Официальная поддержка 2018

Официальная поддержка 2018


Президент України Петро Порошенко
Офіційне привітання Президента України Петра Порошенка

Ольга Богомолець

Народний депутат,
голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я

Шановні колеги!
 
Від імені Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я вітаю учасників та відвідувачів ІХ Міжнародного медичного форуму!
 
Зміцнення здоров’я нації має бути одним з найголовніших пріоритетів соціальної держави, якою має стати Україна. Завдання влади — побудувати соціальну систему охорони здоров’я, коли кожна людина, незалежно від її статків, матиме можливість отримувати медичну допомогу безоплатно та на найвищому рівні. Тільки здорові люди є запорукою сильної держави, тому відродження людського потенціалу України — моя головна мета на найближчі роки.
 
Сьогодні суспільство розуміє, що цієї мети можна досягти лише здійснивши важливі зміни в системі охорони здоров’я. Безумовно, рушійною силою цих змін є насамперед медики. Учені, лікарі-практики, керівники лікувальних закладів підтверджують це, щодня невтомно рятуючи життя наших громадян, попри політичні й економічні проблеми в державі.
 
Щорічні зустрічі на Форумі найкращих представників медичної спільноти України, їхніх колег з-за кордону є надзвичайно ефективними, адже тут фахівці можуть наживо обмінюватися досвідом, представляти інноваційні наукові розробки для діагностики, лікування та профілактики захворювань, підвищувати професійний рівень.
 
Переконана, що результатом таких зустрічей буде вироблення нових ідей, спільних рішень щодо організації сфери охорони здоров’я країни, шляхів розвитку галузі для підвищення якості надання медичної допомоги, покращення доступу до неї кожного українця.
 
Участь у Форумі вищих медичних навчальних закладів, закладів післядипломної медичної освіти свідчить про прагнення вдосконалити професійну підготовку лікарів.
 
Дякую учасникам, гостям, організаторам цієї знакової для української медицини події за їх спільні зусилля у боротьбі за здоров’я нації! Бажаю усім натхнення та продуктивної роботи протягом усіх трьох днів!

Ірина Сисоєнко

Народний депутат України, заступник голови комітету ВР України з питань охорони здоров'я, голова підкомітету з питань контролю реалізації медичної реформи Комітету ВР України з питань охорони здоров’я

Шановні учасники та гості, вітаю Вас із відкриттям IX Міжнародного медичного форуму!
 
Кілька років тому, розпочинаючи свій шлях на законодавчій ниві, я часто чула, що змінити українську систему охорони здоров’я неможливо. Що це утопія.
 
Проте спільними зусиллями професіоналів галузі, народних депутатів, громадськості поступово «викорінюються» радянські стереотипи, розвінчуються міфи. Вітчизняна медицина, хоч і повільно, та наближається до європейських стандартів надання допомоги.
 
Я вірю, що скоро українці приходитимуть до сучасних лікарень та амбулаторій і знову, як і раніше, довірятимуть медикам. Що якісна допомога буде доступною скрізь – від мегаполіса до найвіддаленішого поліського села. Що держава забезпечить лікарів гідною заробітною платою, а пацієнтів – дійсно безкоштовною допомогою. Саме у цьому суть медичної реформи.
 
Те, якою стане українська медицина через 3, 5 чи 20 років, залежить від влади і медичної спільноти, від нашої особистої відповідальності, готовності працювати й самовдосконалюватися, обмінюватися досвідом із колегами на авторитетних профільних заходах.
 
Бажаю, щоб під час фахових дискусій у рамках Міжнародного медичного форуму народилося багато неординарних ідей і дієвих рішень, щоб кожен із вас повернувся на своє робоче місце з новими знаннями та використав їх у практиці на користь пацієнтам.
 
Наш спільний обов’язок – створити Європу тут, в Україні. Тому не чекайте змін, а будьте їх частиною!

Павло Ковтонюк

Заступник Міністра охорони здоров’я України

Вітаю всіх учасників ІХ Міжнародного медичного форуму!
 
Радий, що такий форум проходить вже дев’ятий раз і збирає велику кількість фахівців у сфері охорони здоров’я.
 
Це важливий майданчик для спілкування та обговорення актуальних питань у галузі. Тішить, що форум щороку стає більшим і коло учасників розширюється.
 
