Інформаційна підтримка Міжнародного стоматологічного конгресу

Генеральний інформаційний партнер
Інформаційні партнери

Журнал «Сучасна стоматологія»

ТОВ «Експерт лтд» Адреса для кореспонденції: 04210, м. Київ-210, а/с 32
Телефон/факс: +38 044 230 27 19
med_expert@ukr.net
www.dentalexpert.com.ua

Детальніше ...

Журнал «Сучасна стоматологія» реферується Інститутом проблем реєстрації інформації НАН України. Pекомендован Вченою радою Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Наклад - 7000 екз. Формат видання - 290Х210 Періодичність - 5 номерів на рік


Журнал «Сучасна ортодонтія»

+38 (067) 449-31-24
w_sidorenko@mail.ru
www.promed.ua/stomatologiya/jurnal-sovremennaya-ortodontiya.html

Детальніше ...

Журнал «Сучасна ортодонтія» висвітлює актуальні питання і наукові досягнення сучасної ортодонтії. Журнал публікує статті, узагальнюючі дані по найважливішим теоретичним і практичним проблемам ортодонтії, інформує про стан науки за кордоном, про впровадження наукових досягнень в практику, знайомить з історією світової ортодонтії, висвітлює науково-суспільне життя. Особливе значення журнал надає практичним рекомендаціям по діагностиці та лікуванню аномалій і деформацій зубощелепної системи, ознайомившись з якими ви зможете розширити діапазон ортодонтичних маніпуляцій, які застосовуються у вашій повсякденній практиці. Журнал «Сучасна ортодонтія» включено до переліку періодичних видань ВАК України, рекомендованих для публікації наукових матеріалів, які подаються до захисту на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора наук (протокол від 26.01.11г. №1-05 / 1). Крім того, журнал «Сучасна ортодонтія» публікує інформацію про з'їзди, конференції, які проходять в світі і зокрема в Україні. Передплату Ви можете оформити по телефону +38 (067) 449-31-24 або в «Укрпошті», Каталог передплатних видань, передплатний індекс - 99714 Журнал виходить щоквартально. Видавець: Віталій Сидоренко +38 (067) 449-31-24 w_sidorenko@mail.ru


Журнал “Зубное протезирование”

ТОВ «Експерт лтд» Адреса для кореспонденції: 04210, м. Київ-210, а/с 32
+38 (044) 230-27-19
med_expert@ukr.net
www.dentalexpert.com.ua

Детальніше ...

Наклад - 3000 екз. Формат видання - 260Х200 Періодичність - 4 номерів на рік


ДЕНТАКЛУБ

Україна, 61023, Харків, а/с 10302
Тел.. +38 (050) 300-91-33, (050) 303-26-71
dentaclub@mail.ru
www.dentaclub.com.ua

Детальніше ...

Перший клубний стоматологічний журнал. Відмінною рисою журналу є ідея «клубу» - практикуючий лікар ділиться досвідом зі своїми колегами - практикуючими лікарями на сторінках журналу. Затребуваність і популярність журналу гарантується повною відсутністю наукових статей, які не мають практичного втілення. Тільки практика і досвід, максимум візуалізації, мінімум «води». Багатопрофільність тем дає впевненість в інтересі стоматологів будь-якої спрямованості до спілкування в журналі DENTACLUB. Щомісяця Ви отримуєте більше 60-ти повнокольорових сторінок багатопрофільної ексклюзивної інформації! Запрошуємо в ДЕНТАКЛУБ!


Журнал “ДентАрт”

вул. Степного Фронту, 29, м. Полтава, 36021, Україна
+380 (532) 630595, 508889 +380 (532) 613322
info@dentart.org
www.dentart.org

Детальніше ...

ДентАрт з 1996 виходить року. Присвячений естетичним аспектам прямої та непрямої реставрації, ортодоксії, ендодонтії, пародонтології і хірургії. Журнал має практичну спрямованість, містить відомості про сучасні технології і матеріали. Дентарт допомагає стоматологам в організації власного бізнесу, узагальнює світовий досвід в області естетичної стоматології.


