Офіційна підтримка 2017

Офіційна підтримка 2017 р.


poroshenko_250
poroshenko_lyst_UA_2016
groysman-medforum-in-ua

В.В. Кличко

Голова Київської міської державної адміністрації

Шановні учасники VIII Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Дозвольте привітати вас з цією значущою для всього медичного світу подією!
 
Уже восьмий рік поспіль такий масштабний захід збирає фахівців з багатьох країн світу та об’єднує їхні ініціативи, досвід та прагнення в єдиний партнерський простір.
 
Я гордий, що саме місто Київ гостинно приймає міжнародну медичну спільноту та надає провідним українським та іноземним фахівцям унікальну можливість цікавого і корисного спілкування.
 
«Інновації в медицині – здоров’я нації» – це потужний майданчик для обміну досвідом, вдосконалення практичних вмінь та навичок, знайомства з новими методами лікування та профілактики хвороб. Це гармонійне поєднання та взаємозбагачення потужної наукової, практичної, освітньої та технологічної складових світової медицини.
 
Ласкаво просимо до Києва, друзі! Плідної вам роботи і цікавих зустрічей, нових відкриттів та здобутків в ім’я благородної мети – збереження життя та здоров’я людей!

Г.В. Старикова

Голова Київської обласної ради

Дорогі друзі!
 
Від імені Київської обласної ради щиро вітаю вас із початком роботи VIII Міжнародного медичного форуму “Інновації в медицині — здоров’я нації»!
 
Міністерство охорони здоров’я України продовжує дотримуватися поставленого курсу і рухається до мети – побудови належної системи охорони здоров’я, як для пацієнтів, так і для фахівців.
 
Реформа системи охорони здоров’я є невідворотною. Але визначаючи шляхи її реалізації, урядовці мають прислухатися до думки громад, органів місцевого самоврядування, керівників і працівників комунальних і приватних медичних закладів. Лише спільними зусиллями нам вдасться зробити зміни реальними і по-справжньому ефективними. І тільки так кожен житель міст, селищ і сіл може бути впевненим, що медична допомога в найближчій лікарні буде якісною і доступною.
 
Міжнародний медичний форум — авторитетний майданчик, де діалог усіх зацікавлених сторін є живим і продуктивним. І роль цієї незалежної платформи в розвитку медичної науки і практики щороку зростає.
 
Упевнена, організатори, учасники, відвідувачі винесуть чимало корисного в професійному плані з нинішнього Форуму. Тож бажаю усім налаштуватися на серйозну роботу і разом з тим отримувати задоволення від спілкування з однодумцями і плідних дискусій з колегами!

Ольга Богомолець

Народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я

Шановні колеги!
 
Від імені Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я вітаю учасників та відвідувачів VIII Міжнародного медичного форуму!
 
Зміцнення здоров’я нації є одним з найголовніших пріоритетів соціальної держави, якою є Україна.
 
Сьогодні суспільство розуміє, що цієї мети можна досягти лише здійснивши важливі зміни в системі охорони здоров’я. Безумовно, рушійною силою цих змін є насамперед медики. Учені, лікарі-практики, керівники лікувальних закладів підтверджують це, щодня невтомно рятуючи життя наших співгромадян, попри політичні й економічні проблеми в державі.
 
Щорічні зустрічі на Форумі найкращих представників медичної спільноти України, їхніх колег з-за кордону є надзвичайно ефективними, адже тут фахівці можуть наживо обмінюватися досвідом, представляти інноваційні наукові розробки для діагностики, лікування та профілактики захворювань, підвищувати професійний рівень.
 
Переконана, що результатом таких зустрічей буде вироблення нових ідей, спільних рішень щодо організації сфери охорони здоров’я країни, шляхів розвитку галузі задля підвищення якості надання медичної допомоги, покращення доступу до неї кожного українця.
 
Участь у Форумі вищих медичних навчальних закладів, закладів післядипломної медичної освіти свідчить про прагнення вдосконалити професійну підготовку лікарів.
 
Сердечно дякую учасникам, гостям, організаторам цієї знакової для української медицини події за їхні спільні зусилля у боротьбі за здоров’я нації!
 
Бажаю усім натхнення та продуктивної праці!

Павло Ковтонюк

Заступник міністра охорони здоров’я України

Шановні учасники VIII Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Від імені Міністерства охорони здоров’я дозвольте привітати вас з початком роботи цього представницького зібрання.
 
