ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

ВІТ-А-ПОЛ, видавнича група

Україна, 01030, м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 8-А
+380 (44) 465-30-83
journals@vitapol.com.ua
www.vitapol.com.ua

Детальніше ...

Видавнича група «ВІТ-А-ПОЛ» — одна з провідних компаній у галузі науково-медичної інформації. Діяльність компанії розпочалася у 1995 році. Сьогодні вона об’єднує понад 50 висококваліфікованих спеціалістів у сфері охорони здоров’я, журналістики, видавничої справи, реклами та дизайну. Видавнича група «ВІТ-А-ПОЛ» — це дев’ять всеукраїнських науково-практичних журналів, комунікаційні проекти (конференції, презентації, PR), різноманітна видавнича продукція (книги, брошури, календарі, листівки, буклети, репринти).


Академія оцінки медичних технологій

Україна, 03142, м. Київ, вул. Кржижановського, БЦ «Наука», 4 поверх
+380 (44) 498-06-72 +380 (44) 498-06-74
ek@hta.ua
www.hta.ua

Детальніше ...

ТОВ «Академія оцінки технологій охорони здоров’я » заснована у 2013 році. Експерти Академії вчилися у провідних спеціалістів Європи, мають відповідні сертифікати. Наразі Академія має найбільший в Україні досвід з написання НТА звітів (метааналіз клінічних досліджень, фармакоекономіка клінічно значущих результатів, інше) який допомагає лікарям, організаторам охорони здоров'я, прийняти економічно і клінічно обґрунтоване рішення про доцільність використання або закупівлі лікарського засобу.


Perioperative medicine, журнал

perioperative.org.ua/

Детальніше ...

Журнал публікується з 2018 року. Досліджує такі сфери: Iнфузійна терапія, Клінічні аспекти періопераційної медицини , Інтердисциплінарний підхід до лікування та реабілітація пацієнтів після операцій


Doctor Thinking, журнал

doctorthinking.org/

Детальніше ...

Об’єднання “Doctor Thinking” видає журнал “Medicina bolu” і “Perioperative medicine”. Ми стараємось максимально якісно і науково-достовірно розвивати напрямки медицини болю і періопераційної медицини в Україні. Контент даних журналів пишуть автори, які є практиками в даних областях медицини і лише після рецензування спеціалістами.


Painmedicine, журнал

painmedicine.org.ua

Детальніше ...

Журнал публікується з 2016 року. Досліджує такі сфери: Фундаментальні аспекти болю, Прикладні аспекти болю, Клінічні аспекти болю, Клініко-анатомічний підхід до болю. Інтердисциплінарний підхід до болю, Лікування та реабілітація пацієнтів, що страждають від болю.


Современная оптометрия – Україна

Україна, 01010, м. Київ, а/с 096
+380 (67) 402-80-05
dzhurinskiy@veko.ru
www.veko.ru

Детальніше ...

«Современная Оптометрия - Украина» - науково-практичний журнал для лікарів-офтальмологів, оптометристів, оптиків, науковців, студентів медичних і технічних ВНЗ. Присвячений науковим і практичним питанням оптометрії. Поширення - оптичний ринок України, спеціальні медичні установи.


Веко – Україна

Україна, 01010, м. Київ, а/с 096
+380 (67) 402-80-05
dzhurinskiy@veko.ru
www.veko.ru

Детальніше ...

«Веко - Україна». Мета проекту - забезпечувати передплатників максимально повною інформацією про товари, представлені на Україні, і знайомити їх з основними подіями, що відбуваються на цьому ринку, який бурхливо розвивається. Участь в проекті дає можливість російським компаніям не тільки орієнтуватися в ситуації, що склалася на ринку України, володіти інформацією про представлені на ринку компанії, але і зробити українським колегам свою пропозицію, що відрізняється від того, що пропонують компанії-співвітчизники.


