ІНТЕРНЕТ ПАРТНЕРИ

ІНТЕРНЕТ ПАРТНЕРИ

Обозреватель
МедОбоз

www.obozrevatel.com/health/

Детальніше ...

Найбільше новинне інтернет-видання, створене в 2001 році;
Лідер відвідуваності серед Інтернет-ЗМІ України;
Понад 50 тематичних медіапроектів;
Понад 10 млн. унікальних користувачів в місяць;
100 млн. переглядів сторінок на місяць.


ЗДОРОВ-ІНФО, медичний портал України

Україна, 03065, пр-т Космонавта Комарова, 40, оф. 3
+380 (44) 497-25-00 +380 (67) 524-01-02
mail@zdorov-info.com.ua
www.zdorov-info.com.ua

Детальніше ...

Медичний портал України «ЗДОРОВ-ІНФО» – спеціалізована довідкова служба, що об’єднує інформацію про всі заклади охорони здоров’я: поліклініки, лікарні, діагностичні та медичні центри, диспансери, лабораторії, стоматології, аптеки, університети, ліцеї, санаторії, виробників медичного обладнання, постачальників товарів медичного призначення.
 
Портал «ЗДОРОВ-ІНФО» співпрацює з обласними та міськими управліннями охорони здоров’я, громадськими організаціями, діячами науки, є Генеральним Інтернет партнером Міжнародного Медичного Форуму, офіційним партнером Медичної Виставки «Охорона Здоров’я», Щорічної конференції «Приватний медичний заклад: організація та управління», Виставок «Імунітет» та «ЕкспоДентал».
 
Ми об’єднуємо професіоналів, працюючих для здоров’я України. Приєднуйтесь!


Med36.com

reklama@med36.com
www.med36.com

Детальніше ...

Med36.com — український інформаційно-довідковий ресурс про медицину.
 
Необхідний партнер для більшості організацій, які бажають оперативно і легко донести аудиторії інформацію про свою діяльність. Онлайн друг для провідних клінік і лікарів, які консультують читачів в інтерактивному режимі.
 
Вся інформація зібрана в єдиний каталог, і скористатися ним, можна не виходячи з дому, не витрачаючи часу на пошуки адреси та контактних даних.


DEPHARM, головний фармацевтичний портал України

Україна, 61038, м. Харків, вул. Л. Ландау, 239
+38 (057) 738-27-85
depharm.portal@gmail.com
www.depharm.com.ua

Детальніше ...

DEPHARM – головний український спеціалізований фармацевтичний Інтернет-портал, що містить всю необхідну і актуальну інформацію про компанії, які надають якісну продукцію та широкий спектр послуг на фармацевтичному ринку.
 
Ключові інформаційні напрацювання порталу: каталог виробників і постачальників фармацевтичного ринку України, основні події фармацевтичної галузі (виставки, семінари, форуми), головні новини світу фармацевтики, онлайн версія щорічного друкованого видання «Довідник фармацевтичного працівника».


Likarni.com

Likarni.com

Детальніше ...

Онлайн-сервіс запису пацієнтів в приватні клініки і діагностичні центри України. На сайті представлений каталог клінік, діагностичних центрів України. Всі послуги для відвідувачів сайту безкоштовні.
 
Переваги сервісу Likarni.com: зручний онлайн-пошук лікарів, клінік; перевірена інформація про клініки та лікарів України; швидка запис на прийом до лікаря в режимі онлайн; актуальні акції клінік; допомога компетентних консультантів колл-центру в пошуку лікаря;
 
Likarni.com допоможе вам знайти кваліфікованого лікаря, записатися до нього на прийом у зручний для вас час!


Estet-portal.com, науково-популярний портал

Україна, 01135, м. Київ, вул. Шолуденка, 2, оф. 114
+380 (44) 236-67-77 +380 (97) 762-99-39
inbox@estet-portal.com
www.estet-portal.com

Детальніше ...

Estet-portal.com – унікальний майданчик комунікації науки і практики.
 
Тут фахівці заощадять свій час – знайдуть новини про передові технології, дізнаються думку авторитетних експертів, зможуть поставити професійні питання і обговорити випадки, які викликали труднощі.
 
Такий союз професорсько-викладацького складу, досвідчених практикуючих лікарів і молодих фахівців різної спрямованості дає можливість вирішувати проблеми естетичної медицини комплексно і професійно.