Запроваджуючи вкрай необхідні реформи, ми переконані, що вони неможливі без суспільної згоди щодо їх впровадження, а для цього необхідний діалог.
 
Міжнародний медичний форум є платформою для налагодження такого діалогу, місцем, де медична громадськість може поділитись ідеями та сформувати власну позицію щодо реформи.
 
Цьогоріч пріоритетними темами буде впровадження нової моделі фінансування галузі. Представники органів місцевого самоврядування, керівники та власники лікувально-профілактичних закладів зможуть обговорити питання розширення автономії медичних закладів, співпраці в межах новостворених госпітальних округів та інші питання.
 
Більшість питань представників медичної спільно, імовірно, стосуватиметься переходу на оплату за медичну послугу, запровадження міжнародних медичних протоколів та електронної охорони здоров'я.
 
Важливо відзначити, що насичена програма Форуму охоплює понад 20 напрямків, серед яких не лише суто медичні, а й такі, як організація і управління охороною здоров’я, розвиток приватної медицини тощо. Ці теми набувають особливої актуальності у зв’язку з реформуванням галузі.
 
Вірю, що в дискусіях будуть народжені ідеї та рішення, які допоможуть спільно створити в Україні сучасну систему охорони здоров’я, у якій всі громадяни матимуть рівний доступ до якісних медичних послуг, а лікарі отримуватимуть гідну оплату за свою роботу.
 
Бажаю організаторам та учасникам Форуму ефективної роботи та цікавих ідей!

Б. Є. Патон

Президент Національної академії наук України, академік НАН України

Шановні учасники та гості VIII Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації»!
 
Від імені Національної академії наук України сердечно вітаю вас з відкриттям Форуму!
 
Щороку Форум на три дні стає майданчиком, де найбільш авторитетні та компетентні представники медичної спільноти — українські та зарубіжні науковці, лікарі, виробники і постачальники медичного обладнання, мають змогу налагодити взаємовигідні ділові стосунки, обговорити проблеми галузі, поділитися цікавими ідеями щодо нових методів та засобів лікування й профілактики захворювань.
 
Цього року установи Національної академії наук України, як і завжди, представляють в експозиційній частині Форуму свої найновіші розробки в галузі медицини. Впевнений, що учасники та відвідувачі Форуму не залишать їх без уваги, а всі високотехнологічні та наукомісткі розробки будуть найближчим часом впроваджуватися у практику для надання медичної допомоги населенню.
 
Висловлюю вдячність організаторам Форуму за можливості демонстрації розробок наукових установ медичного напряму, що в подальшому сприятиме пришвидшеному розвитку такої важливої сфери в нашій державі.
 
Бажаю Вам нових професійних звершень та успіхів у всіх починаннях!

В. Цимбалюк

Президент Національної академії медичних наук України, академік

Дорогі друзі!
 
Маю честь привітати вас з відкриттям VIII Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації» від імені Національної академії медичних наук України.
 
Це авторитетне представницьке зібрання науковців, практикуючих лікарів, керівників лікувальних закладів, виробників і дистриб’юторів медичного обладнання є свідченням того, що сфера охорони здоров’я в Україні має майбутнє!
 
Наші щорічні зустрічі — найкраща можливість обмінятися думками, у тому числі із зарубіжними фахівцями й представниками комерційних структур, налагодити нові ділові контакти. Цей конструктивний діалог — запорука розвитку галузі.
 
Національна академія медичних наук є одним з організаторів Форуму. Більше ніж 30 наших інститутів беруть участь у науково-практичній програмі Форуму – VI Міжнародному медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України».
 
І нам дійсно є що запропонувати лікарям-практикам, адже сучасна українська медична наука має сильну школу світового рівня і величезний потенціал. Наші учені є справжніми ентузіастами, які у нинішніх складних економічних умовах самовіддано працюють заради здоров’я і кращої якості життя всього суспільства.
 
Уже сьогодні наші новітні розробки для діагностики, лікування й профілактики захворювань рятують життя тисячам пацієнтів.
 
У рамках Конгресу провідні науковці країни обговорюватимуть найбільш актуальні медичні питання. Значну увагу приділено, зокрема, різним аспектам діагностики і лікування серцево-судинних патологій. Конференції з цих питань організували «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова», «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» та інші установи Національної академії медичних наук України.
 
