Офіційна підтримка 2014 р.

Офіційна підтримка 2014 р.


poroshenko_250
poroshenko_lyst_UA_2014

Т.Д. Бахтеєва

Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я

Шановні учасники та гості Форуму!
 
Від імені Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я сердечно вітаю Вас з початком роботи V Ювілейного Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».
 
Ми активно підтримуємо проведення масштабних заходів, які консолідують медичну спільноту і позитивно впливають на вдосконалення галузі охорони здоров’я.
 
Проведення цьогорічного Форуму спрямовано на організацію платформи для діалогу між владою та фахівцями галузі охорони здоров’я, об’єднання зусиль лікарів, науковців, виробників лікарських засобів та всіх причетних до медичної спільноти задля розвитку медицини та покращення якості надання медичних послуг в Україні.
 
Міжнародний медичний форум вже п’ятий рік поспіль об’єднує найкращих вітчизняних та іноземних фахівців усіх галузей медицини, виробників і постачальників медичного обладнання, виробів медичного призначення та фармацевтичної продукції. В рамках заходу усі вони мають змогу обмінюватися вміннями, практикою профілактики, діагностики та лікування захворювань, тестувати нове обладнання, налагоджувати контакти та співпрацю між собою, реалізовувати нові ідеї, щоб вирішити актуальні проблеми вітчизняної медицини.
 
Бажаю всім учасникам заходу конструктивного діалогу, плідної роботи та професійних перемог на благо здоров’я пацієнтів!

А.М. Сердюк

Президент Національної академії медичних наук України

Вельмишановні колеги, учасники та гості Форуму!
 
Від імені Національної академії медичних наук України сердечно вітаю Вас із відкриттям V Ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».
 
Світова медична наука продовжує стрімко змінюватися і розвиватися. Свої серйозні кроки в цьому напрямі роблять й українські науковці, медики, виробники і всі ті, хто є частиною медичного товариства. Про це красномовно свідчать представлені на Форумі новітні розробки та унікальні технології, які впроваджуються у практику охорони здоров’я.
 
На Форумі медична наука перетворюється у мистецтво. Учасники і відвідувачі з усіх куточків земної кулі приїздять сюди, щоб представити свої розробки, поділитися досвідом і технологіями. В свою чергу, у рамках Форуму, Науково-дослідні інститути Національної академії медичних наук України мають змогу щороку демонструвати широкому загалу свій великий науковий потенціал, високий рівень фундаментальних та прикладних досліджень.
 
Завдяки поєднанню насиченої науково-практичної та ділової програми Форуму, захід створює підґрунтя для об’єднання можливостей і потенціалу вітчизняних і закордонних фахівців з усіх напрямків галузі охорони здоров’я, представників державних структур, наукових і бізнесових кіл.
 
Завдання і цілі, які ставлять перед собою організатори і учасники Форуму стимулюють розвиток медицини загалом, швидке впровадження результатів наукових досліджень в практику закладів охорони здоров’я, покращенню якості надання медичної допомоги.
 
Отже, бажаю всім учасникам і відвідувачам Міжнародного медичного форуму провести свій час з користю і на наступний рік здивувати громадськість своїми здобутками.

В.В. Лазоришинець

Заступник Міністра охорони здоров’я України

Шановні учасники та гості!
 
Вітаю Вас із початком роботи V Ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».
 
Витрачаючи свій час на особистий розвиток, використовуючи власні знання у вдосконаленні медицини загалом, ми всі рухаємось до певної мети – побудови медичної галузі, де було б комфортно працювати та отримувати насолоду від улюбленої роботи. На платформі Форуму Ваша наполегливість примножиться можливостями цього важливого заходу. Традиційно під час Форуму відбувається конструктивний діалог між владою, лікарями, науковцями, виробниками медичного обладнання. І така взаємодія зароджує нові ідеї, реалізує намічені плани.
 
Саме тут теорія зустрічається з практикою, а міждисциплінарний підхід дозволяє розширити свою компетенцію, поглянути на актуальні проблеми медицини під іншим кутом. Інтегративний підхід стимулює розробку новітніх підходів методів та методик лікування захворювань.
 
Цього року перед Вами так само відкриється гарна нагода відвідати понад 50 науково-практичних заходів, протестувати сучасну техніку, яка вже завтра з’явиться в кабінетах та лабораторіях медичних закладів. Для підвищення обізнаності про останні новинки медичного обладнання та фармацевтичної продукції працюватимуть спеціалізовані виставки.
 
