ТОВ «МІЗ-МА» запрошує фахівців на свій стенд 16–18 вересня в рамках Форуму

МІЗ-МАТОВ «Міз-МА» – сучасне підприємство, що спеціалізується на випуску стерилізаторів повітряних і стерилізаторів парових, призначених для стерилізації виробів медичного призначення, а також термостатів сухоповітряних з охолодженням і без охолодження.

Продукція компанії має широкий спектр застосування – використовується в медицині, ветеринарії, лабораторіях, науково-дослідницької діяльності і практично у всіх напрямках господарського комплексу. Всі вироби, включаючи розробки останніх років відповідають сучасним стандартам і вимогам.

 

ТОВ «Міз-МА» засноване на виробничих площах Білгород-Дністровського «Медико-інструментального заводу», відомого з 1979 року на ринку медичного обладнання, як провідне підприємство галузі.

Сьогодні ТОВ «Міз-МА» розвивається, використовуючи досвід діяльності заводу в розробці і виробництві медичної техніки, удосконалюючи вироби і підвищуючи рейтинг.

Виробничі потужності і інтелектуальний потенціал ТОВ «Міз-МА» дозволяють впроваджувати розробки і освоювати випуск нових виробничих зразків не тільки медичного призначення, а й іншого профілю.

Всі вироби, включаючи розробки останніх років, відповідають європейським стандартам і вимогам. Продукція, що виробляється ТОВ «МІЗ-МА» пройшла сертифікацію і має сертифікат на систему управління якістю ISO, сертифікати відповідності технічному регламенту щодо медичних виробів, згідно постанови КМУ от 02.10.2013 г. №753.

 

МІЗ-МАЗавітайте на стенд компанії 16–18 вересня в рамках Форуму!

До зустрічі!

 

Контакти компанії:

+380 (4849) 2-22-07

vika@mizma.od.ua
www.mizma.od.ua

 


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА ФОРУМ →

Comments are closed