Офіційна підтримка 2019

Офіційна підтримка 2019


О. В. Богомолець,

голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я,
народний депутат України

Організаторам, учасникам та гостям Х Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації»
 
Шановні колеги!
 
Щиро вітаю вас із відкриттям Х ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації»!
 
Проведення вашого представницького форуму є важливою подією у житті медичної спільноти України. Завдяки здобутому за десять років авторитету серед вітчизняних та іноземних фахівців у сфері охорони здоров’я Міжнародний медичний форум став незалежною платформою для продуктивного діалогу держави, науки і бізнесу.
 
Щороку в рамках заходу відбуваються плідні дискусії з найгостріших питань реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я, поліпшення якості і доступності надання медичної допомоги населенню, регулювання професійної діяльності, професійного самоврядування і безперервного професійного розвитку.
 
Упевнена, що в умовах хаотичних змін в охороні здоров’я, недостатньої взаємодії виконавчої гілки влади з професійною спільнотою і відсутності чітко визначеної комплексної стратегії розбудови медичної галузі, саме такі фахові зібрання справляють стимулюючий ефект на подальший розвиток національної системи охорони здоров’я та зменшують ризики ухвалення помилкових управлінських рішень.
 
Вірю в те, що цьогорічний форум продемонструє щирий і відкритий діалог між представниками влади і медиками задля нашої спільної мети — бути здоровою і щасливою нацією, мати ефективну й прозору систему охорони здоров’я, якісну й доступну кожному українцю медичну допомогу.
 
Бажаю вам невичерпної енергії, плідної командної роботи і позитивного настрою. Працюйте наполегливо, мрійте сміливо, дійте мудро! Як казав Теодор Рузвельт, «варто тільки повірити, що ви можете — і ви вже на півдороги до мети».

І. В. Сисоєнко,

народний депутат України,
заступник голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я

Щиро вітаю організаторів, учасників та гостей Х ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації»!
 
Надважливим є те, що в рамках Форуму ми маємо можливість системно проаналізувати результати змін у системі охорони здоров’я та спільно окреслити напрями стратегічного розвитку таких її складових як організація та управління, впровадження сучасних досягнень медичної науки.
 
Значущість охорони здоров’я важко перебільшити. Саме тому така чутлива соціальна сфера потребує висококваліфікованих кадрів, зокрема управлінських.
 
Провідна роль ефективного менеджменту — зниження впливу ризиків на систему охорони здоров’я від державного рівня управління галуззю до управління конкретним закладом охорони здоров’я.
 
Розпочата на законодавчому рівні реформа охорони здоров’я та освіти поступово змінює ситуацію на краще. Особливо це стосується автономізації медичних закладів, оскільки саме на керівників покладається відповідальність за організацію всіх процесів медичного обслуговування населення.
 
Запровадження нової моделі фінансування системи охорони здоров’я потребує принципової зміни характеру відносин між надавачем медичних послуг та її замовником — Національної служби здоров’я України. На зміну командно-адміністративної моделі відносин має прийти контрактна для всіх видів медичної допомоги з 01.01.2020 року.
 
Це означає, що відносини регулюватимуться договорами про медичне обслуговування населення з чітко визначеними параметрами фінансування результату. Перші позитивні результати такої моделі вже можна констатувати на первинній ланці, зокрема, це відображається на підвищенні рівня заробітної плати надавачів медичних послуг.
 
На сьогодні, я особисто, маю амбітні завдання щодо створення умов для підвищення якості та доступності медичної допомоги населенню, впровадження інноваційних медичних технологій. Тому, важливим кроком у цьому напрямку є впровадження в Україні оцінки медичних технологій, яка дозволить приймати виважені рішення учасниками системи охорони здоров’я з метою раціонального використання ресурсів для впровадження інноваційних медичних технологій.
 
А це дозволить забезпечити доступність, підвищити якість та ефективність медичних послуг пацієнтам, а також допоможе подолати корупцію у сфері закупівель лікарських засобів та медичних послуг.
 
