ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

Ваше здоров’я, Редакція газети, ТОВ

Україна, 04210, м. Київ, Оболонська набережна, 11, корп. 1
+380 (67) 238-41-63
vz@vz.kiev.ua
www.vz.kiev.ua

Детальніше ...

Всеукраїнська медична газета «Ваше здоров’я» – найдавніше медичне видання України.
«Ваше здоров’я» – це 30 років партнерства, довіри та професійних відносин із представниками сфери охорони здоров’я.
«Ваше здоров’я» – це завжди актуальна та об’єктивна інформація, максимальна відкритість до дискусій, постійний діалог із читачами, нові цікаві проекти, сучасний та зручний формат.


ВІТ-А-ПОЛ, видавнича група

Україна, 01030, м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 8-А
+380 (44) 465-30-83
journals@vitapol.com.ua
www.vitapol.com.ua

Детальніше ...

Видавнича група «ВІТ-А-ПОЛ» — одна з провідних компаній у галузі науково-медичної інформації. Діяльність компанії розпочалася у 1995 році. Сьогодні вона об’єднує понад 50 висококваліфікованих спеціалістів у сфері охорони здоров’я, журналістики, видавничої справи, реклами та дизайну. Видавнича група «ВІТ-А-ПОЛ» — це дев’ять всеукраїнських науково-практичних журналів, комунікаційні проекти (конференції, презентації, PR), різноманітна видавнича продукція (книги, брошури, календарі, листівки, буклети, репринти).


Академія оцінки медичних технологій

Україна, 03142, м. Київ, вул. Кржижановського, БЦ «Наука», 4 поверх
+380 (44) 498-06-72 +380 (44) 498-06-74
ek@hta.ua
www.hta.ua

Детальніше ...

ТОВ «Академія оцінки технологій охорони здоров’я » заснована у 2013 році. Експерти Академії вчилися у провідних спеціалістів Європи, мають відповідні сертифікати. Наразі Академія має найбільший в Україні досвід з написання НТА звітів (метааналіз клінічних досліджень, фармакоекономіка клінічно значущих результатів, інше) який допомагає лікарям, організаторам охорони здоров'я, прийняти економічно і клінічно обґрунтоване рішення про доцільність використання або закупівлі лікарського засобу.


Приватний лікар, журнал

Україна, 03148, м. Київ, вул. Сім´ї Стешенків, 1, оф.2
+380 (44) 383-68-45 +380 (44) 500-67-03
Redmed.dm@gmail.com
trush.com.ua

Детальніше ...

ТОВ «РедМед» - це маркетингова організація, основним напрямком якої є створення науково-популярних видань, орієнтованих на професійну медичну та фармацевтичну спільноту. Флагманським продуктом є видання «Приватний лікар», який є першим журналом унікального формату для лікарів терапевтичної ланки та посідає перше місце в рейтингах серед інших медичних видань для цієї цільової аудиторії. Але основною місією агентства «РедМед» є розробка та втілення різноманітних рішень для реалізації задач клієнта.


ГалМЕД, медична виставка

Україна, 79008, м. Львів, вул. В.Винниченка, 30
+38 (032) 294-91-12
nml@galexpo.lviv.ua
www.galexpo.com.ua/galmed

Детальніше ...

XXVI Медична виставка «ГалМЕД» та XXVI Львівський медичний Форум відбудуться 15-17 червня у Львівському палаці мистецтв. Це найбільший спеціалізований проект Західної України, який представляє новітні технології, сучасне медичне та реабілітаційне обладнання, вироби медичного призначення, фармацевтичні препарати галузі, демонстрацію сучасних методик лікування, міжнародні конференції та майстер-класи.


Perioperative medicine, журнал

perioperative.org.ua/

Детальніше ...

Журнал публікується з 2018 року. Досліджує такі сфери: Iнфузійна терапія, Клінічні аспекти періопераційної медицини , Інтердисциплінарний підхід до лікування та реабілітація пацієнтів після операцій


Doctor Thinking, журнал

doctorthinking.org/

Детальніше ...

Об’єднання “Doctor Thinking” видає журнал “Medicina bolu” і “Perioperative medicine”. Ми стараємось максимально якісно і науково-достовірно розвивати напрямки медицини болю і періопераційної медицини в Україні. Контент даних журналів пишуть автори, які є практиками в даних областях медицини і лише після рецензування спеціалістами.


Painmedicine, журнал

painmedicine.org.ua

Детальніше ...

Журнал публікується з 2016 року. Досліджує такі сфери: Фундаментальні аспекти болю, Прикладні аспекти болю, Клінічні аспекти болю, Клініко-анатомічний підхід до болю. Інтердисциплінарний підхід до болю, Лікування та реабілітація пацієнтів, що страждають від болю.