Актуальними, на жаль, залишаються питання військової медицини. Тому Академія втретє проводить науково-практичну конференцію «Впровадження наукових розробок НАМН України та особливості надання медичної допомоги учасникам АТО та постраждалому населенню», а «Інститут нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова» — секцію «Нейрохірургічна допомога при бойових ураженнях нервової системи». Насичену програму з багатьох інших напрямів підготували й інші установи Академії.
 
Постійне оновлення знань — ключ до успіху в сучасному світі! Маю глибоке переконання, що кожен спеціаліст візьме максимум користі для себе на Форумі, адже може підвищити фаховий рівень на конференціях, семінарах, круглих столах, майстер-класах, а також ознайомитися з найновішим медичним обладнанням, інструментами, виробами медичного призначення на спеціалізованих виставках.
 
Тож бажаю усім натхнення і нових професійних вершин, плідної праці задля нової якості української медицини!

Ю. В. Вороненко

Ректор Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, доктор медичних наук, професор, академік НАМН України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений діяч науки і техніки

Дорогі колеги!
 
Сердечно вітаю вас з початком роботи VIII Міжнародного медичного форуму від імені Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика!
 
Кількість нових знань людства зростає в рази буквально щороку. Тому вимогою нинішнього інформаційного суспільства є навчання протягом життя будь-якого фахівця. Без сумніву, це особливо стосується лікарів, адже люди довіряють їм найдорожче — своє здоров’я та життя.
 
І такі заходи, як Форум, є одним з важливих інструментів безперервної освіти медичних працівників. Кожен спеціаліст має тут можливість безкоштовно слухати доповіді компетентних та високоавторитетних вітчизняних та зарубіжних науковців і практиків про нові досягнення в медицині, брати участь у майстер-класах, практичних школах, обмінюватися досвідом з колегами.
 
Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика має практично сторічний досвід у підвищенні кваліфікації лікарів, багаті наукові традиції. Саме тому вже кілька років поспіль наші кафедри, а також Інститут сімейної медицини беруть активну участь у формуванні науково-практичної програми Форуму, що реалізується в рамках Міжнародного медичного конгресу, який нині відбуватиметься вшосте.
 
Наголошу також, що цього року паралельно з Форумом проходитиме Міжнародний стоматологічний конгрес, участь у якому бере Інститут стоматології нашої академії.
 
Приголомшливими темпами розвиваються в останнє десятиліття і медичні технології, відповідне обладнання, інструментарій. І відвідувачі можуть ознайомитися з інноваціями в цій сфері, представленими в рамках Форуму на спеціалізованих виставках вітчизняними та зарубіжними виробниками та постачальниками.
 
Масштаб, актуальність і комплексний формат Форуму щороку роблять цей захід найбільш помітною подією у сфері охорони здоров’я України. І наша академія пишається тим, що є одним з її організаторів.
 
Тож бажаю всім радості від пізнання нового, цікавих і корисних зустрічей! Вдосконалюймося разом!

К. М. Амосова

Ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, професор

Дорогі колеги!
 
Рада вітати всіх гостей та учасників VІIІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» від імені Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та від себе особисто!
 
Як провідний вищий медичний навчальний заклад України ми розглядаємо Форум насамперед як освітній проект. Тому наш університет вже кілька років поспіль є співорганізатором цього унікального за масштабом і форматом заходу.
 
Навчання протягом життя — єдиний шлях для лікаря підтримувати належний професійний рівень. Міжнародний медичний форум створює чудові можливості для підвищення кваліфікації, набуття актуальних знань і навичок, обміну досвідом із вітчизняними та зарубіжними колегами.
 
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця є організатором кількох конференцій за різними медичними напрямами у рамках VІ Міжнародного медичного конгресу, що є науково-практичною базою Форуму.
 
Особливу увагу з огляду на реформи галузі ми приділяємо питанням організації і управління охороною здоров’я. Цього року Національний медичний університет імені О.О. Богомольця організував конференцію «Трансфер новітніх технологій в охорону здоров’я України», а кафедра менеджменту Інституту післядипломної освіти нашого Університету проводить традиційну Школу головного лікаря на актуальну тему «Первинна медична допомога в Україні: виклики сьогодення».
 
Фірмовим знаком Форуму є його практична спрямованість. Цього року тут відбудеться понад 50 майстер-класів, де спеціалісти можуть навчатися на діючому обладнанні, отримувати консультації експертів.
 
