Компанія ЕКСІМ підтвердила участь у Міжнародному медичному Форумі 2022

EXIMТОВ «ЕКСІМ» здійснює діяльність в галузі медицини та спеціалізується на розробці та постачанні обладнання для ультразвукових досліджень з 1991 року.

На сьогодні ЕКСІМ є офіційним представником литовської компанії TELEMED, яка виробляє інноваційні портативні сканери УЗД нового покоління.

EXIMЦе модельний ряд сучасних повністю цифрових сканерів, — від чорно-білих кишенькового розміру до апаратів для кардіо/нейро досліджень з усіма видами доплерів, виконаних у вигляді приставки до WINDOWS® комп’ютера, ноутбука або планшета, що приєднуються до них через USB порт.

Є моделі, що працюють з ОС Android (моб. телефони, планшети).

Також компанія ЕКСІМ здійснює поставки датчиків ультразвукової діагностики, оригінальних та сумісних до УЗД апаратів різних брендів.

Детальніше із запропонованим обладнанням можна ознайомитись на сайті: https://exim.com.ua/

 

Під час Міжнародного медичного Форуму 17–19 травня ТОВ «ЕКСІМ» представить свій стенд, де учасники зможуть отримати детальну інформацію, оглянути та на практиці відчути переваги моделі портативних сканерів УЗД виробництва компанії TELEMED:

MicrUs — система УЗД кишенькового розміру з живленням від USB, ідеальне портативне рішення для проведення УЗ діагностики в «польових» умовах, сільській місцевості, для сімейної, військової медицини та невідкладній сонографії (FAST-протокол УЗД).  Ця система ультразвукової візуалізації пропонує ультразвуковий скринінг у режимах B, M, B/M, 4B, PWD разом із технологією зменшення спекл-шуму, трапецеїдальним скануванням на лінійних датчиках та просторовим складовим відображенням.

MicrUs — система УЗД кишенькового розміру з живленням від USB MicrUs — система УЗД кишенькового розміру з живленням від USB MicrUs — система УЗД кишенькового розміру з живленням від USB

 

MicrUs Pro — це портативний персональний ультразвуковий сканер з імпульсно-хвильовим доплером (PWD), виконаний в моделях конвексного та лінійного датчиків, заснований на популярній платформі MicrUs. Його модернізована електроніка та ретельно розроблені друковані плати забезпечують якість зображення, оцінене клієнтами MicrUs, тоді як розмір мінімізований для розміщення в корпусі датчика.

MicrUs Pro — це портативний персональний ультразвуковий сканер з імпульсно-хвильовим доплером MicrUs Pro — це портативний персональний ультразвуковий сканер з імпульсно-хвильовим доплером MicrUs Pro — це портативний персональний ультразвуковий сканер з імпульсно-хвильовим доплером

 

SmartUs — цифровий ультразвуковий сканер, інноваційна та надзвичайно потужна ультразвукова система на ультрасучасній платформі для будь-яких УЗ досліджень. Підтримує широкий діапазон датчиків нового покоління: монокристалічні, з елементами високої щільності, широкосмуговими та багаточастотними від 1,0 МГц до 18,0 МГц: конвексні, лінійні, секторні фазовані, ендокавітальні.

SmartUs — цифровий ультразвуковий сканер, інноваційна та надзвичайно потужна ультразвукова система на ультрасучасній платформі для будь-яких УЗ досліджень SmartUs — цифровий ультразвуковий сканер, інноваційна та надзвичайно потужна ультразвукова система на ультрасучасній платформі для будь-яких УЗ досліджень SmartUs — цифровий ультразвуковий сканер, інноваційна та надзвичайно потужна ультразвукова система на ультрасучасній платформі для будь-яких УЗ досліджень

 

ClarUs — нова ультразвукова діагностична система з кольоровим доплером. Легка та елегантна за зовнішнім виглядом, в той же час пропонує високу продуктивність та задовольнить будь-які потреби лікарів в різноманітних клінічних дослідженнях. Система підтримує широкий спектр лінійних, конвексних та мікроконвексних датчиків УЗД, що забезпечує універсальну платформу та пропонує великий потенціал розширення по мірі зростання потреб вашої медичної практики.

ClarUs — нова ультразвукова діагностична система з кольоровим доплером ClarUs — нова ультразвукова діагностична система з кольоровим доплером ClarUs — нова ультразвукова діагностична система з кольоровим доплером

 

Реєструйтесь на Міжнародний медичний Форум та завітайте на стенд компанії ЕКСІМ 17–19 травня 2022 року у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» особисто, щоб дізнатися більше про продукцію та обладнання виробника інноваційних портативних сканерів УЗД, зустрітися та обмінятися досвідом з потенційними партнерами.

Реєстрація за посиланням: http://medforum.in.ua/zakazat-priglasitelnyj/

До зустрічі!

 

Контакти компанії:

+380 (44) 209-209-6
+380 (44) 221-45-47
exim@exim.com.ua

 


ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ФОРУМ →

Comments are closed