Експерти рекомендують

Експерти рекомендують

Серед співорганізаторів, доповідачів та партнерів Міжнародного медичного Форуму – кращі фахівці охорони здоров’я, яких знають і поважають далеко за межами України. Ми зібрали для Вас їхні авторитетні думки та відгуки про Форум. Якщо Ви все ще вагаєтеся, приходьте до нас і переконаєтеся в усьому самі!

За роки існування Форуму вдалося зробити неможливе – об'єднати на одній міжнародній платформі представників влади, лікарів усіх галузей медицини, учених, виробників медичного обладнання та фармацевтичної продукції з метою конструктивного діалогу, пошуків шляхів розв'язання актуальних проблем профілактики, діагностики та лікування захворювань та модернізації системи охорони здоров'я. Показовим прикладом значущості заходу в масштабах усієї країни є активність організаторів, географія учасників і відвідувачів Міжнародного медичного форуму, які зараз не просто думають про майбутнє медицини, а й готові робити внесок у створення цього майбутнього.

Амосова Катерина Миколаївна

Ректор Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, проф., д.м.н.

Щорічні міжнародні медичні форуми спрямовані на впровадження в практику досягнень науки. Беручи активну участь у роботі Форуму, Інститут має можливість інформувати лікарів про наукові розробки, проводити науково-практичні конференції, круглі столи, обговорювати проблемні питання охорони здоров'я матерів і дітей.

Антипкін Юрій Геннадійович

Директор ДУ «Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», академік НАМН України»

На самому початку Форум був, як дитина, яка робить перші кроки. Сьогодні, після плідних років захід розширив свої горизонти. Форум співпрацює з нашою кафедрою. Співробітники кафедри беруть активну участь у майстер-класах Всеукраїнської школи ультразвукової і функціональної діагностики, засіданні позаштатних спеціалістів. Ми проводимо активну роботу, кафедра звучить у всіх науково-практичних заходах напряму «Радіологія», у нас складаються продуктивні відносини з Форумом.

Бабкіна Тетяна Михайлівна

Завідувач кафедри променевої діагностики НМАПО імені П.Л.Шупика, проф., д.м.н.

В Україні Форум протягом багатьох років є провідним заходом у сфері охорони здоров'я. Успіх цієї знакової події пояснюється її мультидисциплінарним підходом до профілактики, діагностики та лікування захворювань. Тут учені і лікарі різних спеціальностей збираються разом, щоб спільними зусиллями вдосконалити практику надання медичної допомоги населенню України.

Безруков Владислав Вікторович

Директор ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України», академік НАМН України

Міжнародний медичний форум – флагманська подія для представників наукових і ділових кіл медицини. Форум дає змогу глибше ознайомитися з розробками фундаментальної науки та практичної медицини. Наукові установи Національної академії медичних наук України, зокрема ДУ «Інститут генетичної та регенеративної медицини НАМН України», також щорічно представляють на цьому медичному форумі свої нові розробки і досягнення. Переконаний, що Форум і надалі об'єднуватиме фахівців в сфері охорони здоров'я в інтересах розвитку науки й медицини.

Бутенко Геннадій Михайлович

Директор ДУ «Інститут генетичної та регенеративної медицини НАМН України», академік НАМН України, академік НАН України

Розвиток фармакології безпосередньо залежить від підвищення професійного рівня фахівців – клінічних фармакологів. Навчання на конференціях, симпозіумах Міжнародного медичного форуму, ознайомлення з його експозиційною частиною, а також інтеграція досвіду та знань фахівців з інших галузей медицини сприяють підвищенню якості медичної допомоги хворим, впровадженню в медичну практику новітніх досягнень науки і практики.

Бухтіарова Тетяна Анатоліївна

Директор ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України», член-кор. НАМН України

Міжнародний медичний форум є авторитетною платформою для обговорення актуальних питань розвитку всіх галузей медицини. Фахівці з усіх регіонів України та зарубіжжя можуть обмінюватися напрацьованими здобутками у профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань, тестувати нове обладнання, налагоджувати контакти і співробітництво, реалізовувати нові ідеї. З року в рік Форум об'єднує зусилля лікарів, учених, виробників лікарських засобів і всіх причетних до медичної спільноти для розвитку медицини та покращення якості надання медичних послуг.