На спеціалізованих виставках відвідувачі зможуть дізнатися про сучасне медичне обладнання, інструменти, матеріали, фармацевтичну продукцію та інше.
 
Комплексність і масштаб VІIІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації», авторитет його організаторів, насиченість науково-практичної програми дозволяють назвати цей захід справді грандіозною подією у сфері охорони здоров’я.
 
Бажаю усім скористатися нагодою та отримати від участі у Форумі якнайбільше користі для професійного зростання! Цікавої і плідної роботи вам, друзі!

В.В. Лазоришинець

Директор ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України»

Шановні організатори, учасники та відвідувачі VIIІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»!
 
Сердечно вітаю вас від імені Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України з початком роботи цього знакового для вітчизняної галузі охорони здоров’я заходу!
 
Щороку авторитетні вчені-медики з провідних наукових установ країни, лікарі-практики, іноземні експерти представляють на Форумі в рамках Міжнародного медичного конгресу доповіді з актуальних питань медицини і майстер-класи, щороку зростає зацікавленість ними спеціалістів. Дедалі більше лікарів, керівників лікувальних закладів та інших фахівців у галузі охорони здоров’я приїжджають сюди, усвідомлюючи високу місію своєї професії, а отже, необхідність постійно вдосконалюватися.
 
Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України має честь бути співорганізатором багатьох конференцій в рамках Конгресу, у тому числі міждисциплінарних.
 
Серед таких, зокрема, ІІІ Науково-практична конференція «Впровадження наукових розробок НАМН України та особливості надання медичної допомоги учасникам АТО та постраждалому населенню», а також конференція «Серцево-судинна патологія: причини та наслідки», яку ми підготували разом з «Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України».
 
Цього року в рамках Міжнародного медичного конгресу відбудеться близько 80 конференцій, симпозіумів, семінарів, круглих і 50 майстер-класів.
 
Особливістю Форуму є поєднання такої насиченої науково-практичної програми і спеціалізованих виставок. Такий формат дає компаніям змогу презентувати свою продукцію спеціалістам напряму, а відвідувачі можуть за короткий термін ознайомитися з новинками ринку товарів для медичної сфери. Тому Форум є ще й потужною бізнес-платформою.
 
Тож бажаю всім нових знань, плідних дискусій, вигідних контрактів! Працюймо разом заради розвитку медицини і здоров’я нації!

В. М. Князевич

Завідувач кафедри управління охороною суспільного здоров’я Національної академії державного управління при Президентові України

Вельмишановні колеги!
 
Вітаю усіх учасників VIII Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації».
 
Інновації, як відомо, є рушієм прогресу! 5,4% світових інновацій належить до галузі охорони здоров’я – це багато, і це не враховуючи ІТ-технологій, які дали ім’я V технологічному укладу. Нобелівський лауреат І. Шумпетер визначив ХХІ століття як епоху VI технологічного укладу, який характеризується розвитком біотехнологій, нанотехнологій, новою медициною, інвестиціями в людину. Так, пройшло не так багато часу, як доктор Барнард вперше успішно пересадив людині серце, а сьогодні ми знаємо, що Д.Рокфеллеру успішно пересаджували серце сім разів.
 
У такому швидкому темпі розвитку медичної науки для відповідного використання її здобутків необхідна відповідна державна політика, організація і управління в сфері охорони здоров’я. В цьому напрямі пріоритетними є вирішення проблеми правильної підготовки кадрів для сфери охорони здоров’я.
 
Відповідно до рекомендацій ВООЗ питання кадрової політики має стати невід’ємним елементом загальної стратегії реформування системи охорони здоров’я, метою якого є насамперед підвищення рівня якості медичної допомоги населенню.
 
Базова медична освіта і традиційний тривалий процес післядипломного професійного формування керівників охорони здоров'я не забезпечує сьогодні всіх потреб галузі щодо реалізації гнучких стратегій модернізації галузі, взаємодії бюджетних та приватних закладів за нових суспільних викликів та вимог.
 
В контексті сказаного слід визнати, що настав час переглянути доктрину формування управлінського потенціалу галузі і розробити систему єдиного стандарту підготовки управлінських кадрів для забезпечення інноваційної модернізації сфери охорони здоров’я, яка відповідала б світовим стандартам.
 
