Фахівці компанії МЕДІСПОРТ запрошують на свій стенд у рамках МедФоруму 2021

MEDISPORTТзОВ «Медіспорт» – одна з провідних компаній з продажу найсучасніших товарів для спорту, спортивної медицини, фізичної терапії та реабілітації.

За час існування з 2011 року, компанія виросла з невеликого представництва до повноцінної організації, яка налічує в своєму штаті понад 20 співробітників та забезпечує товарами провідні спортивні клуби та реабілітаційні центри України. 

 

Компанія отримала ексклюзивні права на розповсюдження товарів потужних брендів, таких як NASARA (Korea), DYNAMIC TAPE (Vanuatu), MEDISPORT (Italy), COMPEX (Swiss), та інші. А з 2017 року компанія Медіспорт є офіційним дистрибьютором електростимуляторів Compex в Україні.

МЕДІСПОРТ також є лідером та не має аналогів в Україні у проведенні навчань революційно-нових методик лікування у фізичній терапії, подології, спортивній медицині. Досвід у цій сфері, унікальні знання та кваліфікована команда інструкторів дали поштовх до створення повноцінного освітнього майданчика – навчальної платформи МедіSCHOOL.

Результат більш як 10-річної праці повністю виправдовує місію нашої компанії – якісна реабілітація пацієнтів через надання можливості кожному фізичному терапевту використовувати найновіші методики. Задоволення потреб найвибагливіших клієнтів: спортсменів-професіоналів та аматорів, фахівців спортивної медицини та фізичної реабілітації, лікарів різних спеціалізацій та простих споживачів, які можуть застосувати товари у  повсякденному житті.

COMPEX® – швейцарський бренд, чиї технології електростимуляції за багато років вийшли на лідерські позиції і стали провідними і незамінними для фахівців сфери здоров’я та спорту. Девайси Compex використовуються для фізичної підготовки, відновлення м’язів, в післяопераційній реабілітації, фізичній реабілітації, запобіганні травмам та лікуванні болю. Їх результативність доведена клінічними дослідженнями.

MEDISPORT MEDISPORT

Dynamic tape здійснив революцію у терапевтичному тейпуванні. Це лінійка міцних еластичних тейпів з різною здатністю до розтягування, опору та віддачі. При фізіологічно правильному нанесенні за допомогою Dynamic tape можна чинити опір, сповільнювати чи допомагати виконанню руху, зменшуючи навантаження на м’язи, структури, зв’язки та сухожилля, що задіюються. Dynamic tape – це не кінезіологічний тейп. Це оригінальний біомеханічний тейп.

MEDISPORT MEDISPORT

 

Відвідайте стенд компанії особисто, щоб ознайомитися з усім асортиментом продукції та отримати кваліфіковану консультацію – реєструйтеся на Міжнародний медичний Форум!

До зустрічі 25–27 травня у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза.

 

Контакти компанії:

+38 (067) 303-23-70

medisport@ukr.net
medisport.com.ua

 


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА ФОРУМ →

Comments are closed