Теми, запропоновані для обговорення в рамках Міжнародного медичного форуму, є вкрай актуальними, що свідчить про необхідність відкритого діалогу між представниками сфери охорони здоров'я, органів влади з метою реалізації прогресивних ініціатив.
 
Зміцнення здоров'я, профілактика та ефективні методи лікування є найважливішими передумовами для захисту та поліпшення якості життя кожної людини та суспільства в цілому. При цьому, велике значення має співпраця і партнерство, що передбачає диференційовану роль і відповідальність за охорону здоров'я всіх її учасників.
 
Бажаю всім міцного здоров’я, конструктивного діалогу, нових ідей та плідної роботи!

С. І. Березенко,

народний депутат України,
член Комітету ВР з питань охорони здоров’я

Шановні учасники X Ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації»!
 
Для мене велика честь привітати Вас з початком роботи одного із найбільш масштабних заходів для медичної спільноти!
 
Напевно, переважна більшість із Вас вже долучилися до великої трансформації вітчизняної системи охорони здоров’я, а дехто — і відчув на собі її переваги.
 
Як і кожна велика і важлива справа, медична реформа не може відбутися за один день, місяць чи навіть рік. Впроваджуються нові, принципово інші підходи, змінюється система цінностей і принципи взаємодії між медиками і пацієнтами.
 
Поступово ми наближаємося до європейських стандартів, а медичні заклади стають ошатнішими і краще оснащеними. Так, безумовно, є на цьому шляху і помилки, і прорахунки, і юридичні колізії, і прогалини у законодавстві, і штучно створені популістичні бар’єри.
 
Тому я запрошую Вас до діалогу у рамках форуму: щоб поспілкуватися, обмінятися пропозиціями, поділитися ідеями, а, можливо, й почути справедливу критику.
 
Давайте мислити глобально і об’єднувати зусилля, адже ми всі відповідальні за майбутнє української медицини!
 
Бажаю Вам професійного зростання, спілкування, яке надихне на нові звершення, і прекрасних вражень від участі в Міжнародному медичному форумі!

Павло Ковтонюк,

Заступник Міністра охорони здоров’я України

Вітаю всіх учасників Х Міжнародного медичного форуму!
 
Впродовж десятків років приватна та державна медицина жили в окремих світах і майже не перетиналися. Я надзвичайно радий, що в 2018 році нам разом вдалося це змінити.
 
Сьогодні тисячі комунальних закладів та сотні приватних клінік та практик надають громадянам якісні послуги первинної допомоги у партнерстві з Національною службою здоров’я.
 
Я переконаний, що це лише початок взаємовигідної співпраці в межах трансформації системи охорони здоров’я. Ми є свідками появи справжнього ринку медичних послуг в Україні — сфокусованого на добробуті пацієнтів та професійному розвитку лікарів. Ринку на якому немає поділу на державні та приватні заклади, немає штучних бар’єрів та радянської бюрократії. Ринку, де пацієнт обирає будь-якого провайдера й отримує якісну допомогу.
 
Нові ринкові умови «гри» вимагають нового рівня лідерства в галузі. Співпраця з Нацслужбою здоров’я вимагає ощадливого ставлення до ресурсів та налаштування ефективних процесів всередині медичного закладу.
 
Я радий, що існують такі майданчики як Міжнародний медичний форум, де фахівці з державного та приватного сектору можуть обмінюватися своїм досвідом та історіями успіху. Окремо відзначу Школу керівника закладів охорони здоров’я. Сподіваюсь, що ця ініціатива стане тим майданчиком, де проактивні керівники медзакладів зможуть знайти для себе відповідь на питання: «Як стати успішним в реформованій системі охорони здоров’я?»
 
Попереду багато роботи. В 2019 році ми запускаємо нові електронні інструменти: медичну картку, рецепт, направлення, лікарняний. Зміни фінансування розпочнуться на рівні спеціалізованої допомоги — в поліклініках та лікарнях.
 
Це буде складний шлях, але ми не можемо дозволити собі обрати якийсь інший. Давайте рухатися вперед разом.

Роман Ілик,

заступник Міністра охорони здоров’я

Шановні колеги, вітаю Вас із відкриттям X Міжнародного медичного форуму!
 
