Радіологія з PACS24: що це та навіщо потрібно Вашій лікарні?

PACS24Ми впевнені, що працюючи в галузі охорони здоров’я, Ви нерідко зустрічаєте термінологію, яку складно зрозуміти людям поза медичною спільнотою. Один з таких вузькопрофільних скорочень знайомий більшості лікарів та радіологів – це PACS.

Ви ще досі не в тренді та не знаєте як PACS може працювати на благо радіологів, лікарів, медичних закладів та пацієнтів? Відповідь на ці та інші питання дає Денис Шкляр, керівник відділу технічного супроводу компанії Medstar Solutions. 

 

Що таке PACS?

Можливо, колись Ви чули про PACS, однак не зовсім впевнені, що це означає. Простими словами, PACS – це система архівації та передачі зображень, яка зберігає медичні знімки та звіти в електронному вигляді замість застарілого методу ручної подачі, витягу та транспортування рентгенівської плівки.

Як це працює?

Хоча системи PACS спочатку складалися з локальних серверів, останнім часом спостерігається зростання кількості таких систем саме з хмарними серверами. Яскравим прикладом цього є PACS24 перший хмарний сервіс для зберігання, передачі, перегляду, консультування та складання діагностичних звітів. Дане рішення ще більше оптимізує систему з точки зору ємності архівування, ефективності витрат, безпеки та доступності даних, і, найголовніше – усуває необхідність в локальних серверах в лікарнях, які використовують медичну візуалізацію. Таким чином, радіологи, лікарі та інший медичний персонал мають необмежений доступ до даних через ПК, планшети, смартфони для подальшої якісної діагностики пацієнтів та призначення ефективного лікування.

PACS24 стає невід’ємним компонентом радіологічних відділень завдяки своїй здатності спростити і прискорити управління архівами медичних зображень, поліпшити медичний процес і підвищити продуктивність. Це сучасний цифровий еквівалент раніше стандартного архівування на паперовій і плівковій основі.

Крім того, PACS24 дозволяє зберігати файли DICOM в хмарі. Зображення, отримані за допомогою будь-якого методу радіологічної візуалізації (ультразвук, МРТ, КТ, рентгенографія тощо), зберігаються в форматі DICOM в хмарному середовищі. Всі дані перебувають під надійним захистом, оскільки будь-які уразливості системи запобігаються шляхом прийняття найсерйозніших заходів.

 

Які переваги хмарного сервісу PACS24?

Зручність системи і швидкість доступу PACS24 роблять її логічним і бажаним оновленням для будь-якої медичної практики. Використання хмарного PACS в радіології буде тільки зростати, адже повна цифровізація галузі, як це відбувається з багатьма іншими галузями, стає неминучою.

Основні переваги:

• Зниження витрат – цифрове сховище значно дешевше, ніж сховище, необхідне для друкованих знімків. Доступна ціна робить PACS24 набагато більш рентабельною системою з точки зору місця для зберігання в порівнянні з традиційними архівами.

• Прискорений робочий процес – сервіси PACS24 виключають необхідність ручної подачі, пошуку і транспортування файлів. Прискорений пошук зображень і можливість віддаленого доступу до них допомагають радіологам працювати набагато швидше. Цифрова передача медичних зображень покращує обслуговування пацієнтів, забезпечуючи дистанційну взаємодію між відділеннями. До речі, завдяки PACS24 лікарі можуть бачити зображення ще до того, як їх пацієнти повернуться в кабінет. Це не тільки покращує якість медичної допомоги, а й прискорює робочий процес.

• PACS24 забезпечує віддалений доступ. Це означає, що лікарі з віддалених населених пунктів можуть отримати терміновий доступ до необхідних даних для телерадіології.

• Більш організоване і зручне управління даними пацієнта, бо всю інформацію можна отримати через єдину точку доступу, оскільки PACS24 легко інтегрується з різними медичними інформаційними системами.

 

Medstar SolutionsКрім того, керівникам лікарень варто знати, що перенесення системи в хмару знижує витрати, на відміну від локального устаткування, яке потребує додаткового обслуговування. Віддалений доступ надається всім, у кого є підключення до Інтернету та є обліковий запис, а взаємодія між лікарями суттєво спрощується.

Переваги роботи з електронними знімками і переглядом зображень на екранах комп’ютерів є абсолютно очевидними, тому що тепер немає потреби витрачати додаткові кошти на папір та плівку.

У міру того, як впровадження digital-інструментів в охорону здоров’я набирає обертів, оцифровка медичної візуалізації, ймовірно, стане повсюдною, а перехід на хмарні системи, такі як PACS24, стане наступним логічним кроком у розвитку Вашого медичного закладу.

 

Дізнатись більше можна за посиланням → www.pacs24.net

Comments are closed