Благодійність

Благодійність


blagotvoritelnost

Організатор Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» – компанія LMT є дійсним членом громадської організації «Всеукраїнське патріотичне об’єднання «Волонтерський рух України».

ГО «Всеукраїнський патріотичний рух України» – неурядова організація, створена і діє на принципах добровільності, законності, спільності інтересів і рівності прав її учасників, гласності та самоврядування.

Організація покликана об’єднати всіх небайдужих заради миру, свободи і світлого майбутнього країни, щоб в цей непростий час спільними зусиллями допомогти людям відстояти свою свободу, гідність, свій вибір, свою країну. У пріоритеті об’єднання – здорова нація, єдина Україна, єдиний народ, незалежність у всіх напрямках, мир, економічний і соціальний розвиток.

Принципи, які декларує Волонтерський рух України, зрозумілі і близькі нам. Ми не могли залишатися осторонь, тому приєдналися до організації і готові справою, а не словом допомагати людям, які потребують нашої підтримки.

Ми також закликаємо учасників Міжнародного медичного форуму – компанії-учасники, наших відвідувачів, учених і лікарів, усіх представників медико-фармацевтичної спільноти України не залишатися осторонь історії і доль, які вершаться на наших очах. Ваш добровільний внесок або прикладна допомога можуть подарувати надію на завтрашній день. Повірте, Вваша допомога знайде свого адресата!

Comments are closed