Офіційна підтримка 2016 р.

Офіційна підтримка 2016 р.


poroshenko_250
poroshenko_lyst_UA_2016

О.В. Богомолець

Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України

Високоповажні фахівці галузі охорони здоров’я! Шановні колеги!
 
Вітаю вас із проведенням чергового Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
В усі часи життя людини та її здоров’я були найвищою цінністю. Сучасні здобутки в галузі медицини є результатом вашої праці, спрямованої на благо суспільства та кожної окремої людини.
 
Сьогодні ми стоїмо на порозі модернізації в українській системі охорони здоров’я, до яких варто підійти з усвідомленням нашої відповідальності. Незважаючи на всі перепони і виклики, українська медицина перебуває у стані реалізації масштабних та складних завдань. На шляху реформування нам важливо використати світовий досвід, зберігаючи найкращі вітчизняні надбання та беручи до уваги українські реалії.
 
Упевнена, що всі нововведення і перетворення сприятимуть розвитку, зроблять медичну допомогу більш якісною і доступною, підвищать рівень задоволеності нею населення.
 
Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я веде активну законотворчу діяльність. Розроблено Програму реформування вітчизняної медицини «25 кроків», спрямовану на підвищення якості медичного обслуговування, забезпечення прозорості діяльності регулюючих органів та медичних закладів, захист інтересів медичного персоналу та пацієнтів.
 
Професійна грамотність, знання і вмілі дії працівників галузі охорони здоров’я мають величезне значення в боротьбі за здоров'я українців і допомагають успішно вирішувати завдання, поставлені перед нашою галуззю.
 
Впевнена, що ваша нелегка щоденна праця і надалі сприятиме виконанню відповідальної місії – повернення людям здоров'я
 
Бажаю всім плідної роботи, натхнення, миру та злагоди!

О.М. Квіташвілі

Міністр охорони здоров’я України

Шановні організатори, учасники та гості Форуму!
 
Від імені Міністерства охорони здоров’я України та від себе особисто щиро вітаю вас із початком роботи VII Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Міністерство охорони здоров’я України продовжує дотримуватися поставленого курсу і рухається до мети – побудови належної системи охорони здоров’я, як для пацієнтів, так і для фахівців.
 
Команда МОЗ спрямовує свою діяльність на організацію прозорих та чесних закупівель через міжнародні організації, реорганізацію системи надання первинної медико-санітарної допомоги, веде активну законотворчу діяльність, виступає ініціатором програм для покращення клімату у медичній галузі.
 
Проте найбільша наша спільна перемога – це трансформація свідомості фахівців галузі охорони здоров’я, що полягає у готовності змінюватися і прагненні вносити свій внесок у вдосконалення практики надання медичної допомоги. І це сьогодні ще раз підтверджує Міжнародний медичний форум!
 
Захід є унікальною щорічною подією у галузі охорони здоров'я, що сприяє компетентному діалогу та виробленню спільних поглядів щодо майбутнього медицини. Платформа Форуму дозволяє представникам влади, науковцям, лікарям, власникам бізнесу і всім тим, хто є частиною медичної та фармацевтичної спільноти, шукати спільні стратегічні шляхи розвитку галузі, привносити творчий фаховий потенціал, дізнаватися про існуючі проблеми і разом їх вирішувати. Переконаний, що небайдужість, ініціативність та відданість справі наших фахівців дозволять побудувати систему охорони здоров’я, якою пишатимуться нащадки та наслідуватиме світ!

Б.Є. Патон

Президент Національної академії наук України, академік НАН України

Шановні колеги, учасники та гості VII Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині - здоров’я нації»!
 
Від імені Національної академії наук України сердечно вітаю вас з відкриттям Форуму!
 
Цілеспрямовано працюючи над фундаментальними науковими проблемами, вчені Національної академії наук України не залишають поза увагою і прикладні аспекти досліджень, які тісно пов’язані з практичними потребами різних сфер суспільного життя.
 