Журнал «Нове в стоматології»

+7 (495) 632-9931
info@newdent.ru
www.newdent.ru

Детальніше ...

Журнал «Нове в стоматології». Видається з 1992 року. З 2004 року входить до складу видавничої групи teamwork media (Німеччина).


Інтернет партнери

Go-Dentist.com – платформа для просування лікарів і стоматологічних клінік

+38 (044) 379-28-62 +7 (499) 403-15-18
plus@go-dentist.com
go-dentist.com

Детальніше ...

Ми допомагаємо пацієнтам знайти лікарів і стоматологічні клініки, робимо все, щоб пацієнт дзвонив прямо Вам - минаючи посередників. Кожному лікарю і стоматологічній клініці надається можливість безкоштовно створити власне портфоліо, керувати ним, публікуючи ціни, акції, відео, статті, приклади робіт тощо. Все, що Ви додасте на сторінці власного портфоліо допоможе пацієнтові знайти Вас в пошуку. До Ваших послуг такі сервіси як: робота, відео-дзвінок (пацієнт-лікар, пацієнт-клініка), он-лайн запис на прийом.


BELODENT.ORG Стоматологічний інформаційно-освітній портал

+375 (29) 665–02–08 +375 (17) 363–63–30
belodentorg@mail.ru
www.belodent.org

Детальніше ...

Перший стоматологічний інформаційно-освітній портал www.belodent.org - це унікальний інтернет-ресурс, який об'єднує найкращих фахівців світу. На порталі воєдино зібрані найактуальніші стоматологічні події Росії, Білорусі, України та світу: курси, виставки, вебінари, представлена практично значуща відеоінформація, статті відомих авторів, фото- та відеозвіти з освітніх заходів. Портал є ексклюзивним представником російського видавничого дому «АБЕТКА СТОМАТОЛОГА» в Білорусі, організатором і інформаційним партнером численних освітніх заходів в Білорусі і за її межами.


101 стоматолог, стоматологічний портал

Україна, м. Київ
+380 (93) 849-00-22
101stomatolog@mail.ru
www.101stomatolog.com.ua

Детальніше ...

Стоматологічний портал у Києві «101 стоматолог» - це сучасний медичний інтернет каталог, на сторінках якого зібрані стоматологи і стоматологічні клініки Києва. Таким чином, кожен може з легкістю вибрати відповідний стоматологічний кабінет, поліклініку або фахівця з переліком послуг, що надаються, розташування і рівнем цін на послуги, що надаються. Крім того можна вибрати фахівця або клініку за спеціалізацією або недалеко до певної станції київського метро. Завдяки нашому порталу пацієнти завжди можуть здійснити пошук стоматології по різним критеріям: • Акції; • Ціна; • Район; • Послуги; • Відгуки; • Популярні; • На карті метро; • На карті міста Києва. А також у нас є векторна будова зуба, розташування зубів дорослого і дитини, і різна інформація про лікарів і хвороби, поради для пацієнтів. Сайт стоматологічних клінік Києва на «101 Стоматолог» - www.101stomatolog.com.ua


Dentist-club, каталог стоматологічних клінік

+38 (050) 247-63-53
admin@dentist-club.com.ua
www.dentist-club.com.ua

Детальніше ...

Каталог стоматологічних клінік dentist-club - зручний сервіс пошуку стоматологій в місті Київ та Київській області. Довіртеся нам при виборі клініки для діагностики або комплексного лікування, адже у нас зібрана найактуальніша і корисна інформація про різні заклади - будь то дані про лікарів, використовуване обладнання або свіжі новини про доступні акції. Щотижневі статті, постійні рубрики, гумор, а також корисні наукові матеріали - все це зібрано в одному місці. Підписавшись на наші профілі в соціальних мережах, Ви щодня зможете отримувати корисну і свіжу інформацію про новини стоматологічної індустрії. Для своїх користувачів ми надаємо знижку на стоматологічне лікування від партнерів клубу. Розмір знижки коливається від 3 до 15%.