Агентство Медичного Маркетингу

Україна, Київ, вулиця Володі Дубініна, 6
+380 (44) 423-44-99
admin@amm.net.ua
amm.net.ua

Детальніше ...

Компанія «Агентство Медичного Маркетингу» заснована в 2009 році.
 
Наша команда складається зі спеціалістів які працюють в фармбізнесі багато років. Ми знаємо фармбізнес з середини «до дрібниць». Наша команда працює з усіма ланками медичної та фармацевтичної галузі: виробниками, представництвами, дистриб'юторами, аптечними мережами, медичними центрами та клініками, пацієнтами.
 
Головна наша перевага: ми даємо прикладні знання в виді прописаних сценаріїв СКРИПТІВ, які під час тренінгу доводяться до рівня навички методом «мотиваційного дресирування», після тренінгу ми надаємо комплексний звіт, який в готовому виді використовується як СТАНДАРТ РОБОТИ.


apteka.uz

apteka.uz

Детальніше ...

Професійний фармацевтичний сайт Узбекистану, що охоплює великий сегмент ринку фарміндустрії.
 
Сайт надає повну оперативну інформацію з всіх зареєстрованих в Узбекистані лікарських препаратів, товарів медичного призначення, аптеках, заводах-виробниках, оптових компаніях і представництвах зарубіжних фірм, що працюють на ринку Узбекистану, а також об'єднує учасників фармацевтичного ринку для взаємовигідного співробітництва.


Інвестиційний Портал Української Медицини

ipum@ipum.com.ua
www.ipum.com.ua

Детальніше ...

Проект Інвестиційний Портал Української Медицини ipum.com.ua створений для тих, хто інвестує в медицину - вибираючи галузь медичних послуг в якості сфери вкладення особистих, інтелектуальних і фінансових ресурсів.
 
Місією проекту ipum.com.ua є налагодження ефективного спілкування між усіма учасниками сфери медичних послуг, і компаній і осіб, діяльність яких має прямий і безпосередній вплив на створення ефективної системи медичного обслуговування в Україні.


MEDdoc, Медичний портал і партнерська мережа

portalmeddoc@gmail.com
www.meddoc.com.ua

Детальніше ...

Медичний портал MEDdoc - це професійна медична мережа, яка об'єднує: лікарів (приватних або працюючих за наймом), страхові компанії та медичні установи.
 
Місія порталу MEDdoc - створити ефективну систему взаємодії страхових компаній, медичних установ і лікарів з метою надання медичних послуг високої якості для збереження, відновлення та примноження здоров'я громадян України.


Медичний портал health-ua.org.

Україна, 04074, вул. Жашківська, 20
+380 (44) 585 61 23 (25)
l.gribova@misystem.com.ua
www.health-ua.org

Детальніше ...

На порталі представлені статті, присвячені профілактиці, діагностиці та лікуванню різних захворювань.
 
Відвідувачі можуть отримати онлайн-консультації лікарів-фахівців, включаючи допомогу в інтерпретації лабораторних аналізів і консультації пацієнтів з фото-матеріалами. Архів порталу містить велику кількість навчальних і роз'яснюють відеоматеріалів на медичну тематику.
 
Також регулярно викладаються інтерв'ю з відомими українськими та зарубіжними лікарями і науковими діячами. Читачі, які цікавляться сучасними тенденціями в світі медицини, можуть ознайомитися зі свіжими медичними новинами в стрічці новин.


МедДовідка, довідково-пошукова служба

Україна, 04112, м. Київ, вул. Тимофія Шамрило, 21, оф. 167
+380 (44) 583-17-65 +380 (44) 500-26-47
km@meddovidka.ua
www.meddovidka.ua

Детальніше ...

Довідково-пошукова служба «МедДовідка» є лідером українського ринку з надання інформаційних послуг в області медицини, фармацевтики, косметології, сфери обслуговування.
 
Надаючи допомогу у пошуку потрібного медичного препарату, профільного спеціаліста, обладнання та виду послуг за місцем запиту, наша служба зарекомендувала себе надійним помічником та партнером в широкому колі користувачів та клієнтів.
 
«МедДовідка» – це щоденно близько 5000 унікальних тематичних відвідувачів, більше 14000 переглядів та 3000 дзвінків на 12 безкоштовних телефонних ліній.