Бажаю всім учасникам плідної роботи, досягнення поставлених цілей, нових перспективних обріїв та натхнення!

Б.Є. Патон

Президент Національної академії наук України, академік НАН України

Шановні колеги, учасники та гості!
 
Розвинута медицина – це відображення соціально-економічного, демографічного та духовного потенціалу країни. На сьогоднішній день ми відзначаємо, що наша країна стала на шлях повернення довіри населення до медицини. Науковці, виробники, фахівці всіх сфер медицини щорічно збираються на Міжнародному медичному форумі, щоб обмінятися досвідом, поділитися своїми здобутками і тим самим зробити свій внесок в процес модернізації охорони здоров’я України. Учасники заходу мають можливість налагодити професійний діалог між представниками наукових, освітніх та громадських організацій, вітчизняних і закордонних виробників.
 
Організована платформа для обміну досвідом, прямих контактів між науковцями, виробниками та споживачами високотехнологічних розробок в медичній галузі дозволяє впровадити у медичну практику результати наукових досліджень установ Національної академії наук України.
 
Актуальна інформація про стан і тенденції розвитку передових технологій, презентація новітнього обладнання сприятимуть підвищенню кваліфікації спеціалістів, вдосконаленню методів у лікуванні, розширенню фахових зв’язків учасників та гостей заходу.
 
Переконаний, що наукові розробки, які установи Національної академії наук України виносять на розгляд фахівців, викличуть зацікавленість й отримають подальше впровадження в систему охорони здоров’я держави.
 
Бажаю усім учасникам наукових звершень, плідної співпраці та нових ідей!

Михайло Риган

Директор Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації

Шановні учасники та гості Форуму!
 
Вітаю вас з нагоди відкриття V Ювілейного Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».
 
Наше життя сьогодні – калейдоскоп подій, зустрічей та новин. Та є в ньому безсумнівні константи – речі, які потребують нашої постійної уваги, турботи та зусиль. І одна з них – здоров’я.
 
Невпинний розвиток науки і техніки вимагає від нас йти у ногу з часом, та чи не щоденно приймати виклики та адаптуватися під сучасні умови.
 
Медицина – є тією галуззю, від розвитку якої напряму залежить доля суспільства. Тож лікарська справа просто не може жити старими зразками. Сучасність диктує свої правила до яких ми, фахівці, маємо дослухатися, демонструє новації, яким ми маємо навчатися, впроваджує технології, які нам треба брати на озброєння.
 
Беззаперечною перевагою Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» є можливість для спеціалістів різного профілю ознайомитись з останніми досягненнями медицини, підняти свій фаховий рівень та поділитись досвідом зі своїми колегами.
 
Крім того, у фаховій комфортній атмосфері лікарі мають змогу чути одне одного, брати участь у конструктивному діалозі, генерувати нові ідеї та проекти.
 
Переконаний, що регулярне проведення подібних науково-практичних заходів – це своєрідний каталізатор динамічного та якісного розвитку сфери охорони здоров’я. Зичу всім продуктивного спілкування, яскравих зустрічей, плідної роботи! Нових Вам перемог та успіхів у нашій благородній та надважливій справі!

М.Ф. Пасічник

Голова Державної служби України з лікарських засобів

Шановні учасники та гості Форуму!
 
Від імені Державної служби України з лікарських засобів вітаю Вас з відкриттям V Ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».
 
Сьогодні медична галузь України переймає краще з досвіду роботи медіндустрії країн європейської спільноти як в стандартах роботи, так і в належному державному контролі якості та безпеки лікарських засобів та медичних виробів. А саме забезпечення громадян якісними та безпечними ліками – нині один з найголовніших пріоритетів роботи Держлікслужби України.
 
Проведення заходу такого масштабу є ще одним кроком на шляху інтеграції вітчизняної фармацевтичної галузі до світових стандартів виробництва високоякісної продукції. Такий професійний майданчик є чудовою нагодою обговорити із закордонними колегами питання європейської сертифікації виробництва, перспективи на майбутнє та як оминути перепони, які виникають у гравців фармацевтичного ринку під час гармонізації українського законодавства з європейським.
 
Завдяки міжнародній платформі обміну досвіду і встановлення професійних контактів, учасники заходу зможуть налагодити співпрацю із закордонними фармацевтичними компаніями – встановити нові та зміцнити вже існуючі ділові контакти, продемонструвати наші здобутки та обговорити із закордонними колегами нагальні питання сертифікації виробництва, обмінятися досвідом, продовжити професійну співпрацю.
 
