МІЖНАРОДНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

МІЖНАРОДНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

Consultac Expo Co., Ltd

Rm 1605, Tower A, North Ring Center, 18 Yumin Rd., Xicheng District, Beijing, 100029, P.R.China
+86 (10) 822-58-800 +86 (10) 822-50-600
info@consultac.com.cn
en.consultac.com.cn

Детальніше ...

Consultac Expo Co., Ltd є провідною компанією з організації виставок в Китаї, яка щороку приваблює тисячі учасників і відвідувачів з Китаю для глобальних заходів. З кожним роком Китай відіграє все більш важливу роль в світовій економіці. Consultac прагне до введення в світі найпрофесійніших і впливових виставок вітчизняних трейдерів і виробників.
 
Consultac працює з понад 100 міжнародними організаторами виставок протягом багатьох років і встановила тісні стратегічні партнерські відносини з вітчизняними підприємствами, допомагаючи досліджувати міжнародний ринок. З 2000 року по теперішній час, Consultac представляє більше 280 міжнародних медичних і фармацевтичних виставок і конгресів більш ніж в 80 країнах.


Afrotrade

Int'l Marketing Headquarters: Level 25, Monarch Office Tower, P.0. Box - 333840, One Sheikh Zayed Road, Dubai - UAE
Tel: +971-4-3721421 Fax: +971-4-3721422
sumit.p@afrotrade.net
www.afrotrade.net

Детальніше ...

«AFROTRADE» надає відмінну можливість будь-якої комерційної організації, яка бажає розширити свій бізнес в масштабних розмірах і зацікавлена в ринку Африки. Такими організаціями можуть бути: виробники, експортери, трейдери, дистриб'ютори, агенти і оптовики. Будівельники, підрядники, консультанти промислових проектів, авіакомпанії, готелі, туристичні та логістичні, а також фінансові та інвестиційні компанії.
Розширення ринку є серйозною проблемою для будь-якої фірми сьогодні. Африка - це величезний ринок, який не був завойований конкуренцією, як інші континенти. Але це також найважчий ринок для доступу з кількох причин. AFROTRADE забезпечує легкий доступ для міжнародних компаній, щоб зв'язатися з їх потенційними покупцями/клієнтами/партнерами дуже простим, економічним, але ефективним способом.


International Conference Alerts

info@internationalconferencealerts.com
internationalconferencealerts.com

Детальніше ...

International Conference Alerts надає детальну інформацію про майбутні наукові конференції, семінари і практикуми, які пройдуть по всьому світу. Академіки і спеціалісти можуть отримувати відповідні оновлення та оповіщення про конференції через International conference alerts.


Conference Alerts

www.conferencealerts.co.in

Детальніше ...

Conference Alerts повідомляє про майбутні національні та міжнародні конференції по всьому світу, що постійно оновлюються. На сайті ви зможете ознайомитись з конференціями за різними темами, такими як інженерія, медицина, бізнес і освіта. Підпишіться на нас і отримаєте безкоштовний сервіс повідомлень про конференції в Індії та усьому світі.


Infomed Malaysia

Unit A-3-3 (Block A), No.1 Jalan PJS 8/15, DataranMentari, Petaling Jaya, Selangor, 41560, Malaysia
+60 (3) 561-13-114
enquiry@infomed.com.my
www.infomed.com.my

Детальніше ...

Журнал Infomed призначений для фахівців сфери охорони здоров’я. Журнал охоплює актуальні статті про інноваційні медичні методи лікування, фармакологічні помилки і відкриття, а також теми управління медичними установами. Надає медичним організаціям і фахівцям інформацію для кращого обслуговування пацієнтів і клієнтів. Infomed виходить 4 рази на рік накладом 10 000 примірників. Журнал спрямований на всіх представників керівних кіл та осіб, які приймають рішення в системі охорони здоров’я Малайзії.


German Medical Journal

16, Ruffini Str., Munich, Bavaria, 80637, Germany
+49 (89) 578-757-89 +49 (89) 13-16-30
info@bennad.com
www.german-medical-journal.eu

Детальніше ...

German Medical Journal це науковий німецький Інтернет-журнал для міжнародного медичного співтовариства. German Medical Journal можна знайти за адресою www.german-medical-journal.eu German Medical Online www.german-medical-online.com – це портал, який показує хто є хто в медичному світі. Всю інформацію, що ви шукаєте в медичній галузі Ви можете знайти на порталі German Medical Online.


Німецький медичний Інтернет-портал (German Medical Online PORTAL)

www.german-medical-online.com

Детальніше ...

Німецький медичний інтернет портал (GMOP) знає хто є хто в сфері медицини. Все, що Ви шукаєте в області медицини – Ви можете знайти його на даному порталі. Підключайтеся до провідних лікарів, клінік і медичних фахівців. На порталі можна знайти кращих постачальників медичного обладнання, техніки, інструментів і багато іншого. З кількістю понад 980 000 відвідувань в місяць German Medical Online PORTAL є одним з важливих глобальних медичних порталів на світовому ринку.