Ми живемо в надзвичайно складний і цікавий час. Трансформація галузі охорони здоров’я, яка ще рік тому здавалася нездійсненною місією, не просто набуває чітких обрисів, а вже реально працює на первинній ланці медичного обслуговування. В 2020 році зміни розпочнуться на всіх рівнях надання медичної допомоги.
 
Паралельно з основними змінами у фінансуванні, ми змінюємо систему забезпечення пацієнтів лікарськими засобами, медичними виробами, удосконалюємо систему реімбурсації, працюємо над кращим забезпеченням стаціонарів ліками. Розвиваємо систему електронного здоров’я, запроваджуємо електронний рецепт та іншу електронну документацію. Реформуємо систему української медичної освіти, розбудовуємо систему трансплантації, популяризуємо профілактику захворювань, зокрема виховуємо прихильність до вакцинації.
 
Ми радіємо здобутками і, разом з тим, концентруємося на подальших цілях. Попереду ще багато роботи. Як виглядатиме українська медицина за 2, 5, 10 років залежить від нашої особистої відповідальності, готовності працювати разом та самовдосконалюватися для побудови нової моделі орієнтованої на кожного громадянина України.
 
Вже 10 років поспіль Міжнародний медичний форум стає майданчиком для спілкування та обговорення актуальних питань галузі. Долучайтесь до дискусії щодо трансформації системи охорони здоров’я — відкрито та професійно. Ми маємо спільну мету та унікальний шанс створити дійсно ефективну модель охорони здоров’я.

Р. М. Ісаєнко,

голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Шановні колеги!
 
Щиро вітаю учасників і гостей Х ювілейного Міжнародного медичного форуму.
 
Мені надзвичайно приємно долучитися до події, яка об’єднує українську медичну спільноту — лікарів, науковців, керівників закладів охорони здоров`я, розробників IT-технологій, виробників й постачальників лікарських засобів та медичних виробів.
 
В останні роки українська система охорони здоров’я перебуває в стані реформування. Разом із реформуванням системи охорони здоров’я продовжується робота і над вдосконаленням системи забезпечення населення якісними лікарськими засобами. Саме Держлікслужба реалізовує державну політику у сфері контролю якості лікарських засобів і медичних виробів та ліцензування господарської діяльності на фармацевтичному ринку. І мені приємно, що одним із напрямів Форуму є «Організація і управління в фармації», в рамках якого буде проведено кілька заходів і для виробників фармацевтичної продукції.
 
Попереду ще багато роботи. Тож долучайтеся, допомагайте, надавайте пропозиції, діліться досвідом — маємо спільну мету і унікальний шанс створити дійсно ефективну систему забезпечення населення України якісними лікарськими засобами!
 
До зустрічі на заходах науково-практичної програми Х Міжнародного медичного форуму!
 
Бажаю плідної роботи і цікавих зустрічей!

Валентина Гінзбург,

Директор Департаменту охорони здоров’я м. Києва,
доктор медичних наук

Дорогі друзі!
 
Десятий, ювілейний рік учасники Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації» збираються разом у найпрекраснішому місті у світі, щоб об’єднати свій творчий, науковий та професійний потенціал заради розвитку медицини!
 
Я вже не вперше маю за честь брати участь у роботі Форуму, тому з особистого досвіду переконана — це один з найавторитетніших майданчиків для фахівців, що присвятили себе медичній науці, практичній медицини та медичній освіті!
 
Я абсолютно впевнена, всіх вас — і старожилів заходу і тих, хто приєднався до нас вперше, об’єднує одна спільна риса. Бажання самовдосконалюватися, вдосконалюючи світову медицину. Саме цей здоровий перфекціонізм і є, на мій погляд, справжнім локомотивом, рушійною силою будь-якого розвитку та руху вперед.
 
Тож від імені Департаменту охорони здоров’я міста Києва бажаю вам, шановні учасники Форуму, і цього року у повній мірі реалізувати своє прагнення досконалості та отримати справжню користь і насолоду від нових відкриттів, перспективних професійних знайомств, надихаючих зустрічей, спілкування з однодумцями і набутих знань!