Отже, бажаю всім відвідувачам Форуму результативних зустрічей, конструктивного діалогу, успішної співпраці й активної участі у формуванні нової державної політики на благо здоров’я наших співвітчизників.

Ю.В. Вороненко

Ректор Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Академік НАМН України

Дорогі учасники Форуму!
 
Щиро вітаю Вас з нагоди відкриття V Ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині - здоров’я нації».
 
Безупинний професійний розвиток працівників сфери охорони здоров’я є запорукою підвищення якості надання медичної допомоги.
 
На Міжнародний медичний форум щороку з’їжджаються найкращі фахівці медичної царини зі всіх куточків України та провідні закордонні експерти заради обміну досвідом. Форум, залишаючись практичним живим заходом, традиційно відкриває перед спеціалістами можливість ознайомитися з результатами наукових досліджень, дізнатися більше про новітні технології діагностики і лікування, лікарські засоби, протестувати спеціалізоване обладнання, тощо.
 
Отримана сьогодні інформація на Форумі вже завтра дозволить вченим та лікарям впровадити нові ідеї у ведення медичної практики.
 
Бажаю всім учасникам Форуму конструктивного діалогу, плідної співпраці та зав’язати багато нових перспективних знайомств. Висловлюю сподівання, що ми з Вами відзначимо ще не один ювілей Міжнародного медичного форуму.

К.М. Амосова

Ректор Національного Медичного університету ім. О.О. Богомольця

Шановні колеги, учасники та гості!
 
Сердечно вітаю Вас із початком роботи V Ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».
 
Зараз на Форумі, прямо на наших очах формується майбутнє медицини. Світові і вітчизняні лікарі, науковці, виробники і всі ті, хто є цвітом сучасної системи охорони здоров’я приїздять на захід, щоб поділитися своїми здобутками, новітніми технологіями та методиками профілактики і лікування захворювань, ознайомити громадськість з фармацевтичними виробами, протестувати надсучасну техніку та обладнання та інші предмети медичного призначення.
 
Завдяки насиченій науково-практичній програмі, конференційні зали наповнюються спеціалістами, де тривають палкі дискусії, обговорюються актуальні і проблемні питання всіх сфер медицини. Усі учасники Форуму обмінюються досвідом та налагоджують обопільну співпрацю і, навіть самі того не помічаючи, створюють симфонію надії на вдосконалення практики охорони здоров’я.
 
Свою партію в цій мелодії, як співорганізатор Форуму, має і Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, адже ми завжди пам’ятаємо, що освітній процес не закінчується в стінах вишу, а триває все життя.
 
Бажаю всім учасникам і організаторам Форуму доброго здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, та подальших успіхів у шляхетній справі!

Г.В. Книшов

Директор Національного інституту серцево-судинної хірургії НАМН України та Президент Асоціації серцево-судинних хірургів України

Шановні організатори, учасники та гості!
 
Дозвольте мені від імені Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України та Асоціації серцево-судинних хірургів України і від себе особисто привітати Вас із відкриттям V Ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».
 
Форум збирає на своїй платформі всіх провідних та відомих експертів галузі охорони здоров’я з метою забезпечення тісного взаємозв’язку між медичною наукою і практикою. Цей захід дійсно живий та унікальний організм, де його серце – найкращі фахівці усіх галузей медицини, а кисень – їх відкриття і здобутки.
 
Всі науково-практичні заходи та спеціалізовані виставки, які нам належить відвідати за ці три дні безумовно стимулюватимуть нас до вдосконалення власних методів та методик роботи, наштовхнуть нас на нові відкриття, дозволять обмінятися досвідом, відкрити для себе світ сучасного обладнання та новинок фармацевтичної продукції. Говорячи про важливість цього заходу для вітчизняної науки, не можна оминути його продуктивність, високу концентрацію гостроактуальних досліджень та перспектив, які відкриваються для тих, хто є частиною медичного світу.
 
Бажаю всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, ентузіазму і можливостей, адже нам ще не один рік дивувати один одного своїми здобутками, та ще не один ювілей Форуму відмічати разом.

В.М. Коваленко

Директор ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України, академік НАМН України Президент Асоціації кардіологів України

Шановні учасники Форуму!
 
Від імені Національного наукового центру «Інститут кардіології імені М.Д. Стражеска» НАМН України вітаю Вас із відкриттям V Ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».
 
