XII Міжнародний медичний Форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» | Виставка медичного обладнання та Міжнародний медичний конгрес 2021

Медична виставка 2021, Україна — Міжнародний медичний Форум

Охорона здоров’я України за рік пандемії випробувала свою систему у повній мірі, кожен медичний фахівець відчув особливу необхідність своєї праці, та уся медична галузь побачила свої можливості.

Наслідки коронавірусної хвороби змінюють наш світ. Ситуація змушує адаптуватися до реалій сьогодення, корегувати пріоритети, змінювати вектори свого розвитку та робити усе можливе, задля подолання коронавірусу, збереження бізнесу та головне – задля безпеки здоров’я людей. Пандемія – це справжнє випробування для всіх.

Саме тому, замість очікування невизначеної стабільності, ми вирішили змінюватися. Подія, що 11 років поспіль збирає медичних фахівців з усієї України та зарубіжжя на одному майданчику, отримає нове життя!

2021 рік для Міжнародного медичного Форуму – рік нового формату, рік значних оновлень та дванадцята зустріч, яка відбудеться 25–27 травня з метою суспільного вкладу у розвиток медичної галузі України!

Цього року, наймасштабніша медична виставка в Україні, а також Міжнародний медичний Конгрес та Міжнародний конгрес з Лабораторної медицини відбудуться у сучасному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», що знаходиться у приміській зоні: Київській обл., с. Березівка, вул. Амстердамська, 1.

Нова локація має все необхідне для безпечної та продуктивної зустрічі медичних фахівців!

Зареєструватися

Міжнародний медичний Форум проводиться за підтримки:

• Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування,
• Міністерства охорони здоров’я України,
• Київської міської державної адміністрації.


Організатори: Національна академія медичних наук України, Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, Група компаній LMT.

Співорганізатор: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Офіційний партнер Форуму – Український Медичний клуб.

Генеральний партнер Форуму – CANON.

До підготовки заходу долучаються профільні медичні асоціації, громадські об’єднання, медичні академії післядипломної освіти, вищі навчальні медичні заклади. Форум підтримують ЗМІ України та зарубіжжя, інтернет-портали та інші інформаційні ресурси.

#медфорум

 

Міжнародний медичний Форум включає насичену наукову програму та спеціалізовані виставки, де фахівці усіх медичних спеціальностей обмінюються досвідом, підвищують свою професійну кваліфікацію, можуть ознайомитися з новинками медичного та лабораторного обладнання, протестувати його в дії та ознайомитися з особливостями його практичного застосування.

Щорічно МедФорум відвідують: представники органів влади, керівники закладів охорони здоров’я всіх форм власності, директори та їх заступники, завідуючі лабораторій, вчені і лікарі різних спеціальностей, розробники нових технологій і IT-програм, виробники й постачальники медичного та лабораторного обладнання, інструментарію, товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції для медичних закладів.
 

Виставка медичного обладнання, медичної продукції та особистих засобів для лікарів

Виставкова експозиція учасників Міжнародного медичного Форуму буде представлена провідними компаніями ринку охорони здоров’я України та зарубіжжя.

На Міжнародній виставці охорони здоров’я MEDICAEXPO буде представлено повний спектр медичного та лабораторного обладнання, техніки, інструментарію, виробів медичного призначення, а саме:

• медична техніка, лікувальне та діагностичне обладнання;
• обладнання, технології і витратні матеріали для радіології та ультразвукової діагностики;
• комплексне забезпечення медичних лабораторій;
• обладнання та технології для медичної і фізичної реабілітації;
• медичні меблі, інжинірингові та комплексні рішення, технології чистих приміщень для медичних закладів;
• клінінг, стерилізація і дезінфекція;
• спецодяг та засоби індивідуального захисту;
• витратні матеріали, медичні вироби одноразового використання;
• естетична медицина, пластична хірургія: професійне обладнання, матеріали та технології;
• інформаційні та телекомунікаційні технології для медичних закладів.

На Міжнародній фармацевтичній виставці PHARMAEXPO будуть представлені лікарські препарати, парафармацевтична продукція, медичні вироби. Також відвідувачі матимуть можливість дізнатися про комплексне оснащення аптек, послуги для фармацевтичного ринку.