NaviStom.com

+380 (44) 573-97-73, +380 (67) 460-86-78
navistom@navistom.com
www.navistom.com

Детальніше ...

Стоматологічний інформаційний портал: новини стоматології, статті, прес-релізи виробників стоматологічної і зуботехнічної продукції, анонси заходів, оголошення стоматологів, зубних техніків, постачальників обладнання та матеріалів.


StomatForum.com

+380 (44) 573-97-73, +380 (67) 460-86-78
www.stomatforum.com

Детальніше ...

Форум стоматологів та зубних техніків.


Стоматологічний портал «Клуб стоматологів»

info@stomatologclub.ru
www.stomatologclub.ru/obuchenie/

Детальніше ...

Стоматологічний портал (сайт) «Клуб стоматологів» - спільнота практикуючих лікарів стоматологів, студентів стоматологічних факультетів і компаній, які, так чи інакше, пов'язані зі стоматологією.


Dental-revue – інформаційний стоматологічний сайт

Росія
info@dental-revue.ru
www.dental-revue.ru

Детальніше ...

Наукові статті, опис методик і огляди з різних проблем стоматології. Резюме і вакансії для стоматологів. Форум для стоматологів і пацієнтів. Стоматологічні відеофільми та анімація. Каталог стоматологічних клінік і лабораторій з реєстрацією і самостійним додаванням анкет.


Стоматологічний портал Tidus-x

saitmedia.com@gmail.com
www.tidus-x.com

Детальніше ...

Стоматологічний портал Tidus-x - портал по Росії, Білорусі, України, Казахстану. Портал створено для фахівців, стоматологів, пацієнтів, стоматологічних клінік, стоматологічних центрів, студентів, професіоналів і просто людей бажаючих дізнатися абсолютно все про стоматологію і про стоматологів.


AllDental.bg

office@alldental.bg
www.alldental.bg

Детальніше ...

AllDental.bg є єдиним інтернет-порталом, який пропонує споживачам дізнатися про всі аспекти стоматології в Болгарії. Тільки тут ви можете знайти: - Всіх стоматологів - Знайти стоматологічні поради для ваших домашніх тварин - Інформацію про вартість більш дорогих стоматологічних послуг AllDental.bg це не тільки каталог для пошуку стоматологів, а також - платформа для зв'язку з ними.


KievDental

kievdental@ukr.net
www.kievdental.com/index.php

Детальніше ...

KievDental - стоматологічні матеріали (Київ). KIEVDENTAL надає можливість придбати широкий спектр стоматологічної продукції, стоматологічних матеріалів, інструментів та обладнання, а так само зуботехнічних інструментів.


Гнатологія.ру – стоматологічний портал

kievdental@ukr.net
www.gnathology.ru/index.php

Детальніше ...

Інформаційний стоматологічний портал для лікарів фахівців і пацієнтів. Основні розділи порталу: новини стоматології, нові технології в стоматології, стоматологічні виставки, діагностика і лікування захворювань скронево-нижньощелепного суглоба, відновлення оклюзії зубних рядів. Відвідувачі стоматологічного порталу, можуть вибрати стоматологічну клініку, статті та книги по стоматології. Лікарів стоматологів фахівців зацікавить інформація про артикулятори, лицьову дугу, витратні стоматологічні матеріали, стоматологічне обладнання, дати проведення міжнародних і національних стоматологічних виставок, стоматологічних курсів і майстер класів.


Vipdent, Стоматологічний інформаційно-довідковий портал

kievdental@ukr.net
www.vipdent.com.ua

Детальніше ...

Стоматологічний портал висвітлює: - Новини сучасної стоматології - Акції компаній - Анонси курсів і майстер-класів по стоматології - Стоматологічні виставки - Статті від постачальників стоматологічної продукції


Comments are closed