Возіанов Сергій Олександрович

Директор ДУ «Інститут урології НАМН України», президент Асоціації урологів України, член-кор. НАМН України

Рівень Міжнародного медичного форуму з кожним роком зростає, під своєю егідою він збирає найкращих представників галузі охорони здоров'я. Представлена на Форумі актуальна інформація вже завтра дасть змогу вченим і лікарям впровадити нові розробки у лікарську практику. Фахівці також матимуть унікальну можливість дізнатися більше про новітні технології, протестувати якісне медичне обладнання, ознайомитися з новинками фармацевтичної продукції.

Вороненко Юрій Васильович

Ректор Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, академік НАМН України

Щорічно наша кафедра бере участь у Форумі – як мінімум ми проводимо одну конференцію. На наше переконання, краще проводити один якісний захід за участю іноземних доповідачів, не лише з СНД, а також експертів служб крові з Америки і країн Євросоюзу. Від професійної організації Форуму залежать і наші успіхи. Спеціалісти завжди задоволені рівнем події. Про зацікавленість Форумом свідчать повні зали. Спеціалісти станцій крові завжди приїздять поспілкуватися, обмінятися досвідом. Вабить відвідувачів і велика виставка, що дає можливість ознайомитися з новинками медичної техніки, новими професійними виданнями. Зокрема, на Форумі ми представили наш новий журнал «Гематологія і трансфузіологія. Східна Європа». На моє переконання, організатори йдуть у правильному напрямі.

Видиборець Станіслав Володимирович

Завідувач кафедри гематології та трансфузіології НМАПО імені П.Л.Шупика, проф., д.м.н.

Ті, хто хоч раз відвідував Міжнародний медичний форум, знають, що на них чекають три дні продуктивної роботи. На заході можна обмінятися досвідом, почути з перших вуст останні новини лабораторної медицини, поспілкуватися з колегами. Надихає той факт, що конференц-зали завжди переповнені спеціалістами, що свідчить про їхнє прагнення розвиватися і про те, що наша спільна підготовка до Форуму є не марною. Бажаю Форуму процвітати довгі роки та надалі залишатися актуальним майданчиком для обміну досвідом фахівців галузі охорони здоров'я.

Гавриленко Тетяна Іллівна

Головний спеціаліст з лабораторної діагностики НАМН України, віце-президент Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини, керівник Міжінститутського лабораторного референтного центру НАМН України, проф., д.б.н.

Упродовж років свого існування Форум об'єднує професіоналів охорони здоров'я для передачі досвіду і знань, впровадження нових розробок у практику надання медичної допомоги. Приємно дивує кількість колег-делегатів, прагнення фахівців до вдосконалення своєї роботи. Подібні майданчики надзвичайно необхідні для ознайомлення із сучасним медичним обладнанням, новинками фармацевтичних препаратів.

Гайко Георгій Васильович

Директор ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», академік НАМН України

Інститут нейрохірургії бере активну участь у Форумі від самого початку. Як правило, ми проводимо фахове обговорення найбільш актуальних тем для нашої спеціальності – нейрохірургії. Тут збираються представники практично всіх лікарських спеціальностей. Фахівці беруть участь у дискусіях, і ми можемо побачити прогрес у вирішені того чи іншого питання. Це стимулює і нас піднімати планку. Як тільки завершується Форум, ми одразу починаємо готуватися до наступного. Ми також бачимо, як росте виставка. Не завжди вдається оглянути всю експозицію, тож сподіваємося, що колись дійдемо до того, що це буде «тиждень інновацій».

