МІЖНАРОДНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

МІЖНАРОДНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

Consultac Expo Co., Ltd

Rm 1605, Tower A, North Ring Center, 18 Yumin Rd., Xicheng District, Beijing, 100029, P.R.China
+86 (10) 822-58-800 +86 (10) 822-50-600
info@consultac.com.cn
en.consultac.com.cn

Детальніше ...

Consultac Expo Co., Ltd є провідною компанією з організації виставок в Китаї, яка щороку приваблює тисячі учасників і відвідувачів з Китаю для глобальних заходів. З кожним роком Китай відіграє все більш важливу роль в світовій економіці. Consultac прагне до введення в світі найпрофесійніших і впливових виставок вітчизняних трейдерів і виробників.
 
Consultac працює з понад 100 міжнародними організаторами виставок протягом багатьох років і встановила тісні стратегічні партнерські відносини з вітчизняними підприємствами, допомагаючи досліджувати міжнародний ринок. З 2000 року по теперішній час, Consultac представляє більше 280 міжнародних медичних і фармацевтичних виставок і конгресів більш ніж в 80 країнах.


Conference Alerts

www.conferencealerts.co.in

Детальніше ...

Conference Alerts повідомляє про майбутні національні та міжнародні конференції по всьому світу, що постійно оновлюються. На сайті ви зможете ознайомитись з конференціями за різними темами, такими як інженерія, медицина, бізнес і освіта. Підпишіться на нас і отримаєте безкоштовний сервіс повідомлень про конференції в Індії та усьому світі.


Infomed Malaysia

Unit A-3-3 (Block A), No.1 Jalan PJS 8/15, DataranMentari, Petaling Jaya, Selangor, 41560, Malaysia
+60 (3) 561-13-114
enquiry@infomed.com.my
www.infomed.com.my

Детальніше ...

Журнал Infomed призначений для фахівців сфери охорони здоров’я. Журнал охоплює актуальні статті про інноваційні медичні методи лікування, фармакологічні помилки і відкриття, а також теми управління медичними установами. Надає медичним організаціям і фахівцям інформацію для кращого обслуговування пацієнтів і клієнтів. Infomed виходить 4 рази на рік накладом 10 000 примірників. Журнал спрямований на всіх представників керівних кіл та осіб, які приймають рішення в системі охорони здоров’я Малайзії.


German Medical Journal

16, Ruffini Str., Munich, Bavaria, 80637, Germany
+49 (89) 578-757-89 +49 (89) 13-16-30
info@bennad.com
www.german-medical-journal.eu

Детальніше ...

German Medical Journal це науковий німецький Інтернет-журнал для міжнародного медичного співтовариства. German Medical Journal можна знайти за адресою www.german-medical-journal.eu German Medical Online www.german-medical-online.com – це портал, який показує хто є хто в медичному світі. Всю інформацію, що ви шукаєте в медичній галузі Ви можете знайти на порталі German Medical Online.


Німецький медичний Інтернет-портал (German Medical Online PORTAL)

www.german-medical-online.com

Детальніше ...

Німецький медичний інтернет портал (GMOP) знає хто є хто в сфері медицини. Все, що Ви шукаєте в області медицини – Ви можете знайти його на даному порталі. Підключайтеся до провідних лікарів, клінік і медичних фахівців. На порталі можна знайти кращих постачальників медичного обладнання, техніки, інструментів і багато іншого. З кількістю понад 980 000 відвідувань в місяць German Medical Online PORTAL є одним з важливих глобальних медичних порталів на світовому ринку.


Copybook-Hospital

www.copybook.com/hospital

Детальніше ...

Copybook-Hospital є провідною онлайн B2B платформою для лікарень і постачальників по всьому світу. Ефективно просувайте свою продукцію і послуги потенційним клієнтам у всьому світі. Шукаєте конкретний продукт або послугу? Тут можна знайти все, починаючи від медичних приладів і меблів, закінчуючи фармацевтичними препаратами та рішеннями щодо забезпечення безпеки, а також зв'язатися через наші прості у використанні профілі. Якщо Ви хочете відвідати захід, додайте його в свій профіль і контактуйте з іншими учасниками швидко і легко за допомогою нашого сайту. Copybook- Hospital є частиною Global Business Network.


Copybook-Pharmaceutical

www.copybook.com/pharmaceutical

Детальніше ...