Copybook-Hospital

www.copybook.com/hospital

Детальніше ...

Copybook-Hospital є провідною онлайн B2B платформою для лікарень і постачальників по всьому світу. Ефективно просувайте свою продукцію і послуги потенційним клієнтам у всьому світі. Шукаєте конкретний продукт або послугу? Тут можна знайти все, починаючи від медичних приладів і меблів, закінчуючи фармацевтичними препаратами та рішеннями щодо забезпечення безпеки, а також зв'язатися через наші прості у використанні профілі. Якщо Ви хочете відвідати захід, додайте його в свій профіль і контактуйте з іншими учасниками швидко і легко за допомогою нашого сайту. Copybook- Hospital є частиною Global Business Network.


Copybook-Pharmaceutical

www.copybook.com/pharmaceutical

Детальніше ...

Copybook-Pharmaceutical – є провідною B2B платформою, яка об'єднує покупців і постачальників, що працюють у фармацевтичній промисловості по всьому світу. Знаходьте покупців завдяки різним мультимедійним профілям, які включають в себе статті, відео, зображення, соціальні медіа та багато іншого, щоб продемонструвати свою компанію і її продукцію. Якщо Ви хочете відвідати захід, додайте його в свій профіль і контактуйте з іншими учасниками швидко і легко за допомогою нашого сайту. Copybook- Pharmaceutical є частиною Global Business Network.


Need BG, LTD

Off. 35, ent. B, fl. 2, 10, Ami Bue Str., Sofia, 1606, Bulgaria
+359 (2) 980-80-90 +359 (88) 416-96-61
office@platformamedica.com
www.PlatformaMedica.com

Детальніше ...

PlatformaMedica.com перша в Болгарії професійна мережа в області гуманної та альтернативної медицини, стоматології, ветеринарії та фармації. Вона обслуговує інтереси всіх членів медичної спільноти, а також виробників, торговців і компаній, що надають послуги, пов’язані з діяльністю медичних працівників. Комунікаційний і презентаційний канали спрямовані на створення умов для співробітництва на професійному рівні, доступу до інформації та реклами.


European Hospital

+49 (0)201 87126 854
Rasch@european-hospital.com
www.healthcare-in-europe.com

Детальніше ...

Протягом 25 років European Hospital є голосом європейської охорони здоров'я, виходить у друкованому та електронному варіанті, яке було створено десять років тому. Це наша місія, щоб спостерігати ці зміни і реагувати на них. Наші інтерв'ю і звіти, редакційні статті та огляди продукції спрямовані на задоволення потреб керівників лікарень, медичних і технічних директорів, старших лікарів і старших медсестер. Ми будемо тримати вас в курсі тенденцій та інновацій на ринку охорони здоров'я. Ми покриваємо все від клінічної практики за допомогою медичної техніки до клінічних досліджень. Експерти дають відповіді на найбільш актуальні питання в галузі охорони здоров'я. Ви знайдете відповіді на Ваші запитання в healthcare-in-europe.com - пульс європейського ринку охорони здоров'я.


Proven Trade Contacts

Narang Tower, 46 Community Centre, Naraina Industrial Area Phase-I, New Delhi-110028, India
+91 (11) 455-54-00 (100 Lines) +91 (11) 455-54-001
ptc@webptc.com
www.webptc.com

Детальніше ...

Крім експорту медичної продукції, ми також з 1992 року, випускаємо щомісячний журнал Proven Trade Contacts, який висвітлює медичну галузь всього світу. Журнал доступний в друкованому вигляді, в Інтернеті і в форматі pdf. Основна мета Журналу – об`єднати продавців, покупців і постачальників послуг медичного ринку. Розділ «Безкоштовні оголошення» створює ідеальну платформу для спеціалістів. На сайті www.webptc.com Ви зможете ознайомитися з виданням, читати кожен місяць безкоштовну pdf версію, попередньо зареєструвавшись на сайті. Друкований журнал також може бути відправлений на безкоштовній основі.


Hospitals-Management.com

Hospitals-Management.com

Детальніше ...

Hospitals-Management.com охоплює тенденції, які охоплюють динаміку галузі, форми промисловості і зміни глобальної економіки. У сфері послуг, таких як пошукова оптимізація, соціальний медіа маркетинг, відео презентація продукту, e-mail маркетинг, спонсорські новинні розсилки, банерна реклама, маркетинг подій і мікро-веб сайт в рамках нашої платформи. Hospitals-Management.com отримав визнання, яке поширюється серед глобальної аудиторії.


Olympia Global Co., LTD

11 F-8, 500, Shizheng Rd, Taichung, 407, Taiwan
+886 (4) 225-86-850 +886 (4) 225-86-852
info@tradewinds.com.tw
www.tradewinds.com.tw

Детальніше ...