Гук Андрій Петрович

Заступник директора з науково-організаційної роботи ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України»

За роки плідної діяльності Міжнародного медичного форуму відбулося багато значущих подій: провідні вчені представляли свої відкриття, які вплинули на розвиток охорони здоров'я, з'являлися нові імена вчених, лікарів, виробників медичного обладнання, які нині на слуху. На платформі заходу зароджувалися нові проекти, реалізувалися задуми. Колеги сперечалися про інноваційні розробки, методи та методики роботи, славили досягнення передової медичної науки. Фахівці нашого інституту завжди були в авангарді подій, брали активну участь у науково-практичній програмі, вносили свої пропозиції та продовжували самовдосконалюватися. Тому хочеться подякувати організаторам Форуму за здійснену роботу та побажати нових звершень у їх благородній справі.

Дикан Ірина Миколаївна

Директор ДУ «Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України», проф., д.м.н.

Міжнародний медичний форум – масштабний науково-практичний захід, на який з нетерпінням чекають медичні фахівці різних спеціальностей, зокрема ультразвукової діагностики. У рамках Форуму медики можуть дінатися про новітні досягнення медичної науки та техніки, отримати практичні навички на майстер-класах. Важко переоцінити знання, які ми отримуємо завдяки живому спілкуванню з провідними фахівцями охорони здоров'я, під час огляду і тестування сучасного медичного обладнання. Форум відкриває нові можливості та перспективи, дає змогу заявити про свої відкриття, впровадити нові методи і методики в повсякденну практику. Бажаю Форуму й надалі збільшувати свою аудиторію, підкорювати нові вершини та задавати високий темп запровадження нового в охорону здоров'я.

Динник Олег Борисович

Президент Української Асоціації фахівців ультразвукової діагностики, Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Ультразвукова діагностика»

Науково-практичні заходи і профільні виставки – важлива частина професійної діяльності кожного фахівця галузі охорони здоров'я. На Міжнародному медичному форумі ми завжди можемо обмінятися досвідом, обговорити проблемні питання надання медичної допомоги.

Заболотний Дмитро Ілліч

Директор ДУ «Інституту отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України», проф., д.м.н.

Боротьба з інфекційними хворобами вимагає впровадження інновацій у галузь охорони здоров'я. Конференція, яку ми організовуємо з колегами на майданчику Форуму, дає змогу провідним вченим, лікарям-практикам обговорити актуальні питання сучасної епідеміології, діагностики, клініки, лікування та профілактики інфекційних хвороб, сфокусувати свою увагу на основних проблемах і шляхах їх розв'язання. До того ж кожен спеціаліст, який відвідає Форум, зможе ознайомитися з найкращою експозиційною частиною, в якій представлені новітні технології та обладнання, необхідні для точної діагностики.

Задорожна Вікторія Іванівна

Директор ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАМН України», проф., д.м.н.

Міжнародний медичний форум – це визначна подія для медичної спільноти України. У ньому беруть участь багато іноземних учених, гостей. Тут є можливість отримати нову інформацію, поділитися досвідом, поглядами на проблеми. Враховуючи сьогоднішню ситуацію на сході країни, військові дії, вкрай необхідною є медицина невідкладних станів для самодопомоги, взаємодопомоги та медичної допомоги. Тому проведення симпозіуму в рамках Форуму з медицини невідкладних станів та медицини катастроф має велике теоретичне і практичне значення. На Форумі виступають відомі професіонали, вчені, педагоги з нашої кафедри медицини невідкладних станів, медицини катастроф, Українського центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, однопрофільних кафедр Харківської і Запорізької медичних академій післядипломної освіти, проводяться майстер-класи для практикуючих лікарів. Сподіваємося, що ці заходи – не лише навчання, а й можливість знайти однодумців і разом робити все, щоб покращити здоров'я наших громадян і спільними зусиллями вирішити проблеми медицини катастроф, проблем профілактики, діагностики та лікування невідкладних станів.

Зозуля Іван Савович

Проректор з наукової роботи, завідувач кафедри медицини невідкладних станів НМАПО імені П.Л.Шупика, проф., д.м.н.

У 2015 році Форуму випала важлива місія – вперше на цій платформі ми обговорювали актуальні сучасні напрями післядипломної освіти в неонатології відповідно до реформи системи охорони здоров'я в Україні, особливості розробки клінічних протоколів, впровадження нових інноваційних технологій медичної допомоги новонародженим. Під час дискусій та обміну думками були сформовані конкретні пропозиції і рекомендації, які завдяки значній увазі до Форуму з боку широких кіл спеціалістів охорони здоров'я – від вчених до профільних органів влади – впроваджуватимуться у практику.