OCHKI.com

Росія, 195299, м. Санкт-Петербург, вул. Кірішська, 2-А, оф. 402
+380 (67) 402-80-05
dzhurinskiy@veko.ru
www.ochki.com/ua

Детальніше ...

«OCHKI.com» - оптичний портал для професіоналів. Мета проекту - надавати оптиках в режимі онлайн інформацію того, що відбувається в оптичному світі. Для цього на сайті щодня публікуються свіжі новини, регулярно оновлюється і доповнюється інформація про виставки, семінари, конференції, також щомісяця публікуються прайс-листи з каталогу Веко-Прайс. На сайті доступна зручна пошуково-довідкова система по дистриб'юторам, виробникам і торговим маркам. Участь в проекті дозволить вам оперативно інформувати оптиків про себе, повідомляючи про зміни всередині вашої компанії, про продукцію чи наданих вами послуг, що безумовно розширить вашу клієнтську базу.


Світ офтальмології, Інтернет-журнал

miroft.org.ua/index.html

Детальніше ...

Інтернет-журнал «Мир офтальмологии» є професійним оглядом, на сторінках якого розміщуються огляди і статті по сучасним і актуальним питанням офтальмології. Мета сайту - об'єктивне відображення найбільш гострих дискусій в офтальмології, а також розміщення навчальних статей від провідних фахівців світу. Журнал підтримується офтальмологічною клінікою АЙЛАЗ.


Сучасні медичні технології, науково-практичний журнал

Україна, 69096, м. Запоріжжя, бул-р Вінтера, 20
+380 (61) 289-80-82
mmtzmapo@gmail.com
www.mmt.zmapo.edu.ua

Детальніше ...

Науково-практичний журнал «Сучасні медичні технології» (засновник ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України») присвячений широкому колу питань сучасної медицини. Мета видання – представити українським лікарям і науковцям можливості сучасної медицини для застосування їх в практичній діяльності. Журнал видається змішаними мовами: українською, російською та англійською; у паперовому та електронному варіантах і розповсюджується на безоплатній основі.


Ваше здоров’я, Редакція газети, ТОВ

Україна, 04211, м. Київ, Оболонська набережна, 11, корп. 1
+380 (67) 238-41-63
vz@vz.kiev.ua
www.vz.kiev.ua

Детальніше ...

Всеукраїнська медична газета «Ваше здоров’я» - офіційний друкований орган МОЗ та галузевої профспілки, а також найдавніше медичне видання України. «Ваше здоров’я» – це 29 років партнерства, довіри та професійних відносин із представниками сфери охорони здоров’я. «Ваше здоров’я» – це завжди актуальна та об’єктивна інформація, максимальна відкритість до дискусій, постійний діалог із читачами, нові цікаві проекти, сучасний та зручний формат.


Сучасна фармація, журнал

Україна, 61072, м. Харків, вул.Тобольська, 42, оф. 622
+380 (57) 780-70-77
publicpharmacy@gmail.com
www.modern-pharmacy.com.ua

Детальніше ...

Журнал «Сучасна фармація» – спеціалізоване видання для фахівців фармації та медицини. Тираж: 8000 екземплярів; Формат: 210 × 297 мм (повнокольоровий); Об’єм: 88 сторінок; Періодичність виходу: 1 раз на місяць. Редакційну раду видання складають професори провідних медичних і фармацевтичних ВНЗ України. У статтях і оглядах основна увага приділяється лікарським препаратам, їх створенню, інноваційним технологіям виробництва, просування та дистрибуції, контролю якості, реалізації в аптеках та раціонального використання у практичній медицині.


Амазонки

http://amazonky.com.ua

Детальніше ...

«Амазонки» – інформаційний ресурс, присвячений раку молочної залози, доброякісним утворенням та здоров’ю грудей загалом. Поради лікарів, психологічна та юридична допомога, спілкування з жінками, що перемогли хворобу – максимум корисної інформації в яскравій обгортці. Щомісячний журнал та сайт на підтримку проекту допоможуть знайти відповідь на будь-яке питання. «Амазонки» – подолаємо рак разом!