Особливого значення набуває питання впровадження результатів досліджень і комерціалізації високотехнологічних та наукомістких розробок. Насамперед це стосується розробок медичного призначення, зокрема високотехнологічних приладів і технологій, які дають змогу ефективно здійснювати профілактику й лікування захворювань.
 
Міжнародний медичний форум є професійною платформою, яка дає змогу організувати прямі контакти між науковцями, виробниками та споживачами високотехнологічних розробок в медичній галузі. Таке поєднання сприяє обміну досвідом, підвищенню кваліфікації спеціалістів, вдосконаленню методів у лікуванні, розширенню фахових зв’язків учасників та гостей заходу, а також надає можливість пошуку рішень в найбільш актуальних питаннях охорони здоров`я.
 
Сподіваюсь, що наукові розробки, які установи Національної академії наук України виносять на розгляд фахівців, викличуть зацікавленість та отримають подальше впровадження в систему охорони здоров’я громадян нашої держави. Бажаю усім учасникам наукових звершень, плідної співпраці та нових ідей!

В.І. Цимбалюк

Президент Національної академії медичних наук України, академік

Шановні колеги, учасники та гості VII Міжнародного Медичного Форуму!
 
Радий вітати вас від імені Національної академії медичних наук України із відкриттям чергового, 7-го медичного Форуму, що невипадково проходить під гаслом «Інновації в медицині – здоров’я нації».
 
Я глибоко переконаний, що завдяки об’єднанню можливостей і ресурсів науки, техніки та бізнесу, ми здатні подолати скрутні економічні часи і вийти на нові обрії розвитку як медичної науки зокрема, так і всієї галузі охорони здоров’я загалом. Вважаю, що нині нам слід використовувати принципи Силіконової долини, які декларують, що для розвитку необхідні три складові: мозковий ресурс, організація і кошти. І зрештою це допоможе нам перейти від тактики виживання до довгострокової стратегії розвитку.
 
Здоров'я нації – один із найважливіших елементів національної безпеки, передумова суверенного розвитку держави. Та на жаль, сьогодні ми долаємо не лише економічну скруту, а й наслідки війни. Саме тому вже вдруге у рамках Медичного форуму відбудеться науково-практична конференція «Впровадження наукових розробок НАМН України та особливості надання медичної допомоги учасникам АТО і постраждалому населенню», організована нашою Академією. Те, чого можуть нині досягати українські вчені-клініцисти та практичні лікарі – це справді на рівні дива, це, без жодного перебільшення, світовий щабель медицини. Тож академія сьогодні може дуже багато робити! І вона це робить! У наших інститутах створено потужні команди. Ми беремося за найскладніші випадки. І ми розширюватимемо цю діяльність. І все ж попри стрімкий розвиток військово-польової медицини, я дуже сподіваюся, що війна скоро закінчиться, і ті величезні кошти, які витрачаються на оборону, на лікування постраждалих, вивільняться і будуть спрямовані на розвиток цивільної медицини.
 
Завдяки організаторам Форуму маємо потужну платформу, де можемо об’єднати можливості і потенціал вітчизняних і закордонних фахівців з усіх напрямків галузі охорони здоров’я, представників державних структур, наукових і бізнесових кіл. Так, лише з боку НАМН у Форумі візьмуть участь 32 установи. Свої розробки у рамках науково-практичної програми та експозицій представлятимуть видатні фахівці різної спеціалізації. Для лікарів – це чудова нагода підвищити свій рівень кваліфікації, обмінятися досвідом та налагодити співпрацю, адже у дні Форуму пройде 65 науково-практичних заходів для представників всіх спеціальностей.
 
Отже бажаю кожному гостю і учаснику Форуму з користю провести час. Без сумніву насичена науково-практична та ділова програма заходу сприятиме впровадженню результатів наукових досліджень у практику закладів охорони здоров’я і дасть кожному фахівцеві можливість для вдосконалення та збагачення знань, потенціалу та досвіду на благо нашої країни та кожного громадянина.

Ю. В. Вороненко

ректор Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, академік НАМН України

Дорогі учасники та відвідувачі Форуму!
 