Подальший розвиток вітчизняної медицини неможливий без інноваційного мислення, без впровадження нових методів і методик в практику профілактики, діагностики та лікування пацієнтів.
 
Форум покликаний об’єднати передових вчених, лікарів та їх відкриття, тим самим сформувати міжнародну платформу для обміну досвіду та налагодження взаємного співробітництва.
 
Участь фахівців із кардіології України та зарубіжжя у фаховому заході – професійний обов’язок та поклик до вдосконалення своїх навиків роботи.
 
Для спеціалістів з кардіології передбачено проведення потужних конференцій, семінарів, симпозіумів, які відбудуться у рамках ІІІ Міжнародного Медичного Конгресу. Всі науково-практичні заходи будуть представлені виступами провідних міжнародних експертів на актуальні та злободенні питання кардіології.
 
Переконаний, що кожен виступ, кожен майстер-клас Конгресу та кожний стенд медичної та фармацевтичної виставок Форуму будуть корисними для кожного із Вас – знайдуть практичне втілення, стануть імпульсом до нових відкриттів або започаткують нові парадигми в медицині.
 
Бажаю всім міцного здоров’я, сильного духу та віри у власні сили!

В.О. Рогожин

Президент Асоціації радіологів України

Шановні однодумці!
 
Радий вітати Вас від імені Асоціації радіологів України з відкриттям V Ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».
 
Завдяки широкоформатній науково-практичній програмі та професійному підходу, Міжнародний Медичний Форум вже багато років залишається у фокусі фахівців усіх галузей медицини з різних регіонів України та зарубіжних країн.
 
Традиційно Асоціація радіологів України приймає участь у науково-практичній програмі Міжнародного медичного конгресу, яка розвиває компетентність спеціалістів і впливає на продуктивність їх роботи.
 
Реалізуючи покладене на Асоціацію завдання – сприяти підвищенню професійної кваліфікації працівників медичної радіології України на рівні міжнародних вимог шляхом тісного рівнобічного спілкування з фахівцями інших держав, провідні вчені та лікарі Асоціації радіологів України активно підтримують один із основних напрямів Конгресу – спеціальну програму «Медична радіологія».
 
Міжнародний рівень заходу дозволяє обговорювати проблемні і актуальні питання медичної радіології, поділитися науковими, виробничими та теоретичними напрацюваннями. Адже обмін досвідом, адаптація світових досягнень, продуктивна співпраця – три кити кваліфікованого спеціаліста.
 
Переконаний, що науково-практичні заходи, які пройдуть у рамках Конгресу, знайдуть продовження у професійній діяльності вчених, рентгенологів і радіологів, лікарів ультразвукової та функціональної діагностики, педагогів та інших фахівців охорони здоров’я.

О.Б. Динник

Президент Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики

Вельмишановні учасники та гості Міжнародного медичного форуму 2014!
 
Нові виклики часу вимагають спрямування зусиль медиків на вирішення нагальних потреб охорони здоров’я. Це стосується в першу чергу, що витікає з концепції нової системи охорони здоров’я, найбільш поширених інфекційних та неінфекційних хвороб (зокрема вірусні гепатити, метаболічний синдром та цукровий діабет, гіпертонічна та ішемічна хвороба, пухлини молочної залози, статевих органів, шлунково-кишкового тракту).
 
Ультразвукова діагностика завдяки новітнім технологічним досягненням має стати одним з провідних напрямків вирішення цих проблем. Українська асоціація фахівців ультразвукової діагностики вітає Міжнародний медичний форум 2014, як важливий інформаційний захід про сучасні досягнення медичної науки та техніки, організації системи охорони здоров’я та спілкування фахівців. Буремні події в соціумі України в 2013-2014 рр. набули масштабів травматичної епідемії. Ультразвукова діагностика відіграє важливу роль у алгоритмі ведення політравми, зокрема «FAST-протокол».
 
Ультразвукова діагностика сьогодні може вплинути на кінцеві точки та якість життя хворих з більшістю згаданих нозологій. Особливо слід відзначити сукупність різноманітних технологій під загальною назвою - еластографія.
 
Завдяки еластографії стала можливою інструментальна дистанційна пальпація органів. Якісне і кількісне визначення жорсткості тканин, їх пружно-еластичних властивостей несе діагностично важливу інформацію. Фібротичні та циротичні зміни печінки, жирова її дистрофія, а також ремоделювання та склероз міокарду і стінок артерій, виявлення, диференційна діагностика та моніторинг патоморфозу пухлин ось тільки мала частка проблем, що вирішує ця ультразвукова технологія.
 