Знаменська Тетяна Костянтинівна

Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація неонатологів України», заступник директора з перинатології ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», проф., д.м.н.

Міжнародний медичний форум зарекомендував себе як динамічна платформа для фахівців охорони здоров'я. Вітчизняній медицині необхідний захід такого рівня, який позитивно впливає на впровадження передового досвіду, новітніх, інноваційних технологій у практичну діяльність лікарів усіх спеціальностей. Фахівці кафедри нефрології та нирково-замісної терапії НМАПО ім. П.Л.Шупика, керуючись прагненням бачити в своїх лавах більше кваліфікованих кадрів, проводять тут свої науково-практичні заходи, які дають змогу ознайомитися з останніми методами діагностики і лікування пацієнтів з хворобами нирок. Майстер-класи мають прикладний характер і сприяють поглибленню знань і вдосконаленню навичок.

Іванов Дмитро Дмитрович

Завідувач кафедри нефрології та нирково-замісної терапії НМАПО ім. імені П. Л. Шупика, проф., д.м.н.

Висловлюю високу пошану організаторам, які в цей час зуміли створити професійний простір, зібрали кращих з кращих фахівців. Сьогодні країна переживає надзвичайно кризовий момент, але в таких складних умовах може народитися наша правильна майбутня Україна. Політика безпеки, це те, за що відповідають наші хлопці, які вступили в збройні сили, завдання медицини – допомогти їм, починаючи від першої медичної допомоги, закінчуючи реабілітацією. Дуже важливо, що, незважаючи на трагічні події, проводиться Форум, який не дає впасти вітчизняній медицині. Те, що ви робите є правильним, ви зберігаєте надію на завтрашній день. Зі свого боку завжди буду вас підтримувати.

Князевич Василь Михайлович

Завідувач кафедри управління охороною суспільного здоров'я Національної академії державного управління при Президентові України, Міністр охорони здоров'я 2007-2010 років

Останні роки Міжнародний медичний форум нерозривно пов'язаний з науково-практичними заходами для фахівців-кардіологів. На цій важливій професійній платформі обговорюються проблемні питання сфери, виносяться на розсуд спеціалістів революційні методи та методики профілактики і лікування серцево-судинних захворювань. Конгрес, який проходить в рамках Форуму, об'єднує фахівців сфери та дає змогу виробити єдину стратегію лікування, яка повністю відповідає сучасним тенденціям.

Коваленко Володимир Миколайович

Директор ДУ «Національний науковий центр« Інститут ім. акад. М.Д.Стражеска» НАМН України», президент Асоціації кардіологів України

Форум варто відвідати хірургам та спеціалістам суміжних спеціальностей. У рамках виставки завжди можна ознайомитися із сучасним лабораторним і діагностичним обладнанням, новинками хірургічного інструментарію та матеріалами. Науково-практична програма – велика перевага Форуму, адже спеціалісти із провідних медичних установ приїздять сюди презентувати останні методи та методики діагностики та лікування захворювань. Кафедра комбустіології та пластичної хірургії НМАПО імені П.Л.Шупика проводить на Міжнародному медичному конгресі власні науково-практичні заходи та запрошує до роботи фахівців, які зацікавлені у професійному зростанні і підвищенні кваліфікації.

Козинець Георгій Павлович

Завідувач кафедри комбустіології та пластичної хірургії НМАПО імені П. Л. Шупика, проф., д.м.н.

Фахівці Інституту нефрології НАМН України, користуючись колосальними можливостями Форуму, організовують власні науково-практичні заходи, в рамках яких нефрологи мають змогу обговорювати актуальні питання, обмінюватися практичним досвідом з колегами та спеціалістами суміжних спеціальностей медицини. У тих нефрологів, які прагнуть вдосконалити свої знання та вміння, об’єднані ідеєю розвитку науки та практики, Форум асоціюється з високопрофесійною платформою, де можна реалізувати свої задуми та спрямувати у правильне русло свій потенціал.

