Співорганізатори стоматологічного конгресу

Співорганізатори Міжнародного стоматологічного конгресу


Асоціація стоматологів України

Україна, 04050, м. Київ, вул. Пимоненка, 10а
+ 380 (44) 482-08-52
info.udenta@gmail.com
www.udenta.org.ua

Детальніше ...

Асоціація стоматологів України заснована 23 жовтня 1994 року і нараховує близько 6 тисяч лікарів-стоматологів, зубних лікарів та зубних техніків, які об’єднані у 27-ми регіональних асоціаціях. До її складу увійшли 43 колективних членів – приватні та державні клініки, фірми, спільні підприємства.
 
У 1998 році на 86 конгресі Всесвітньої федерації стоматологів (FDI) Асоціацію стоматологів України було прийнято постійним її членом. Створено Навчальний центр Асоціації стоматологів України імені М.Ф. Данилевського. Метою його діяльності є проведення комплексу навчальних, інформаційних, просвітницьких заходів, спрямованих на проведення безперервного навчання та підвищення фахової компетентності спеціалістів стоматологічної галузі та населення України. Також здійснює роботу щодо створення і розвитку власної навчально-матеріальної бази, забезпечення кадрами, організаційною технікою та устаткуванням.
 
В теперішній час АСУ займається побудовою якісно нової системи стандартизації медичної допомоги на основі використання методики з розробки клінічних настанов, медичних стандартів, уніфікованих клінічних протоколів та локальних протоколів медичної допомоги на засадах доказової медицини.
 
З 21 жовтня 2016 року АСУ очолює Мазур Ірина Петрівна. Віце-президентами були обрані: Павленко О.В., Савічук Н.О., Вахненко О.М., Шнайдер С.А.
 
Об’єднавши заклади охорони здоров’я всіх форм власності – приватні, державні, комунальні, вищі медичні навчальні заклади, науково-дослідні інститути України в Асоціації стоматологів України, буде створено Єдиний Професійний Стоматологічний простір, де кожен стоматолог буде мати право впливати на прийняття спільних рішень.
 
Членом АСУ може стати кожен бажаючий, заповнивши анкету на офіційному сайті http://www.udenta.org.ua


Українська Асоціація цифрових стоматологічних технологій, ГО

Україна, 02217, м. Київ, вул. Драйзера, 8, оф. 1.1
+380 (44) 451-69-95 +38 (050) 444-76-75 +380 (44) 515-77-24
uaddt@ukr.net
www.ddta.com.ua

Детальніше ...

Громадська організація «Українська Асоціація цифрових стоматологічних технологій» створена задля збільшення можливостей кожного лікаря стоматолога та зубного техніка поринути у світ цифрової стоматології.
 
Метою організації є отримання освітнього та практичного досвіду використання цифрових технологій, починаючи від простого до найскладнішого. Впровадження досягнень галузі цифрової стоматології в стоматологічну практику.


Українська Асоціація Сімейної Медицини

Україна, 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9
+380 (44) 288-10-33
info@ufm.org.ua
www.ufm.org.ua

Детальніше ...

Українська Асоціація Сімейної Медицини є всеукраїнською громадською організацією, яка об’єднує сімейних лікарів, медсестер з фаху загальна практика-сімейна медицина, викладачів кафедр сімейної медицини, головних лікарів та їх заступників в Центрах первинної медичної допомоги інших прихильників розвитку сімейної медицини в Україні. Асоціація створена у грудні 1997 року і на даний час налічує понад 10 000 членів.
 
Основною метою діяльності УАСМ є покращення стану здоров’я українців шляхом підвищення якості надання медичної допомоги населенню України на засадах сімейної медицини.
 
УАСМ є членом Всесвітньої асоціації сімейних лікарів (WONCA).
 
Президент УАСМ з 2015 р. – Матюха Лариса Федорівна.
 
УАСМ брала участь в реалізації декількох міжнародних проектів – у співпраці із ВООЗ, Шотландським Королівським коледжем лікарів загальної практики, Університетом Tемпл (США), Університетом NIVEL – Нідерланди (2009), МФ «Відродження», МБФ «Альянс громадського здоров’я». У 2016 році УАСМ реалізувала проект «Ведення пацієнтів з ВІЛ-інфекцією/СНІДом сімейним лікарем» за підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID), Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ та НМАПО імені П.Л. Шупика – підготовлено понад 150 сімейних лікарів на циклах ТУ, а також викладачів кафедр сімейної медицини. Програму імплементовано в декількох ВНМЗ України.
 
З 2014 по 2016 рік Асоціацією проведено три конференції з Міжнародною участю, присвячені питанням паліативної допомоги, хронічному больовому синдрому, скринінгу та диспансеризації.


Стоматологічна клініка доктора Дахно

Україна, м Київ, вул. Кирилівська 15/1
+38 (044) 463-63-11 +38 (044) 463-71-29
clinic.dakhno@gmail.com
dakhno-dental.com.ua

Детальніше ...

Стоматологічна клініка доктора Дахно – приватна клініка, що динамічно розвивається та працює на ринку стоматологічних послуг України з 1997 року і на однаково високому рівні виконує всі лікувальні і профілактичні заходи сучасної стоматології. Місія клініки — здорові зуби для формування та підтримання високої якості життя кожної людини.
 
Єдина українська клініка, яка працює з 1999р. за стандартами Європейського товариства ендодонтії (ESE).
 
Реалізацію кращого комплексного рішення для Вас проводить команда лікарів, зубних техніків, асистентів лікарів, фахівців зі стерилізації та інженерів, які забезпечують безперебійну роботу і профілактику унікальних технологій.


Comments are closed