Від імені Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика щиро вітаю Вас з нагоди відкриття VІI Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Міжнародний Медичний Форум по праву заслужив визнання і повагу з боку організаторів охорони здоров'я, науковців, лікарів, фармацевтів, виробників і дистриб’юторів медичної техніки. Високий статус події щорічно підтверджують повні зали відвідувачів, постійно зростаюча аудиторія провідних вітчизняних та іноземних доповідачів, кількість і географія експонентів.
 
На платформі Форуму сконцентрований найкращий науковий і технічний потенціал нашої країни. Цього року Форум для представлення інноваційних розробок у різних галузях медицини обрала 21 кафедра Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. Важливо, що завдяки згуртуванню спеціалістів навколо Форуму, останні методи і методики профілактики, діагностики і лікування будуть впроваджуватися у практику надання медичної допомоги.
 
Спеціалісти також матимуть унікальну можливість дізнатися більше про новітні технології, протестувати якісне медичне обладнання, ознайомитися з новинками фармацевтичної продукції у рамках кращої в Україні виставки охорони здоров’я.
 
Щиро бажаю кожному здоров’я, процвітання і яскравих перемог!

В.В. Кличко

Голова Київської міської державної адміністрації

Шановні учасники Форуму!
 
Дозвольте від імені київської громади привітати вас з початком роботи VII Міжнародного Медичного Форуму.
 
Як правило, події такого масштабу слугують не тільки місцем зустрічі професіоналів своєї справи, а й дискусійним майданчиком, який дозволяє переосмислити наявні здобутки та зробити ще один крок уперед.
 
Серед глобальних цілей людства, затверджених ООН, однією з перших є забезпечення належного рівня охорони здоров’я. Мова йде не лише про доступність та високу якість медичних послуг, а й попередження хвороб, великій кількості яких легше запобігти, ніж вилікувати. Сподіваюся, що ми є партнерами у пропагуванні цінностей та користі здорового способу життя.
 
За традицією зичу вам міцного здоров’я, плідних дискусій та нових відкриттів!

К.М. Амосова

Ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, професор

Шановні колеги!
 
Від імені Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітаю всіх гостей та учасників VІI Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця – альма-матер багатьох українських медиків завжди наголошує на тому, що освітній процес не закінчується у стінах університету, а триває протягом усього професійного шляху лікаря. Саме тому ми підтримуємо проведення Форуму та виступаємо співорганізатором цього заходу, який з року в рік консолідує спеціалістів охорони здоров’я, які прагнуть розвиватися та навчатися новому.
 
Цього року, за традицією, на нас чекають різноманітні заходи з підвищення кваліфікації, обміну досвідом, і обговорення актуальних питань медицини. Форум відкриє широкі можливості для молодих вчених, які зможуть представити власні наукові розробки, дізнаються про програми обміну і стажування.
 
Масштабна виставка медичного обладнання та фармацевтичних засобів дозволить ознайомитися із найновітнішими досягненнями науки, практичної медицини та фармацевтики, обмінятися досвідом та зав’язати нові професійні та партнерські контакти.
 
Сподіваюся, що наша обопільна співпраця з Форумом триватиме довго та знайде продовження в реалізації нових проектів.
 
Бажаю всім міцного здоров’я, творчої наснаги, нових відкриттів і здобутків!

Д.Д. Дячук

Голова Громадської організації «Всеукраїнська Асоціація Головних Лікарів», Директор Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного Управління Справами

Вельмишановні колеги!
 
Громадська організація «Всеукраїнська Асоціація Головних Лікарів» вітає Вас на VII Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Система охорони здоров’я – міцний фундамент, який базується на відданій праці фахівців, великому потенціалі і прагненні до розбудови вітчизняної медицини.
 
Одне із сьогоднішніх стратегічних завдань – це підвищення якості управлінських кадрів. У цьому процесі велику роль відіграє Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації», у рамках якого проходить цілий комплекс науково-практичних заходів, присвячених актуальним питанням організації і управлінню охороною здоров’я.
 