Важливим є відпрацювання, затвердження та впровадження національних протоколів виконання усього спектру ультразвукових методик. Ще одним кроком до впорядкування ультразвукових кардіологічних та ангіологічних методів є суспільне обговорення та прийняття МОЗ України наказу «Про організацію та роботу системи функціональної діагностики у закладах охорони здоров’я України». Цей документ дозволить широко впровадити значну кількість ультразвукових методик дослідження серцево-судинної системи та підготувати фахівців.
 
Сподіваємось, що зацікавлене спілкування фахівців на лекціях та майстер-класах Медичного форуму стане джерелом нових професіональних знань та здобутків.

І.С. Зозуля

Президент ВГО «Всеукраїнська асоціація працівників швидкої, невідкладної медичної допомоги та медицини катастроф», завідувач кафедри медицини невідкладних станів НМАПО імені П.Л. Шупика

Шановні учасники та гості!
 
Радий вітати Вас із початком роботи V Ювілейного Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»! Спеціаліст може вважатися кваліфікованим, якщо він весь час поповнює свої знання, вдосконалює методи та методики роботи та спроможний робити свій внесок в розвиток медицини.
 
Завдяки насиченій науково-практичній програмі Форуму, актуальності тем та напрямків, присутності експертів, освітній процес став доступнішим. Захід прискорюватиме впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України, ознайомить присутніх з прогресивними новинами міжнародного рівня.
 
Форум сприятиме удосконаленню системи екстреної медичної допомоги, медицини катастроф, розвитку медичної науки, підвищенню кваліфікації працівників сфери. Традиційно на платформі Форуму відбудуться симпозіуми, круглі столи, школи-семінари, майстер-класи, які розвивають теоретичні та практичні навики, дозволяють обмінюватися досвідом, в тому числі і з іноземними колегами. Міждисциплінарний підхід значно консолідує медичну спільноту, дозволяє вносити конструктивні пропозиції, налагоджує партнерські стосунки.
 
Не можна оминути увагою й спеціалізовані виставки Форуму, на яких ми зможемо ознайомитися з інноваційними технологіями та професійним сучасним обладнанням, отримати кваліфіковані консультації та поради по роботі з медичною технікою.
 
Переконаний, що ми й надалі будемо збиратися в стінах Форуму та радіти здобуткам один одного!

Г.Г. Луньова

Президент Всеукраїнської Асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини, професор

Шановні учасники та гості науково-практичної конференції!
 
Дозвольте мені від імені Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини і від себе особисто щиро привітати з початком роботи науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сьогодення та майбутнє лабораторної медицини» в рамках V Міжнародного Медичного Форуму та спеціалізованої виставки лабораторного обладнання.
 
З усієї безлічі сфер медичної діяльності лабораторна діагностика належить до числа напрямків, які найбільш інтенсивно розвиваються на сучасному етапі. Лабораторна медицина має високу наукоємність. Нові фундаментальні відкриття в біології та медицині, нові технології та обладнання сприяють підвищенню ролі лабораторної діагностики в медицині.
 
Сучасна клінічна лабораторія, споживаючи всього приблизно 5% загальних витрат охорони здоров'я, надає об'єктивну діагностичну інформацію, необхідну для 65-70% медичних рішень. В багатьох критичних ситуаціях лабораторні результати мають життєрятувальне значення, а профілактичний і прогностичний потенціал клінічних лабораторних досліджень, взагалі ще повністю не оцінений.
 
Особливу увагу в програмі конференції буде приділено науковим досягненням в практиці лабораторної діагностики, алгоритмам імуноцитохімічних досліджень в діагностиці пухлинних процесів та інтернет-технологіям в лабораторній медицині.
 
Головним висновком дискусії на конференції повинно бути формування єдиної платформи дій та консолідованих зусиль в кожному регіоні країни направлених на доступність і якість лабораторних послуг.
 
Сподіваюся, що науковий форум стане джерелом знань фахівців лабораторної медицини, буде сприяти обміну інформацією, досвідом та формуванню нових поглядів на найбільш актуальні проблеми лабораторної медицини.
 
Бажаю організаторам і всім учасникам конференції далі направляти свій талант і професійну майстерність на примноження здобутків в ім'я розвитку лабораторної медицини. Міцного Вам здоров'я, творчих успіхів, вірних друзів і колег.

Comments are closed