НАВIФАРМ, Видавничий Дiм

Україна, 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 7, корп. 1, оф. 270
+380 (67) 239-22-21 +380 (44) 251-47-97
navifarm@navifarm.com.ua
www.navifarm.com.ua

Детальніше ...

• Розповсюдження – підписка.
• Наклад – 12 500 примірників.
• Читацька аудиторія – персонал аптек (провізори, відділ закупок), керівники закладів охорони здоров’я, науковці, лікарі-куратори від страхових компаній, викладачі та студенти спеціалізованих вищих навчальних закладів, а також працівники системи постачання фармацевтичних підприємств.
• Кольоровість – 4+4.
• Кількість шпальт – від 60.
• Формат 190х260 мм.
• Територія розповсюдження – Україна.


Домашній кардіолог, журнал

Україна, 21000, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 2
+380 (44) 55-51-11
domkardiolog@gmail.com
kardiomag.com

Детальніше ...

«Домашній Кардіолог» – це планшет видання про здоров’я серця і судин. Медичні факти, корисні поради, захоплюючі історії та рекомендації на кожен день. Наші експерти відповідають на актуальні запитання читачів. Здоров’я доступне в один клік! Журнал робить більш простим і швидким пошук інформації з будь-якого питання щодо проблем з ССС. Ми пишемо доступно і зрозуміло для тих, хто хоче знати все про своє серце і піклується про нього, хто хоче бути в курсі інновацій та новинок в медицині.


СахарОК, журнал

Україна, 21018, м Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, 2А
+38 (067) 964-10-48
saharokeditor@gmail.com
сахарок.com

Детальніше ...

Журнал "СахарОК" - перше міжнародне медичне видання про діабет. Спеціалізована література для сімейних лікарів і ендокринологів, друковані тиражі журналів під тематичні конференції, форуми, конгреси, щомісячне видання журналу для пацієнтів з діабетом, найбільша онлайн діабет-платформа сахарок.com, проведення діабет-івентів в Україні.


МЕДИЦИНА УКРАЇНИ, ТОВ

Україна, 04080, м. Київ, вул. Олексія Терьохіна, 8-А, оф. 5
+380 (44) 485-27-74
medicine_ukraine@ukr.net

Детальніше ...

Видавничо-інформаційний центр «Медицина України» спільно з установами охорони здоров’я видає медичні журнали: «Променева діагностика, променева терапія», «Радіологічний вісник», «Сучасні проблеми токсикології, харчової та хімічної безпеки», «Проблеми харчування», «Медичний ринок» та ін. Займається підготовкою та розповсюдженням медичних видань: підручників, посібників, атласів, монографій з різних галузей медицини і організацією та проведенням конференцій та семінарів.


Medvoice

info@medvoice.net
medvoice.net

Детальніше ...

Medvoice - це медична науково-освітня платформа, в рамках якої, вже 5 років проводимо успішні конференції в області анестезіології, гемостазіології, реаніматології, інтенсивної терапії та безліч інших медичних спеціальностей.
Наші заходи актуальні для широкого кола медичних фахівців різних напрямків і рівня професійної підготовки.
Осінні заходи 2019:
• Міжнародний симпозіум по тромбозу і гемостазу 1-3 жовтня.
• Курс лекцій CEEA №5 Неврологія. Регіонарна анестезія і терапія болю.
• V Міжнародна конференція з анестезіології та інтенсивної терапії (Autumn meeting in Odessa)


Променева діагностика, променева терапія, Журнал

Детальніше ...

Журнал «Променева діагностика, променева терапія» заснований в травні 2000 року. Журнал інформує читачів про сучасні проблеми радіології, нові методики променевої діагностики і терапії, про досягнення науки і техніки в цьому напрямку, сприяє розвитку контактів споживачів і виробників медичного обладнання, витратних матеріалів, інструментарію, лікарських препаратів.