Щоразу на численних майданчиках Форуму обговорюються різні напрямки в системі охорони здоров’я, проходять тематичні семінари: з тактичної медицини, стоматології, медичної реабілітації, з організації та управління охороною здоров’я та ін.
 
Хочу подякувати за напрям «управління в охороні здоров’я», адже автономізація закладів викликає дуже багато питань, і добре, що є майданчик для обговорення простих і складних питань.
 
Але питання реформи фінансування охорони здоров’я зараз є найактуальнішим, бо вона торкнеться кожного українця вже цього року.
 
Змінюється принцип оплати медичних послуг. Тепер держава буде платити за конкретного пацієнта, за конкретну послугу. І вже триває кампанія з вибору свого лікаря “Лікар для кожної сім’ї”, тепер кожен українець може обрати саме того лікаря, в якого хоче лікуватись.
 
Бажаю всім плідних обговорень, конструктивних дискусій задля кращої медицини в Україні!

Б.Є. Патон

Президент Національної академії наук України, академік НАН України

Шановні учасники Форуму!
 
Сердечно вітаю вас з початком роботи IX Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Галузь охорони здоров’я є відображенням соціально-економічного, демографічного та духовного потенціалу країни, яка потребує постійного вдосконалення, впровадження нових методів профілактики, діагностики та лікування захворювань.
 
Міжнародний медичний Форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» є професійною платформою, яка дає змогу організувати прямі контакти між науковцями, виробниками та споживачами високотехнологічних розробок в медичній галузі. Таке поєднання сприяє підвищенню кваліфікації спеціалістів, вдосконаленню методів лікування, розширенню фахових зв’язків учасників та гостей заходу, а також надає можливість пошуку рішень у найактуальніших питаннях охорони здоров`я. Сподіваюсь, що наукові розробки, які установи Національної академії наук України виносять на розгляд фахівців, викличуть зацікавленість та отримають подальше впровадження в систему охорони здоров’я.
 
Бажаю усім учасникам Міжнародного медичного Форуму наукових звершень, плідної співпраці та нових ідей!

В. Цимбалюк

Президент Національної академії медичних наук України, академік

Шановні колеги!
 
Від імені Національної академії медичних наук України радий вітати вас з відкриттям ІХ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації».
 
Сьогодні медична наука стає не лише підґрунтям, а й запорукою започаткованих реформ охорони здоров’я країни, метою яких є створення системи, орієнтованої на пацієнта, здатної забезпечити медичне обслуговування для всіх громадян України на рівні розвинутих європейських держав.
 
Як один з організаторів заходу НАМН вважає своєю місією ознайомлення лікарів-практиків зі здобутками наших висококваліфікованих і авторитетних фахівців, а також сприяння подоланню технологічного відставання національної системи охорони здоров'я від зарубіжних країн.
 
Маючи значний науковий та кадровий потенціал, більшість наших інститутів долучилися до формування науково-практичної програми Форуму – VIІ Міжнародному медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України».
 
За роки існування Міжнародний медичний форум став найпотужнішою платформою, де створено умови для комплексного підходу до вирішення актуальних проблем галузі.
 
У рамках цьогорічного Конгресу усі зацікавлені сторони цього процесу – представники органів державної та місцевої влади, а також вітчизняні та зарубіжні науковці й лікарі – матимуть змогу взяти участь у конструктивному діалозі на конференціях, семінарах, круглих столах, майстер-класах. А спеціалізовані виставки долучать до нього виробників і дистриб’юторів медичного обладнання, фармацевтичної продукції, компанії, що надають послуги у сфері охорони здоров’я.
 
Упевнений, успіх реформ у сфері охорони здоров’я країни залежить не лише від рівня фінансування галузі, а й насамперед від щирого прагнення небайдужих фахівців досягти справді якісних змін. Тому бажаю усім плідно провести ці три дні, професійного й особистісного зростання, радості від живого спілкування з колегами і взаємовигідних ділових зв’язків!

Ю. В. Вороненко

Ректор НМАПО імені П. Л. Шупика, доктор медичних наук, професор, академік Національної академії медичних наук України

Вельмишановні колеги!
 