Колесник Микола Олексійович

Директор ДУ «Інститут нефрології НАМН України», проф., д.м.н.

Міжнародний медичний форум – надбання вітчизняної медицини. Організатори Форуму надають максимум можливостей для учасників і відвідувачів, щоб кожен зміг розкрити свій потенціал, зробити свій внесок в удосконалення практики надання медичної допомоги населенню України. Тут зібрані найкращі експоненти, учені та практикуючі лікарі, які представляють свої дослідження, діляться досвідом, підвищують кваліфікацію. З Форумом, можете бути впевнені, ви будете в курсі останніх новин охорони здоров'я, новинок медичного обладнання, лікарських препаратів, зустрінете своїх однодумців і, цілком імовірно, отримаєте цікаві пропозиції.

Коренєв Микола Михайлович

Директор ДУ «Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН України», проф., д.м.н.

На Міжнародному медичному форумі завжди представлена актуальна інформація про сучасний стан і тенденції розвитку ортопедії та травматології. Співробітники ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України» у рамках Форуму діляться результатами науково-практичної діяльності, останніми методиками і досягненнями, сучасними технологіями лікування захворювань та ушкоджень хребта та суглобів. Важливо, що міжнародний рівень Форуму створює можливості для обміну досвідом з ученими та практикуючими фахівцями з усього світу.

Корж Микола Олексійович

Директор ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України», проф., д.м.н.

Форум протягом багатьох років робить важливий внесок у пошук шляхів вирішення завдань, які стоять перед сучасною медициною. Під час роботи Конгресу та виставки новітньої медичної апаратури, інструментарію, лікарських препаратів, створюються основи для майбутньої співпраці та реалізації спільних проектів.

Косаковський Анатолій Лук'янович

Завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії НМАПО імені П.Л.Шупика, президент Асоціації дитячих оториноларингологів України, проф., д.м.н.

Для мене Форум – це, безсумнівно, важлива подія для медичної спільноти. Фахівці очікують його, готуються до відкриття, це вже традиція. Добре, що Форум є багатопрофільним і разом з тим є можливість відвідати вузькі програми. Ми завжди готові представити на Форумі наші розробки. Тут можна зустріти фахівців різних сфер медицини. Колеги відзначають, що завжди дуже чітко викладені, як нові, так і традиційні підходи. Захід дає поштовх для впровадження інноваційних методик, адже за кордоном участь в конгресах є одним з основних джерел підвищення кваліфікації, післядипломної освіти.

Кутасевич Яніна Францівна

Директор ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України», проф., д.м.н.

Національна академія медичних наук України від самого початку виступає організатором цієї вагомої і визнаної медичною спільнотою події. За роки нашої спільної роботи Форум став потужним інформаційним майданчиком для демонстрації вітчизняних наукових досягнень та результатів новітніх науково-дослідних розробок, сприяє вдосконаленню теоретичних та практичних знань фахівців, а отже, робить свій внесок у покращення якості надання медичної допомоги. Організація заходів такого рівня в гулузі медицини створює надійну платформу для розвитку міжгалузевої співпраці у сфері інноваційної діяльності, дає потужний поштовх для об'єднання наукового та економічного потенціалу країни з метою покращення якості життя нашого народу. Впевнений, що цей масштабний захід є ефективною формою спілкування вітчизняних та іноземних фахівців для обміну досвідом, вміннями, ідеями та налагодження взаємного співробітництва.

Лазоришинець Василь Васильович

Директор ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова НАМН України», завідувач кафедри хірургії серця і магістральних судин, член-кор. НАМН України

Щорічно на Міжнародному медичному форумі піднімаються найбільш актуальні питання лабораторної медицини. В палких обговореннях та жвавих дискусіях формуються сучасні погляди на лабораторні клінічні дослідження. Форум дає змогу обмінюватися інформацією, досвідом та консолідувати зусилля фахівців лабораторної діагностики, спрямовані на доступність та якість лабораторних послуг. За останні кілька років на платформі Форуму ми провели колосальну роботу, але підбивати підсумки ще зарано – на нас чекають нові відкриття та подальший розвиток лабораторної медицини.

