Офіційна підтримка 2015 р.

Офіційна підтримка 2015 р.


poroshenko_250
poroshenko_lyst_UA_2015

О.В. Богомолець

Голова Комітету Верховної ради України з питань охорони здоров’я

Шановні учасники Форуму!
 
Від імені Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я вітаю Вас із початком роботи вагомого заходу галузі охорони здоров’я – VІ Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Події, які сколихнули нашу країну, торкнулися медичну галузь. Наші науковці та лікарі стали надійним тилом, продемонстрували патріотизм та відданість своїй справі. Сьогодні військові лікарі та волонтери відчули потребу в отримані знань та вмінь, які б допомогти врятувати та повернути до життя наших бійців.
 
На цей раз Форуму випала важлива місія – провести науково-практичні заходи з військової медицини, поширити актуальні методи та методики серед фахівців галузі охорони здоров’я, які зіштовхуються з лікуванням бойових травм, поранень, опіків та інших ураженнях, отриманих під час бою.
 
Велике значення матимуть майстер-класи з тактичної медицини. Кожен бажаючий зможе пройти тренінги з надання невідкладної допомоги в реальних бойових умовах, які будуть відтворюватися під час навчання.
 
Я вдячна фахівцям галузі охорони здоров’я, які сьогодні зберуться на Форумі, адже за кожним з них стоятимуть десятки врятованих життів.
 
Зичу кожному сили духу та миру!

О.М. Квіташвілі

Міністр охорони здоров’я України

Шановні учасники Форуму!
 
Від Міністерства охорони здоров'я України радий вітати вас на VI Міжнародному Медичному Форумі «Інновації в медицині – здоров'я нації»!
 
Форум є грандіозною подією у галузі охорони здоров'я. Захід примножує надбання галузі, сприяє компетентному діалогу та виробленню спільних поглядів щодо майбутнього медицини.
 
Тематика науково-практичної програми свідчить про правильно розставлені пріоритети і прагнення фахівців робити вагомий внесок у перетворення системи охорони здоров'я України.
 
Важливо, що захід дозволяє представникам влади, науковцям, лікарям, бізнесу і всім тим, хто є частиною медичної та фармацевтичної галузі, без упереджень сідати за один стіл і налагоджувати комунікативні мости, дізнаватися про існуючі проблеми, разом їх вирішувати.
 
Сьогодні спеціалістів чекають дискусії щодо стратегічно важливих питань страхової медицини, вироблення конструктивних пропозицій, які потім можна зреалізувати.
 
Військова медицина також стане центральною темою цьогорічного Форуму і буде представлена низкою унікальних заходів, під час яких фахівці отримають рятівні знання та нові навички.
 
Глибоко переконаний, що Форум сприятиме удосконаленню практики надання медичної допомоги в Україні.

А.М. Сердюк

академік НАМН України, Президент Національної академії медичних наук України

Вельмишановні колеги, учасники та гості Форуму!
 
Радий вітати вас від імені Національної академії медичних наук України з відкриттям VI Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Проведення Форуму – непросто добра традиція, а професійний обов’язок науковців, лікарів, представників профільних асоціацій та відомств, які збираються тут задля вирішення проблемних питань галузі, удосконалення охорони здоров’я загалом.
 
Організатори події доклали максимум зусиль, щоб створити підґрунтя для об’єднання можливостей і ресурсів науки, техніки та бізнесу.
 
Захід дає змогу ознайомитися з досягненнями вітчизняної та закордонної медицини, демонструвати власні розробки, поділитися досвідом і технологіями, встановити професійні контакти, залучити інвесторів.
 
В цьому році установи Національної медичної академії наук України представлятимуть загалу фахівців, які відвідають Форум, свій великий науковий потенціал, високий рівень фундаментальних і прикладних досліджень. Різноплановість науково-практичних заходів, майстер–класів викличуть зацікавленість і знайдуть практичне втілення у діяльність спеціалістів.
 
Переконаний, що насичена науково-практична та ділова програма Форуму сприятиме впровадженню результатів наукових досліджень у практику закладів охорони здоров’я, покращенню якості надання медичної допомоги в Україні.
 
