ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

Журнал головної медичної сестри

Україна, 02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-А, оф. 613
+380 (44) 501-57-03
ra@p-a.com.ua
www.med-sestra.com

Детальніше ...

Журнал головної медичної сестри – спеціалізоване, інформаційно-довідкове видання для ефективної роботи молодшого персоналу медичних закладів усіх форм власності. На сторінках журналу публікуються новини законодавства, практичні поради, консультації спеціалістів, професійні відповіді на запитання.


ВІТ-А-ПОЛ, видавнича група

Україна, 01030, м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 8-А
+380 (44) 465-30-83
journals@vitapol.com.ua
www.vitapol.com.ua

Детальніше ...

Видавнича група «ВІТ-А-ПОЛ» — одна з провідних компаній у галузі науково-медичної інформації. Діяльність компанії розпочалася у 1995 році. Сьогодні вона об’єднує понад 50 висококваліфікованих спеціалістів у сфері охорони здоров’я, журналістики, видавничої справи, реклами та дизайну. Видавнича група «ВІТ-А-ПОЛ» — це дев’ять всеукраїнських науково-практичних журналів, комунікаційні проекти (конференції, презентації, PR), різноманітна видавнича продукція (книги, брошури, календарі, листівки, буклети, репринти).


МЕДКОНСАЛТИНГ, юридична компанія

Україна, 03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40, оф. 219
+380 (67) 796-11-36
director@medconsulting.com.ua
www.medconsulting.com.ua

Детальніше ...

Компанія МЕДКОНСАЛТИНГ - юридична фірма, яка спеціалізується на захисті інтересів закладів охорони здоров’я та приватнопрактикуючих лікарів. Комплекс правових та консалтингових послуг, що надаються компанією, дозволяє нашим клієнтам здійснювати свою діяльність у правовому полі, успішно вирішувати проблеми, а також попереджати їх появу в майбутньому. Відмінною рисою компанії є залучення до виконання поставлених завдань фахівців-практиків, що мають великий досвід роботи у сфері медичного права та правового забезпечення діяльності медичних центрів. Основні напрямки діяльності: акредитація, ліцензування медичної практики, проведення юридичного аудиту діяльності закладів охорони здоров’я, нострифікація, правові консультації з медичного права.


SPA School (Латвія)

бульвар Калпака 10, 3 поверх, Рига, Латвія, LV-1010
+371 672-444-55 +371 204-007-77
info@spaschool.lv
www.spaschool.lv/index.php?page=obuchenie_po_massazu

Детальніше ...

Школа масажу SPA SCHOOL - це акредитований професійний навчальний центр, реєстраційний номер присвоєний Міністерством Освіти ЛР № 3360800565. Акредитація Nr. AI 5900).
 
Навчальний центр SPA SCHOOL є офіційним навчальним центром в країнах Балтії, який має право видавати Міжнародний Диплом ITEC (Лондон).
 
Професійний навчальний центр SPA SCHOOL проводить навчання за напрямами: СПА масаж, косметологія і йога.
 
Школа масажу SPA SCHOOL проводить навчання SPA фахівців, з видачею посвідчення професійної кваліфікації з присвоєнням кваліфікації 3-го рівня за професією SPA СПЕЦІАЛІСТ (стандарт професії № 514202, номер акредитації АР 2927), що дають право на працевлаштування за відповідною професією в Латвії.


Журнал «Медицина і здоров’я»

620086, м. Єкатеринбург, а/с 3.
(343) 268-78-38 (343) 205-06-80 (81,82) - факс
medicinarf@mail.ru
WWW.MEDICINARF.RU

Детальніше ...

Журнал «Медицина і здоров'я» та інформаційний портал MEDICINARF.RU висвітлюють розвиток сучасних напрямків медицини та забезпечують інформацією про науково-практичні заходи, новітні технології, медобладнання та засоби медичного призначення лікувально-профілактичних, наукових та освітньо-медичних установ, а також органи управління охорони здоров'я. Публікують матеріали про досягнення у сфері медицини організацій, колективів і окремих персон. Сприяють формуванню єдиного інформаційного простору між регіонами, медзакладами та медпрацівниками. Є учасниками та дипломантами медичних виставок і заходів у різних регіонах Росії.