Б. Є. Патон,

Президент Національної академії наук України,
академік НАН України

Шановні колеги!
 
Радий вітати Вас із початком роботи X Ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації»!
 
Унікальністю цієї події є те, що вона надає можливість учасникам на основі фундаментальних знань розв’язувати складні неординарні проблеми в медицині — від створення нових лікарських препаратів та приладів до впровадження «технологій завтрашнього дня».
 
На мою думку, саме відкритий діалог і системна співпраця між людьми, які займаються інноваціями, та фахівцями, що застосовують їх у практиці, є одним із каталізаторів розвитку вітчизняної науки.
 
Не без гордості хочу зазначити, що установи НАН України запропонували чимало розробок, призначених для використання в галузі охорони здоров’я.
 
Зокрема, розроблено сімейство приладів електростимуляції з біологічним зворотним зв’язком для відновлення рухів та мовлення після тяжких захворювань нервової системи — інсульту, ДЦП тощо. З їх допомогою вже проліковано понад 15 тис. хворих.
 
Більше 150 методик в абдомінальній хірургії, травматології, пульмонології, проктології, мамології, гінекології, отоларингології, офтальмології базуються на вітчизняній революційній технології електрозварювання живих м’яких тканин, яка значно зменшує крововтрати та пришвидшує загоєння ран. Успішно проведено більш ніж 200 тисяч операцій.
 
Я вірю, що ці здобутки — лише початок ери розробок світового масштабу, що держава врешті-решт надасть українським вченим відчутну підтримку і дозволить повною мірою реалізувати свій творчий потенціал.
 
Бажаю, щоб під час фахових дискусій у Вас з’явилося багато цікавих проектів, які закладуть фундамент для докорінних змін!

В. Цимбалюк,

Президент Національної академії медичних наук України,
академік

Шановні колеги!
 
Від імені Національної академії медичних наук України радий вітати вас з відкриттям Х ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації».
 
Як один з організаторів заходу НАМН вважає своєю місією ознайомлення лікарів-практиків зі здобутками наших висококваліфікованих і авторитетних фахівців, а також сприяння розвитку національної системи охорони здоров'я.
 
Більшість інститутів НАМН долучилися до формування науково-практичної програми Форуму — VIІІ Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України».
 
Медична наука стає не лише підґрунтям, а й запорукою започаткованих реформ охорони здоров’я країни, метою яких є створення системи, орієнтованої на пацієнта, здатної забезпечити медичне обслуговування для всіх громадян України на рівні розвинутих європейських держав.
 
Міжнародний медичний форум за роки своєї роботи став найпотужнішою платформою, де створено умови для комплексного підходу до вирішення актуальних проблем галузі.
 
Представники органів державної та місцевої влади, а також вітчизняні та зарубіжні науковці й лікарі матимуть змогу взяти участь у конструктивному діалозі на конференціях, семінарах, круглих столах, майстер-класах в рамках цьогорічного Конгресу. А спеціалізовані виставки долучать до нього виробників і дистриб’юторів медичного обладнання, фармацевтичної продукції, компанії, що надають послуги у сфері охорони здоров’я.
 
Переконаний, що кожен спеціаліст зможе отримати максимум користі для себе, підвищити свій фаховий рівень на заходах форуму, а також на спеціалізованих виставках зможе ознайомитися з найновішим медичним обладнанням, інструментарієм, виробами медичного призначення.
 
Вітаю учасників, організаторів та гостей Міжнародного медичного форуму з 10-річним ювілеєм та бажаю плідної роботи, налагодження нових ділових контактів, успіхів у професійній діяльності!

Ю. В. Вороненко,

доктор медичних наук, професор,
академік НАМН України,
ректор НМАПО імені П. Л. Шупика

Шановні учасники та гості, щиро вітаю Вас з початком роботи форуму!
 
Весна — це не тільки пробудження природи і сонячний настрій, а ще й Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині — здоров’я нації»!
 
Ця подія — особлива у медичному календарі. Це прекрасний комунікаційний майданчик, шанс зустрітися з непересічними особистостями й професіоналами різних сегментів, потужна виставка з можливістю протестувати новітнє обладнання й дізнатися про специфіку його використання.
 
Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика як флагман безперервної професійної підготовки фахівців для системи охорони здоров’я України, безумовно, підтримує якісні навчальні ініціативи. Міжнародний медичний форум — чудовий приклад того, як іти в ногу з реаліями сьогодення під час організації подібних програм.
 
Через брак часу та щільний графік роботи практикуючі лікарі не завжди можуть відвідувати тривалі конференції та семінари. А динамічний і різноплановий формат форуму, чітка тематика секцій, «квінтесенція знань» — про зміни у законодавстві, менеджменті медичних закладів, протоколах, вимогах до обладнання — дозволяють учасникам дізнатися про актуальні нововведення у різних сегментах системи охорони здоров’я.
 
Хочу анонсувати, що за підтримки Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика у рамках VIII Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» обговорюватимуться інноваційні розробки для профілактики, діагностики та лікування, що у найближчому майбутньому будуть імплементовані у вітчизняну медичну практику. Приділимо увагу і змінам у системі безперервної медичної освіти.
 
Вітаю гостей, організаторів Міжнародного медичного форуму з 10-річним ювілеєм! Нехай прекрасна весняна традиція зустрічей і спілкування медичної спільноти продовжується!

Г. Луньова,

Президент ВАКХЛМ,
професор

Шановні учасники та гості науково-практичної конференції!
 
Дозвольте мені від імені Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини і від себе особисто щиро привітати з початком роботи науково-практичної конференції з міжнародною участю «Нові клініко-діагностичні рішення та сучасні аналітичні технології» в рамках X Ювілейного Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації».
 
Підготовка програми науково-практичної конференції відбувалась у співпраці кафедри клінічної лабораторної діагностики НМАПО імені П. Л. Шупика, Всеукраїнської Асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини (ВАКХЛМ) та європейських експертів лабораторної медицини. Міжнародний Медичний Форум об'єднує науково-практичну конференцію, майстер-класи, виставкові заходи та спеціалізовані експозиції, що створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців лабораторної медицини.
 
В роботі конференції приймуть участь провідні спеціалісти лабораторної медицини України, Білорусії, Польщі та Німеччини. Особливу увагу буде приділено європейському досвіду в питаннях використання лабораторних тестів в сучасній доказовій медицині, оцінки аналітичної достовірності клінічних лабораторних досліджень. На пленарних засіданнях також буде обговорено клінічні та сучасні діагностичні аспекти системного остеопорозу, серцево-судинних захворювань, дисфункції ендотелію судин, імунного статусу при вакцинації та алергічних захворюваннях та алгоритми оцінки чоловічої фертильності.
 
Дуже важливим буде обмін досвідом фахівців лабораторної медицини в питаннях інструментального терапевтичного моніторингу ліків за допомогою високоефективної рідинної хроматографії з мас-спектрометричним детектуванням, а також цифрової трансформації роботи медичних лабораторій за допомогою лабораторних інформаційних систем.
 
Основним завданням Конференції є формування єдиного підходу і консолідація зусиль, спрямованих на надання доступних і якісних лабораторних послуг населенню раїни. Сподіваюся, що науковий форум стане джерелом знань фахівців лабораторної медицини, буде сприяти обміну інформацією, досвідом та формуванню нових поглядів на найбільш актуальні проблеми лабораторної медицини. Бажаю організаторам і всім учасникам конференції далі направляти свій талант і професійну майстерність на примноження здобутків в ім'я розвитку лабораторної медицини. Міцного Вам здоров'я, творчих успіхів, вірних друзів і колег.

Т. А. Ялинська,

д.мед.н., завідувач відділенням променевої діагностики ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України»,
доцент кафедри променевої діагностики НМАПО ім. П. Л. Шупика,
Президент Асоціації Радіологів України,
член групи експертів МОЗ України з напрямку «Радіологія. Ультразвукова діагностика. Променева терапія. Рентгенологія. Радіонуклідна діагностика»

Вельмишановні організатори, учасники та гості Форуму!
 