Medcentre.com.ua

Україна, 08131, Київська обл., с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7, кв. 148
+380 (63) 880-05-33
info@medcentre.com.ua
www.medcentre.com.ua

Детальніше ...

Медичний портал Medcentre.com.ua – все про медикаменти, клініки і медичні установи, лікарів, а також про здоров’я та лікування.


MedicInform.Net, медична інформаційна мережа

Росія, м. Москва
admin@medicinform.net
www.medicinform.net

Детальніше ...

MedicInform.Net – це портал про медицину, здоров'я і психологію, який відвідують близько 600 тис. людей щомісяця. Число передплатників електронного міні-журналу (розсилки) – більше 28 000 чоловік. Проект існує з 1999 року, користується заслуженим авторитетом і популярністю в мережі Інтернет. Аудиторія проекту – як професіонали галузі медицини, фармації, так і люди, які цікавляться своїм здоров'ям.


2event.com

2event.com

Детальніше ...

Веб-платформа для організаторів і відвідувачів подій Квитки і реєстрація. Моб. додатки. Попутники і співмешканці на захід. Список відвідувачів, план зустрічей. Чат для проекторe. Ми вирішуємо всі головні питання організатора за принципом: "з одних рук". Вам не доведеться шукати різні сервіси та програмістів, а потім синхронізувати їх. А відвідувачам не доведеться реєструватися в безлічі сервісів. Адже всі ключові функції зібрані в одному додатку.


nogostop.ru, медичний портал

nogostop.ru

Детальніше ...

Медичний портал, присвячений інформації щодо хвороб ніг і методів їх лікування: стегна, коліна, стопи, зв'язки, суглоби і не тільки. Велика кількість додаткових сервісів допоможе вирішити ваші проблеми: пошук лікаря і запис онлайн, додаткова література та товари.


Медичний вісник України, газета

Україна, 65045, м. Одеса-45, а/с 9
+380 (44) 360-43-05 +380 (48) 786-00-17
medvestnik@yandex.ru
www.medvestnik.com

Детальніше ...

Видавництво газет «Медичний вісник України», «Пацієнт», журналу «Інфекційний контроль» та іншої поліграфічної продукції, розробка сайтів, вебдизайн, техпідтримка та СЕО.


МЕДФАРМКОННЕКТ, інтернет-портал

Україна, 03680, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72, ТОЦ Олімпійський, під’їзд 3, оф. компанії УМГ
+380 (44) 568-59-24 +380 (44) 568-59-19 +380 (44) 568-59-21
info@medpharmconnect.com
www.medpharmconnect.com

Детальніше ...

МЕДФАРМКОННЕКТ це інформаційний портал для професіоналів медицини і фармацевтики. Метою МЕДФАРМКОННЕКТ є формування інформаційного простору для лікарів, фармацевтів та представників фармацевтичного бізнесу України, Росії та інших країн.
 
Портал пропонує «стрічку» міжнародних та українських новин фармацевтичної та медичної галузей, яка постійно оновлюється протягом дня, підбірку актуальних статей, відео та інтерв’ю на галузеві теми, а також останні результати маркетингових досліджень ринку.


Medicina.ua

Україна, 04071, м. Київ, вул. Нижній Вал, 15, оф. 307
+380 (66) 066-99-59 +380 (44) 383-30-13
mail@medicina.ua
www.medicina.ua

Детальніше ...

Medicina.ua – це один з найбільших медичних порталів, на якому представлені: понад 7 000 медичних закладів та клінік, більше 3 000 статей з описом хвороб, методів їх лікування та діагностики, близько 60 000 інтерактивних консультацій в режимі on-line, інформація про понад 2 000 лікарів, багато з яких консультують на порталі, свіжі новини зі світу медицини, велика інформаційна база щодо здорового способу життя та різноманітні дієти, форуми на різноманітні теми та інша цікава й корисна інформація


ТопМедКлiнiк, ТОВ

Росiя, 123103, м. Москва, вул. набережна Новикова-Прибою, 9\2
+7 (495) 664-92-13
info@topmedclinic.com
www.topmedclinic.com

Детальніше ...