Прийміть мої теплі вітання з відкриттям ІХ Міжнародного медичного форуму! Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика щороку докладає значних зусиль до забезпечення актуальності науково- практичної програми Форуму, в тому числі залучає у якості доповідачів зарубіжних колег — висококомпетентних експертів медичної науки і практики з США, європейських та інших країн. І з року в рік міжнародні зв’язки Форуму розширюються.
 
Цього року викладачі академії традиційно брали активну участь у формуванні програми VIІ Міжнародного медичного конгресу, а також Міжнародного форуму «Менеджмент в охороні здоров’я» та Міжнародного стоматологічного конгресу, який вже вдруге відбудеться в рамках Форуму.
 
Форум — це унікальний масштабний проект. Його оптимальний формат дає змогу вченим-медикам і практикуючим спеціалістам ділитися один з одним своїми здобутками, підвищувати свій професійний рівень. Крім того, фахівці можуть дізнатися тут про світові досягнення у галузі медичного і стоматологічного обладнання, технологій та іншої продукції медичного призначення на спеціалізованих виставках.
 
Ці зустрічі є дуже корисними для усіх учасників і, безсумнівно, пришвидшують впровадження інновацій у сьогоденну практику надання медичної допомоги. Тож, колеги, бажаю усім продуктивно провести ці три дні на Форумі!

Валентина Гінзбург

Директор Департаменту охорони здоров’я м. Києва, доктор медичних наук

Дорогі друзі!
 
Вже дев’ятий рік поспіль столиця гостинно приймає учасників Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Ми з гордістю і радістю вітаємо вас на київській землі – фахівців, що рушать уперед медичну науку, практику, освіту!
 
Щороку під куполом Форуму відбувається безліч цікавих зустрічей, професійних знайомств, корисних дискусій та нових особистих відкриттів!
 
Під час цього унікального заходу кожен з нас не лише поповнює свій багаж знань та вмінь, а й набуває натхнення працювати на благо співвітчизників!
 
Вважаю, що така особливість Форуму – надихати ентузіастів медичної галузі – надзвичайно важлива!
 
Тож від імені Департаменту охорони здоров’я міста Києва бажаю вам плідної роботи, ефективних діалогів, а головне – свіжих ідей та рішень, втілення яких стане реальним внеском у розбудову та процвітання вітчизняної системи охорони здоров’я!

Г.Г. Луньова

Президент Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини, професор

Шановні учасники та гості науково-практичної конференції!
 
Дозвольте мені від імені Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини і від себе особисто щиро привітати з початком роботи науково-практичної конференції з міжнародною участю «Теорія та практика лабораторної медицини», яка присвячена 100-річчю заснування НМАПО імені П. Л. Шупика МОЗ України і відбудеться в рамках IX Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров'я нації».
 
Підготовка програми науково-практичної конференції відбувалась у співпраці кафедри клінічної лабораторної діагностики НМАПО імені П. Л. Шупика, Всеукраїнської Асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини (ВАКХЛМ) та координаційною радою Європейської Федерації з Лабораторної Медицини (EFLM). Міжнародний Медичний Форум об'єднує науково-практичну конференцію, майстер-класи, виставкові заходи та спеціалізовані експозиції, що створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців лабораторної медицини.
 
В роботі конференції приймуть участь провідні спеціалісти лабораторної медицини України та європейських країн. Особливу увагу буде приділено європейському досвіду в питаннях використання лабораторних тестів в сучасній доказовій медицині, оцінки аналітичної достовірності клінічних лабораторних досліджень. На пленарних засіданнях також будуть обговорюватися клінічні та сучасні діагностичні аспекти цукрового діабету та його ускладнень, підходи до пренатального скринінгу та алгоритми оцінки чоловічої фертильності. Дуже важливим буде обмін досвідом фахівців лабораторної медицини в питаннях цитологічної діагностики в доопераційному прогнозуванні поведінки пухлин та вибору адекватної терапії та використанні новітніх лабораторних технологій в онкогематології.
 
Основним завданням Конференції є формування єдиного підходу і консолідація зусиль, спрямованих на надання доступних і якісних лабораторних послуг населенню країни.
 
Сподіваюся, що науковий форум стане джерелом знань фахівців лабораторної медицини, буде сприяти обміну інформацією, досвідом та формуванню нових поглядів на найбільш актуальні проблеми лабораторної медицини.
 