Інфекційні хвороби, всеукраїнський науково-практичний медичний журнал

Україна, 46001, м. Тернопіль, Майдан Волі, 1
+380 (352) 52-47-25
infecdis@ukr.net
www.tdmu.edu.te.ua

Детальніше ...

Видання заслужено отримало широке визнання і популярність не лише в Україні, але й далеко за її межами. Редакція систематично замовляє статті у провідних учених і організаторів охорони здоров’я, до співпраці залучаються вітчизняні та зарубіжні вчені й практикуючі лікарі різних спеціальностей. Журнал входить у міжнародні наукометричні бази Google Scholar та Index Copernicus. Кожна стаття отримує міжнародний ідентифікатор DOI.


Сучасні медичні технології, науково-практичний журнал

Україна, 69096, м. Запоріжжя, бул-р Вінтера, 20
+380 (61) 289-80-82
mmtzmapo@gmail.com
www.mmt.zmapo.edu.ua

Детальніше ...

Науково-практичний журнал «Сучасні медичні технології» (засновник ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України») присвячений широкому колу питань сучасної медицини. Мета видання – представити українським лікарям і науковцям можливості сучасної медицини для застосування їх в практичній діяльності. Журнал видається змішаними мовами: українською, російською та англійською; у паперовому та електронному варіантах і розповсюджується на безоплатній основі.


Ваше здоров’я, Редакція газети, ТОВ

Україна, 04211, м. Київ, Оболонська набережна, 11, корп. 1
+380 (44) 428-02-20 +380 (44) 428-02-20
vz@vz.kiev.ua
www.vz.kiev.ua

Детальніше ...

Всеукраїнська медична газета «Ваше здоров’я» - офіційний друкований орган МОЗ та галузевої профспілки, а також найдавніше медичне видання України. «Ваше здоров’я» – це 27 років партнерства, довіри та професійних відносин із представниками сфери охорони здоров’я. «Ваше здоров’я» – це завжди актуальна та об’єктивна інформація, максимальна відкритість до дискусій, постійний діалог із читачами, нові цікаві проекти, сучасний та зручний формат.


PHARMA MAGAZINE, журнал

+38 (044) 428 02 13 +38 (044) 428 02 20
magazine@apitus.com.ua
www.apitus.com.ua

Детальніше ...

PHARMA MAGAZINE - журнал для провізорів і фармацевтів Основні теми: закони успішних продажів; основи фармопекі; тонкощі законодавства; секрети побудови кар'єри в аптечному бізнесі, різні майстер-класи   Переваги: ​​Журнал PHARMA MAGAZINE -Тематичні насичене ізданіе.Все матеріали журналу мають прив'язку до професійного середовища, що обґрунтовує статус видання, як спеціалізованого журналу для провізорів і фармацевтів. УНІКАЛЬНІСТЬ ПРОЕКТУ полягає в тому, що вся професійна інформація подається в легкій, доступній формі і супроводжується стильним дизайном і ілюстраціями.


Сучасна фармація, журнал

Україна, 61072, м. Харків, вул.Тобольська, 42, оф. 622
+380 (57) 780-70-77
publicpharmacy@gmail.com
www.modern-pharmacy.com.ua

Детальніше ...

Журнал «Сучасна фармація» – спеціалізоване видання для фахівців фармації та медицини. Тираж: 8000 екземплярів; Формат: 210 × 297 мм (повнокольоровий); Об’єм: 88 сторінок; Періодичність виходу: 1 раз на місяць. Редакційну раду видання складають професори провідних медичних і фармацевтичних ВНЗ України. У статтях і оглядах основна увага приділяється лікарським препаратам, їх створенню, інноваційним технологіям виробництва, просування та дистрибуції, контролю якості, реалізації в аптеках та раціонального використання у практичній медицині.


Аптечний аудит, журнал

Україна, 61184, м. Харків, вул. К. Корки, 4, оф. 226
+380 (57) 751-69-30 +380 (57) 712-19-31
audi@avista.kh.ua
www.farmaudit.com.ua

Детальніше ...

