Генеральні партнери

ГЕНЕРАЛЬНИЙ СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР

Заславський, Видавничий Дім

Україна, 04107, м. Київ, а/с-74
+380 (44) 223-27-42
info@mif-ua.com
www.mif-ua.com

Детальніше ...

Видавничий дім «Заславський» — провідне в Україні видавництво професійної медичної літератури.

Наші періодичні видання:
• газета «Новини медицини і фармації»,
• журнали «Актуальна інфектологія»,
• «Артеріальна гіпертензія»,
• «Біль. Суглоби. Хребет», «Практична онкологія», а також рекомендовані ВАК України для публікації дисертаційних досліджень журнали:
• «Медицина невідкладних станів»,
• «Здоров’я дитини»,
• «Нирки»,
• «Травма»,
• «Міжнародний неврологічний журнал»,
• «Міжнародний ендокринологічний журнал»,
• «Гастроентерологія»,
• «Український журнал хірургії», «Архів офтальмології України» — мають найвищий індекс читацької активності серед лікарів України.

Також ми представляємо інтернет-магазин медичної книги «Буквамед» (www.bookvamed.com.ua) та фірмові магазини «Буквамед» у Києві,
тел. +380 (67) 481-81-17, +38 (044) 353-72-45, +380 (67) 325-10-26


Артеріальна гіпертензія

Науково-практичний журнал для кардіологів, терапевтів, сімейних лікарів і лікарів інших спеціальностей, які зіштовхуються з питаннями діагностики та лікування артеріальної гіпертензії у пацієнтів. У кожному номері представлені лекції, огляди, описи клінічних досліджень, які висвітлюють сучасні підходи до діагностики, профілактики та лікування артеріальної гіпертензії та її ускладнень.

Актуальна інфектологія

Журнал призначений для підвищення кваліфікації практикуючих лікарів, ознайомлення з інноваціями, вироблення науково обґрунтованих рішень фахівцями наукового і практичного профілю, що зіштовхуються з проблемами діагностики, лікуванням і профілактикою інфекційних хвороб: епідеміологами, інфекціоністами, мікробіологами, педіатрами, терапевтами та сімейними лікарями.


Біль. Суглоби. Хребет

Професійне науково-практичне видання для лікарів-ревматологів, травматологів-ортопедів, неврологів. У кожному номері журналу представлені оригінальні статті, лекції, огляди, що висвітлюють проблеми болю, сучасні підходи до діагностики та лікування захворювань суглобів і хребта.

Гастроентерологія

Професійне науково-практичне фахове видання для гастроентерологів, терапевтів, сімейних лікарів, що висвітлює питання діагностики та лікування патології шлунково-кишкового тракту і супутніх захворювань.


Здоров'я дитини

Професійне науково-практичне фахове видання для педіатрів, сімейних лікарів і лікарів інших спеціальностей, які зіштовхуються з питаннями надання медичної допомоги дітям. У кожному номері журналу представлені статті з клінічної педіатрії, інфекційної патології у дітей, питань дитячої хірургії, опису найбільш цікавих клінічних випадків, матеріали про сучасні методи діагностики та лікування в педіатрії.

Міжнародний неврологічний журнал

Професійне науково-практичне видання для лікарів-неврологів і лікарів інших спеціальностей, що цікавляться питаннями діагностики та лікування нервових хвороб. У кожному номері журналу представлені оригінальні статті, лекції та наукові огляди по всіх майданчиках дорослої і дитячої неврології, включаючи рідкісні та раритетні синдроми і захворювання, статті з організації неврологічної служби, накази, інструкції, рекомендації МОЗ України.


Міжнародний ендокринологічний журнал

Періодичне науково-практичне видання для ендокринологів, акушерів-гінекологів, сімейних лікарів і лікарів інших спеціальностей, які стикаються з лікуванням пацієнтів з ендокринною патологією. У кожному номері журналу представлена інформація про новітні наукові розробки, сучасні методи діагностики та лікування ендокринологічних захворювань.