Бажаю організаторам і всім учасникам конференції далі направляти свій талант і професійну майстерність на примноження здобутків в ім'я розвитку лабораторної медицини. Міцного Вам здоров'я, творчих успіхів, вірних друзів і колег.

Т.І. Гавриленко

Головний спеціаліст з лабораторної діагностики НАМН України, куратор Референтної лабораторії НАМН України

Шановні колеги!
 
Вітаю вас з великою подією у житті фахівців лабораторної служби – не тільки клінічної, а й наукових співробітників лабораторних відділів, з відкриттям IX Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»! Форум протягом багатьох років робить вагомий внесок у підвищення кваліфікації лабораторних працівників, допомагає у вирішені проблемних питань сучасних напрямів лабораторної медицини.
 
Під час низки заходів спеціальної програми «Дні лабораторної медицини» ми обговорюємо найважливіші та найактуальніші науково-практичні проблеми галузі. За роки нашої співпраці з Форумом Українська лабораторна школа стала брендом. Майстер-класи, які щороку відбуваються у рамках школи, направлені на представлення новітніх розробок, удосконалення методів роботи, отримання фахових консультацій від відомих експертів лабораторної галузі. Потужна експозиція «Лабораторна медицина» успішно доповнює науково-практичну частину Форуму.
 
На цій платформі можна ознайомитися з продукцією світових лідерів в області поставок обладнання і розробок для лабораторій, встановити ділові контакти, зробити вибір, попередньо дізнавшись переваги обладнання, взявши участь у презентаціях. Форум протягом багатьох років робить вагомий внесок у підвищення кваліфікації лабораторних працівників, допомагає у вирішенні проблемних питань сучасних напрямів лабораторної медицини. Отже, бажаю всім користі від живого спілкування, більше працювати над вдосконаленням своєї роботи, і, звичайно, міцного здоров’я.

Т. А. Ялинська

Член групи експертів МОЗ України з напрямку «Радіологія. Ультразвукова діагностика. Променева терапія. Рентгенологія. Радіонуклідна діагностика», завідувач відділенням променевої діагностики ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», д.мед.н., доцент кафедри променевої діагностики НМАПО ім. П. Л. Шупика, Президент Асоціації Радіологів України

Вельмишановні організатори, учасники та гості Форуму!
 
Вітаю Вас на щорічному Міжнародному Медичному Форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Безумовно, розвиток радіології (рентгенологія), ядерної медицини (радіонуклідна діагностика) та радіологічної онкології (променева терапія) неможливий без міждисциплінарного підходу до вирішення актуальних проблем галузі. Освоєння сучасних методів та методик у цьому напряму неможливий без розвитку технологічного потенціалу медичних закладів.
 
Щорічно Форум збирає на своїй платформі провідних експертів галузі охорони здоров’я, зарубіжних вчених, виробників медичного обладнання і створює умови для їх конструктивного діалогу. Такі зустрічі дають змогу лікарям різних спеціальностей обмінюватися досвідом, а керівникам у сфері охорони здоров’я обговорювати нагальні проблеми галузі, спільно шукати шляхи їх розв’язання.
 
Активна участь компаній укріплює і розширює співпрацю між ними і практикуючими лікарями. Глибоко переконана, що робота на Форумі стимулюватиме розвиток радіології, ядерної медицини та радіологічної онкології в Україні та дозволить виробити нові підходи до діагностики і лікування захворювань.
 
Бажаю всім продуктивних знайомств, розвитку і процвітання!

О. Б. Динник

Президент Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики, головний лікар Інституту еластографії, член групи експертів МОЗ за напрямами «Радіологія. Ультразвукова діагностика. Променева терапія. Рентгенологія. Радіонуклідна діагностика», заслужений лікар України

Шановні учасники та гості ІХ Міжнародного медичного форуму!
 
Міжнародний медичний форум вже дев’ять років поспіль є важливою інформаційною платформою для професійного спілкування фахівців ультразвукової і функціональної діагностики (УЗД і ФД), виробників сучасного діагностичного обладнання з клініцистами в межах «Всеукраїнської школи ультразвукової та функціональної діагностики».
 
Найліпший фаховий персонал згуртовано в профільних національних асоціаціях: ГО «Українська асоціація фахівців УЗД» (УАФУД) та ГО «Асоціація радіологів України» (АРУ), що забезпечують контакти зі світовими та європейськими асоціаціями, зокрема ESR і EFSUMB.
 