Настільний журнал для керівника і бухгалтера аптеки.


Містер Блістер, журнал

Україна, 08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Чорновола, 43
+380 (44) 593-38-85
info@misterblister.com.ua
www.misterblister.kiev.ua

Детальніше ...

Журнал «Містер Блістер» – наймасовіше видання фармринку України. 13 тис. аптечних установ отримують його безкоштовно. Читачі знайомляться зі спеціальною тематичною інформацією у цікавій та доступній формі. Обсяг – від 48 повнокольорових сторінок формату А4. Журнал безперервно видається понад14 років.


Фармацевт Практик, ТОВ

Україна, 03680, м. Київ, вул. Кржижановського, 4, БЦ Наука
+380(44)498-06-72 +380(44)498-06-74
fp@fp.com.ua
www.zdorovo.ua

Детальніше ...

«Фармацевт Практик» – спеціалізоване видавництво медичної, фармацевтичної періодики та літератури, засноване 2002 р. «ФАРМАЦЕВТ ПРАКТИК наука, практика, життя» – науково-практичний щомісячний журнал (друкований та електронний). Цільова аудиторія – провізори та фармацевти; спеціалісти фармацевтичної галузі «ЗДОРОВО профілактика, рекомендації та відповідальне самолікування» – науково-популярний щомісячний журнал про здоров’я і здоровий спосіб життя для працівників та відвідувачів аптек. «Фармацевтична опіка» – практичний посібник, містить Протоколи провізора (фармацевта) та алгоритми фармацевтичної опіки при відпуску лікарських засобів. «Довідник еквівалентності лікарських засобів – Rx-index 2016» – єдиний довідник усіх зареєстрованих в Україні лікарських засобів структурований за INN та ATC класифікацією.


Консиліум головних лікарів

www.consiliummag.ru

Детальніше ...

Сьогодні головний лікар не лише найдосвідченіший фахівець серед медичного персоналу – тепер він повинен бути також юристом, економістом, менеджером, спеціалістом з просування, маркетологом, інженером по експлуатації будівель, фахівцем за держзамовленням. Саме тому журнал «Консиліум головних лікарів» дає конкретні відповіді на питання, що виникають у щоденній роботі керівника. Розбір реальних ситуацій, оцінка ризиків, весь практичний досвід – у нашому журналі.


Вісник фармації

www.nuph.edu.ua

Детальніше ...

Публікація оригінальних оглядових робіт з основних проблем фармації: синтезу та аналізу біологічно активних речовин, технології лікарських препаратів та контролю їх якості, організації та економіки фармації та фармакоекономіки, доклінічного та клінічного вивчення нових лікарських засобів. Журнал призначений для науковців, провізорів, лікарів, організаторів системи охорони здоров’я.


Амазонки

http://amazonky.com.ua

Детальніше ...

«Амазонки» – інформаційний ресурс, присвячений раку молочної залози, доброякісним утворенням та здоров’ю грудей загалом. Поради лікарів, психологічна та юридична допомога, спілкування з жінками, що перемогли хворобу – максимум корисної інформації в яскравій обгортці. Щомісячний журнал та сайт на підтримку проекту допоможуть знайти відповідь на будь-яке питання. «Амазонки» – подолаємо рак разом!


Домашній кардіолог, журнал

Україна, 21000, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 2
+380 (44) 55-51-11
domkardiolog@gmail.com
kardiomag.com

Детальніше ...

«Домашній Кардіолог» – це планшет видання про здоров’я серця і судин. Медичні факти, корисні поради, захоплюючі історії та рекомендації на кожен день. Наші експерти відповідають на актуальні запитання читачів. Здоров’я доступне в один клік! Журнал робить більш простим і швидким пошук інформації з будь-якого питання щодо проблем з ССС. Ми пишемо доступно і зрозуміло для тих, хто хоче знати все про своє серце і піклується про нього, хто хоче бути в курсі інновацій та новинок в медицині.