Медицина невідкладних станів

Науково-практичний журнал для лікарів швидкої допомоги, анестезіологів-реаніматологів та лікарів інших спеціальностей, які надають невідкладну допомогу пацієнтам. У кожному номері журналу представлені проблемні статті та наукові огляди з найбільш актуальних проблем медицини невідкладних станів, клінічні лекції з невідкладної діагностики та лікування, повідомлення про спостереження з практики.


Нирки

Професійне науково-практичне мультидисциплінарне видання для лікарів, що займаються лікуванням пацієнтів, із захворюваннями нирок і їх ускладненнями, що висвітлює досягнення в галузі нефрології та урології. У кожному номері журналу публікуються новітні керівництва по діагностиці та лікуванню патології нирок, оригінальні статті з нефрології та урології, дайджести медичних новин.

Травма

Професійне науково-практичне видання для лікарів-травматологів. У кожному номері журналу представлені оригінальні роботи, що стосуються науково-практичних розробок в області травматології і ортопедії.


Новини медицини і фармації

Газета «Новини медицини і фармації» – надійне джерело наукової інформації для лікарів різних спеціальностей. У газеті оперативно публікуються всі нормативні акти МОЗ України, затверджені стандарти і протоколи лікування, міжнародні та вітчизняні рекомендації з лікування та діагностики різних захворювань.

Архів офтальмології України

Професійне науково-практичне спеціалізоване рецензоване видання для офтальмологів і лікарів інших спеціальностей, присвячене питанням клінічної офтальмології та мікрохірургії ока.


Практична онкологія

Професійне науково-практичне спеціалізоване рецензоване видання для онкологів, хірургів і лікарів інших спеціальностей, що висвітлює з наукової та практичної точки зору актуальні питання діагностики та лікування онкологічних захворювань.


ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР КОНГРЕСУ

Здоров’я України. Медичні видання, Видавничий дім

Україна, 03035, м. Київ, вул. Механізаторів, 2
+380 (44) 521-86-86, 364-40-28 +380 (44) 364-40-29
zu@health-ua.com
www.health-ua.com

Детальніше ...

Видавничий дім «Здоров’я України. Медичні видання» – одне з провідних видавництв медичної періодики і літератури в Україні. Місія нашої компанії – сприяти поліпшенню здоров’я громадян України шляхом інформування лікарів про ефективні методи діагностики і лікування, а також поширення і популяризації актуальної медичної інформації.


«Медична газета «Здоров'я України XXI століття»

провідне спеціалізоване видання в області медичної періодики для працівників системи охорони здоров'я, зацікавлених розвитком медицини на сучасному етапі. Матеріали, опубліковані в газеті, пов'язані з дослідженнями нових методів лікування хвороб з використанням сучасної техніки і фармацевтичних препаратів. Видання допомагає фахівцям ознайомитися з останніми подіями в світі медицини.

Журнал «Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія»

видається з 2005 р. Тут розглядаються питання діагностики та лікування імунодефіцитів, гострих і хронічних рецидивуючих інфекцій, сепсису, алергічних захворювань, злоякісних новоутворень, аутоімунних хвороб. Викладаються сучасні уявлення про фізіологію імунної системи, методи оцінки показників її функцій в нормі і при патології. Висвітлюються аспекти раціонального застосування імунотропних препаратів, вакцин, антибіотиків та інших хіміотерапевтичних засобів.


Журнал «Нейро News: психоневрологія і нейропсихіатрія»

перший в Україні журнал з психіатрії та неврології не тільки для профільних фахівців, а й для лікарів загальної практики.

Журнал «Практична ангіологія»

видання для практикуючих лікарів: кардіологів, неврологів, ендокринологів, судинних хірургів і активних лікарів загальної практики – акцентує увагу на міждисциплінарних питаннях.


