Українські медики вперше зможуть проводити комплексну оцінку гемостазу 6 пацієнтам одночасно

Апарат зареєстровано і внесено до реєстру Держлікслужби.

6-канальний аналізатор гемостазу ClotProВ середині серпня компанія АЛТ – один з лідерів ринку з постачання сучасних рішень для Служби крові та медичних установ – анонсувала вихід на ринок нового продукту – першого на території Східної Європи 6-канального аналізатора гемостазу ClotPro. 

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

 

“На початку серпня апарат був офіційно зареєстрований в Україні, включений до реєстру Держслужби з лікарських засобів і отримав Декларацію про відповідність”, – йдеться у повідомленні.

Устаткування призначене, насамперед, для використання в медичних установах, де застосовують інвазивні методи лікування, відділеннях інтенсивної терапії і пологових будинках.

Як відзначає керівник напрямку Служби крові та біотехнологій компанії “АЛТ Україна” Андрій Пивовар, апарат ClotPro – останнє покоління аналізаторів, в основі якого лежить метод віскоеластометрії, що дозволяє провести комплексний аналіз показників системи згортання крові. Цей метод вважається “золотим” стандартом у світовій медичній практиці і включений до протоколів лікування більшості клінік, зокрема для діагностики кровотеч і тромбозів – частих порушень роботи системи згортання крові у пацієнтів з COVID-19.

Крім можливості отримати комплексну оцінку стану гемостазу пацієнта, використання апарату в клінічній практиці також дозволить українським медикам отримувати результати аналізів швидко – протягом 3 хвилин і в режимі реального часу. Що дуже важливо в критичних ситуаціях.

6-канальний аналізатор гемостазу ClotPro

За словами представників компанії “АЛТ Україна ЛТД”, одне з важливих переваг ClotPro – шестиканальність. Тобто, апарат розрахований на проведення 6 аналізів для 6 пацієнтів одночасно. Крім цього, на ньому можна проводити 9 тестів – 5 стандартних скринінгових і 4 інноваційних в різних комбінаціях. Для аналізу не потрібно збирати велику кількість крові, тому апарат також підходить для використання в педіатрії.

У компанії відзначають, що передзамовлення апарату вже відкрито, перший ClotPro з’явиться в Україні в середині осені. Де саме він буде встановлений поки не повідомляється.

 

Контакти компанії:

+380 (44) 492-72-70
+380 (44) 492-72-71
info@alt.ua

www.alt.ua

 


ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА МЕДИЧНИЙ ФОРУМ →

Comments are closed