ОФІЦІЙНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

ОФІЦІЙНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

МедЕксперт, Група компаній

Україна, 04211, м. Київ, вул. Межигірська, 28, оф. 19
+380 (44) 498-08-34 +380 (44) 498-08-80
pediatr@med-expert.com.ua
www.med-expert.com.ua

Детальніше ...

Група компаній МедЕксперт – безперервна медична освіта (СМЕ) Вперше в Україні: - Міжнародна акредитація освітніх заходів для лікарів і фармацевтів, - Організація Міжнародних конгресів та заходів до Всесвітніх Днів різних нозологій. Сучасні науково-практичні фахові видання «Современная педиатрия», «Перинатология и педиатрия», «Здоровье женщины», «Реабілітація та паліативна медицина», «Хірургія дитячого віку».


Журнал «Сучасна педіатрія»

видання, яке доступне читачам і популярне в лікарському середовищі. Видання гармонійно поєднує інформацію про сучасні методи лікування та діагностику дитячих хвороб, необхідну кожному практикуючому лікарю, і найбільш повно представляє рівень української педіатричної науки.

Науково-практичний журнал «Здоров'я жінки»

має загальнонаціональний статус і є провідним журналом, на сторінках якого представлені не тільки всі основні розділи, що стосуються надання медичної допомоги жінкам, а й актуальні медико-соціальні проблеми всього нашого суспільства.


Журнал «Перинатологія і педіатрія»

видання, яке на своїх сторінках поєднує в собі всі етапи розвитку дитини: плід-немовля-дитина-підліток. На сьогоднішній день доведено, що тільки працюючи в одному ланцюжку, перинатологи, неонатологи і педіатри можуть найбільш ефективно надавати медичну допомогу дітям.

Журнал «Соціальна педіатрія і реабілітологія»

є єдиним в Україні журналом, який присвячений широким питань догляду і спілкування з дітьми з особливостями розвитку.УП Професiйнi видання

Республіка Білорусь, м. Мiнськ, вул. Чернишевського, 10 -А, оф. 805 | Україна, 03067, м. Київ, провулок Чугуївський, 21
+375 (17) 280-01-12 +380 (94) 91-01-704 +380 (44) 338-87-04
office@recipe.by profidom@ukr.net
www.recipe.by

Детальніше ...

Видавництво «Професiйнi видання» спеціалізується на випуску міжнародних науково-практичних журналiв медичної тематики. Особливістю видань є нацiональнi редакцiйнi колегiї, що працюють на паритетній основi і формують свою частку матерiалiв у номери. Поєднання медичного досвiду і медичних шкiл, в рамках одного видання, дає читачевi можливiсть отримати максимально широку інформацiю професійного напрямку.


Український медичний часопис


+38 (044) 585-97-10
public@morion.ua
www.umj.com.ua

Детальніше ...

«Український медичний часопис» - авторитетне українське професійне видання у сфері медицини. Крім звичної для читача друкованої версії, активно розвиваються online-напрямки Журналу: • режим електронних публікацій дозволяє знайомитися і використовувати в роботі матеріали, не чекаючи виходу друкованої версії Журналу • новинна стрічка, яка оновлюється в режимі реального часу, дозволяє оперативно отримувати інформацію про останні події, завчасно дізнаватися про майбутні наукові конференції, почути думку провідних фахівців та лікарів-практиків по злободенним питанням, взяти участь у дискусії, залишивши свій коментар до будь-якої публікації • в «Академії – дистанційне навчання online» лікарі отримали можливість підвищувати свій професійний рівень у зручний для них час, отримавши при цьому сертифікат про засвоєння матеріалу і 1 бал для атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії. Журнал отримав визнання наукової медичної громадськості, зайнявши гідне місце в світі медичного друкованого слова.


МЕДКНИГА, Видавничий дім

Україна, 04124, м. Київ, вул. Кирилівська, 160 Б
+380 (44) 587-81-07
medknyha@ukr.net
www.medkniga.kiev.ua

Детальніше ...

«МЕДКНИГА» - провідне українське видавництво медичної літератури. Напрямки діяльності: • наукові медичні журнали для лікарів-практиків: «Практикуючий лікар» (www.plr.com.ua), «Ендокринологія» (www.endokrynologia.com.ua), «Журнал Неврології» ім. Б.М. Маньковського (www.neuroscience.com.ua), «Акушерство. Гінекологія. Генетика». • профільні книжкові видання: серія «Бібліотечка практикуючого лікаря» (монографії, підручники та ін.); серія «Здоров'я Вашому дому» (науково-популярні книги про здоров’я).


Comments are closed