Бажаю кожному здоров’я, успіхів, конструктивних дискусій і плідних знайомств!

Юрій Вороненко

Ректор Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, академік НАМН України

Дорогі учасники та відвідувачі Форуму!
 
Щиро вітаю Вас з нагоди відкриття VІ Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Рівень Міжнародного Медичного Форуму з кожним роком зростає, під своєю егідою він збирає кращих представників галузі охорони здоров’я.
 
Цей рік увійде в історію заходу, адже Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика стала одним з організаторів Форуму.
 
Новий виток наших ділових стосунків дозволив нам продемонструвати великий науковий і прикладний потенціал академії, започаткувати новітні освітні проекти для фахівців охорони здоров’я.
 
Вперше одразу 16 кафедр НМАПО імені П.Л. Шупика обрали Форум для проведення власних симпозіумів, науково-практичних конференцій, майстер-класів, щоб спеціалісти мали змогу підвищити рівень кваліфікації та залишалися у епіцентрі останніх наукових розробок учених академії.
 
Представлена на Форумі актуальна інформація вже завтра дозволить ученим і лікарям впровадити нові ідеї у профілактиці, діагностиці та лікуванні пацієнтів. Спеціалісти також матимуть унікальну можливість дізнатися більше про новітні технології, протестувати якісне медичне обладнання, ознайомитися з новинками фармацевтичної продукції.
 
Щиро бажаю кожному плідного спілкування, реалізації задуманих планів і цікавих пропозицій!

Б.Є. Патон

Академік НАН України, Президент Національної академії наук України

Шановні колеги, учасники та гості Форуму!
 
Сердечно вітаю вас з початком роботи VI Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Відображення соціально-економічного, демографічного та духовного потенціалу країни – це невід’ємні складові розвиненої медицини.
 
Сьогодні галузь охорони здоров’я потребує постійного вдосконалення, впровадження нових методів профілактики, діагностики та лікування захворювань. Фахівці повинні швидко адаптуватися до нових ситуацій, постійно «тримаючи руку на пульсі» відкриттів, запозичувати все краще з закордонних і вітчизняних здобутків.
 
Міжнародний Медичний Форум є професійною платформою, що надає учасникам заходу змогу обмінятися досвідом, налагодити професійний діалог, продемонструвати власні високотехнологічні розробки, зробити вагомий внесок у процес модернізації охорони здоров’я України, а спеціалістам–відвідувачам – підвищити свою кваліфікацію.
 
У рамках Форуму установи Національної академії наук України презентуватимуть передові технології, представлятимуть новітнє обладнання. Участь у зазначеному заході науковців, а також виробників, представників бізнесу дасть змогу прискорити впровадження результатів досліджень Академії у відповідні структури з охорони здоров’я, що сприятиме вдосконаленню методів лікування та розширенню фахових зв’язків науковців і відповідних структур з охорони здоров’я.
 
Бажаю кожному міцного здоров’я і професійних звершень!

В.В. Кличко

Голова Київської міської державної адміністрації

Шановні учасники та гості Форуму!
 
Від імені київської громади дозвольте привітати вас з початком роботи VI Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».
 
Останній – доленосний для України – рік показав, наскільки самовідданою та важливою буває праця лікаря-професіонала. Це тисячі врятованих життів наших бійців і надія для їх родин.
 
Саме на таких подіях формується порядок денний та ключові шляхи розв’язання комплексних проблем у галузі охорони здоров’я, особливо в контексті медичної реформи, яка стартувала у Києві. Якість, доступність та ефективність медичної допомоги має стати наріжним каменем у відносинах лікар – пацієнт. Я переконаний, що вітчизняні та закордонні фахівці під час форуму матимуть нагоду не тільки обмінятися досвідом, а й стати генераторами нових ідей задля розвитку медицини та добробуту пацієнтів.
 
Бажаю вам міцного здоров’я, плідних дискусій та нових професійних здобутків!

К.М. Амосова

Ректор Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця

Шановні колеги!
 