Журнал «Раціональна фармакотерапія»

видання для лікарів, які цікавляться новинками фарміндустрії, сучасними медичними технологіями, питаннями клінічної фармакології, безпеки лікарських засобів, клінічними випробуваннями препаратів.

Журнал «Гострі та невідкладні стани в практиці лікаря»

видання для лікарів різних спеціальностей, мета якого надання сучасної інформації з питань діагностики, лікування та попередження гострих станів, які загрожують життю, що вимагають невідкладної медичної допомоги, як на догоспітальному, так і на госпітальному етапі її надання.


Журнал «Дитячий лікар»

науково-практичне видання для педіатрів, різних дитячих фахівців, сімейних лікарів та інших медичних працівників, які цікавляться питаннями педіатрії. Висвітлює актуальні питання діагностики, лікування та профілактики захворювань у дітей і підлітків.

«Медичні аспекти здоров'я жінки»

журнал для лікарів, які розглядають проблеми жіночого здоров'я в комплексі. Видання буде цікаво, перш за все, акушерам-гінекологам, онкогінекологам репродуктологам, дерматовенерологам, ендокринологам, терапевтам, кардіологам, генетикам, психіатрам.


«Медичні аспекти здоров'я чоловіка»

науково-практичне медичне видання, розраховане на широке коло лікарів різних спеціальностей, які керуються принципом «лікувати хворого, а не хворобу». У журналі висвітлено особливості профілактики і лікування захворювань, характерних для осіб чоловічої статі.

Журнал «Астма та алергія»

спеціалізований науково-практичний журнал. Видається з 2002 року. За відгуками практичних лікарів і провідних вчених, є одним з найбільш відомих спеціалізованих видань з даної тематики. Аудиторія журналу об'єднує алергологів, пульмонологів та терапевтів. Мета видання – інформування цільової аудиторії про новітні наукові досягнення, і в області діагностики та лікування, і профілактики алергічних захворювань.ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

Практика управління медичним закладом, журнал

Україна, 02002, м. Київ, вул. Р. Окіпної, 10-А
+380 (44) 501-57-03
em@vdpa.com.ua
e.med-info.net.ua

Детальніше ...

Журнал «Практика управління медичним закладом» – щомісячне спеціалізоване, інформаційно-довідкове видання для керівників закладів охорони здоров’я різного профілю усіх форм власності. Головним завданням видання є – стати надійним помічником керівника медичного закладу у всіх без винятку сферах його діяльності.


ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ВИСТАВКИ PHARMAEXPO

АПТЕКА, Щотижневик


+38 (044) 585-97-10
public@morion.ua
www.apteka.ua

Детальніше ...

«Щотижневик АПТЕКА» та інтернет-видання «АПТЕКА online» (www.apteka.ua) – провідне інформаційно-аналітичне бізнес-видання України для фахівців в області фармації та медицини. Засновник і видавець – компанія «МОРІОН». Виходить з 1995 р. 1 раз в тиждень – 50 номерів на рік. Оперативна, актуальна і достовірна інформація про українську та світову фармації: • події • коментарі • аналітика • інформація про компанії та продукти • R & D • маркетинг • менеджмент • нормативно-правова інформація


ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ ПАРТНЕР

ITMED, міжнародна медична платформа

Україна, 03065, м. Київ, вул. Василя Чумака, 5, оф. 2
+380 (44) 299-95-99 +38 (096) 655-04-03 +38 (050) 328-54-33 +38 (063) 787-22-07
mail@itmed.org
www.itmed.org

Детальніше ...

Міжнародна медична платформа ITMED.org (Інформаційні Технології в Медицині) призначена для комунікації без посередників і отримання нових клієнтів. Зручний інтерфейс з максимальною персоналізацією необхідної інформації, особистий кабінет, персональна сторінка на порталі, лендінг з доменним ім'ям, сегментована реклама по цільових групах і географії, е-mail розсилка по базі клієнтів порталу, зйомка і монтаж відеороликів, корисні медичні публікації за обраними темами.


Comments are closed