Управління закладом охорони здоров’я, журнал

Україна, 02002, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
+380 (44) 586-56-06
medsprava@mcfr.com.ua
www.medsprava.com.ua

Детальніше ...

Журнал для керівника медзакладу та його заступників. Для КНП та приватних закладів. Щомісяця: аналіз законодавства; локальні документи; ліцензування й акредитація; обіг лікарських засобів; перевірки; робота з кадрами; оплата праці; банк посадових інструкцій; охорона праці.
Має електронну версію – egolovlikar.mcfr.ua
Передплатний індекс у «Каталозі видань України» – 37231.


Сучасна фармація, журнал

Україна, 61072, м. Харків, вул.Тобольська, 42, оф. 621
+380 (57) 780-70-77
publicpharmacy@gmail.com
www.modern-pharmacy.com.ua

Детальніше ...

Журнал «Сучасна фармація» - спеціалізоване видання для фахівців фармації та медицини. Наклад: 9000 друкованих примірників та 26000 e-mail підписників. Формат: 210×297 мм (повнокольоровий); Об'єм: 88 сторінок; Періодичність виходу: 1 раз на місяць Редакційну раду видання складають професори провідних медичних і фармацевтичних ВНЗ України. У статтях і оглядах основна увага приділяється лікарським препаратам, їх створенню, інноваційним технологіям виробництва, просування та дистрибуції, контролю якості, реалізації в аптеках та раціонального використання у практичній медицині.


Амазонки

http://amazonky.com.ua

Детальніше ...

«Амазонки» – інформаційний ресурс, присвячений раку молочної залози, доброякісним утворенням та здоров’ю грудей загалом. Поради лікарів, психологічна та юридична допомога, спілкування з жінками, що перемогли хворобу – максимум корисної інформації в яскравій обгортці. Щомісячний журнал та сайт на підтримку проекту допоможуть знайти відповідь на будь-яке питання. «Амазонки» – подолаємо рак разом!


Домашній кардіолог, журнал

Україна, 21000, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 2
+380 (44) 55-51-11
domkardiolog@gmail.com
kardiomag.com

Детальніше ...

«Домашній Кардіолог» – це планшет видання про здоров’я серця і судин. Медичні факти, корисні поради, захоплюючі історії та рекомендації на кожен день. Наші експерти відповідають на актуальні запитання читачів. Здоров’я доступне в один клік! Журнал робить більш простим і швидким пошук інформації з будь-якого питання щодо проблем з ССС. Ми пишемо доступно і зрозуміло для тих, хто хоче знати все про своє серце і піклується про нього, хто хоче бути в курсі інновацій та новинок в медицині.


СахарОК, журнал

Україна, 21000, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 2
+38 (067) 964-10-48
saharokeditor@gmail.com
сахарок.com

Детальніше ...

Журнал «СахарОК» - перше міжнародне медичне видання про цукровий діабет. Орієнтоване на 2 окремі аудиторії: пацієнти з ЦД та медичний персонал (ендокринологи, сімейні лікарі, педіатри).
- Видання пацієнтського журналу про життя з діабетом «СахарОК» (онлайн, принт);
- Видання спеціалізованої літератури для ендокринологів, сімейних лікарів;
- Друковані наклади журналу під тематичні конференції, форуми, конгреси;
- Найбільша онлайн діабет-платформа сахарок.com;
- Проведення діабет івентів.


МЕДИЦИНА УКРАЇНИ, ТОВ

Україна, 04080, м. Київ, вул. Олексія Терьохіна, 8-А, оф. 5
+380 (44) 485-27-74
medicine_ukraine@ukr.net

Детальніше ...

Видавничо-інформаційний центр «Медицина України» спільно з установами охорони здоров’я видає медичні журнали: «Променева діагностика, променева терапія», «Радіологічний вісник», «Сучасні проблеми токсикології, харчової та хімічної безпеки», «Проблеми харчування», «Медичний ринок» та ін. Займається підготовкою та розповсюдженням медичних видань: підручників, посібників, атласів, монографій з різних галузей медицини і організацією та проведенням конференцій та семінарів.


Medvoice

info@medvoice.net
medvoice.net

Детальніше ...

Medvoice - це медична науково-освітня платформа, в рамках якої, вже 5 років проводимо успішні конференції в області анестезіології, гемостазіології, реаніматології, інтенсивної терапії та безліч інших медичних спеціальностей.
Наші заходи актуальні для широкого кола медичних фахівців різних напрямків і рівня професійної підготовки.
Осінні заходи 2019:
• Міжнародний симпозіум по тромбозу і гемостазу 1-3 жовтня.
• Курс лекцій CEEA №5 Неврологія. Регіонарна анестезія і терапія болю.
• V Міжнародна конференція з анестезіології та інтенсивної терапії (Autumn meeting in Odessa)


Променева діагностика, променева терапія, Журнал

Детальніше ...