Вітаю Вас на X ювілейному Міжнародному Медичному Форумі «Інновації в медицині — здоров’я нації»!
 
Щорічно Форум збирає на своїй платформі провідних експертів галузі охорони здоров’я, зарубіжних вчених, виробників медичного обладнання і створює умови для їх конструктивного діалогу. Такі зустрічі дають змогу лікарям різних спеціальностей обмінюватися досвідом, а керівникам у сфері охорони здоров’я обговорювати нагальні проблеми галузі, спільно шукати шляхи їх розв’язання.
 
Активна участь компаній укріплює і розширює співпрацю між ними і практикуючими лікарями.
 
Безумовно, розвиток радіології (рентгенологія, ультразвукова діагностика, КТ, МРТ), ядерної медицини (радіонуклідна діагностика) та радіологічної онкології (променева терапія) потребує міждисциплінарного підходу до вирішення актуальних проблем галузі. Освоєння сучасних методів та методик у цьому напряму неможливий без розвитку технологічного потенціалу медичних закладів.
 
Глибоко переконана, що робота на Форумі стимулюватиме розвиток радіології, ядерної медицини та радіологічної онкології в Україні та дозволить удосконалити підходи до діагностики і лікування захворювань.
 
Бажаю усім учасникам виставки плідної співпраці, позитивних вражень і натхнення для нових звершень.

О. Б. Динник,

кандидат медичних наук,
головний лікар Інституту еластографії,
президент Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики (УАФУД),
член Виконкому Асоціації радіологів України (АРУ), член ESR, EASL

Шановні друзі, колеги, партнери!
 
З особливим задоволенням вітаю Вас із початком роботи X Ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації»!
 
Кожен із Вас, хто хоча б раз був гостем заходу, знає, що це прекрасна інформаційна платформа, де кожен фахівець може поповнити теоретичні і практичні знання, зустрітися з однодумцями і подискутувати з опонентами, поспілкуватися з розробниками IT-програм, дізнатися про останні законодавчі ініціативи в сфері медицини, протестувати новітнє обладнання ультразвукової і функціональної діагностики для медичних закладів різного рівня.
 
Я, як лікар-практик прекрасно розумію, що для нашої щоденної діяльності однаково важливими є наявність у медичній установі сучасного обладнання і вміння спеціалістів на ньому працювати, правильно інтерпретувати дані і формувати протоколи заключень.
 
Тому запрошую Вас взяти участь у Всеукраїнській школі ультразвукової та функціональної діагностики, що працюватиме під час форуму у рамках зони MEDZOOM.
 
Ви зможете вдосконалити свою практичну майстерність, ознайомитеся з останніми новинками й протоколами ультразвукової діагностики, за якими працюють закордонні лікарі. Ми зрозуміло й доступно пояснимо Вам, як застосовувати сучасні технології (протоколи і керівництва Всесвітньої (WFUMB) та Європейської (EFSUMB) федерації ультразвукової діагностики в медицині і біології, технології інтервенції з Fusion-навігацією, 3D/4D-реконструкції, еластографії, стеатометрії печінки та ін.). Суттєво важливими є технології клінічної діагностики мікроциркуляції, телемедичних рішень для ЕКГ та спірометрії, моніторингу стану пацієнтів.
 
До речі, Школа розрахована не тільки на експертів у сфері ультразвукової та функціональної діагностики, фахівців вузького профілю, але й на сімейних лікарів.
 
Ми порадимо, які апарати для діагностики краще придбати для первинної, а які — для вторинної ланки; опишемо клінічні ситуації, де сімейні лікарі блискуче діють самостійно, та наведемо приклади станів, коли краще залучити до процесу профільних спеціалістів і працювати у тандемі. Інструментальна діагностика мусить служити лікарю-клініцисту для прийняття правильного рішення в стислі терміни.
 
Чекаємо на Вас! Буде цікаво, динамічно, корисно!

Т. І. Гавриленко,

професор, головний спеціаліст з лабораторної діагностики НАМН,
віце-президент Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини,
керівник міжінститутського лабораторного Референтного центру НАМН України

Шановні гості X Ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації»!
 