Радіологічний вісник, Журнал

Детальніше ...

Журнал «Радіологічний вісник» інформує читачів про сучасні проблеми радіології, нові методики в цьому напрямку, сприяє розвитку контактів споживачів і виробників медичного обладнання, витратних матеріалів, інструментарію, лікарських препаратів.


Довідник головної медичної сестри

Україна, 02660, м. Київ, вул. Марини Раскової, 11-А
+380 (44) 586-56-06
medsprava@mcfr.com.ua
www.medsprava.com.ua

Детальніше ...

Журнал з медсестринства. Для державних та приватних закладів охорони здоров’я. Щомісяця: якість медичної допомоги; Надання медичної допомоги; Обіг лікарських засобів та виробів медичного призначення; Санепідрежим; Дезінфікуючі засоби; Планування роботи головної медичної сестри; Підготовка до перевірок; Правові аспекти сестринської практики; Оснащення робочого місця медичної сестри; Документація головної медичної сестри та багато іншого. Передплатний індекс у «Каталозі видань України» — 37235


Слово pro. здоров’я, журнал

Україна, 04119, м. Київ, вул. Глибочицька, 40-У, ТОВ «Стенліз»
+38 (099) 781-62-72
info@ozdorovie.com.ua
www.ozdorovie.com.ua

Детальніше ...

Журнал «Слово pro. здоров’я» – науково-практичне видання для практикуючого лікаря, що публікує матеріали на тему жіночого здоров’я, огляди вітчизняної та зарубіжної літератури, новини сфери охорони здоров’я, інформацію про конференції, семінари та майстер-класи для лікарів акушерів-гінекологів, інтерв’ю з провідними фахівцями медичної галузі.


Журнал головної медичної сестри

Україна, 02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-А, оф. 613
+380 (44) 501-57-03
ra@p-a.com.ua
www.med-sestra.com

Детальніше ...

Журнал головної медичної сестри – спеціалізоване, інформаційно-довідкове видання для ефективної роботи молодшого персоналу медичних закладів усіх форм власності. На сторінках журналу публікуються новини законодавства, практичні поради, консультації спеціалістів, професійні відповіді на запитання.


«Участковый врач», журнал

Україна, 03148, м. Київ, вул. Сім´ї Стешенків, 1, оф.2
+380 (44) 383-68-45 +380 (44) 500-67-03
Redmed.dm@gmail.com
www.redmed.com.ua

Детальніше ...

ТОВ «РедМед» - це маркетингова організація, основним напрямком якої є створення науково-популярних видань, орієнтованих на професійну медичну та фармацевтичну спільноту. Флагманським продуктом є видання «Участковый врач», який є першим журналом унікального формату для лікарів терапевтичної ланки та посідає перше місце в рейтингах серед інших медичних видань для цієї цільової аудиторії. Але основною місією агентства «РедМед» є розробка та втілення різноманітних рішень для реалізації задач клієнта.


МЕДКОНСАЛТИНГ, юридична компанія

Україна, 03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40, оф. 219
+380 (67) 796-11-36
director@medconsulting.com.ua
www.medconsulting.com.ua

Детальніше ...

Компанія МЕДКОНСАЛТИНГ - юридична фірма, яка спеціалізується на захисті інтересів закладів охорони здоров’я та приватнопрактикуючих лікарів. Комплекс правових та консалтингових послуг, що надаються компанією, дозволяє нашим клієнтам здійснювати свою діяльність у правовому полі, успішно вирішувати проблеми, а також попереджати їх появу в майбутньому. Відмінною рисою компанії є залучення до виконання поставлених завдань фахівців-практиків, що мають великий досвід роботи у сфері медичного права та правового забезпечення діяльності медичних центрів. Основні напрямки діяльності: акредитація, ліцензування медичної практики, проведення юридичного аудиту діяльності закладів охорони здоров’я, нострифікація, правові консультації з медичного права.


Comments are closed