Сучасним керівникам в умовах постійних трансформацій потрібні знання технологій менеджменту ресурсів, в тому числі людських, володіння методами моніторингу та оцінки якості, ефективності та контролю, навичками прийняття ефективних управлінських рішень.
 
За таких значних вимог до сучасного керівника сфери охорони здоров’я зрозуміло, що існуючий підхід до формування керівних кадрів не відповідає вимогам часу. В умовах економічних і політичних загроз національній безпеці країни керівники і організатори галузі мають володіти найсучаснішими знаннями з антикризового менеджменту, використовувати для успішного сталого розвитку інноваційні прориви.
 
Сучасним і мобільним підходом слід визнати стратегію утворення і розвитку Центрів підготовки управлінських кадрів в сфері охорони здоров’я, роботу яких необхідно узгоджувати з напрямами модернізації галузі і будувати на основі принципу партнерства в рамках єдиної системи управління охороною здоров'я.
 
Усвідомлюючи це, кафедра управління охороною суспільного здоров’я НАДУ співпрацює з Міжнародним медичним форумом. Цей масштабний авторитетний захід ознайомлює фахівців у сфері охорони здоров’я, керівників галузі з інноваціями в медицині, створює можливості для постійного професійного вдосконалення спеціалістів і їх безперервної освіти. Організовуючи щорічні продуктивні зустрічі представників медичної спільноти, органів влади, бізнесу, Форум робить неоціненний внесок у розвиток галузі.
 
Бажаю усім плідної роботи на Форумі, професійних відкриттів, натхнення!

В. Д. Парій

Завідувач кафедри менеджменту охорони здоров’я НМУ імені О.О. Богомольця, Заслужений лікар України, професор.

Шановні колеги!
 
Щиро вітаю вас від імені кафедри менеджменту охорони здоров’я Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з відкриттям VIII Міжнародного медичного форуму!
 
Ефективне функціонування будь-якої організації залежить передусім від грамотного управління. Започатковане державою реформування системи охорони здоров’я, безумовно, потребує масштабної підготовки управлінців нового типу, озброєння керівників медичних закладів актуальними знаннями з питань менеджменту та адміністрування.
 
Сучасні головні лікарі мають бути в курсі новацій галузевого законодавства, постійно оновлювати знання щодо правових, фінансових, кадрових та інших аспектів діяльності медичних закладів. Міжнародний медичний форум, як унікальний освітній простір, створює широкі можливості для фахового навчання.
 
Тому щороку наша кафедра організовує в рамках цього заходу ШКОЛУ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ, щороку її слухачами стають керівники закладів охорони здоров’я, які усвідомлюють необхідність постійного професійного самовдосконалення.
 
Цього року ми запрошуємо до обговорення проблем первинної медичної допомоги в Україні, реформування якої є основою якісних змін в системі охорони здоров’я.
 
Формат заходу передбачає виступи експертів, дискусії, обмін досвідом з колегами. Упевнений, отримані знання активно впроваджуватимуться в практику роботи керованих вами закладів.
 
Плідної усім роботи, цікавих і корисних ділових контактів, нових знань!

Т. А. Ялинська

Президент ГО «Асоціація радіологів України», Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Радіологія. Рентгенологія», завідувач відділення променевої діагностики ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», д. мед. н., доцент кафедри променевої діагностики НМАПО ім. П. Л. Шупика

Шановні організатори, учасники та гості Форуму!
 
Щиро рада вітати вас на VIII Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині — здоров’я нації»!
 
Форум збирає на своїй платформі провідних експертів галузі охорони здоров’я, зарубіжних учених, виробників медичного обладнання і створює умови для їх конструктивного діалогу. Такі зустрічі дають змогу лікарям різних спеціальностей обмінюватися досвідом, а керівникам у сфері охорони здоров’я обговорювати нагальні проблеми галузі, спільно шукати шляхи їх розв’язання.
 
На спеціалізованій виставці, що відбувається в рамках Форуму, широко представлено радіологічне обладнання, тож фахівці мають можливість ознайомитися з новинками такої продукції від провідних вітчизняних та зарубіжних виробників і постачальників, оцінити переваги різних пропозицій.
 
Безсумнівно, робота на Міжнародному медичному форумі сприяє підвищенню кваліфікації спеціалістів, зміцненню технічної бази медичних закладів.
 
Бажаю всім продуктивної спільної праці на Форумі!

О. Б. Динник

Президент Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики, головний позаштатний спеціаліст зі спеціальності «Ультразвукова діагностика» МОЗ України

Вельмишановні учасники та гості VIII Міжнародного медичного форуму!
 