Луньова Ганна Геннадіївна

Президент Всеукраїнської Асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини, завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики НМАПО імені П.Л.Шупика, проф., д.м.н.

Програма Конгресу Міжнародного медичного форуму, серед іншого, сфокусована на обговоренні нових та вдосконалених методик хірургічного лікування трофічних розладів нижньої кінцівки, які спрямовані на збереження опороздатності і зменшення кількості високих ампутацій. Результати досліджень впроваджені в практику охорони здоров'я України, рішення окремих теоретичних і прикладних питань є піонерськими в світовій науці.

Лябах Андрій Петрович

Завідувач відділення патології стопи та складного протезування ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», проф., д.м.н.

Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» – ключова подія галузі охорони здоров’я України. У рамках Форуму проходить найкраща виставка галузі охорони здоров’я, де завжди проходять інтерактивні презентації сучасних технологій, лікарських засобів та медичного обладнання провідних вітчизняних та зарубіжних виробників. Також учасники заходу мають можливість взяти участь у роботі науково-практичних семінарів та майстер-класів.

Новак Василь Леонідович

Директор ДУ «Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України», проф., д.м.н., заслужений діяч науки і техніки України, академік АН ВО

Одним із основних завдань Форуму є сприяння максимальній професійній реалізації фахівців галузі охорони здоров’я. Тренінги, які проходять у рамках Школи головного лікаря, допоможуть спеціалістам правильно побудувати процес управління закладами охорони здоров’я. Наші заходи є живими, під час них учасники набувають нових навичок і отримують нові продуктивні знання, які завжди знаходять практичне застосування.

Парій Валентин Дмитрович

Завідувач кафедри менеджменту охорони здоров’я НМУ ім. О.О.Богомольця, д.м.н.

Сьогодні Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова є постійним учасником Форуму. Ми раді можливості поділитися з колегами власними розробками. І нам є чим пишатися! У стінах Інституту проводяться всі види діагностики очних захворювань із застосуванням інноваційних технологій, фахівці проводять унікальні хірургічні втручання. Це потужна школа фахівців, які відкриті для обміну досвідом, розширення ділових контактів. Я глибоко переконана, що ми і надалі розвиватимемо напрям «Офтальмологія» в рамках Форуму, з кожним роком об'єднуватимемо дедалі більше зацікавлених фахівців. Запрошую компанії, які займаються постачанням офтальмологічного обладнання, спеціалізованого інструментарію, видаткових матеріалів, до співпраці.

Пасєчнікова Наталія Володимирівна

Директор ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова НАМН України», голова Товариства офтальмологів України, проф., д.м.н.

Успіхи у нейрохірургії багато в чому залежать від досвідчених кадрів і високотехнологічного устаткування, що дає змогу вирішувати теоретичні і практичні завдання нейрохірургії. Почерпнути нові ідеї, ознайомитися з новітніми технологіями фахівці можуть на Медичному форумі. Організатори приділяють особливу увагу тенденціям розвитку вітчизняної та світової нейрохірургії. ПРо це свідчить і тематична експозиція, науково-практичні заходи для нейрохірургів та фахівців суміжних спеціальностей. Зокрема, свої розробки тут представляють співробітники Інституту нейрохірургії імені академіка А.П.Ромоданова.

Педаченко Євгеній Георгійович

Директор ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова НАМН України», віце-президент Всесвітньої Федерації Нейрохірургічних Товариств, головний позаштатний нейрохірург МОЗ України, академік НАМН України

Сьогодні галузь охорони здоров’я віддзеркалює ті суспільні, економічні і політичні виклики, які стоять перед нею. Це, зокрема, підтверджують ключові напрями наукових досліджень, які висвітлюються у рамках Форуму. Для прикладу, ми з колегами проводили власну конференцію, присвячену питанням бойової травми, черепно-мозкової, хребетно-спиномозкової травми та травми периферійних нервів. Завдяки авторитетності Форуму, значній увазі з боку спеціалістів сучасні результати дослідження, представлені нами, впроваджуватимуться у практику фахівців та допоможуть врятувати життя наших співвітчизників!