Ознайомтеся з переліком учасників виставкової експозиціїhttp://medforum.in.ua/uchastniki/
 

Х Ювілейний Міжнародний медичний Конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України»

У рамках науково-практичної програми Форуму обговорюватимуться інноваційні розробки для профілактики, діагностики та лікування, що найближчим часом посядуть гідне місце у вітчизняній медичній практиці.

Напрями медичного Конгресу:

• Організація і управління охороною здоров’я,
• Приватна медицина,
• Радіологія,
• Сімейна медицина,
• Терапія, кардіологія, неврологія,
• Медицина невідкладних станів та медицина катастроф,
• Хірургія,
• Травматологія та ортопедія,
• Фізична терапія та медична реабілітація,
• Онкологія,
• Акушерство і гінекологія,
• Фармація та інші.

Усі напрями дивіться на сторінці програми заходів Конгресуhttp://medforum.in.ua/programma-kongressa

Традиційно під час Форуму 25–27 травня працюватимуть освітні школи та практичні майстер-класи, які передбачають тестування обладнання, особисті консультації та практичні тренінги.

Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році», затвердженого НАМН та МОЗ України. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації, що надають бали за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку (БПР).

Програма заходів медичного Конгресу

Одночасно з Міжнародним медичним Форумом відбудеться:

ІІ Міжнародний конгрес з Лабораторної медицини,
де відвідувачі зможуть почути про новинки лабораторного обладнання, побачити їх на власні очі, протестувати та ознайомитися з особливостями їх практичного застосування, побудувати довгострокові ділові відносини між виробниками, постачальниками лабораторного обладнання.

В рамках Конгресу, три дні поспіль відбуватимуться науково-практичні заходи, де спеціалісти в галузі лабораторних досліджень почують актуальну інформацію від експертів, обміняються досвідом з колегами, підвищать свою кваліфікацію. Конгрес внесено до Реєстру заходів, затвердженого НАМН та МОЗ України. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Програма конгресу та реєстрація за посиланнямhttp://medforum.in.ua/programma-medlab-kongressa


Х Ювілейна Міжнародна виставка Медичного та Оздоровчого туризму, SPA & Wellness – Healthcare Travel Expo – виставка медичного туризму України, яка об’єднує лідерів галузі та дозволяє налагоджувати довгострокове співробітництво на професійному міжнародному рівні, обмінюватися досвідом, підвищувати кваліфікацію фахівців за кордоном.

В рамках виставки будуть представлені національні експозиції різних країн, провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні установи, SPA & Wellness курорти.

Офіційний сайт виставки Healthcare Travel Expohttp://www.htexpo.com.ua/o-proekte


Міжнародний форум «Менеджмент в охороні здоров’я» – професійна платформа для конструктивного діалогу і обміну досвідом представників органів влади, власників і медичних директорів державних та приватних медичних закладів, керівників, представників бізнесу.

ВІДВІДУВАННЯ ЗАХОДІВ АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНЕ

 

Запрошуємо відвідати Міжнародний медичний Форум та провести три професійних дні у виставковому епіцентрі розвитку охорони здоров’я України!

Відвідування безкоштовне для всіх, за умови попередньої реєстрації!

Реєструйтеся за цим посиланнямhttp://medforum.in.ua/zakazat-priglasitelnyj/

 

До зустрічі 25–27 травня 2021 року за адресою: ВЦ «КиївЕкспоПлаза»,
Київська область, с. Березівка, вулиця Амстердамська, 1

Організаторами передбачено регулярний трансфер у дні роботи Форуму, від станції метро «Житомирська»!

 


За необхідності, телефонуйте або пишіть організаторам Форуму:

З питань відвідування:

+380 (67) 427-38-86, press[@]medforum.in.ua

З питань участі зі стендом:

+380 (63) 867-59-49, +38 066 800-83-64, med[@]lmt.kiev.ua

З питань організації конференції або доповіді у рамках Конгресу:

+380 (67) 427-38-86, marketing[@]medforum.in.ua

На сайті працює онлайн-консультант (зелене віконце, знизу праворуч) – звертайтеся 24/7!

 

Подати заявку на участь зі стендом Зареєструватися як відвідувач

Comments are closed