Форум давно увійшов у розклад керівників охорони здоров’я, науковців, лікарів і представників ділових кіл медичної галузі. Захід об’єднує нас, він націлений на результат, дозволяє не тільки обговорити хід реформ, а розробити і винести конструктивні пропозиції щодо подальшого здійснення модернізації медицини.
 
Тож хочу побажати всім витримки, мудрості та віри у власні сили! Разом ми зможемо все!

В.В. Лазоришинець

Директор ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України»

Шановні учасники і відвідувачі Форуму!
 
Від себе особисто та від імені Національного Інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України вітаю Вас із відкриттям VII Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Міжнародний Медичний Форум щороку підтверджує статус авторитетної події галузі охорони здоров’я. Захід об’єднує фахівців, які зацікавлені у розвитку медичної науки, розширенні мережі співробітництва між науковцями, практикуючими лікарями та експертними діловими колами.
 
З гордістю можу констатувати і той факт, що Форум став традиційним місцем зустрічі досвідчених і молодих кардіологів, кардіохірургів та фахівців суміжних спеціальностей. Насичена програма представлена численними доповідями і майстер-класами, у рамках яких фахівці обмінюються досвідом, підвищують рівень кваліфікації. Проте це не тільки суто науковий захід, але і масштабний форум для бізнесу. Провідні компанії-виробники і постачальники медичного обладнання мають змогу презентувати свою продукцію і встановити контакти для подальшої плідної роботи.
 
Хочу побажати всім успішної роботи, живих дискусій, ефективних рішень і цікавих пропозицій!

Б.М. Тодуров

Генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України», д.мед.н., професор

Шановні колеги!
 
Вітаю Вас з відкриттям VII Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»! Лікар – це не просто професія, це – стиль життя, який вимагає постійної роботи, професійної консолідації, зміцнення і розвитку зв'язків між фахівцями.
 
Міжнародний Медичний Форум зарекомендував себе саме тією платформою, яка дозволяє нам обмінюватися досвідом, встановлювати ділові контакти, розвивати співробітництво між медичними закладами, компаніями-виробниками і дистриб’юторами медичного обладнання і лікарських засобів.
 
Колег-однодумців, які зацікавлені у розробці та впровадженні у практичну охорону здоров'я нових методів профілактики, діагностики і лікування захворювань серця, запрошую у рамках Форуму відвідати науково-практичні заходи, організовані провідними спеціалістами Всеукраїнської асоціації фахівців з аритмології та електрофізіології серця та Інституту серця.
 
Бажаю всім піднесеного настрою, успіхів і натхнення!

В.М. Князевич

Завідувач кафедри управління охороною суспільного здоров’я Національної академії державного управління при Президентові України

Вельмишановні колеги!
 
Кафедра управління охороною суспільного здоров’я Національної академії державного управління при Президентові України вітає вас на VII Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації»! Питання розвитку вітчизняної сфери охорони здоров’я є одними із ключових у сучасній державній політиці. Головною метою яких є поліпшення здоров’я населення, забезпечення рівного й справедливого доступу усіх громадян до медичної допомоги належної якості.
 
Ефективність виконання поставленої мети багато у чому визначається станом кадрового забезпечення сфери охорони здоров’я.
 
Кафедра управління охороною суспільного здоров’я Національної академії державного управління при Президентові України має більш ніж двадцятирічний досвід підготовки керівних кадрів для сфери охорони здоров’я. Разом з тим, вважаємо, що сьогодні настав час, який потребує пошуку нових, інноваційних форм та методів навчального процесу, об’єднання зусиль для досягнення поставленої мети – підготовки висококваліфікованих кадрів для сфери охорони здоров’я в Україні.
 
З огляду на це, велику роль відіграє Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації», у рамках якого проходить цілий комплекс науково-практичних заходів, присвячених актуальним питанням організації і управлінню охороною здоров’я. Форум об’єднує фахівців, яким не байдуже майбутнє нашої охорони здоров’я, пропонує дискусію, націлену на результат – ефективна політика з охорони здоров’я.
 
