати спеціалістів, які працюють в галузі охорони здоров'я, а також сприяти впровадженню нових методів і технологій у профілактику, діагностику, лікування та реабілітацію.
 
Радий бачити, що серед учасників форуму є багато керівників галузі, головних лікарів закладів охорони здоров'я, представників медичного бізнесу, фахових лікарських громадських організацій і об'єднань, які також є членами Українського медичного клубу.
 
Дуже цінним є те, що в Україні ось вже 11 років ми маємо інтегральну фахову платформу для ефективної комунікації держави, управлінців, практиків охорони здоров'я, медичної науки , освіти і бізнесу. Міжнародний медичний форум єднає професіоналів. Виклики сучасності спонукають і мотивують нас до створення і обговорення українською медичною експертною спільнотою дієвої національної політики і системи охорони здоров'я.
 
Міжнародний медичний форум надає нам таку можливість. Бажаю вам здоров'я, професійного зростання і незабутніх вражень від участі у Міжнародному медичному форумі 2020 року!

І. В. Сисоєнко,

Президент Всеукраїнської Асоціації Фізичної Медицини, Реабілітації і Курортології

Шановні організатори, учасники та гості!
 
Від імені Всеукраїнської Асоціації Фізичної Медицини, Реабілітації і Курортології щиро вітаю вас з відкриттям ХІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров'я нації»!
 
Вже котрий рік форум залишається для мене довгоочікуваним триденним інтенсивом, місцем знань, співпраці, нових знайомств, а найголовніше − місцем народження відповідей на актуальні питання медичної галузі. Медична реабілітація є однією з найважливіших складових ефективної системи охорони здоров'я. Незалежно від того, чи людина має гостре або хронічне захворювання, що обмежує її функціональні можливості, чи психічну або фізичну травму, реабілітація повинна бути доступною для всіх, хто її потребує.
 
Можу з упевненістю сказати, що реабілітація є найкращою інвестицією у здоров'я людини, яка не тільки може попередити інвалідність, а й повернути людину до повноцінного та активного життя. Разом з колегами з Всеукраїнської Асоціації Фізичної Медицини, Реабілітації і Курортології ми сприяємо запровадженню нових медичних спеціальностей, визначенню ролі реабілітації в новому законодавстві України та розширенню міжнародної співпраці зі світовими організаціями.
 
У рамках форуму буде проведена науково-практична конференція «Реабілітаційна медицина в системі надання медичної допомоги». Запрошую всіх долучитися до обговорень, поділитися своїми ідеями, досвідом. Бажаю усім плідної роботи на форумі, професійних відкриттів, натхнення!

О. Б. Динник,

кандидат медичних наук, головний лікар Інституту еластографії, президент Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики (УАФУД), член Виконкому Асоціації радіологів України (АРУ), член ESR, EFSUMB, EASL

Шановні колеги, партнери!
 
Знову ми зустрічаємось на знаному інформаційному майданчику, вже як старі друзі! З особливою теплотою вітаю Вас із початком роботи XI Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров'я нації»!
 
Кожен із відвідувачів тут обов'язково знайде своє, що вимагає рішень і Вам допоможуть фахові спеціалісти: лікарі-експерти на лекціях і майстер-класах, виробники і постачальники самого сучасного медичного обладнання, препаратів і послуг. Будь-який фахівець може тут знайти партнерів і співрозмовників, поповнити теоретичні і практичні знання, зустрітися з однодумцями і вислухати опонентів, долучитись до нових трендів у реорганізації системи охорони здоров'я, протестувати розробки у сфері IT-програм, осягнути актуальні новини медичного законодавства. Фахівцям ультразвукової і функціональної діагностики цікаво провести своєрідні тест-драйви новітнього обладнання для оснащення медичних закладів різного рівня. Сьогодні особливо привабливі мінімалістичні рішення у вигляді портативних і ручних УЗ пристроїв для застосування лікарями сімейної медицини.
 
Для успіху практичної діяльності лікарів-інструменталістів важливими є декілька складових: доступність сучасного обладнання, практичні навички спеціалістів у роботі на цьому обладнанні і адекватне клінічне замовлення. Одне з нагальних гасел УАФУД сьогодні: «Опановуючи нові апарати і технології фахівець УЗД мусить підіймати на свій технологічний рівень клініцистів-замовників».
 
Ми ультразвуковим фаховим загалом маємо честь запросити Вас долучитись до участі у Всеукраїнській школі ультразвукової та функціональної діагностики, що працюватиме під час медичного форуму. Ви зможете вдосконалити свої уявлення про сучасні технології і свою фахову майстерність. Важливим є ознайомлення з актуальними Керівництвами і міжнародними протоколами ультразвукової діагностики Всесвітньої (WFUMB) та Європейської (EFSUMB) федерації ультразвукової діагностики в медицині і біології. Сучасними трендами є мінімальноінвазивні технології інтервенції, зокрема з Fusion-навігацією, 3D/4D-реконструкції, еластографії, стеатометрії печінки та ін.). Суттєво важливими є технології клінічної діагностики мікроциркуляції, телемедичних рішень для ЕКГ та спірометрії, дистанційного моніторингу стану пацієнтів. Це зокрема вирішує нагальні проблеми лікарів первинної ланки.
 