СахарОК, журнал

Україна, 21018, м Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, 2А
+38 (067) 964-10-48
saharokeditor@gmail.com
сахарок.com

Детальніше ...

Журнал "СахарОК" - перше міжнародне медичне видання про діабет. Спеціалізована література для сімейних лікарів і ендокринологів, друковані тиражі журналів під тематичні конференції, форуми, конгреси, щомісячне видання журналу для пацієнтів з діабетом, найбільша онлайн діабет-платформа сахарок.com, проведення діабет-івентів в Україні.


Медицина, журнал

350901, м Краснодар, вул. 40 років Перемоги, буд. 67, к. 22
(861) 243-09-18 (861) 257-53-58
medicinayuga@mail.ru
www.medicinayuga.ru

Детальніше ...

Вам цікаві Південний, Північно-Кавказький федеральні округи і Республіка Крим в плані просування своєї продукції? Бажаєте, щоб інформація про Вашу фірму була доступна учасникам і гостям медичних виставок ЮФО, ПКФО і Республіки Крим? Журнал «МЕДИЦИНА» заснований в 1999 році і є єдиним виданням Півдня Росії, який поширюється БЕЗКОШТОВНО по установам охорони здоров'я ЮФО, ПКФО і Республіки Крим. Журнал «МЕДИЦИНА» є інформаційним партнером практично всіх виставкових компаній, які проводять медичні виставки і конференції в ЮФО, ПКФО і Республіці Крим. ЧИТАЦЬКА АУДИТОРІЯ: Міністерства та управління охорони здоров'я ЮФО, ПКФО і Республіки Крим. Головні лікарі, заступники головних лікарів з лікувальної частини, керівники медустанов, практикуючі лікарі різних спеціальностей, фармацевтичні управління, а також фахівці, які відвідують медичні виставки ЮФО, ПКФО, Республіки Крим та їх учасники. ХАРАКТЕРИСТИКИ: тираж – 9000 примірників, обсяг – від 96 сторінок, крейдований папір, повнокольоровий, виходить 1 раз в квартал (березень, червень, вересень, грудень). Керівник: Головний редактор, Зенькович Петро Володимирович


Шпитальна хірургія, журнал ім. Л.Я. Ковальчука, науково-практичне видання

Україна, 46001, м. Тернопіль, Майдан Волі, 1
+380 (352) 43-49-56 +380 (352) 52-80-09
journaltdmy@gmail.com
www.tdmu.edu.te.ua

Детальніше ...

Журнал заснований у 1998 році та спрямований на поширення інформації про основні наукові проблеми й результати наукових робіт у сфері медицини. У науково-практичному виданні публікуються статті науковців, практичних лікарів за спеціальностями: • клінічна хірургія; • оперативна та експериментальна хірургія; • реконструктивна і пластична хірургія; • трансфузіологія і хірургічна гематологія; • урологія; • нейрохірургія; • клінічна анестезіологія та реаніматологія. Журнал включено до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватись результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів кандидата і доктора медичних наук, згідно з наказом МОН України від 07.10.2015 р. № 1021. Періодичність виходу – 4 рази на рік. Свідоцтво про державну реєстрацію: серія КВ № 21518–11418Р від 18. 08. 2015р. Журнал включено до Міжнародної науко метричної бази даних Index Copernicus. Мови видання: українська, англійська, російська. Передплатний індекс у каталозі «Укрпошти» – 22610.


Медицина України, Видавничо-інформаційний центр, ТОВ

Україна, 02094, м. Київ, вул. Попудренка, 34
+380 (44) 485-27-74
medicine_ukraine@ukr.net

Детальніше ...

Видавничо-інформаційний центр «Медицина України» спільно з установами охорони здоров’я видає медичні журнали: • «Променева діагностика, променева терапія» • «Радіологічний вісник» • «Сучасні проблеми токсикології, харчової та хімічної безпеки» • «Проблеми харчування» Займається підготовкою та розповсюдженням медичних видань: підручників, посібників, атласів, монографій з різних галузей медицини.


Променева діагностика, променева терапія, Журнал

Детальніше ...

