ТОВ «Медісторе» підтвердила свою участь на IMF 2020, 16–18 вересня в Києві

МедістореТОВ «Медісторе» є офіційним дистриб’ютором всесвітньо відомих виробників медичного обладнання на території України.

Компанія представляє 2 провідних виробників медичного обладнання та меблів з США: Welch Allyn і Midmark, та провідного виробника медичної продукції для хірургії з Австрії: A.M.I.

 

ТОВ «Медісторе» є офіційним дистриб’ютором:

Welch Allyn – всесвітньо відома компанія, що концентрує свою увагу на тому, що називають «передова лінія догляду за хворими» – кабінетах лікарів, відділеннях невідкладної допомоги, клініках;

Midmark – всесвітньо відомий виробник медичних меблів;

Biolitec – компанія, яка займається розробкою новітніх лазерних технологій та волоконно-оптичних матеріалів;

Sometech – виробник хірургічних апаратів та відео систем;

SAVION – виробник медичних меблів;

Pegasus – виробник медичних меблів;

Huliot – виробник медичних органайзерів;

NOPA – виробник медичного інструменту.

 

Медісторе пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент продукції високої якості і надійний сервіс. Вся продукція поставляється з навчанням і гарантійної технічною підтримкою у відповідності зі стандартами виробника.

Професійні співробітники компанії завжди готові допомогти з вибором оптимального рішення оснащення медичного кабінету чи установи кожного клієнта. Прекрасний шоурум з постійною демонстрацією продукції від провідних постачальників завжди готовий до прийому відвідувачів.

Місія компанії полягає в наданні та впровадженні методик, технологій і інструментів в медичну практику в Україні від світових лідерів виробництва. Медісторе бере участь в перетворенні медичного ринку України в одну з найпрофесійніших і провідних галузей, надаючи найкраще медичне обладнання.

 

МедістореРеєструйтеся на Форум і відвідайте стенд компанії особисто! Фахівці чекатимуть вас, щоб ознайомити з усім асортиментом продукції та надати найкращі умови співпраці!

До зустрічі 16–18 вересня!

 

Контакти компанії:

+380 (44) 499-96-58

irina@medistore.com.ua
www.medistore.com.ua

 


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА ФОРУМ →

Comments are closed