Поліщук Микола Єфремович

Завідувач кафедри нейрохірургії НМАПО ім. П.Л.Шупика

Чому Форум? Тому що це професійний захід з актуальною науково-практичною програмою і виствкою, що представляє надсучасне медичне обладнання. Але головне – сам Форум не є бутафорним, він живе дискусіями, обговореннями, майстер-класами тощо. Не менше значення має міждисциплінарне підґрунтя, що є основою прогресивного мислення. На Форумі вчені та лікарі мають гарну нагоду поспілкуватися з колегами з усіх сфер медицини, обмінятися досвідом та спільними зусиллями знайти шляхи вирішення проблем профілактики, діагностики та лікування захворювань ХХІ століття.

Рогожин Володимир Олексійович

Президент Асоціації радіологів України

Проведення Форуму – не просто добра традиція, а професійний обов'язок учених, лікарів, представників профільних асоціацій та відомств, які збираються тут для вирішення проблемних питань галузі, вдосконалення охорони здоров'я у цілому. Організатори події доклали максимум зусиль, щоб створити основу для поєднання можливостей і ресурсів науки, техніки і бізнесу. Захід дає спеціалістам можливість ознайомитися з досягненнями вітчизняної і зарубіжної медицини, продемонструвати власні розробки, поділитися досвідом і технологіями, встановити професійні контакти, залучити інвесторів.

Сердюк Андрій Михайлович

Директор ДУ «Інститут громадського здоров'я ім. О.М.Марзєєва НАМН України», академік НАМН України, президент Національної академії медичних наук України (2011-2016)

Багаторічна співпраця з Міжнародним медичним форумом дала фахівцям Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова можливість донести до сотень українських лікарів сучасні досягнення вітчизняної кардіохірургії, основні тенденції розвитку цієї передової медичної галузі. Тішить те, що організатори Міжнародного медичного форуму – справжні фахівці своєї справи, заходи проводяться на високому організаційному і технічному рівні.

Сіромаха Сергій Олегович

Головний лікар ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова НАМН України»

Форум необхідний для того, щоб ми могли зібратися і вирішити важливі питання. Так, сьогодні перед радіонуклідною діагностикою стоїть багато завдань, які стосуються переоснащення медичних установ, кадрової політики, підвищення кваліфікації фахівців. І тільки на такому заході ми можемо виробити рекомендації, які потім подаються до Міністерства охорони здоров'я. Ми можемо поділитися досвідом, методиками, які використовуємо, результатами лікування. Ми працюємо для того, щоб пацієнт був здоровий!

Солодяннікова Оксана Іванівна

Головний експерт МОЗ України зі спеціальності «Радіонуклідна діагностика і променева терапія», завідувач науково-дослідного відділення ядерної медицини Національного інституту раку, проф., д.м.н.

Форум – осередок інтенсивного підвищення кваліфікації лікарів усіх спеціальностей. Кожний гастроентеролог, який прагне вдосконалювати свої навички та поглиблювати знання, щороку відвідує науково-практичні заходи Міжнародного медичного конгресу, що відбувається в рамках щорічного Форуму. Консолідація здобутків науковців, практикуючих лікарів та виробничого потенціалу дає змогу впроваджувати останні практики діагностики та лікування органів травлення, окреслити орієнтири для розробки новітніх лікувально-діагностичних технологій. Комплексна програма Форуму щороку передбачає ознайомлення з інноваційними технологіями, професійним сучасним медичним обладнанням і новинками фармацевтичної продукції.

Степанов Юрій Миронович

Директор ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України», проф., д.м.н.

Лікар – це не просто професія, це – стиль життя, який вимагає постійної роботи, професійної консолідації, зміцнення і розвитку зв'язків і контактів між фахівцями. Колег-однодумців, які зацікавлені у розробці та впровадженні у практику охорони здоров'я нових методів профілактики, діагностики і лікування захворювань серця, запрошую у рамках Форуму відвідати науково-практичні заходи, організовані провідними спеціалістами Всеукраїнської асоціації фахівців з аритмології та електрофізіології серця та Інституту серця.