Журнал «Променева діагностика, променева терапія» заснований в травні 2000 року. Журнал інформує читачів про сучасні проблеми радіології, нові методики променевої діагностики і терапії, про досягнення науки і техніки в цьому напрямку, сприяє розвитку контактів споживачів і виробників медичного обладнання, витратних матеріалів, інструментарію, лікарських препаратів.


Радіологічний вісник, Журнал

Детальніше ...

Журнал «Радіологічний вісник» інформує читачів про сучасні проблеми радіології, нові методики в цьому напрямку, сприяє розвитку контактів споживачів і виробників медичного обладнання, витратних матеріалів, інструментарію, лікарських препаратів.


Бібліотека сімейного лікаря та сімейної медсестри, журнал | Наша родина плюс, ТОВ

Україна, 04074, м. Київ, вул. Кіквідзе, 26, оф. 73
+380 (67) 428-99-82 +380 (44) 288-10-34
sim.likar@gmail.com
www.sim-likar.com.ua

Детальніше ...

Спеціалізоване медичне видання, розраховане на сімейних лікарів, медсестер, фахівців вузьких спеціальностей. Статті, поради, практичні рекомендації, консультації спеціалістів, а також новини медицини, офіційні нормативні документи, медичні стандарти, традиційні й нетрадиційні методи діагностики тощо. Журнал виходить раз на 2 місяці. На ринку періодичних видань – від 2005 року.


Довідник головної медичної сестри

Україна, 02660, м. Київ, вул. Марини Раскової, 11-А
+380 (44) 586-56-06
medsprava@mcfr.com.ua
www.medsprava.com.ua

Детальніше ...

Журнал з медсестринства. Для державних та приватних закладів охорони здоров’я. Щомісяця: якість медичної допомоги; Надання медичної допомоги; Обіг лікарських засобів та виробів медичного призначення; Санепідрежим; Дезінфікуючі засоби; Планування роботи головної медичної сестри; Підготовка до перевірок; Правові аспекти сестринської практики; Оснащення робочого місця медичної сестри; Документація головної медичної сестри та багато іншого. Передплатний індекс у «Каталозі видань України» — 37235


СЕС. Профілактична медицина, журнал

Україна, 04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1
+380 (93) 809-67-26
sesprof@ukr.net

Детальніше ...

«СЕС. Профілактична медицина» – науково-виробниче видання Державної санітарно-епідеміологічної служби України. Спрямоване на фахівців різних галузей гігієни, епідеміологів, імунологів, дезінфекціоністів. Друкує матеріали наукових досліджень, інформаційно-аналітичні статті, висвітлює досвід роботи фахівців цих галузей. Передплатники – заклади СЕС різних рівнів, профільні науково-дослідні інститути та вузи, лікувальні заклади, лабораторії, дезстанції, виробники і постачальники медичної продукції.


Судово-медична експертиза, науково-практичний журнал

Україна, 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9
+380 (44) 440-47-71
k-sme@nmapo.edu.ua
www.nmapo.edu.ua

Детальніше ...

Науково-практичний журнал «Судово-медична експертиза» на своїх сторінках висвітлює теоретичні і технологічні розробки і досягнення практики у судово-медичній експертизі. Видання орієнтовано на лікарів, судово-медичних експертів, науковців, педагогів, докторантів, аспірантів, лікарів-інтернів, студентів.


Журнал «О!Здоров’я!»

+38 099 781 6271
info@ozdorovie.com.ua
www.ozdorovie.com.ua

Детальніше ...

Журнал «О!Здоров’я!» – науково-практичне періодичне видання для практикуючих лікарів та фармацевтів. Публікує науково-практичні статті вітчизняних та зарубіжних фахівців, актуальні інтерв’ю, клінічні випадки, практичні рекомендації з діагностики, лікування та профілактики жіночого і чоловічого здоров’я (у галузі акушерства, гінекології, ендокринології, урогінекології, урології, онкології, генетики та ін.), огляди наукової літератури тощо, міждисциплінарні питання, соціальні та правові аспекти медичної діяльності.


Comments are closed