ОФІЦІЙНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

ОФІЦІЙНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

МедЕксперт, Група компаній

Україна, 04211, м. Київ, вул. Межигірська, 28, оф. 19
+380 (44) 498-08-34 +380 (44) 498-08-80
pediatr@med-expert.com.ua
www.med-expert.com.ua

Детальніше ...

Група компаній МедЕксперт – безперервна медична освіта (СМЕ) Вперше в Україні: - Міжнародна акредитація освітніх заходів для лікарів і фармацевтів, - Організація Міжнародних конгресів та заходів до Всесвітніх Днів різних нозологій. Сучасні науково-практичні фахові видання «Современная педиатрия», «Перинатология и педиатрия», «Здоровье женщины», «Реабілітація та паліативна медицина», «Хірургія дитячого віку».


Журнал «Сучасна педіатрія»

видання, яке доступне читачам і популярне в лікарському середовищі. Видання гармонійно поєднує інформацію про сучасні методи лікування та діагностику дитячих хвороб, необхідну кожному практикуючому лікарю, і найбільш повно представляє рівень української педіатричної науки.

Науково-практичний журнал «Здоров'я жінки»

має загальнонаціональний статус і є провідним журналом, на сторінках якого представлені не тільки всі основні розділи, що стосуються надання медичної допомоги жінкам, а й актуальні медико-соціальні проблеми всього нашого суспільства.


Журнал «Перинатологія і педіатрія»

видання, яке на своїх сторінках поєднує в собі всі етапи розвитку дитини: плід-немовля-дитина-підліток. На сьогоднішній день доведено, що тільки працюючи в одному ланцюжку, перинатологи, неонатологи і педіатри можуть найбільш ефективно надавати медичну допомогу дітям.

Журнал «Соціальна педіатрія і реабілітологія»

є єдиним в Україні журналом, який присвячений широким питань догляду і спілкування з дітьми з особливостями розвитку.Професійні видання. Україна

Україна, 04116, м. Київ, вул. Старокиївська, 10-Г, сектор «Б», оф. 201, а/с 29
+38 (096) 851-40-34 +38 (067) 102-73-64
admindom@ukr.net
www.recipe.com.ua

Детальніше ...

Видавництво ТОВ «Професійні видання. Україна» спеціалізується на випуску міжнародної медичної періодики. Працюємо на інформаційних ринках Білорусі, України та Росії. У портфелі видавництва 15 міжнародних науково-практичних журналів. Наше завдання – створення єдиного інформаційного простору для обміну досвідом та ефективного спілкування медичних працівників країн Східної Європи та Азії. Видавництво засновано в 2001 році.


Український медичний часопис


+38 (044) 585-97-10
public@morion.ua
www.umj.com.ua

Детальніше ...

«Український медичний часопис» - авторитетне українське професійне видання у сфері медицини. Крім звичної для читача друкованої версії, активно розвиваються online-напрямки Журналу: • режим електронних публікацій дозволяє знайомитися і використовувати в роботі матеріали, не чекаючи виходу друкованої версії Журналу • новинна стрічка, яка оновлюється в режимі реального часу, дозволяє оперативно отримувати інформацію про останні події, завчасно дізнаватися про майбутні наукові конференції, почути думку провідних фахівців та лікарів-практиків по злободенним питанням, взяти участь у дискусії, залишивши свій коментар до будь-якої публікації • в «Академії – дистанційне навчання online» лікарі отримали можливість підвищувати свій професійний рівень у зручний для них час, отримавши при цьому сертифікат про засвоєння матеріалу і 1 бал для атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії. Журнал отримав визнання наукової медичної громадськості, зайнявши гідне місце в світі медичного друкованого слова.


МЕДКНИГА, Видавничий дім

Україна, 04124, м. Київ, вул. Кирилівська, 160 Б
+380 (44) 587-81-07
medknyha@ukr.net
medknyha.com.ua

Детальніше ...

«МЕДКНИГА» – провідне українське видавництво медичної літератури.
Напрямки діяльності:
• наукові медичні журнали для лікарів-практиків:
«Терапевтика» (www.terapevtyka.com.ua),
«Практикуючий лікар» (www.plr.com.ua),
«Ендокринологія» (www.endokrynologia.com.ua),
«Журнал Неврології» ім. Б.М. Маньковського (www.neuroscience.com.ua).
«Акушерство. Гінекологія. Генетика»
• профільні книжкові видання: серія «Бібліотечка практикуючого лікаря» (монографії, підручники та ін.).


Comments are closed