Міжнародний медичний форум вже традиційно є важливою інформаційною платформою для професійного спілкування фахівців ультразвукової і функціональної діагностики в межах «Всеукраїнської школи ультразвукової та функціональної діагностики».
 
Ультразвукова діагностика (УЗД) охоплює усі клінічні напрямки. Сучасні технології УЗД (FAST- та BLUE-протоколи, базовий В-режим, спеціальні високі технології інтервенції з Fusion-навігацією, 3D/4D-реконструкції в кардіохірургії, кардіології, акушерстві, допплерографія кровотоку, серцевого м’язу, току деяких рідин, компресійна та зсувнохвильова еластографія, фіброеластометрія печінки та інші) є досить складними. Щороку з’являються кілька десятків нових УЗ-технологій.
 
Тому сонолог має бути в курсі таких інновацій і знати не лише анатомію та патанатомію, а й фізіологію та патофізіологію руху крові та тканин, адже правильна діагностика визначає долю пацієнта.
 
Спеціалісти Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики (УАФУД) та Українського допплерівського клубу (УДК) взяли активну участь в розробці Національного керівництва з радіологічних методів дослідження та медико-технологічних документів. Постійна інформаційна підтримка галузі, розвиток дистанційного консультування та комунікації фахівців ведеться через український портал ультразвукової діагностики www.ultrasound.net.ua.
 
Сподіваємося, що спілкування клініцистів, спеціалістів з УЗД та ФД в рамках роботи VIII Міжнародного медичного форуму на стендах виробників діагностичного обладнання, лекціях і майстер-класах «Всеукраїнської школи ультразвукової та функціональної діагностики» прискорить впровадження нових діагностичних і лікувальних методик на мультидисциплінарному, мультипараметричному та мультимодальному принципах в сучасну медицині.

Г. Луньова

Президент ВАКХЛМ, професор

Шановні учасники та гості науково-практичної конференції!
 
Дозвольте мені від імені Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини і від себе особисто щиро привітати з початком роботи науково-практичної конференції з міжнародною участю «Проблеми серцево-судинної патології у фокусі клініцистів та спеціалістів лабораторної медицини» в рамках VIII Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров'я нації» та спеціалізованої виставки лабораторного обладнання.
 
Сьогодні серцево-судинні захворювання є однією з найсерйозніших проблем для світової медицини. Вони є найбільш частою причиною госпіталізацій і втрати працездатності населення України, при цьому близько 40% людей в країні вмирають в активному працездатному віці. Така висока захворюваність патологією серцево-судинної системи, і особливо на ішемічну хворобу серця, пов'язана з широкою поширеністю факторів ризику, які підвищують рівень холестерину в крові і, тим самим, значно збільшують ризик розвитку захворювань. Перспективою розвитку охорони здоров'я в нашій країні є соціально профілактичний напрямок, активне впровадження в медицину коштів новітньої техніки для поліпшення якості діагностики захворювань, в тому числі і лабораторної діагностики. Проведення скринінгових діагностичних програм в консультативно-діагностичних центрах, центрах серцево-судинної патології є частиною загальної соціально-економічної політики держави.
 
Програма науково-практичної конференції спрямована на обговорення лабораторних алгоритмів і питань впровадження нових лабораторних технологій в діагностиці серцево-судинної патології.
 
Основним завданням Конференції є формування єдиної платформи дій і консолідованих зусиль в кожному регіоні країни, спрямованих на доступність і якість лабораторних досліджень в кардіологічній практиці.
 
Сподіваюся, що науковий форум стане джерелом знань фахівців лабораторної медицини, буде сприяти обміну інформацією, досвідом та формуванню нових поглядів на найбільш актуальні проблеми лабораторної медицини.
 
Бажаю організаторам і всім учасникам конференції далі направляти свій талант і професійну майстерність на примноження здобутків в ім'я розвитку лабораторної медицини. Міцного Вам здоров'я, творчих успіхів, вірних друзів і колег.

Т. І. Гавриленко

Головний спеціаліст з лабораторної діагностики НАМН, завідувач відділу імунології та біохімії ДУ «ННЦ Інститут кардіології ім. акад. М. Д. Стражеска» НАМН України

Дорогі колеги!
 
Сердечно вітаю з відкриттям VIIІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації»!
 
