Фундація «Євромед» запрошує на свій стенд в рамках МедФоруму 2020

EUROMEDЄвропейська Фундація Розвитку Медицини та Освіти «Євромед» (Europejska Fundacja Rozwoju MedycynyI Edukacji “EUROMED”, Польща) вже п’ять років поспіль розробляє, впроваджує та супроводжує інноваційні міжнародні Проекти та Програми в області медицини та освіти, спрямовані на вдосконалення професійної підготовки та підвищення кваліфікації медичних спеціалістів з країн пострадянського простору.

 

В рамках міжнародних Проектів Фундація організовує поїздки і стажування по спеціалізації, практики для студентів у провідних клініках Польщі.

 

Основним завданням Фонду є вдосконалення професійної підготовки медичних фахівців з різних стран світу: підвищення їх кваліфікації та поглиблення професійних знань; знань в галузі організації та функціонування лікарень на прикладі європейської системи охорони здоров’я; ознайомлення з сучасними методами діагностики, лікування та реабілітації, що застосовуються в Європі, але відсутні чи слабо розвинені в інших країнах.

Організація реалізує свої проекти в тісній співпраці з державними установами та органами місцевого самоврядування, закладами охорони здоров’я, неурядовими організаціями, асоціаціями та іншими фондами, а також незалежними міжнародними експертами й фахівцями.

 

16–18 вересня у вас буде можливість поспілкуватися з представниками компанії особисто! Реєструйтеся на Міжнародний медичний Форум та відвідайте стенд Євромед!

До зустрічі!

 

Контакти компанії:

+380 (44) 227-17-37
+38 (098) 065-75-52

kiev@euromed-f.com
www.euromed-f.com

 


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА ФОРУМ →

Comments are closed