Від імені Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця вітаю всіх гостей та учасників VІ Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
За роки існування Форуму вдалося зробити неможливе – об’єднати на одній міжнародній платформі представників влади, лікарів усіх галузей медицини, науковців, виробників медичного обладнання та фармацевтичної продукції з метою конструктивного діалогу, пошуків розв’язання актуальних проблем профілактики, діагностики та лікування захворювань і модернізації системи охорони здоров’я.
 
Показовий приклад вагомості заходу у масштабах всієї країни є активність організаторів, географія учасників і відвідувачів Міжнародного Медичного Форуму, які зараз непросто думають про майбутнє медицини, але й готові робити внесок у створення цього майбутнього.
 
Альма–матер багатьох українських медиків – Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця є співорганізатором науково-практичної програми Форуму, яка з року в рік консолідує багатьох спеціалістів охорони здоров’я, що прагнуть розвиватися і вчитися новому.
 
У цьому році на нас чекає фахові та унікальні спеціалізовані виставки медичного обладнання та фармацевтичних виробів, на яких можна буде ознайомитися з найновітнішими досягненнями науки, практичної медицини та фармацевтики, обмінятися досвідом і налагодити нові професійні та партнерські контакти.
 
Бажаю всім міцного здоров’я, творчої наснаги, нових відкриттів, здобутків, успіхів у реалізації ідей, прогресу у вже розпочатих проектах!

В.О. Рогожин

Президент Асоціації радіологів України

Шановні однодумці!
 
Щиро вітаю вас від імені Асоціації радіологів України з відкриттям VІ Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Міжнародний Медичний Форум – масштабна подія галузі охорони здоров’я України. Продумана науково-практична програма і насичена експозиційна частина зробили захід традиційним місцем зустрічі фахівців усіх галузей медицини з різних регіонів України та зарубіжних країн.
 
Сьогодні Форум відомий і завдяки Спеціальній програмі «Медична радіологія», яка об’єднує на одній платформі провідних фахівців галузі – науковців, практикуючих лікарів, виробників і постачальників медичного обладнання.
 
Зважаючи на те, що медична радіологія – царина, яка потребує постійного підвищення знань і професійної кваліфікації спеціалістів на рівні міжнародних вимог, організатори щороку проводять актуальні заходи та майстер-класи на сучасному обладнанні.
 
Форум дає змогу його учасникам і відвідувачам виробити спільні цілі, комплексно підійти до вирішення існуючих проблем, визначити стратегічні напрямки галузі. Глибоко переконаний, що отриманні знання та набуті навички матимуть практичне застосування у професійній діяльності вчених, рентгенологів і радіологів, лікарів ультразвукової та функціональної діагностики, педагогів та інших фахівців охорони здоров’я.
 
Бажаю Форуму довгих і плідних років діяльності, завжди залишатися у пріоритеті медичної спільноти та задавати нові тенденції!

О.Б. Динник

Президент Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики, головний позаштатний спеціаліст зі спеціальності «Ультразвукова діагностика» МОЗ України

Вельмишановні учасники та гості Міжнародного Медичного Форуму 2015!
 
Життя і здоров’я людини – це, безперечно, вищі цінності цивілізації. Нові завдання перед системою охорони здоров’я (СОЗ) України ставлять час і «Стратегія реформування СОЗ», яку задекларовано нещодавно на державному рівні. Ультразвукова діагностика (УЗД), що практично просякає усі клінічні сфери, не може стояти осторонь викликів часу.
 
Війна – травматична епідемія; широке впровадження ультразвукового FAST–протоколу – це те, що рятує життя. Політекономічні та соціальні збурення вимагають спрямувати зусилля медицини загалом та УЗД зокрема на виявлення та супровід найбільше поширених інфекційних і неінфекційних хвороб: дифузних захворювань печінки (вірусні гепатити, жирова хвороба, токсичні та автоімунні ураження), пухлинних і не пухлинних процесів у молочній, щитоподібній та передміхуровій залозах, проблем жіночого та чоловічого здоров’я, хвороб серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, нервової і скелетно-м’язової систем.
 