Copybook-Pharmaceutical – є провідною B2B платформою, яка об'єднує покупців і постачальників, що працюють у фармацевтичній промисловості по всьому світу. Знаходьте покупців завдяки різним мультимедійним профілям, які включають в себе статті, відео, зображення, соціальні медіа та багато іншого, щоб продемонструвати свою компанію і її продукцію. Якщо Ви хочете відвідати захід, додайте його в свій профіль і контактуйте з іншими учасниками швидко і легко за допомогою нашого сайту. Copybook- Pharmaceutical є частиною Global Business Network.


Need BG, LTD

Off. 35, ent. B, fl. 2, 10, Ami Bue Str., Sofia, 1606, Bulgaria
+359 (2) 980-80-90 +359 (88) 416-96-61
office@platformamedica.com
www.PlatformaMedica.com

Детальніше ...

PlatformaMedica.com перша в Болгарії професійна мережа в області гуманної та альтернативної медицини, стоматології, ветеринарії та фармації. Вона обслуговує інтереси всіх членів медичної спільноти, а також виробників, торговців і компаній, що надають послуги, пов’язані з діяльністю медичних працівників. Комунікаційний і презентаційний канали спрямовані на створення умов для співробітництва на професійному рівні, доступу до інформації та реклами.


European Hospital

+49 (0)201 87126 854
Rasch@european-hospital.com
www.healthcare-in-europe.com

Детальніше ...

Протягом 25 років European Hospital є голосом європейської охорони здоров'я, виходить у друкованому та електронному варіанті, яке було створено десять років тому. Це наша місія, щоб спостерігати ці зміни і реагувати на них. Наші інтерв'ю і звіти, редакційні статті та огляди продукції спрямовані на задоволення потреб керівників лікарень, медичних і технічних директорів, старших лікарів і старших медсестер. Ми будемо тримати вас в курсі тенденцій та інновацій на ринку охорони здоров'я. Ми покриваємо все від клінічної практики за допомогою медичної техніки до клінічних досліджень. Експерти дають відповіді на найбільш актуальні питання в галузі охорони здоров'я. Ви знайдете відповіді на Ваші запитання в healthcare-in-europe.com - пульс європейського ринку охорони здоров'я.


Proven Trade Contacts

Narang Tower, 46 Community Centre, Naraina Industrial Area Phase-I, New Delhi-110028, India
+91 (11) 455-54-00 (100 Lines) +91 (11) 455-54-001
ptc@webptc.com
www.webptc.com

Детальніше ...

Крім експорту медичної продукції, ми також з 1992 року, випускаємо щомісячний журнал Proven Trade Contacts, який висвітлює медичну галузь всього світу. Журнал доступний в друкованому вигляді, в Інтернеті і в форматі pdf. Основна мета Журналу – об`єднати продавців, покупців і постачальників послуг медичного ринку. Розділ «Безкоштовні оголошення» створює ідеальну платформу для спеціалістів. На сайті www.webptc.com Ви зможете ознайомитися з виданням, читати кожен місяць безкоштовну pdf версію, попередньо зареєструвавшись на сайті. Друкований журнал також може бути відправлений на безкоштовній основі.


Hospitals-Management.com

Hospitals-Management.com

Детальніше ...

Hospitals-Management.com охоплює тенденції, які охоплюють динаміку галузі, форми промисловості і зміни глобальної економіки. У сфері послуг, таких як пошукова оптимізація, соціальний медіа маркетинг, відео презентація продукту, e-mail маркетинг, спонсорські новинні розсилки, банерна реклама, маркетинг подій і мікро-веб сайт в рамках нашої платформи. Hospitals-Management.com отримав визнання, яке поширюється серед глобальної аудиторії.


Olympia Global Co., LTD

11 F-8, 500, Shizheng Rd, Taichung, 407, Taiwan
+886 (4) 225-86-850 +886 (4) 225-86-852
info@tradewinds.com.tw
www.tradewinds.com.tw

Детальніше ...

Trade Winds – Medical&Health Buyer’s Sources (MHS) видається щороку навесні та у восени, включаючи повну інформацію про виробників та постачальників медичного та стоматологічного обладнання. Ми приймаємо участь у більш ніж 30 міжнародних медичних та стоматологічних виставках. MHS є завжди у центрі світових тенденцій ринку. Ми надаємо найбільш ефективні засоби для просування і досліджуємо нові ринки. Якщо ви хочете просувати свою продукцію по всьому світу, MHS це ваш кращий вибір.


CLocate.com

Netanya, Israel
info@clocate.com
www.clocate.com

Детальніше ...