TopMedClinic.com – інформаційний ресурс щодо лікування й оздоровлення закордоном, це можливість заявити про себе на ринку медичних послуг і знайти нові можливості ведення бізнесу. Запрошуємо до співпраці медичні установи, лікарів, медичні агентства та туроператорів.


Medsovet.info

Medsovet.info

Детальніше ...

Федеральний медичний інформаційний Інтернет-портал із щомісячною відвідуваністю більше 2 000 000 осіб. Відвідувачі приходять для пошуку інформації за розділами: лікарі, пацієнти, медичні установи, ліки
 
Medsovet.info надає:повну базу ліків з підключеними Інтернет-аптеками, пошук лікарень і клінік на мапі, On-line запис на прийом до лікаря в Москві і СПб


Журнал і портал «БЕЗ КОРДОНІВ»

Росія, 443086, Самара, вул. Часова, 6
+7 (846) 270-93-63 +7 (846) 270-95-99
info@optimastudy.ru
www.bezgrani.ru

Детальніше ...

Журнал «БЕЗ КОРДОНІВ» - єдине в Росії видання на двох мовах, присвячене міжнародному співробітництву в сферах освіти, медицини, культури, спорту і туризму. Читачі - соціально активні люди, які прагнуть до розвитку, особистісного та професійного зростання. Журнал адресований не тільки російським, а й закордонним читачам, частина матеріалів для яких публікується англійською мовою.


Рharmasvit

www.pharmasvit.com

Детальніше ...

Рharmasvit – інформаційний бізнес-портал про медицину, фармацевтику, здоров’я, спорт і красоту.


TERRA-EXPO.com, Міжнародний портал учасників виставок

+7 (499) 703-17-91, +7 (499) 705-96-76
terraexpo.world@gmail.com
terra-expo.com

Детальніше ...

Портал TERRA-EXPO.com – місце зустрічі відвідувачів і експонентів виставок 365 днів в році. Щоб знайти нових клієнтів, постачальників, партнерів або інший тип ділового спілкування, зареєструйтесь на порталі і отримаєте збільшення продажів, маркетинг і зв'язок з громадськістю в одному місці круглий рік.


Казахстанський фармацевтичний вісник, ТОО

Казахстан, 050012, м. Алмати, вул. Толеби, 108, оф. 35
+7 (727) 352-72-93/94, 393-67-45
vestnik@pharmnews.kz kfv@inbox.ru
www.pharmnews.kz

Детальніше ...

Спеціалізоване видання для учасників сфери обігу ЛЗ, публікує матеріали з проблематики фармбізнесу, аналітичні огляди; нормативно-правові акти МЗСР РК; клінічний досвід застосування ЛЗ. «Куточок аптекаря» – вкладиш в КФВ для провізорів. Виходить з 1995 р 2 рази в місяць. Розповсюдження – підписка. Сайт – професійний веб-ресурс, що висвітлює новини фармації, оперативну та актуальну інформацію.


iVrach.com, Клуб практикуючих лікарів

Росія, 109012, м. Москва, вул. Ильїнка, 4
+7 (495) 249-90-35
info@ivrach.com
www.ivrach.com

Детальніше ...

Клуб практикуючих лікарів iVrach – це професійна лікарська мережа, яка об'єднує еліту практичної медицини з ближнього і далекого зарубіжжя. З 2012 року входить до міжнародного альянсу лікарських мереж Networksin Health.
 
Основні завдання Клубу – сприяти професійному спілкуванню і підвищенню якості інформаційного забезпечення лікарів. На сайті публікується інформація з безпеки ліків, клінічні розбори, в рамках «журнального Клубу» обговорюються наукові публікації.
 
Також лікарям пропонується безкоштовний курс вивчення медичної англійської.


Medego.ru, медичний портал

Росія, м. Москва
+7 (495) 979-72-17
info@medego.ru
www.medego.ru

Детальніше ...

Діяльність порталу Medego.ru спрямовано на надання максимально детальної інформації про медичні заходи, що проводяться в Росії, країнах СНД і по всьому світу, і новини світу медичного обладнання.
 
Одним із стратегічних напрямків розвитку сайту є створення найбільш повного каталогу медичного обладнання вітчизняного та імпортного виробництва, а також каталогу компаній і лікувальних установ.


Фарміка – Pharmika.RU

Чешська Республыка, 14000, м. Прага, вул. Доудлебська, 5, Polygon House
+420 (603) 271-178
info@gmpnews.ru
www.pharmika.ru

Детальніше ...