Тож хочу побажати всім конструктивної роботи, мудрості та віри у власні сили! Сподіваюся, цьогорічна зустріч буде плідною і сприятиме подальшим досягненням щодо побудови ефективної системи охорони здоров’я в Україні.

В.Д. Парій

Завідувач кафедри менеджменту охорони здоров’я НМУ ім. О.О. Богомольця, Заслужений лікар України, проф., д.м.н.

Високоповажні колеги!
 
Дозвольте привітати вас від імені кафедри менеджменту охорони здоров’я Національного медичного університету імені О.О. Богомольця!
 
Успішний медичний заклад починається з досвідченого і обізнаного менеджера охорони здоров’я. Це аксіома навколо якої вибудовуються усі інші процеси управління медичним закладом. Орієнтування в останніх законодавчих ініціативах, відкриття для себе іноземного досвіду, а також нових тонкощів менеджменту дозволять вам ефективно працювати у постійно мінливих економічних і соціальних умовах.
 
Залишатися у курсі останніх новин і тенденцій управління медичним закладом ви зможете, відвідуючи Міжнародний Медичний Форум. Спеціально для вас разом з організаторами ми створили Школу головних лікарів – унікальний захід, який покликаний сприяти максимальній реалізації власних можливостей фахівців галузі охорони здоров’я у професійній діяльності.
 
Тренінги, які проходять на площадці Форуму, у рамках Школи, допоможуть правильно побудувати адміністративні процеси. Зокрема, цього року ми запрошуємо Вас до обговорення актуальної сьогодні теми автономізації закладів охорони здоров’я. За традицією передбачено експертні і дискусійні панелі, інтерактивні виступи. Переконаний, що ви оціните отриманий багаж теоретичних і практичних знань, який допоможе впевнено досягати успіхів!

Н.В. Пасєчнікова

Директор ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України», Голова Товариства офтальмологів України

Шановні учасники і гості Форуму!
 
Від імені Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України і Товариства офтальмологів України вітаю Вас із відкриттям масштабного VII Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Міжнародний Медичний Форум відкрив нову сторінку в історії вітчизняної медицини. Прогресивний формат об’єднав міждисциплінарну науково-практичну програму і багатопрофільну виставку охорони здоров’я. Цей єдиний медичний простір створив всі умови для професійного розвитку спеціалістів, знайомства з прогресивними науковими і технічними досягненнями галузі охорони здоров’я.
 
Сьогодні Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова є постійним учасником Форуму. Ми раді можливості поділитися з колегами власними розробками. І нам є чим пишатися! В стінах Інституту проводяться всі види діагностики очних захворювань із застосуванням інноваційних технологій, фахівці проводять унікальні хірургічні втручання. Це потужна школа фахівців, які відкриті до обміну досвідом, розширення ділових контактів.
 
Я глибоко переконана, що ми і надалі будемо розвивати напрямок «Офтальмологія» у рамках Форуму, з кожним роком об’єднуватимемо все більше і більше зацікавлених фахівців. Запрошую компанії-постачальників офтальмологічного обладнання, спеціалізованого інструментарію, витратних матеріалів, лікарських засобів до співпраці! Бажаю кожному продуктивної роботи на цьогорічному Форумі, сил і натхнення!

Т.А. Ялинська

Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Радіологія. Рентгенологія». Завідувач відділенням променевої діагностики ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», д.мед.н., доцент кафедри променевої діагностики НМАПО ім. П. Л. Шупика

Вельмишановні організатори, учасники та гості Форуму!
 
Вітаю Вас на щорічному Міжнародному Медичному Форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Безумовно, розвиток променевої діагностики та променевої терапії неможливий без міждисциплінарного підходу до вирішення актуальних проблем галузі, знайомства з іноземними методиками, а також без розвитку технологічного потенціалу медичних закладів.
 
Форум – це платформа для інтеграції знань і розробок вітчизняних і зарубіжних вчених, виробників медичного обладнання. Відповідно медична радіологія – є ключовим напрямом роботи заходу. Науково-практична програма дозволяє різним школам представляти свої методи та методики, обмінюватися досвідом. Активна участь компаній укріплює і розширює співпрацю між ними і практикуючими лікарями.
 