Щороку Форум збирає дедалі більше українських та зарубіжних учасників, доповідачів, відвідувачів. Це свідчить про високий рівень заходу, компетентність та авторитет його організаторів.
 
Цього року «Дні лабораторної медицини» охоплять різні аспекти сучасної лабораторної діагностики серцево-судинної патології, інфекційних процесів, питання імуно- та алергодіагностики та інші.
 
В експозиції «Лабораторна медицина» також представлені сучасні технології, обладнання і матеріали для медичних лабораторій. Відвідувачі зможуть ознайомитися із продукцією провідних виробників і постачальників, дізнатися більше про неї і обрати найкраще.
 
Всі знають, що успішне лікування починається з правильного діагнозу, встановити який допомагають насамперед лабораторні дослідження.
 
Це основа дій лікарів усіх спеціальностей. Тому науково-практична програма «Дні лабораторної медицини» традиційно включає актуальні конференції, круглі столи та майстер-класи.
 
Учасники УКРАЇНСЬКОЇ ЛАБОРАТОРНОЇ ШКОЛИ тестуватимуть обладнання, вдосконалять методи роботи, отримають професійні консультації експертів Лабораторної та метрологічної служби НАМН України, міжінститутського Референтного лабораторного центру НАМН, ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска» НАМН і компаній ринку. З 2012 року Лабораторна служба НАМН, Референтна лабораторія та метрологічна служба НАМН організували та провели 76 майстер-класів у 8 Українських лабораторних школах.
 
Дуже дякую організаторам Форуму за ці плідні щорічні зустрічі — вони є запорукою постійного розвитку галузі охорони здоров’я і зокрема лабораторної медицини.
 
Тож наснаги усім та успішного професійного вдосконалення!

І. П. Мазур

Доктор медичних наук, професор кафедри стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика, президент ГО «Асоціація стоматологів України»

Вельмишановні колеги!
 
Радо вітаю всіх із відкриттям VIII Міжнародного медичного форуму від імені Асоціації стоматологів України!
 
Цьогорічний Форум є знаковим для нас, адже вперше в його рамках проходитиме Міжнародний стоматологічний конгрес, співорганізатором якого є серед інших і наша Асоціація.
 
Сьогодні усім зрозуміло, що зміцнення здоров’я кожної людини і нації загалом потребує комплексного міждисциплінарного підходу до діагностики, профілактики і лікування будь-яких захворювань, співпраці спеціалістів різних медичних галузей, пропаганди здорового способу життя.
 
Саме тому до формування науково-практичної програми Міжнародного стоматологічного конгресу були залучені не лише провідні фахівці профільних установ і організацій — Інституту стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, ДУ «Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН України», Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, ГО «Асоціація стоматологів України», Асоціації стоматологів-ортопедів і зубних техніків України, Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології, ГО «Академія стоматологічного здоров’я», – а й представники Української асоціації сімейної медицини, Всеукраїнської асоціації інфекційного контролю та антибіотикорезистентності, стоматологічних центрів, юридичних та інших компаній.
 
Відвідувачі Міжнародного медичного форуму мають чудову нагоду максимально ефективно використати ці три дні для професійного вдосконалення, адже можуть поглиблювати знання на науково-практичних заходах і ознайомлюватися із сучасним медичним і стоматологічним обладнанням, інструментами, матеріалами від вітчизняних і зарубіжних виробників і постачальників на спеціалізованих експозиціях, серед яких вперше відбудеться виставка Міжнародна стоматологічна виставка DENTALEXPO.
 
Переконана, що участь у Форумі буде надзвичайно корисною і для організаторів заходів, і для відвідувачів, і для компаній — учасників виставки.
 
Бажаю всім плідної спільної праці, взаємовигідних фахових і ділових контактів, творчого натхнення!

О. М. Дорошенко

Директор Інституту стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика, доктор медичних наук, професор

Дорогі організатори, учасники та гості VIII Міжнародного медичного форуму!
 
Щиро вітаю вас з початком роботи цього надзвичайно важливого для медичної спільноти України заходу від імені Інституту стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика та від себе особисто!
 
Мені дуже приємно сьогодні бути разом з вами на медичному форумі, адже наш Інститут активно долучився до формування насиченої науково-практичної програми Міжнародного стоматологічного конгресу, що цього року вперше відбудеться в рамках Форуму. Провідні українські та зарубіжні експерти у сфері стоматології представлять свої доповіді на конференціях, симпозіумах, семінарах, навчатимуть спеціалістів на майстер-класах, практичних школах.
 