Саме тому плануємо провести ще й Школу з базових технологій ультразвукової і функціональної діагностики та FAST-протоколів для сімейних лікарів. Ми порадимо, які апарати для діагностики краще придбати для первинної, а які — для вторинної ланки; опишемо клінічні ситуації, де сімейні лікарі блискуче діють самостійно та наведемо приклади станів, коли краще залучити профільних спеціалістів і працювати у тандемі. Непересічна роль лікарів первинної ланки в організації та реалізації концепції скринінгу головних неінфекційних хвороб людства та проведенні інструментальної популяційної діагностики, зокрема українського ноу-хау у сфері ранньої УЗ діагностики такого небезпечного стану, як неалкогольна жирова хвороба печінки та її наслідків.
 
Ультразвукова і функціональна діагностика мають бути підтримкою лікарюклініцисту для прийняття швидкого, виваженого і єдино правильного рішення на засадах доказової медицини. Чекаємо Вас на наших заходах! Буде цікаво, креативно і корисно!

Т.М. Бабкіна,

зав. кафедри радіології НМАПО імені П. Л. Шупика

Вельмишановні колеги!
 
Вітаю вас на щорічному XI Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині – здоров'я нації»!
 
Професія лікаря – це стиль життя, який потребує постійної роботи, професійної консолідації, зміцнення і розвитку зв'язків між фахівцями, попри постійний брак часу та виклики, які нам ставить сьогодення.
 
Міжнародний медичний форум зарекомендував себе саме тією платформою, яка дає змогу нам обмінюватися досвідом, встановлювати ділові контакти, розвивати співробітництво між медичними закладами, компаніямивиробниками і дистриб'юторами медичного обладнання і лікарських засобів. На спеціалізованій виставці, що проходить в рамках форуму, широко представлено радіологічне обладнання, тож фахівці можуть ознайомитися з новинками такої продукції від провідних вітчизняних та зарубіжних виробників і постачальників, оцінити переваги різних пропозицій. Безумовно така співпраця також стимулюватиме розвиток радіології в Україні та дозволить виробити нові підходи до лікування захворювань.
 
Сьогодні, як ніколи раніше, ми повинні володіти знаннями про інноваційні технології, найновіші методи діагностики та лікування. Бажаю всім піднесеного настрою, успіхів і натхнення!

О. Г. Шекера,

доктор медичних наук, професор, академік НАН ВО України, президент МГО «Міжнародна асоціація «Здоров'я суспільства», директор Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика

Шановні друзі, колеги!
 
Щиро вітаю Вас з нагоди відкриття XI Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров'я нації»!
 
Вчергове ми зустрічаємось на цьому масштабному заході, який по праву заслужив визнання і повагу з боку фахівців охорони здоров'я, науковців, лікарів, фармацевтів, виробників і дистриб'юторів медичної техніки. Високий статус Міжнародного медичного форуму щорічно підтверджують заповнені зали відвідувачами, постійно зростаючою аудиторією провідних вітчизняних та іноземних доповідачів, кількістю і географією експозицій.
 
Первинна медична допомога на засадах сімейної медицини є однією з найбільш ефективних стратегій підвищення результативності системи охорони здоров'я у цілому, а також справедливого розподілу та раціонального використання бюджетних асигнувань в галузі. Вона направлена на вирішення проблем збереження та зміцнення здоров'я всього населення України.
 
Трансформація системи охорони здоров'я передбачає доступність якісних медичних послуг для всіх громадян. Однаково якісні послуги мають бути доступні на всіх рівнях медичної допомоги: як в амбулаторії у свого лікаря загальної практики - сімейного лікаря, так і у вузькопрофільного спеціаліста, при лікуванні та оперативних втручаннях в стаціонарі, під час надання екстреної допомоги, проходженні реабілітації чи отриманні паліативної допомоги.
 
Запрошую долучитись до всіх заходів присвячених Всесвітньому дню сімейного лікаря, а також взяти участь у Всеукраїнській школі ультразвукової і функціональної діагностики для сімейних лікарів. Сподіваюся, що наша співпраця, обмін досвідом, ідеями знайдуть продовження в реалізації нових проектів.
 
Хочу побажати всім успішної роботи, живих дискусій, ефективних рішень і цікавих пропозицій!

Тетяна Чернишенко,

Президент Асоціації медичних сестер України

Шановні колеги!
 
Асоціація медичних сестер України щиро вітає Вас з відкриттям XI Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров'я нації»!
 