Глибоко переконана, що робота на Форумі стимулюватиме розвиток медичної радіології в Україні та дозволить виробити нові підходи до діагностики і лікування захворювань.
 
Бажаю всім продуктивних знайомств, розвитку і процвітання!

В.О. Рогожин

Президент Асоціації радіологів України

Шановні однодумці!
 
Від імені Асоціації радіологів України вітаю Вас з відкриттям VІІ Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Асоціація радіологів України з самого початку виступає партнером Міжнародного Медичного Форуму і підтримує організаторів у прагненні розвивати вітчизняну радіологію, проводити науково-практичні заходи, майстер-класи для постійного підвищення знань і професійної кваліфікації радіологів.
 
Форум – фаховий захід з міждисциплінарним підґрунтям, що дозволяє дивитися на проблемні і актуальні питання вітчизняної радіології під різним кутом, комплексно підходити до їх вирішення, залучаючи виробників та постачальників медичного обладнання, виробляти спільні цілі, визначати стратегічні напрямки роботи.
 
Переконаний, що науково-практичні заходи і ділові зустрічі, які пройдуть у рамках Форуму, знайдуть продовження у професійній діяльності вчених, рентгенологів і радіологів, лікарів ультразвукової та функціональної діагностики, педагогів та інших фахівців охорони здоров’я.
 
Бажаю Форуму довгих і плідних років діяльності, завжди залишатися у пріоритеті медичної спільноти та задавати нові тенденції!

О.Б. Динник

Президент Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики, головний позаштатний спеціаліст зі спеціальності «Ультразвукова діагностика» МОЗ України

Вельмишановні учасники та гості Міжнародного Медичного Форуму 2016!
 
Життя і здоров’я людини – це вищі цінності цивілізації. Економічні та соціальні негаразди вимагають спрямувати зусилля медицини загалом та УЗД зокрема на виявлення та супровід найбільше поширених інфекційних і неінфекційних хвороб: дифузних захворювань печінки (вірусні гепатити, жирова хвороба, токсичні ураження), пухлинних і не пухлинних процесів у молочній, щитоподібній та передміхуровій залозах, проблем жіночого та чоловічого здоров’я, хвороб серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, нервової систем. Завдяки розробці та впровадженню новітніх технологічних досягнень УЗД стала одним з провідних напрямків вирішення цих нагальних проблем сьогодення.
 
Українська асоціація фахівців ультразвукової діагностики активно підтримує Міжнародний Медичний Форум 2016 як важливу платформу в інформаційному полі сучасної медицини України. Досягнення УЗД широко представлені на виставкових стендах, школах і майстер–класах, що демонструє досягнення світової та вітчизняної науки та техніки.
 
Велика роль УЗД і в організації системи охорони здоров’я, чому присвячена спільна нарада головних позаштатних спеціалістів з променевої діагностики МОЗ України 19 квітня.
 
В прикладних клінічних аспектах УЗД нині може вплинути на кінцеві точки та якість життя хворих з більшістю згаданих нозологій. Особливо слід відзначити сучасний тренд розвитку – еластографію.
 
Режим зсувнохвильової еластографії дає змогу реалізувати плани Євросоюзу, що декларував маніфест «Європа без вірусного гепатиту С до 2030 року». Україна 17 лютого 2016 в Брюсселі долучилась до маніфесту і саме еластометрія фіброзу печінки має допомогти здійснити амбітну декларацію та позбавити мільйони українців цього лиха. Режим компресійної еластографії полегшує виявлення, диференційну діагностику та моніторинг ефективності лікування пухлин. Зокрема, еластографія введена в категорії BIRADS та ThiRADS.
 
Важливим є відпрацювання, затвердження і впровадження таких медико-технологічних документів, як національні протоколи виконання всього спектру ультразвукових методик. Попереду інформатизація галузі, а також УЗ дистанційне консультування, розвиток мережевого мислення, «хмарних» сервісів у УЗД та комунікації фахівців зокрема через український портал www.ultrasound.net.ua та проект «МедГРІД».
 