Сучасна стоматологія — це наукомістка та високотехнологічна галузь, тож фахівці у цій сфері мусять постійно оновлювати свої професійні знання, бути в курсі усіх інновацій.
 
Міжнародний стоматологічний конгрес створює усі умови для підвищення професійного рівня відповідних спеціалістів. Стоматолог, який прагне іти в ногу із часом, має можливість ознайомитися тут з актуальними науковими поглядами на різні стоматологічні проблеми, набути нових навиків на майстер-класах, подискутувати з колегами наживо, отримати консультації експертів, а на спеціалізованій міжнародній виставці DENTALEXPO — дізнатися більше про новітнє стоматологічне і зуботехнічне обладнання та технології, інструменти та матеріали, іншу продукцію.
 
Висловлюю вдячність за участь в організації Конгресу колегам з Асоціації стоматологів України, інших профільних асоціацій, кафедри хірургічної стоматології та кафедри дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, Інституту стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН України, Української асоціації сімейної медицини та інших установ і організацій.
 
Упевнена, наша співпраця сприятиме підвищенню якості стоматологічної допомоги в Україні.
 
Цікавої усім роботи на Міжнародному стоматологічному конгресі та нових професійних досягнень!

В. Ю. Ткаченко

Генеральний директор компанії LMT

Дорогі учасники та гості!
 
Радий вітати всіх від імені компанії LMT із відкриттям VIIІ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації», VІ Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України», Міжнародного стоматологічного конгресу і VІ Міжнародної виставки медичного туризму!
 
Масштаб, безперечний авторитет організаторів, актуальність тем, що висвітлюються на конгресах, та висока компетентність вітчизняних та зарубіжних експертів-доповідачів — ось головні складові успіху Міжнародного медичного форуму. Тому щороку наш захід відвідує дедалі більше спеціалістів, розширюється обсяг міжнародної участі, збільшується кількість науково-практичних заходів.
 
Цього року науково-дослідні інститути Національної академії медичних наук, кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, державні установи Міністерства охорони здоров’я, медичні асоціації, приватні компанії організували рекордну кількість заходів — загалом 80 конференцій, симпозіумів, семінарів, круглих столів, майстер-класів. Упевнений, професіонали не оминуть їх своєю увагою.
 
З особливою приємністю також відзначаю, що попри складні економічні й політичні умови в країні, Форум активно розвивається — цього року в його рамках вперше відбудеться Міжнародний стоматологічний конгрес, в організації якого активну участь взяли також Асоціація стоматологів України, профільні стоматологічні асоціації, стоматологічні центри та інші установи.
 
Водночас Форум є платформою, що створює для виробників і постачальників медичного і стоматологічного обладнання, матеріалів, інструментів, товарів медичного призначення, фармацевтичних препаратів чудову нагоду презентувати новинки своєї продукції спеціалістам, укласти вигідні угоди, розширити ділові зв’язки. Такий формат є максимально взаємовигідним для фахівців сфери охорони здоров’я і бізнесу. Цього разу у спеціалізованих міжнародних виставках MEDICAEXPO, PHARMAEXPO і DENTALEXPO беруть участь понад 400 компаній, а це на третину більше, ніж минулого року. Підтверджує свої високі позиції в галузі і VІ Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo, де фахівці галузі, профільні провідні клініки та компанії з України та з-за кордону можуть обмінятися досвідом і знайти клієнтів.
 
Висловлюю сердечну подяку нашим постійним партнерам-організаторам — Національній академії медичних наук України, Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, адже саме їхніми зусиллями формується левова частка науково-практичної програми Форуму, забезпечується його високий рівень.
 
Щиро вдячний також органам державної влади за щорічну активну підтримку наших заходів, співорганізаторам, профільним асоціаціям, партнерам — їхнє сприяння неоціненне.
 
Окрема подяка компаніям бізнесу за підтримку і активну участь в експозиції та заходах.
 
Отже, запрошую вас, друзі, до роботи на VIIІ Міжнародному медичному форумі, VІ Міжнародному медичному конгресі, Міжнародному стоматологічному конгресі та VІ Міжнародній виставці медичного туризму!
 
Бажаю усім нових професійних та комерційних здобутків!

Comments are closed