Інструментальна діагностика охоплює усі клінічні напрямки. Так, до сучасних технологій УЗД віднесені: базовий В-режим з технологіями акустичної та інтелектуальної оптимізації, допплерівська оцінка гемодинаміки та мікроциркуляції, інтервенційні процедури з УЗ навігацією та з Fusion- навігацією, 3D/4D-реконструкції, компресійна та зсувнохвильова еластографія, фіброеластометрія, стеатометрія і віскозиметрія печінки, контрасти та інші. Для сучасного етапу розвитку УЗД та ФД характерна ще й мініатюризація пристроїв, що часто використовують процесори, екрани та комунікації сучасних персональних «гаджетів»: смартфонів, планшетів та подібне. Сучасні прилади УЗД та ФД є досить складними і вимагають навчання у експертів. Щороку з’являються десятки нових УЗ і інших інструментальних технологій.
 
Галузь медицини в цілому стрімко прогресує і фахівець з УЗД та ФД має бути в курсі таких інновацій і знати морфологію та фізіологію, гідродинаміку фізіологічних рідин та механічні і акустичні властивості тканин організму в нормі і при патологічних змінах. Тісна взаємодія інструменталіста та клініциста повинна базуватись на концепції мультидисциплінарного підходу для оптимального менеджменту пацієнта на всіх рівнях системи організації охорони здоров’я.
 
Постійна інформаційна підтримка галузі, розвиток дистанційного консультування та комунікації фахівців ведуться через український портал ультразвукової діагностики www.ultrasound.net.ua та сайт АРУ www.aru-ua.org. На цьому ресурсі доступні електронні випуски фахових журналів «Променева діагностика, променева терапія», «Радіологічного вісника» і «Національного Керівництва для лікарів, які направляють пацієнтів на радіологічні дослідження».
 
Важливим етапом для спільноти українських фахівців є вектор євроінтеграції та впровадження міжнародних керівництв і настанов до національних та локальних клінічних протоколів. Зокрема зусиллями АРУ та УАФУД перекладено та видано Керівництво EFSUMB з клінічного використання УЗ еластографії печінки. Готуються до видання міжнародні усталені категорії доказової медицини: US-BIRADS, ThiRADS, PiRADS, LiRADS. Нагальним для національної УЗД є впровадження Рекомендацій робочої групи ESR «Попередження та контроль інфекцій при виконанні УЗД».
 
Сподіваємося, що спілкування клініцистів, спеціалістів з УЗД та ФД, обмін досвідом у рамках роботи ІХ Міжнародного медичного форуму на стендах виробників діагностичного обладнання, лекціях і майстер-класах «Всеукраїнської школи ультразвукової та функціональної діагностики» прискорить впровадження нових діагностичних і лікувальних методик на мультидисциплінарному, мультипараметричному та мультимодальному принципах сучасної і доказової медицини.
 
Бажаю плідної роботи, цікавих зустрічей та нових відкриттів!

Ірина Мазур

Доктор медичних наук, професор кафедри стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика, президент громадської організації «Асоціація стоматологів України»

Вельмишановні колеги!
 
Асоціація стоматологів України вітає медичну спільноту з відкриттям IX Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров'я нації»!
 
Вже вдруге стоматологічна спільнота разом з медичною буде проводити Міжнародний стоматологічний конгрес, співорганізатором якого є і наша Асоціація.
 
Зміцнення здоров’я людини, первинна профілактика захворювань є запорукою міцної України і потребує комплексного міждисциплінарного підходу до діагностики, профілактики і лікування будь-яких захворювань, співпраці спеціалістів різних медичних галузей, пропаганди здорового способу життя.
 
До формування науково-практичної програми Міжнародного стоматологічного конгресу були залучені провідні фахівці профільних установ і організацій — Інституту стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, ДУ «Інститут стоматології та щелепно- лицевої хірургії НАМН України», Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, ГО «Асоціація стоматологів України», ГО «Академія стоматологічного здоров’я», — а й представники Української асоціації сімейної медицини, Всеукраїнської асоціації інфекційного контролю та антибіотикорезистентності, стоматологічних центрів, юридичних та інших компаній.
 