Надзвичайно важливо тримати руку на пульсі всіх нововведень та інновацій в медичній галузі. Міжнародний медичний форум є ще одним щаблем у безперервному професійному розвитку, де ми маємо змогу отримати нові компетенції, можливість розширити свої професійні знання.
 
Наприкінці минулого року Україна підтримала ініціативу Всесвітньої організації охорони здоров'я, згідно з якою на 72 Генеральній асамблеї ВООЗ було прийнято Резолюцію про оголошення 2020 року Міжнародним роком медсестринства. Безумовно, це крок вперед для розвитку медсестринства.
 
Насамперед держава повинна дбати про тих, хто стоїть на сторожі здоров'я громадян, покращуючи умови і оплату праці медичних працівників.
 
Важливість праці лікарів, медичних сестер, фельдшерів, акушерок, лаборантів підтверджується у кожній країні світу, особливо в період пандемії і боротьби з коронавірусом. Адже ризикуючи своїм життям, медичні працівники повертають до життя тих людей, які дуже потребують їх допомоги! Тому наше суспільство, переживаючи карантинну кризу, все більше розуміє, що медичні працівники надають не послугу, а медичну допомогу, рятуючи життя українців! Нічого важливішого у світі немає як збереження життя Людини!
 
Медсестринство – невід'ємна і дуже важлива частина досягнення глобальної мети − забезпечення доступної та якісної медичної допомоги. Запрошуємо медичних сестер долучитися до ШКОЛИ МЕДСЕСТРИНСТВА. Переконана, що ця зустріч надасть потужний імпульс розвитку партнерських стосунків, сприятиме налагодженню ділових контактів, підвищенню професійної підготовки медичних сестер та обміну досвідом.
 
Бажаю успіхів, плідної співпраці та здійснення творчих задумів!

В. Ю. Ткаченко,

Генеральний директор Групи компаній LMT

Дорогі учасники та гості!
 
Від імені групи компанії LMT вітаю всіх із відкриттям ХІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров'я нації», IX Міжнародного медичного конгресу та IX Міжнародної виставки медичного та оздоровчого туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo.
 
Я дуже пишаюся тим, що вже 11 рік поспіль форум знаходить відголос у ваших серцях. Разом з прагненням учасників до самовдосконалення, ми також не стоїмо на місці. Здивувати, надихнути, мотивувати, надати максимум нових знань, ресурсів, корисних матеріалів – незмінні цілі організаторів Міжнародного медичного форуму.
 
Попри загрозу, яка спіткала весь світ, у тому числі і нас, українців, я безмежно вдячний усій нашій сильній команді групи компаній LMT, вірним партнераморганізаторам, бізнесу, усім небайдужим, хто підтримав наш захід словом чи ділом, доклав зусилля для того, щоб і цього року медична спільнота мала змогу професійно зростати, удосконалюватися навіть в ці непрості часи.
 
Сьогодні, як ніколи раніше, ми повинні діяти ще впевненіше та наполегливіше, відстоюючи права працівників охорони здоров'я − права тих, хто щодня невтомно рятує життя наших громадян, наперекір загрозі особистому життю!
 
Щосекунди, без зайвих вагань, наші лікарі боряться з невидимою загрозою за життя та здоров'я пацієнтів. Я невимовно вдячний всій медичній спільноті за відданість своїй справі. За тисячі врятованих життів! Ви – наші герої. Герої сьогодні і назавжди!
 
Висловлюю велику подяку організаторам-партнерам: Національній академії медичних наук України, Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, а також співорганізатору − Національному медичному університету імені О.О. Богомольця. Висловлюю щиру подяку Генеральному партнеру – CANON, офіційному партнеру – Українському Медичному клубу, в особі посла форуму – пану Сороці Івану Миколайовичу, організаторам науковопрактичної програми конгресу, директорам інститутів НАМН України, завідуючим кафедр НМАПО імені П. Л. Шупика, президентам профільних асоціацій. Це саме ті вірні друзі, які й у складні часи простягли руку підтримки.
 
Надзвичайно вдячний також органам державної влади, які котрий рік поспіль підтримують наші заходи — ваша допомога дуже важлива для нас. Окрема подяка компаніям бізнесу за підтримку та вагомий внесок у розвиток виставок. Також вдячний вам, дорогі відвідувачі, ваше бажання професійно розвиватися та віра у краще майбутнє вітчизняної медицини – це значний внесок у становлення галузі.
 
Як писав класик: «В темні часи добре видно світлих людей». Я щасливий знати, що у Міжнародного Медичного Форуму та Конгресу багато вірних друзів, справжніх партнерів та світлих людей з якими ми багато років досягаємо цілей та будемо і надалі підкорювати нові вершини.
 
Бажаю партнерам, учасникам, організаторам заходів та гостям міцного здоров'я, плідної співпраці, професійного спілкування, корисних знайомств! Хай всі три дні Форуму підуть вам на користь!

Комментирование запрещено