Сподіваємось, що спілкування клініцистів і спеціалістів з УЗД у форматі стендової презентації ультразвукового обладнання, на лекціях і майстер–класах Медичного Форуму 2016 стане джерелом натхнення і опанування нових методик, отримання фахових знань і досягнення здобутків.

Г.Г. Луньова

Президент ВАКХЛМ, професор

Шановні учасники та гості науково-практичної конференції!
 
Дозвольте мені від імені Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини і від себе особисто щиро привітати з початком роботи науково-практичної конференції з міжнародною участю «Формування діалогу клініцистів та спеціалістів клінічної лабораторної діагностики: Сучасні методи лабораторної діагностики соціально небезпечних захворювань» у рамках VII Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров′я нації» та спеціалізованої експозиції лабораторного обладнання.
 
У Декларації Тисячоліття Організації Об’єднаних Націй визначені цілі Розвитку Тисячоліття, які 189 країн (включаючи Україну) зобов’язалися виконати до 2015 року. В період сучасних трансформаційних змін суспільного життя, що передбачають подальший розвиток усіх сфер господарювання на засадах демократії та гуманізму, надзвичайно актуальною є адаптація цього програмного документа з огляду на формування довгострокової програми економічного та соціального розвитку України.
 
Блок програмних завдань Декларації з питань соціальної політики, зокрема у галузі охорони здоров’я, для України включає досягнення цілі: обмеження поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу і започаткування тенденції до скорочення їх масштабів.
 
На початку третього тисячоліття такі соціально небезпечні інфекційні хвороби як ВІЛ/СНІД і туберкульоз викликають найбільшу стурбованість Організації Об’єднаних Націй та світового співтовариства через те, що масштаби та швидкість їх поширення в соціальному середовищі загрожують як безпосередньо, так і опосередковано через спричинені ними наслідки, позитивному людському розвитку та національній безпеці кожної країни, яка завізувала Декларацію. Вже сьогодні виклики зазначених хвороб розглядаються, як глобальна проблема, а отже і відповідь на них як окремої держави, так і співдружності країн повинна бути глобальною за своїм масштабом та ефективною за результатом. Програма науково-практичної конференції спрямована на обговорення актуальних питань розвитку національної політики щодо діагностики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, сучасних лабораторних технологій та системи контролю якості досліджень соціально небезпечних хвороб.
 
Головним висновком дискусії на конференції повинно бути формування єдиної платформи дій та консолідованих зусиль в кожному регіоні країни направлених на доступність і якість лабораторних досліджень зазначених хвороб. Сподіваюся, що науковий форум стане джерелом знань фахівців лабораторної медицини, буде сприяти обміну інформацією, досвідом та формуванню нових поглядів на найбільш актуальні проблеми лабораторної медицини. Бажаю організаторам і всім учасникам конференції далі направляти свій талант і професійну майстерність на примноження здобутків в ім'я розвитку лабораторної медицини. Міцного Вам здоров'я, творчих успіхів, вірних друзів і колег.

Т.І. Гавриленко

Головний спеціаліст з лабораторної діагностики НАМН,завідуюча відділом імунології ДУ «ННЦ Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска» НАМН України

Шановні колеги!
 
Вітаю Вас зізначною подією– з відкриттям VII Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»! Сучасну медицину не можна уявити без лабораторної діагностики, адже це запорука правильного діагнозу та успішного лікування.
 
Важливим розділом становлення і розвитку сучасної медицини є достатня об'єктивність якості лабораторних досліджень, своєчасне забезпечення необхідною сучасною інформацією практичних лікарів - це є одним з завдань заходів науково-практичної програми «Дні лабораторної медицини», де обговорюються найбільш важливі та актуальні науково-практичні проблеми галузі.
 