Одним із важливих питань, що планується обговорювати на Форумі – питання якості надання медичної і стоматологічної допомоги у сільській місцевості, віддалених селах. Стоматологічна спільнота святкує 15-річчя створення Інституту стоматології в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика в рамках сторіччя формування Української наукової стоматологічної школи.
 
Відвідувачі Міжнародного медичного форуму та міжнародного стоматологічного конгресу мають чудову нагоду максимально ефективно використати ці три дні для професійного вдосконалення, адже можуть поглиблювати знання на науково-практичних заходах і ознайомлюватися із сучасним медичним і стоматологічним обладнанням, інструментами, матеріалами від вітчизняних і зарубіжних виробників і постачальників на спеціалізованих експозиціях, серед яких відбудеться Міжнародна стоматологічна виставка DENTALEXPO.
 
Переконана, що участь у Форумі буде надзвичайно корисною і для організаторів заходів, і для відвідувачів, і для компаній — учасників виставки.
 
Бажаю всім плідної спільної праці, взаємовигідних фахових і ділових контактів, творчого натхнення!

В. Ю. Ткаченко

Генеральний директор компанії LMT

Дорогі учасники та гості!
 
Вітаю всіх від імені компанії LMT із відкриттям ІХ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації», VІІ Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України», Міжнародного форуму «Менеджмент в охороні здоров`я», Міжнародного стоматологічного конгресу і VІІ Міжнародної виставки медичного туризму!
 
Найяскравішою ознакою нашого часу є стрімке зростання у світі кількості наукових відкриттів та технологічних новацій. І медицина є однією з тих галузей, де прогрес особливо відчутний. Крім того, в Україні триває глибоке реформування сфери охорони здоров’я. Агентами цих змін є урядовці, науковці, лікарі та медичний персонал, компанії, що виробляють товари для медицини і надають послуги у цій сфері, пацієнти.
 
Саме тому організатори Міжнародного медичного форуму вбачають свою місію у створенні умов для плідного діалогу всіх сторін процесу оновлення галузі.
 
Тож цього року зусиллями Національної академії медичних наук, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, державних установ Міністерства охорони здоров’я, медичних асоціацій та приватних компаній, крім традиційних заходів, було підготовлено семінари з питань впровадження у медицину, зокрема сільську, сучасних інформаційних технологій, круглі столи з правових питань діяльності приватних і державних лікувальних закладів, заходи, присвячені проблемам надання населенню якісної первинної медичної допомоги, значно збільшилася кількість заходів з напряму «Офтальмологія».
 
Насичена програма Форуму, високий рівень експертів-доповідачів з України та інших держав щороку приваблюють дедалі більше фахівців-медиків, що прагнуть постійного осучаснення професійних знань, а також представників бізнес-середовища, які мають змогу наживо спілкуватися зі своїми потенційними клієнтами і партнерами та укласти взаємовигідні угоди.
 
У рамках VІІ Міжнародного медичного конгресу відбудеться понад 70 конференцій, семінарів, круглих столів та майстер-класів. А в спеціалізованих міжнародних виставках MEDICAEXPO, PHARMAEXPO і DENTALEXPO беруть участь понад 400 компаній із 32 країн світу.
 
Вдруге на Форумі відбудеться Міжнародний стоматологічний конгрес, в організації якого активну участь взяли також Асоціація стоматологів України, профільні стоматологічні асоціації, стоматологічні центри та інші установи.
 
Неухильна глобалізація світової економіки забезпечує також велику увагу медиків і пацієнтів до VІІ Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo.
 
Тож щиро дякую організаторам Форуму — Національній академії медичних наук України, Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. Вони доклали найбільших зусиль, аби три дні Форуму були максимально корисними в професійному плані для кожного відвідувача.
 
Надзвичайно вдячний також органам державної влади, які щороку підтримують наші заходи, співорганізаторам, профільним асоціаціям, партнерам — їхня допомога дуже важлива.
 
Окрема подяка компаніям бізнесу за підтримку і активну участь у виставках та заходах.
 
Отже, бажаю усім цікавої та плідної роботи на ІХ Міжнародному медичного форумі, VІІ Міжнародному медичному конгресі, Міжнародному форумі «Менеджмент в охороні здоров`я», Міжнародному стоматологічному конгресі та VІІ Міжнародній виставці медичного туризму!
 
У майбутнє віримо разом!

Комментирование запрещено