Liebherr презентує морозильне обладнання з температурним режимом від +5 до -84 °С, що підходить для зберігання всіх видів вакцин від Covid-19

Liebherr

Вже багато років компанія Liebherr успішно проєктує та виготовляє професійне обладнання для наукової та медичної сфери. У зв’язку з появою вакцин від Covid-19 та потреби в особливих умовах для їхнього зберігання, Liebherr презентує три види морозильного обладнання з температурними режимами від +5°C до -84°C, що підходять для всіх видів зразків вакцин. 

 

Асортимент бренду охоплює фармацевтичні холодильники, лабораторні шафи та абсолютно нове морозильне обладнання з підтримкою ультранизьких температур.

Фармацевтичні холодильники забезпечують температурний режим в діапазоні від +2°C до +8°C. Такі умови — ідеальні для зберігання вакцин University of Oxford/Astrazeneca (Великобританія/Швеція), CoviShield (Індія), Novavax (США), Sinovac Biotech (Китай). Модельний ряд являє собою чотири базові варіації, кожна з яких може бути оснащена як непрозорими, так і скляними дверцятами.

Основна перевага скляних дверцят — можливість максимально скоротити час, протягом якого холодильник буде відкритим, забезпечивши таким чином чітке дотримання температурного режиму і рівного температурного графіка.

Liebherr Medication Refrigerators

 

Лабораторні шафи надійно та стабільно підтримують низькі температури в широкому діапазоні, в тому числі -20°C, що є рекомендацією для зберігання вакцини Moderna (США). Великогабаритні шафи з внутрішнім корпусом із нержавіючої сталі підходять для довгострокового зберігання чутливих речовин. Компактні пристрої з внутрішнім корпусом із пластику — для ситуацій, коли простір для розміщення приладу обмежений. А також моделі, внутрішня частина яких виготовлена відповідно до директив ATEX — для зберігання вогненебезпечних та вибухових речовин.

Liebherr Laboratory Refrigerator

 

Наприкінці 2020 року Liebherr презентували революційну новинку — шафи для наднизьких температур, які підтримують температуру від -40°C до -86°C, рекомендовану для вакцини Pfizer/Biontech та високочутливих зразків: ДНК, вірусів, білків. Асортимент цієї лінійки представляє дві габаритні версії на 500 і 700 літрів, з двома різними типами тепловідводу: циркуляція повітря та водяна система. Морозильні шафи з підтримкою ультранизьких температур можна інтегрувати в існуючу систему зовнішнього моніторингу температурних даних для забезпечення додаткової безпеки. Вони підтримують підключення типу Ethernet, безпотенційний контакт, аналоговий інтерфейс. У випадку перепадів електроенергії та її відключення, вбудований акумулятор гарантує автономну роботу системи керування шафою до 72 годин, що забезпечує постійний збір, надійне зберігання та передачу температурних даних.

Liebherr Ultralow Freezer

 

Розширення ринкових пропозицій ультранизькотемпературними морозильними камерами Liebherr допоможе закрити дефіцит техніки цього класу в українських лікарнях та полегшить впровадження, транспортування та зберігання вакцин від Covid-19.

 

Контакт для узгодження публікацій, запиту коментаря чи додаткової інформації:

profi@liebherr.com.ua
0 800 404 777

liebherr.com.ua
 


Зареєструватися на Міжнародний медичний Форум →

Comments are closed