Заходи цієї наукової програми надають широкі можливості для спілкування і обміну досвідом в області застосування передових методів діагностики, лікування, профілактики захворювань, інформування практикуючих працівників охорони здоров'я про стан та напрямки розвитку медицини в Україні та за кордоном. Невід'ємною частиною науково-практичної програми Форуму є Українська лабораторна школа, учасники якої зможуть взяти участь у майстер-класах на діючому обладнанні, вдосконалять методи роботи, отримають професійні консультації експертів Лабораторної та метрологічної служби НАМН України, Міжінститутського Референтного лабораторного центру НАМН України, ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» НАМН України і компаній ринку.
 
Потужна експозиція «Лабораторна медицина» успішно доповнює науково-практичну частину Форуму. На цій платформі можна ознайомитися з продукцією світових лідерів в області поставок обладнання і розробок для лабораторій, встановити ділові контакти, зробити вибір, попередньо дізнавшись переваги обладнання, взявши участь у презентаціях. Форум протягом багатьох років робить вагомий внесок у підвищення кваліфікації лабораторних працівників, допомагає у вирішенні проблемних питань сучасних напрямів лабораторної медицини.
 
Отже, бажаю всім користі від живого спілкування, більше працювати над вдосконаленням своєї роботи, і, звичайно, міцного здоров’я.

В.Ю. Ткаченко

Генеральний директор Компанії LMT

Шановні учасники і гості!
 
Від імені Компанії LMT вітаю Вас із відкриттям VII Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації», V ювілейного Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» і V ювілейної Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo!
 
З року в рік Міжнародний медичний форум підтверджує статус головної події галузі охорони здоров’я України. Це найбільш представницький захід за складом компаній-учасників і за кількістю професійних відвідувачів. Форум давно визнаний у науковому та діловому товаристві. Захід об’єднує на одній платформі представників органів державної влади, провідних наукових, освітніх і медичних установ і об’єднань, науковців, практикуючих лікарів, фахівців у галузі медицини і фармацевтики, а також малого, середнього і великого бізнесу.
 
Конгрес відіграє велику роль у підготовці кадрового потенціалу країни та кваліфікованих спеціалістів. Високий науковий і освітній рівень Конгресу забезпечують 5 медичних закладів МОЗ України, 21 науково-дослідний інститут Національної академії медичних наук, 21 кафедра Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, 23 авторитетні асоціації і об’єднання, вищі медичні навчальні заклади та багато інших. У рамках Конгресу відбудеться 65 симпозіумів, конференцій, круглих столів, семінарів та 60 майстер-класів. Навчальні і дискусійні панелі дозволять обговорити найважливіші питання у галузі медицини, представити останні методи і методики діагностики і лікування.
 
Мені приємно відзначити і той факт, що незважаючи на всі випробування, які випали на нашу країну, наші заходи сприяють розвитку не тільки вітчизняної науку,медицини, а і бізнесу. Так, цього року у Форумі візьмуть участь 300 компаній із 30 країн, серед них 35 компаній, які вперше обрали Форум для презентації інноваційних технологій, професійного сучасного обладнання, новинок фармацевтичних препаратів.
 
Продовжує динамічно розвиватися Міжнародна виставка медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo. Виставка закріпила свої лідерські позиції у сфері медичного туризму і вже сьогодні відзначає свій перший ювілей. Цей захід став потужним інструментом для налагодження співпраці між професіоналами галузі, послідовниками принципу «пацієнти без кордонів».
 
Щиро вдячний нашим постійним партнерам-організаторам Національній академії медичних наук України, Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика за віддане служіння медицині, плідну співпрацю і неоціненний внесок у розвиток Форуму і Конгресу.
 
Також висловлюю подяку органам державної влади за активну підтримку, новим та постійним партерам, співорганізаторам, учасникам та фахівцям галузі, які вносять великий внесок у процвітання вітчизняної галузі охорони здоров’я.
 
Маю честь запросити Вас до роботи у VII Міжнародному медичному форумі, V ювілейному Міжнародному медичному конгресі і V ювілейній Міжнародній виставці медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo!
 
У майбутнє віримо разом!

Comments are closed