Інструменти залучення додаткових фінансів у КНП будуть представлені на Міжнародному медичному Форумі 2021

NMTСтворення сучасної електронної системи охорони здоров’я – невід’ємна частина трансформації галузі України.

Від початку медичної реформи, кожен наступний етап супроводжується розробкою необхідних інструментів, спрямованих на вдосконалення роботи лікарів та підвищення прозорості системи.

 

Реформа ще триває і керівники медичних закладів України докладають максимум зусиль для пошуку найефективніших шляхів розвитку своїх лікувальних установ. Водночас, головні лікарі та директори КНП у процесі управління стикаються з рядом проблем і викликів, ось основні з них:

• обмежене фінансування ЛПУ;

• створення каналів додаткових фінансових надходжень;

• велика завантаженість персоналу та його незадоволеність.

 

Важливо пам’ятати, що для отримання ефективних результатів важливо інвестувати в технології та інфраструктуру зв’язку. Віддалена діагностика основних показників здоров’я пацієнтів із використанням телеметрії – принципово новий підхід у клінічній діяльності медичних закладів країни, що дозволяє не тільки надавати більш якісні діагностичні та лікувальні послуги пацієнтам.

Програмно-апаратний комплекс для телемедицини IDIS2GO включає бізнес-модель, яка дозволить установам у формі КНП організувати абсолютно легітимні канали залучення додаткових коштів та оптимізувати ряд витрат.

Робочий алгоритм

Інтелектуальна система дистанційної діагностики IDIS2GO – це портативна медична діагностична система для дистанційного збору, передачі та зберігання інформації про фізіологічні параметри організму пацієнта. Призначена для попередньої діагностики стану здоров’я і віддаленого нагляду за хворими у процесі лікування\реабілітації.

Штучний інтелект інтерпретує дані вимірювань, а медики використовують цю інформацію для визначення методів лікування та оцінки швидкості одужання пацієнтів. Таким чином, медичний персонал, незалежно від місця перебування пацієнта, може контролювати:

• серцеву діяльність;

• насиченість крові киснем;

• функції дихання;

• рівень глюкози;

• артеріальний тиск та температуру тощо.

Більше, ніж за 2 роки ми поставили понад 2500 одиниць комплектів IDIS2GO у заклади первинної ланки всіх регіонів країни. Наразі медики, які відчули позитивний ефект від користування новітнім обладнанням стверджують, що такий підхід суттєво прискорює діагностичний процес та підвищує якість надання послуг.

На перший погляд, впровадження додаткового діагностичного інструменту є значним ресурсовитратним вкладенням для будь-якого медичного закладу. Однак, ефекти та можливості, які дає віддалена діагностика медичному персоналу та лікарні в цілому, гарантують повернення  вкладених коштів.

Механізми реального заробітку для КНП викладені в схемі:

IDIS2GOРеєструйтеся на МЕДФОРУМ та завітайте на стенд компанії «НМТ», щоб детальніше ознайомитися з комплектом IDIS2GO і отримати кваліфіковану консультацію фахівців!

До зустрічі 25–27 травня у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза.

 

Контакти компанії:

sales@nmt.com.ua, office@nmt.com.ua
nmt.com.ua

 


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА ФОРУМ →

Comments are closed