З радістю та непідробною цікавістю медична спільнота щороку чекає на цю подію.
 
З’являються нові спікери, локації, технології. Стають більш масштабними наукові заходи. Та незмінними залишаються високий рівень організації заходу й тепла дружня атмосфера, яка панує на ньому.
 
Ще одна характерна особливість Міжнародного медичного форуму — своєчасність і об’єктивність обговорень, врахування світового досвіду з огляду на поступову інтеграцію України до європейської спільноти, гармонізацію законодавства, кардинальне реформування галузі, що є надзвичайно важливим.
 
Сьогодні дуже важливими завданнями в лабораторному сегменті є формування єдиного підходу і консолідація зусиль, спрямованих на впровадження системи забезпечення якості в лабораторіях кожного регіону країни, акредитація медичних лабораторій. Це стане запорукою надання населенню доступних і якісних лабораторних послуг. Обговоренню проблемних питань присвячені виступи провідних спікерів, а презентація комплексних рішень для медичних та наукових лабораторій відбудеться під час Міжнародної виставки охорони здоров’я MEDICAEXPO.
 
Тому, щиро бажаю усім учасникам Форуму наснаги, мудрості, плідної роботи, виваженості у прийнятті рішень й сміливості для їх втілення!

В. Ю. Ткаченко,

Генеральний директор компанії LMT

Шановні учасники та гості!
 
Від імені компанії LMT вітаю на Х ювілейному Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині — здоров’я нації», VІІІ Міжнародному медичному конгресі «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» та на Міжнародному форумі «Менеджмент в охороні здоров`я»!
 
В Україні триває реформування галузі охорони здоров’я. Учасниками змін є урядовці, науковці, лікарі та медичний персонал, компанії, що виробляють товари для медицини і надають послуги у цій сфері, пацієнти. Саме тому організатори Міжнародного медичного форуму вбачають свою місію у створенні умов для плідного діалогу всіх сторін цього процесу.
 
Ми генеруємо ідеї, моніторуємо вітчизняне інформаційне поле, аналізуємо попередні зауваження й вивчаємо міжнародний досвід, щоб вдосконалити формат форуму, наповнити його наукову програму ексклюзивною і різноплановою інформацією, надати вам можливість почути й побачити нове, навчитися корисному, подискутувати про актуальне.
 
Цього року зусиллями Національної академії медичних наук, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, державних установ Міністерства охорони здоров’я, медичних асоціацій та приватних компаній, крім традиційних заходів, було підготовлено семінари з питань впровадження у медицину сучасних інформаційних технологій, круглі столи з правових питань діяльності приватних і державних лікувальних закладів, заходи, присвячені проблемам надання населенню якісної первинної медичної допомоги та багато інших.
 
Щиро дякую організаторам Форуму — Національній академії медичних наук України, Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. Вони доклали найбільших зусиль, аби всі дні Форуму протягом останніх років були максимально корисними в професійному плані для кожного відвідувача.
 
Надзвичайно вдячний також органам державної влади, які щороку підтримують наші заходи, співорганізаторам, профільним асоціаціям, партнерам — їхня допомога уже важлива.
 
Окрема подяка компаніям бізнесу за підтримку і активну участь у виставках та заходах.
 
Сподіваюся, цьогорічна зустріч стане для Вас ще більш цікавою і приємною, що Ви здобудете корисні професійні контакти, опануєте нові технології, дізнаєтеся, як зробити свою щоденну діяльність ефективнішою, зручнішою, прибутковішою. Що розповіді про чужі помилки допоможуть Вам вчасно зробити висновки й обрати вірну стратегію, а історії успіху — надихнуть і подарують сили для яскравих звершень.
 
Ми пишаємося, що за час існування Форуму його відвідали 100 000 фахівців із усіх куточків України та зарубіжних держав. Власним досвідом і цінними порадами з учасниками поділилися більше 5000 поважних спікерів.
 
Ми десять років разом з вами пройшли складний, але насичений і цікавий шлях. Я вважаю, що найцікавіше — ще попереду.
 
Ми знаємо, куди йдемо, і щиро віримо, що Ви й надалі залишатиметеся з нами.

Comments are closed