Trade Winds – Medical&Health Buyer’s Sources (MHS) видається щороку навесні та у восени, включаючи повну інформацію про виробників та постачальників медичного та стоматологічного обладнання. Ми приймаємо участь у більш ніж 30 міжнародних медичних та стоматологічних виставках. MHS є завжди у центрі світових тенденцій ринку. Ми надаємо найбільш ефективні засоби для просування і досліджуємо нові ринки. Якщо ви хочете просувати свою продукцію по всьому світу, MHS це ваш кращий вибір.


CLocate.com

Netanya, Israel
info@clocate.com
www.clocate.com

Детальніше ...

Clocate.com є провідним міжнародним каталогом всесвітніх конференцій і виставок. Clocate.com оснащений унікальною і комплексною пошуковою системою, яка допоможе вам легко знайти будь-яку подію незалежно від категорії та місця розташування. Кожна подія включає докладну інформацію (опис заходу, дати, місце проведення, карту, ціну, пряме посилання на веб-сайт офіційного заходу і багато іншого). Якщо Вам знадобитися знайти конференцію або виставку в таких сферах, як промисловість і виробництво, охорона здоров'я і медицина, технології та ІТ, бізнес і фінанси, наука, освіта, послуги (банківські послуги, страхування, туризм, готельний бізнес та багато іншого), навколишнє середовище, стиль життя і мистецтво, ви знайдете все це на сайті Clocate.com.


MEDtube

www.medtube.net

Детальніше ...

MEDtube — це онлайн-платформа для навчання і комунікації медичних працівників. Спільнота HCP може використовувати його безкоштовно, однак для використання всіх функцій веб-сайту потрібна реєстрація. Концепція цього інноваційного проекту виникла у 2008 році, коли трансплантолог Міхал Вшола почав перші роботи, засновані на його клінічній практиці. У 2009 році до нього приєднався трансплантолог Рафал Кешек, а у 2010 році була утворена компанія. MEDtube.net був запущений в експлуатацію в липні 2011 року. Доктор Вшола покинув компанію. Проект належить приватним особам.


CanBiotech Inc.

11-1155 North Service, Oakville, Ontario, L6M 3E3, Canada
+1 (877) 524-6249
info@canbiotech.com
www.canbiotech.com

Детальніше ...

CanBiotech є відкритою інноваційної платформою для біотехнологічної і фармацевтичної промисловості. Шукайте нових партнерів через портал CanBiotech, беріть участь у відкритих інноваційних навчальних семінарах у співпраці з BioEndeavor, CanBiotech і мережею їх партнерів з метою впровадження інновацій у Вашій організації. Публікації є частиною Bio Partnerships Asia©.


Medical Events Info

M block vikas puri, Delhi, India
+91 (11) 432-22-698 +1 (800) 102-5-112 (Toll Free) +91(11) 455-45-172
info@medical-events.info
www.medical-events.info

Детальніше ...

Medical Events Info – загальна платформа для тих, хто займається дослідженнями і бізнесом у Медицині. Саме тут є інформація про останні події у галузі медицини. Вчені, які займаються науково-дослідною роботою, можуть отримати велику користь від нашого ресурсу. Ми, також, надаємо інформацію про різні медичні заходи, включаючи ярмарки/конференції і послуги, пов’язані з ними. До послуг входить інформація про готелі, перевезення, забудовників стендів для компаній, перекладачів і т.д.


Ochre-Media

Secunderabad, Hyderabad, Telangana, 500003, India
+91 (40) 496-14-567 +91 (40) 496-14-555
info@hospitals-management.com
www.hospitals-management.com

Детальніше ...

Ochre Media пропонує електронні маркетингові онлайн рішення в B2B сегменті через провідні друковані і веб ресурси. Ми пропонуємо послуги для різних галузей промисловості і нашими клієнтами є топ-менеджери управління і ключові особи, що приймають рішення, покупці і продавці організацій по всьому світу. Ochre Media керує низкою довідкових порталів, випускає друковану продукцію та електронні бюлетені. Ochre Media Pvt є частиною групи компаній iLabs.


Trade Shows Europe

150, Postbus, Heemstede, NH, 2100 AD, Netherlands
info@trade-shows.eu
www.trade-shows.eu

Детальніше ...

Безкоштовний Інтернет ресурс з просування виставок. Пошук торгових шоу і виставок по країнах, галузях і датам.


Dubai Exporters

+971 4 7050347
jessy@dubaiexporters.com
www.dubaiexporters.com

Детальніше ...

Dubai Exporters це Інтернет портал для експортерів, виробників і постачальників. Ці компанії розташовані на сайті відповідно до їх категорій і містять повні контакти і деталі продукції. DubaiExporters.com був створений у 2004 році з метою сприяння експорту ОАЕ по всьому світу. В першу чергу, портал надає інформацію про виробників ОАЕ і експортерів, обладнання, техніку та послуги з ОАЕ. Крім того, він дуже інформативний з точки зору новин, досліджень, статистики, виставок, конференцій по всьому світу.


Comments are closed