Юридична компанія «МЕДКОНСАЛТИНГ» візьме участь зі стендом та проведе семінар в рамках МедФоруму 2020

МЕДКОНСАЛТИНГКомпанія МЕДКОНСАЛТИНГ – юридична фірма, яка спеціалізується на захисті інтересів закладів охорони здоров’я та приватнопрактикуючих лікарів.

Комплекс правових та консалтингових послуг, що надаються компанією, дозволяє клієнтам здійснювати свою діяльність у правовому полі, успішно вирішувати проблеми, а також попереджати їх появу в майбутньому.

 

Відмінною рисою компанії є залучення до виконання поставлених завдань фахівців-практиків, що мають великий досвід роботи у сфері медичного права та правового забезпечення діяльності медичних центрів.

Основні напрямки діяльності: ліцензування медичної практики, проведення юридичного аудиту діяльності закладів охорони здоров’я, підготовка до перевірок, кадровий аудит, акредитація, нострифікація, правові консультації з медичного права.

 

17 вересня в рамках Міжнародного медичного Конгресу, фахівці компанії МЕДКОНСАЛТИНГ проведуть захід – відкриту консультацію на тему «Ліцензіат запитує – юрист відповідає», або «Сам собі перевіряючий». Участь у заході безкоштовна!

Програма Реєстрація

 

МЕДКОНСАЛТИНГВідвідайте стенд компанії та семінар особисто, щоб отримати кваліфіковані консультації!

Реєструйтесь на Форум і приходьте разом з колегами 16–18 вересня за адресою: проспект Перемоги, 40-Б, виставковий центр АККО Інтернешнл, парк імені Пушкіна, поруч із метро «Шулявська» та «Політехнічний Інститут».

До зустрічі!

 

Контакти компанії:

+380 (67) 796-11-36

director@medconsulting.com.ua
www.medconsulting.com.ua

 


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА ФОРУМ →

Comments are closed