Фармацевтичний пошук і каталог сайтів Pharmika.Ru – система пошуку інформації на ресурсах фармацевтичної галузі, GMP аудиту, біотехнологій, медичної техніки, фармацевтичного інжинірингу.
 
В системі проіндексовані сайти фармацевтичних компаній, виробників ліків і виробів медичного призначення, а також новинні портали, що відображають актуальну інформацію в фармацевтичній промисловості Росії і країн СНД.
 
Крім цього, читачам сайту пропонуються щодня оновлюванні новини, про розвиток фармацевтики та медицини.


MEDICI.RU, медичний портал

Росія, Москва
+7 (495) 991-94-14 +7 (495) 979-27-91
adm@4kv.ru
www.medici.ru

Детальніше ...

Інформаційно-медичний портал www.medici.ru – домашня енциклопедія здорового способу життя.
 
На порталі www.medici.ru Ви дізнаєтеся про методи традиційної і нетрадиційної медицини, які допоможуть Вам зберегти свою красу і довголіття.
 
Крім інформації про захворювання та про методи лікування, на порталі www.medici.ru представлена широка інформація: про актуальні відкриття і дослідження, зроблені вченими, про події та інциденти, які сколихнули світ медицини, про медичні центри, про медичні виставки і про багато іншого.
 
Будьте здорові!


ФАРМіндекс

(812) 327-05-12
Info@pharmindex.ru
www.pharmindex.ru

Детальніше ...

Всеросійський фармацевтичний інтернет-портал www.pharmindex.ru. Власні видання: журнали «ФАРМіндекс», «Виробники.Фармринок», газета «Аптека».


Likar.info

Україна, 04071, м. Київ, вул. Щекавицька, 9-А
+380 (44) 206-11-70
admin@likar.info
www.likar.info

Детальніше ...

Likar.info – всеукраїнське Інтернет-видання започатковане у 2001 році для лікарів та пацієнтів, що висвітлює найактуальніші проблеми сучасної медицини і є надійним джерелом інформації. У більш ніж сорока тематичних розділах зібрані новини та статті про здоров’я, новітні технології та методи лікування хвороб в Україні та світі, а також, довідники медичних засобів, лікарень, аптек, аналізів та хвороб, що постійно доповнюються.


Якісна клінічна практика, Журнал

www.clinvest.ru

Детальніше ...

Журнал «Якісна клінічна практика» публікує матеріали з планування і проведення клінічних досліджень лікарських засобів, фармакоекономіки, фармакоепідеміологіі, біомедичної етики, фармаконадзору, які використовуються e викладацькій роботі в багатьох медичних ВУЗах.


Фармакокінетика і Фармакодинамика, Журнал

www.pharmacokinetica.ru

Детальніше ...

Журнал «Фармакокінетика і Фармакодинамика» висвітлює фундаментальні і прикладні аспекти доклінічних і клінічних досліджень фармакокінетики, зокрема терапевтичного лікарського моніторингу, фармакодинамічного і біофармацевтичного вивчення препаратів, їх взаємодії, оцінки їх біодоступності та біоеквівалентності.


Клінічна фармація, Журнал

www.clinical-pharmacy.ru

Детальніше ...

Журнал «Клінічна фармація» присвячений питанням розвитку фармацевтичного ринку, сфокусований на його госпітальному секторі.
 
Видання призначене для підвищення кваліфікації, та як робочий інструмент для зав. лікарняних аптек, зав. відділень, клінічних провізорів, лікарів-клінічних фармакологів, головних лікарів лікарень, начмедів, організаторів охорони здоров'я, начальників тендерних відділів, службовців державних регуляторних органів, управлінської ланки лікувальних установ, осіб, які приймають рішення про закупівлі лікарських засобів або включення їх до формулярів стаціонарів, переліки для забезпечення препаратами пільгових категорій населення, а також співробітників фармацевтичних компаній.


Фармакогенетика і фармакогеноміка, Журнал

www.pharmacogenetics-pharmacogenomics.ru

Детальніше ...

Журнал «Фармакогенетика і фармакогеноміка» публікує оригінальні статті про проведені клінічні, клініко-експериментальні і фундаментальні наукові роботи, огляди, лекції, описи клінічних випадків, а також допоміжні матеріали з усіх актуальних проблем персоналізованої медицини.