Тодуров Борис Михайлович

Генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України», головний кардіохірург МОЗ України, член-кор. НАМН України

Робота Форуму спрямована на підтримку та розвиток вітчизняної медичної науки, ознайомлення спеціалістів із новітніми технологіями профілактики, діагностики та лікування. Високий науковий і освітній рівень заходу забезпечується участю в ньому провідних вітчизняних і зарубіжних фахівців галузі охорони здоров’я. Наш інститут – частина професійної платформи, на якій реалізуються нові ідеї, представляються результати практики основних напрямів терапії.

Фадеєнко Галина Дмитрівна

Директор ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої НАМН України», проф., д.м.н.

Приємно відзначити, що вітчизняні науковці та практикуючі лікарі беруть активну участь у вдосконалені національної медичної галузі, підвищують рівень кваліфікації та представляють свої розробки у рамках Міжнародного медичного форуму. Ми з колегами також започатковуємо власні дискусійні панелі у рамках Форуму з метою обміну досвідом і ідеями щодо вирішення актуальних питань організації первинної медичної допомоги на засадах сімейної медицини.

Шекера Олег Григорович

Директор Інституту сімейної медицини НМАПО імені П.Л.Шупика, президент міжнародної громадської організації «Міжнародна асоціація «Здоров’я суспільства», проф., д.м.н.

Результативність – одне з основних завдань, які ставили перед собою організатори Міжнародного медичного форуму. Для досягнення поставленої мети на Форумі збираються іноземні та вітчизняні фахівці для обміну досвідом, вирішення сьогоденних проблем сучасної медицини. Відрадно, що у фокусі Форуму залишаються актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології. Ми з колегами представили результати новітніх концептуальних та практичних досліджень з питань репродуктивного здоров’я підлітків, які відповідають сучасним тенденціям. Переконана, що нові знання розширять та вдосконалять практичні навики та теоретичні знання лікарів.

Шкіряк-Нижник Зореслава Антонівна

Завідувач відділу проблем здоров’я сім’ї ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України», проф., д.м.н.

Форум є провідним майданчиком для поглиблення професійних знань шляхом дискусій, обміну досвідом на пленарних засіданнях кафедр НМАПО імені П.Л.Шупика, симпозіумах, семінарах. Під час науково-практичних заходів фахівці охорони здоров'я можуть підвищити кваліфікацію, дізнатися більше про останні досягнення, наблизитися до рішень назрілих проблем у медичній науці і практиці. Важливою перевагою Форуму є його доступність. Тут кожен може представити свої власні дослідження або набути нового досвіду.

Шунько Єлизавета Євгеніївна

Завідувач кафедри неонатології НМАПО імені П.Л.Шупика, проф., д.м.н.

Система охорони здоров’я перебуває на шляху перетворень. Управління змінами значною мірою залежить від керівників медичних закладів. Тому я закликаю колег брати активну участь у заходах Міжнародного медичного форму, долучатися до конструктивного діалогу з представниками органів влади, досвідченими організаторами охорони здоров’я та науково-педагогічними працівниками кафедри управління охороною здоров’я НМАПО імені П. Л. Шупика. Тільки наша спільна робота і небайдужість зможуть сформувати цілісне бачення реформування галузі, визначити стратегії і тактики для її реалізації.

Михальчук Василь Миколайович

Завідувач кафедри управління охороною здоров’я НМАПО імені П. Л. Шупика, д.мед.н., заслужений працівник охорони здоров'я України

Сьогодні в Україні Форуму немає рівних! Цей захід поєднує найбільшу профільну виставку і фаховий конгрес, що включає понад 60 науково-практичних заходів. В їх організації беруть участь в тому числі фахівці НМАПО імені П. Л. Шупика. Форум дає імпульс для розвитку партнерських відносин, стимулює спеціалістів вдосконалювати методи та методики роботи, генерувати нові ідеї та робити нові відкриття.

Толстанов Олександр Костянтинович

Проректор з науково-педагогічної роботи НМАПО імені П. Л. Шупика, заслужений лікар України, проф., д.м.н.

Comments are closed