Завдяки новітнім технологічним досягненням УЗД стала одним з провідних напрямків вирішення цих нагальних проблем. Українська асоціація фахівців ультразвукової діагностики активно підтримує Міжнародний Медичний Форум 2015 як важливу подію в інформаційному полі сучасної медицини України. УЗД галузь на виставкових стендах, школах і майстер–класах демонструє досягнення світової та вітчизняної науки та техніки. Велика роль УЗД і в організації системи охорони здоров’я, особливо у розвитку інституту сімейної і приватної медицини.
 
Ультразвукова діагностика нині може вплинути на кінцеві точки та якість життя хворих з більшістю згаданих нозологій. Особливо слід відзначити сучасний тренд розвитку – еластографію.
 
Режими еластографії (компресійної і зсувнохвильової) дають змогу інструментальної цифрової «дистанційної пальпації органів» з метою якісного і кількісного визначення жорсткості тканин, що є діагностично важливою інформацією. Еластографія об’єктивізує дані про фіброз, стеатоз і цироз печінки, ремоделювання і склероз міокарду та артерій, полегшує виявлення, диференційну діагностику та моніторинг ефективності лікування пухлин. Зокрема введена в категорії BIRADS та ThyRADS.
 
Важливим є відпрацювання, затвердження і впровадження національних протоколів виконання всього спектру ультразвукових методик, інформатизація галузі, а також дистанційне консультування, розвиток мережевого мислення та комунікації фахівців через український портал ультразвукової діагностики www.ultrasound.net.ua.
 
Зичимо, щоб спілкування клініцистів і спеціалістів з УЗД у форматі стендової презентації ультразвукового обладнання, на лекціях і майстер–класах Медичного Форуму 2015 стало джерелом опанування нових методик, отримання фахових знань і здобутків.

Г.Г. Луньова

Президент Всеукраїнської Асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини, Професор

Шановні учасники та гості науково-практичної конференції!
 
Дозвольте мені від імені Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини і від себе особисто щиро привітати з початком роботи науково-практичної конференції з міжнародною участю «Лабораторна діагностика у клініці внутрішніх хвороб» в рамках VI Міжнародного Медичного Форуму і спеціалізованої виставки лабораторного обладнання.
 
Клінічна лабораторна діагностика належить до числа напрямків, які найбільше інтенсивно розвиваються на сучасному етапі. Лабораторна медицина має високу наукоємність. Нові фундаментальні відкриття в біології та медицині, нові технології та обладнання сприяють підвищенню ролі лабораторної діагностики в медицині.
 
Сучасна клінічна лабораторія, споживаючи всього близько 5 % загальних витрат охорони здоров'я, надає об'єктивну діагностичну інформацію, необхідну для 65–70 % медичних рішень. В багатьох критичних ситуаціях лабораторні результати мають життєрятувальне значення, а профілактичний і прогностичний потенціал клінічних лабораторних досліджень взагалі ще повністю не оцінений.
 
Особливу увагу в програмі конференції буде надано науковим досягненням у практиці лабораторної діагностики онкогематології, внутрішніх хвороб, онкогінекології. В форматі круглого столу буде проведено обговорення щодо удосконалення професійної підготовки фахівців лабораторної медицини.
 
Головним висновком дискусії на конференції повинно бути формування єдиної платформи дій та консолідованих зусиль у кожному регіоні країни напрямлених на доступність та якість лабораторних послуг.
 
Сподіваюся, що науковий форум стане джерелом знань фахівців лабораторної медицини, буде сприяти обміну інформацією, досвідом і формуванню нових поглядів на найактуальніші проблеми лабораторної медицини.
 
Бажаю організаторам і всім учасникам конференції і далі направляти свій талант і професійну майстерність на примноження здобутків в ім'я розвитку лабораторної медицини. Міцного вам здоров'я, творчих успіхів, вірних друзів і колег.

Т.І. Гавриленко

професор, головний спеціаліст з лабораторної діагностики НАМН України, віце-президент Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини, завідуюча лабораторією імунології «ННЦ Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска» НАМН України, куратор Референтної лабораторії НАМН України

Шановні колеги!
 