Центр фармакоекономічних досліджень

www.healtheconomics.ru

Детальніше ...

Центр фармакоекономічних досліджень є незалежною науковою організацією в області економічної оцінки програм охорони здоров'я.
 
За 14 років роботи Центру було проведено понад 180 досліджень в області економічної оцінки медичних технологій. Опубліковано близько 180 наукових робіт в рецензованих медичних журналах.
 
Партнерами Центру стали 35 провідних зарубіжних і російських фармацевтичних компанії.
 
Основні напрямки наукових досліджень: розробка науково-методичних основ фармакоекономічних, фармакоепідеміологічних досліджень і оцінки якості життя; розвиток методології проведення оцінки медичних технологій


Market Access Solutions, компанія

www.market-access-solutions.ru

Детальніше ...

Компанія Market Access Solutions була заснована командою професіоналів, для того щоб забезпечити просування ліків, виробів медичного призначення та обладнання на російському ринку, а також ідей для розвитку бізнесу, заснованих на обґрунтуванні клініко-економічної цінності для системи вітчизняної охорони здоров'я в цілому.
 
Market Access Solutions надає фармацевтичним фірмам, виробникам медичних виробів, діагностичного та лабораторного обладнання, весь спектр досліджень та інформацію, яка необхідна для прийняття рішень, пов'язаних з усіма етапами життєвого циклу продукту.


Medbiz.com.ua

Medbiz.com.ua

Детальніше ...

Найбільший онлайн каталог медичних організацій України. На сайті представлені адреси і телефони медичних фірм, товари та послуги. Безкоштовна реєстрація і доступ до закритої бази.


Medo.com.ua, медичний портал

Україна, 02660, м. Київ, вул. Бориспільська, 9
+380 (97) 65-69-035
media@medo.com.ua
www.medo.com.ua

Детальніше ...

Український медичний портал - спеціалізований Інтернет-ресурс медичного обладнання, метою якого є інформаційна підтримка користувачів в області придбання і реалізації медичного обладнання від Виробника до кінцевого Покупця.
 
Портал також надає консультаційні послуги, будує партнерські зв’язки з управління проектами і надає посередницькі послуги у сфері виробництва і реалізації медичного устаткування.


MedQueen.com

Україна, 02139, м. Київ, бул-р Перова, 36
+380 (98) 485-50-18
medqueen.com@gmail.com
www.medqueen.com

Детальніше ...

Сайт MedQueen.com - інформаційний медичний портал, де ви знайдете відповіді на питання, які вас цікавлять в області медицини, здоров’я і краси.
 
На сайті Ви зможете отримати інформацію про різні медичні установи і фахівців у галузі охорони здоров’я та рекреації.
 
Також, скориставшись порталом MedQueen.com, ви зможете записатися на прийом до висококваліфікованих фахівців різних напрямів медицини як в Україні, так і за кордоном.


Хто є хто в медицині, Федеральний спеціалізований журнал

Росія, 107023, м. Москва, пл. Журавльова, б. 10, стр. 1
+7 (499) 704-04-24 +7 (495) 962-12-22
journal@kto-kto.ru
www.kto-kto.ru

Детальніше ...

Журнал забезпечує багатосторонній діалог з питань реалізації програм охорони здоров'я, розвитку сучасних медичних технологій, вдосконалення організаційної діяльності, пошуку ефективних інноваційних рішень, служить інструментом в кадровій політиці, зміцнює репутацію і стимулює кращих співробітників, забезпечує прогрес і професійний успіх вітчизняної медицини. Читайте статті своїх колег і приєднуйтесь до діалогу на www.ktovmedicine.ru


ФАРМА ПЕРСОНАЛ

Україна, м Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4-д, оф.48
+380 (44) 517-34-89

Детальніше ...

«ФАРМА ПЕРСОНАЛ» – перше фармацевтичне спеціалізоване агентство в Україні.
 
«ФАРМА ПЕРСОНАЛ» надає комплекс кадрових послуг для медичного і фармацевтичного бізнесу.
 
Основа нашої політики. Головним і визначальним принципом роботи нашого агентства є спеціалізація. Всі наші консультанти по підбору персоналу мають досвід роботи в фармбізнесі. Глибоке знання професійних вимог до кандидатів, потреб клієнтів, а також особливостей ринку дозволяє нашим консультантам більш ефективно вирішувати поставлені перед ними завдання.
 