Журнал «Променева діагностика, променева терапія» заснований в травні 2000 року. Журнал інформує читачів про сучасні проблеми радіології, нові методики променевої діагностики і терапії, про досягнення науки і техніки в цьому напрямку, сприяє розвитку контактів споживачів і виробників медичного обладнання, витратних матеріалів, інструментарію, лікарських препаратів.


Радіологічний вісник, Журнал

Детальніше ...

Журнал «Радіологічний вісник» інформує читачів про сучасні проблеми радіології, нові методики в цьому напрямку, сприяє розвитку контактів споживачів і виробників медичного обладнання, витратних матеріалів, інструментарію, лікарських препаратів.


Довідник головної медичної сестри

Україна, 02002, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
+380 (44) 586-56-06
medsprava@mcfr.com.ua
www.medsprava.com.ua

Детальніше ...

Журнал з медсестринства. Для державних та приватних закладів охорони здоров’я. Щомісяця: якість медичної допомоги; надання медичної допомоги; обіг лікарських засобів та медичних виробів; санепідрежим; дезінфекційні засоби; планування роботи головної медичної сестри; підготовка до перевірок; правові аспекти сестринської практики; оснащення робочого місця медичної сестри; документація головної медичної сестри та багато іншого.
Має електронну версію – emedsestra.mcfr.ua
Передплатний індекс у Каталозі видань України — 37235.


Слово pro. здоров’я, журнал

Україна, 04119, м. Київ, вул. Глибочицька, 40-У, ТОВ «Стенліз»
+38 (099) 781-62-72
info@ozdorovie.com.ua
www.ozdorovie.com.ua

Детальніше ...

Журнал «Слово pro. здоров’я» – науково-практичне видання для практикуючого лікаря, що публікує матеріали на тему жіночого здоров’я, огляди вітчизняної та зарубіжної літератури, новини сфери охорони здоров’я, інформацію про конференції, семінари та майстер-класи для лікарів акушерів-гінекологів, інтерв’ю з провідними фахівцями медичної галузі.


Журнал головної медичної сестри, журнал

Україна, 02002, м. Київ, вул. Р. Окіпної, 10-А
+380 (44) 501-57-03
em@vdpa.com.ua
e.med-sestra.com

Детальніше ...

Журнал головної медичної сестри – спеціалізоване, інформаційно-довідкове видання для ефективної роботи молодшого персоналу медичних закладів усіх форм власності. На сторінках журналу публікуються новини законодавства, практичні поради, консультації спеціалістів, професійні відповіді на запитання.


Лабораторна справа, журнал

Україна, 02002, м. Київ, вул. Сверстюка, 11, корпус Б
+380 (44) 501-57-03
ra@p-a.com.ua
e.labsprava.com.ua

Детальніше ...

Журнал «Лабораторна справа» – спеціалізоване видання для власників, керівників, завідуючих, спеціалістів лабораторій (медичних, клініко-діагностичних, судово-експертних, патогістологічних, патоморфологічних, санітарно-епідеміологічного нагляду) усіх форм власності.
На сторінках журналу:
• Аналіз сучасних моделей організації лабораторної служби
• Особливості функціонування лабораторій в умовах реформування
• Аспекти управлінської діяльності лабораторій
• Огляд науково-методичних розробок
• Клінічні рекомендації в сфері лабораторної медицини
• Стандартизація та акредитація лабораторій
• Нормативно-правове врегулювання лабораторних процесів
• Питання кадрового забезпечення
• Зразки документів
• Відповіді на запитання читачів


МЕДКОНСАЛТИНГ, юридична компанія

Україна, м. Київ, пр-т Перемоги, 67, корпус F, оф. 45
+38 (067) 796-11-36
director@medconsulting.com.ua
www.medconsulting.com.ua

Детальніше ...

Компанія МЕДКОНСАЛТИНГ - юридична фірма, яка спеціалізується на захисті інтересів закладів охорони здоров’я та приватнопрактикуючих лікарів. Комплекс правових та консалтингових послуг, що надаються компанією, дозволяє нашим клієнтам здійснювати свою діяльність у правовому полі, успішно вирішувати проблеми, а також попереджати їх появу в майбутньому. Відмінною рисою компанії є залучення до виконання поставлених завдань фахівців-практиків, що мають великий досвід роботи у сфері медичного права та правового забезпечення діяльності медичних центрів. Основні напрямки діяльності: акредитація, ліцензування медичної практики, проведення юридичного аудиту діяльності закладів охорони здоров’я, нострифікація, правові консультації з медичного права.


Comments are closed