Вітаю вас з великою подією у житті фахівців лабораторної служби – не тільки клінічної, а й наукових співробітників лабораторних відділів, з відкриттям VI Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Форум протягом багатьох років робить вагомий внесок у підвищення кваліфікації лабораторних працівників, допомагає у вирішені проблемних питань сучасних напрямів лабораторної медицини.
 
Під час низки заходів спеціальної програми «Дні лабораторної медицини» ми обговорюємо найважливіші та найактуальніші науково-практичні проблеми галузі.
 
За роки нашої співпраці з Форумом Українська лабораторна школа стала брендом. Майстер-класи, які щороку відбуваються в межах школи, напрямлені на представлення новітніх розробок, удосконалення методів роботи, отримання фахових консультацій від відомих експертів лабораторної галузі.
 
Безсумнівною перевагою Форуму є його потужна виставкова частина, яка успішно доповнює наукову. На цій, кращій в Україні професійній платформі, можна ознайомитися з продукцією світових лідерів у галузі постачання обладнання та розробок для лабораторій, налагодити ділові контакти, зробити вибір, попередньо дізнавшись переваги, обладнання, брати участь у численних презентаціях.
 
Отже, бажаю всім користі від живого спілкування, більше працювати над вдосконаленням своєї роботи, і, звичайно, міцного здоров’я, миру в душі та навколо нас.

Сергій Возіанов

член-кореспондент НАМН України, директор ДУ «Інститут урології НАМН України», президент Асоціації урологів України

Шановні колеги!
 
Радий вітати вас з початком роботи VІ Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».
 
Міжнародний Медичний Форум є авторитетною платформою для обговорення актуальних питань розвитку всіх галузей медицини.
 
Спеціалісти з усіх регіонів України та зарубіжжя можуть обмінюватися напрацьованими досягненнями у профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань, тестувати нове обладнання, налагоджувати контакти і співпрацю, реалізовувати нові ідеї.
 
З року в рік Форум об’єднує зусилля лікарів, науковців, виробників лікарських засобів і всіх причетних до медичної спільноти задля розвитку медицини та покращення якості надання медичних послуг.
 
Глибоко переконаний, що сучасні методики та технології, які будуть представленні провідними урологами України, слугуватимуть продуктивному обміну досвідом і допоможуть практикуючим лікарям вдосконалити свою роботу.
 
Бажаю всім учасникам заходу предметного діалогу, плідної праці і професійних перемог!

М.О. Корж

Президент ВГО «Українська асоціація ортопедів–травматологів», Директор ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України»

Вельмишановні організатори, учасники та гості Форуму!
 
Від імені ВГО «Українська асоціація ортопедів–травматологів» і найстарішої ортопедичної установи нашої держави – ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України» щиро вітаю вас з відкриттям VI Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».
 
Стало доброю традицією те, що Форум збирає провідних вітчизняних і зарубіжних установ і фахівців галузей, які мають відношення до здоров’я людини. Зазвичай ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України» бере активну участь і у виставковій експозиції, і в теоретичній частині, проводячи науково-практичні семінари з актуальних проблем діагностики, лікування та реабілітації хворих з патологією опорно-рухової системи, і в інших фахових зібраннях. Нині, відповідаючи на виклики часу, інститутом, разом з віддзеркаленням своїх науково-дослідних напрямків, вперше ініційовано на Форумі проведення виставки вітчизняних засобів протезно-ортопедичної та реабілітаційної техніки, а також підготовлено міжгалузевий науково-практичний семінар «Бойові ушкодження опорно-рухової системи: госпітальний етап і медико-соціальна реабілітація», в якому беруть участь 9 провідних військових і цивільних медичних установ України різного підпорядкування. Маю надію, що зазначений захід створить додатковий імпульс у поліпшенні організації та якості надання спеціалізованої допомоги захисникам Вітчизни!
 
Бажаю всім міцного здоров’я, сильного духу та віри у власні сили.

Comments are closed