Послуги «ФАРМА ПЕРСОНАЛ»: пошук і підбір персоналу для медичного і фармацевтичного ринку, оцінка персоналу, аутстаффінг (залучення позаштатного персоналу), аутсорсинг (лізинг) персоналу, огляд заробітних плат і компенсаційних пакетів, дослідження ринку праці, організація проведення тренінгів для HR-фахівців, аутплейсмент (працевлаштування співробітників, що плануються на звільнення)


Група компаній «Ремедіум»

105082, м. Москва, ул. Бакунінська, буд.71, буд.10
(495) 780-34-25 факс: (495) 780-34-26
remedium@remedium.ru
www.remedium.ru

Детальніше ...

Група компаній «Ремедіум» надає весь спектр послуг для фахівців в області медицини і фармації. За багато років роботи основними напрямками діяльності ГК «Ремедіум» стали - випуск спеціалізованих періодичних видань (журнали «Ремедіум» «Російські аптеки», «Медична рада»), довідкової літератури, надання електронних баз даних, організація та проведення заходів, оренда медичних представників, організація рекламної та PR підтримки.


drLady.ru

drlady.ru

Детальніше ...

drLady.ru - доступно і просто в гінекології. Довідник про жіноче здоров'я. Розкриваються питання жіночої статевої системи, циклу і гормонального збою, захворювань, які передаються статевим шляхом.


КОМПАСС Україна, ПрАТ

Україна, 61072, м. Харків, а/с-3122
+380 (57) 758-78-30
office@kompass.ua
ua.kompass.com

Детальніше ...

www.kompass.com – Міжнародний пошуковий портал (база даних 5млн. компаній 68 країн).
 
Видання електронного довідника виробників товарів і послуг «КОМПАСС Україна» (50 500 компаній) і СНД (312 000 компаній 9 країн). Безкоштовна демо-версія – www.demo.kompass.ua.
 
Інформаційні послуги, підбір потенційних партнерів, пошук постачальників у 66 країнах.
 
Розміщення інформації і реклами українських підприємств в електронних і онлайн-довідниках KOMPASS по Україні, СНД, Східній Європі та на Міжнародному пошуковому порталі www.kompass.ua.
 
Міжнародна дошка оголошень – www.board.kompass.ua.
 
Українська стрічка новин бізнесу – www.news.kompass.ua.


Pharma.net.ua, спеціалізований портал

Україна, 04210, м. Київ, вул. Оболонська набережна, 11, корпус 1
+380 (44) 428-02-20
editor@pharma.net.ua
www.pharma.net.ua

Детальніше ...

Перший незалежний фармацевтичний бізнес-портал Pharma.net.ua спеціалізується на висвітленні новин українського фармацевтичного ринку та світової фармацевтичної індустрії.


Фармакоша

Україна, 21021, м. Вінниця
farmakosha@gmail.com
www.farmakosha.com

Детальніше ...

Популярний медичний сайт як для медичних працівників та студентів, так і для пересічного користувача. Постійно свіжа інформація по лікам, теоретичні матеріали для студентів медичних закладів, статті медичного та інформаційного характеру


Виставковий портал expo-world.ru

expo-world.ru

Детальніше ...

Виставковий портал expo-world.ru є одним з кращих інформаційно-аналітичних порталів по виставках світу. Для Вас завжди свіжа інформація про виставки світу. Нескінченність виставок – нескінченність Ваших можливостей!


ПУПОВИНА, Інформаційний портал

pupovina.com.ua

Детальніше ...

Інформаційний портал про методи лікування безпліддя «Пуповина» заснований для допомоги сімейним парам, які мають проблеми із зачаттям і народженням дитини. Портал містить інформацію про всі способи лікування безпліддя, повний перелік клінік ЕКО в Україні з телефонами та адресами. Тут можна задати питання лікарю, отримати юридичну консультацію, поспілкуватися зі священиком. Медичні новини, законодавча база, репродуктивні технології закордоном, медичний репродуктивний туризм: все це – на порталі ПУПОВИНА.


www.medblog.in.ua

www.medblog.in.ua

Детальніше ...