Clocate.com є провідним міжнародним каталогом всесвітніх конференцій і виставок. Clocate.com оснащений унікальною і комплексною пошуковою системою, яка допоможе вам легко знайти будь-яку подію незалежно від категорії та місця розташування. Кожна подія включає докладну інформацію (опис заходу, дати, місце проведення, карту, ціну, пряме посилання на веб-сайт офіційного заходу і багато іншого). Якщо Вам знадобитися знайти конференцію або виставку в таких сферах, як промисловість і виробництво, охорона здоров'я і медицина, технології та ІТ, бізнес і фінанси, наука, освіта, послуги (банківські послуги, страхування, туризм, готельний бізнес та багато іншого), навколишнє середовище, стиль життя і мистецтво, ви знайдете все це на сайті Clocate.com.


PlacidWay

Denver, Colorado, 80112, USA
+1 (303) 500-38-21 +1 (720) 496-17-40
info@placidway.com
www.placidway.com

Детальніше ...

Заснований в 2007 році, портал PlacidWay став лідером у медичній індустрії туризму. Ця американська компанія орієнтована на об’єднання пацієнтів і медичних працівників зі всієї земної кулі. Мережа PlacidWay налічує понад 500 відомих медичних центрів з більш ніж 40 країн і 250 міст з Індії, Кореї, Мексики і Туреччини. PlacidWay допомагає клієнтам з усього світу отримати доступ до індивідуальної, безпечної і доступної медичної допомоги для задоволення потреб бюджету і обрати місце подорожі.


CanBiotech Inc.

11-1155 North Service, Oakville, Ontario, L6M 3E3, Canada
+1 (877) 524-6249
info@canbiotech.com
www.canbiotech.com

Детальніше ...

CanBiotech є відкритою інноваційної платформою для біотехнологічної і фармацевтичної промисловості. Шукайте нових партнерів через портал CanBiotech, беріть участь у відкритих інноваційних навчальних семінарах у співпраці з BioEndeavor, CanBiotech і мережею їх партнерів з метою впровадження інновацій у Вашій організації. Публікації є частиною Bio Partnerships Asia©.


Medical Events Info

M block vikas puri, Delhi, India
+91 (11) 432-22-698 +1 (800) 102-5-112 (Toll Free) +91(11) 455-45-172
info@medical-events.info
www.medical-events.info

Детальніше ...

Medical Events Info – загальна платформа для тих, хто займається дослідженнями і бізнесом у Медицині. Саме тут є інформація про останні події у галузі медицини. Вчені, які займаються науково-дослідною роботою, можуть отримати велику користь від нашого ресурсу. Ми, також, надаємо інформацію про різні медичні заходи, включаючи ярмарки/конференції і послуги, пов’язані з ними. До послуг входить інформація про готелі, перевезення, забудовників стендів для компаній, перекладачів і т.д.


Ochre-Media

Secunderabad, Hyderabad, Telangana, 500003, India
+91 (40) 496-14-567 +91 (40) 496-14-555
info@hospitals-management.com
www.hospitals-management.com

Детальніше ...

Ochre Media пропонує електронні маркетингові онлайн рішення в B2B сегменті через провідні друковані і веб ресурси. Ми пропонуємо послуги для різних галузей промисловості і нашими клієнтами є топ-менеджери управління і ключові особи, що приймають рішення, покупці і продавці організацій по всьому світу. Ochre Media керує низкою довідкових порталів, випускає друковану продукцію та електронні бюлетені. Ochre Media Pvt є частиною групи компаній iLabs.


Trade Shows Europe

150, Postbus, Heemstede, NH, 2100 AD, Netherlands
info@trade-shows.eu
www.trade-shows.eu

Детальніше ...

Безкоштовний Інтернет ресурс з просування виставок. Пошук торгових шоу і виставок по країнах, галузях і датам.


Dubai Exporters

+971 4 7050347
jessy@dubaiexporters.com
www.dubaiexporters.com

Детальніше ...

Dubai Exporters це Інтернет портал для експортерів, виробників і постачальників. Ці компанії розташовані на сайті відповідно до їх категорій і містять повні контакти і деталі продукції. DubaiExporters.com був створений у 2004 році з метою сприяння експорту ОАЕ по всьому світу. В першу чергу, портал надає інформацію про виробників ОАЕ і експортерів, обладнання, техніку та послуги з ОАЕ. Крім того, він дуже інформативний з точки зору новин, досліджень, статистики, виставок, конференцій по всьому світу.


Comments are closed