Блог українських медиків, що пропонує достовірну інформацію для людей, які цікавляться своїм здоров'ям в Інтернеті. Авторський цікавий контент, який привертає увагу читача до теми здоров'я.


Medinform

medinform.in.ua

Детальніше ...

Medinform – це ваше надійне джерело точної і найповнішої інформації про медичні заклади, причини і симптоми різних захворювань, методи їх лікування та профілактики, здоровий спосіб життя і красу. На нашому порталі ви завжди знайдете найсвіжіші новини зі світу медицини і фармації, дізнаєтеся багато корисного, читаючи авторські статті відомих фахівців. «Medinform» – ваш гід в медицині!


GeneralExpo.ru

+7 (909) 993-18-59
info@generalexpo.ru
GeneralExpo.ru

Детальніше ...

GeneralExpo.ru – виставковий портал для професіоналів: фахівців, що працюють в виставковому бізнесі і фахівців, що бажають взяти участь у виставках або відвідати виставки.
 
На порталі представлена інформація про виставки, ярмарки, форуми, конференції, семінари, конгреси і інші заходи, виставкові сервісні компанії, організаторів заходів, виставкові майданчики, тендери, вакансії, новини виставкового бізнесу, безкоштовні квитки на виставки, конкурси, знижки, бонуси і багато інше.
 
На порталі можна замовити забудову виставкового стенду, подати заявку на зйомку фільму або відеоролика про захід, замовити супутні виставкові послуги: поліграфію, сувенірну продукцію, рекламц тощо.


БІЗРЕЛІЗ, Інформаційна агенція

Україна, Київ-Полтава
+380 (44) 332-32-56
biz@bizreliz.com
www.bizreliz.com

Детальніше ...

Інтернет-видання «БІЗРЕЛІЗ» висвітлює новини компаній та ринків України. Більшість основних галузей економіки України на сайті www.bizreliz.com має свою сторінку: «Гроші», «Агро», «ІТ», «Пром», «Авто», «Телеком», «Алко», «Техно». Є також розділи які висвітлюють Медицину, Право, Освіту, Торгівлю, Культуру, Спорт, Здоров’я та Відпочинок. Не оминає портал і проблеми Екології, Соціальної відповідальності бізнесу (КСВ), висвітлює новини Політики та зв’язків України зі світом. Регулярно оновлюється розділ Анонси: форуми, конференції, семінари, майстер-класи тощо. На Web-сайті www.bizreliz.com розміщуються, як авторські матеріали, так і прес-релізи компаній, які публікуються щоденно і безкоштовно


Kazmedicine.kz

Казахстан, 050026, Алмати, вул. Муратбаева, 48, 30
+7 (707) 12-34-007
info@kazmedicine.kz
Kazmedicine.kz

Детальніше ...

Kazmedicine.kz – медичний портал Казахстану. Ми висвітлюємо все про медицину в Казахстані і в світі. Також, на нашому порталі Ви знайдете інформацію про медичні установи міст Казахстану, інформацію про різні захворювання і медичні препарати. На порталі представлена інформація про медичні заходи країни і світу, які проводитимуться. Kazmedicine.kz – твій супутник здоров'я!


Oplastike.com

Україна, 65039, м. Одеса, пр-т Гагарина, 23/4
+380 (96) 188-20-39
sales@oplastike.com
www.oplastike.com

Детальніше ...

OPLASTIKE.COM – це Перший Український портал про пластичну хірургію та косметологію. На нашому порталі тільки найсвіжіші новини індустрії краси, новітні практичні методи і технології, живі діалоги між пацієнтами і лікарями. Наша база налічує більше ніж 4000 фахівців в галузі естетичної медицини. Ми є постійним інформаційним партнером більш ніж в 300 заходах в галузі естетичної медицини не тільки в Україні, але й по всьому світу. OPLASTIKE.COM – експерти про красу!


МЕДПРОСВІТА

Україна, 01015, м. Київ, вул. Старонаводницька, 2-20
+380 (44) 490-90-87
garashchuk@osdgroup.com.ua info@medprosvita.com.ua
www.medprosvita.com.ua

Детальніше ...

Портал професійної медичної інформації «Медпросвіта» був організований на замовлення Громадської організації соціальних ініціатив інформаційних ініціатив «ПРОСВІТА» за підтримки маркетинг-групи OS Direct.


Comments are closed