Генеральні партнери

ГЕНЕРАЛЬНИЙ СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР

Заславський, Видавничий Дім

Україна, 04107, м. Київ, а/с-74
+380 (44) 223-27-42
info@mif-ua.com
www.mif-ua.com

Детальніше ...

Видавничий дім «Заславський» – провідне в Україні видавництво професійної медичної літератури. Наші періодичні видання – газета «Новини медицини і фармації», журнали «Артеріальна гіпертензія», «Актуальна інфектологія», «Біль. Суглоби. Хребет», а також рекомендовані ВАК України для публікації дисертаційних досліджень журнали «Медицина невідкладних станів», «Здоров’я дитини», «Травма», «Міжнародний неврологічний журнал», «Міжнародний ендокринологічний журнал», «Нирки» та «Гастроентерологія» мають найвищий індекс читацької активності серед лікарів України. Також ми представляємо інтернет-магазин медичної книги «Буквамед» (www.bookvamed.com.ua) та фірмовий магазин «Буквамед» в Києві (вул. Дорогожицька, 9, НМАПО ім. П.Л. Шупика, тел. +380 (44) 353-72-45, +380 (99) 095-24-94, +380 (98) 761-70-10. Адреса редакції: Україна, 04107, м. Київ, А/с № 74. Тел./факс +38 (044) 223-27-42)


Артеріальна гіпертензія

Науково-практичний журнал для кардіологів, терапевтів, сімейних лікарів і лікарів інших спеціальностей, які зіштовхуються з питаннями діагностики та лікування артеріальної гіпертензії у пацієнтів. У кожному номері представлені лекції, огляди, описи клінічних досліджень, які висвітлюють сучасні підходи до діагностики, профілактики та лікування артеріальної гіпертензії та її ускладнень.

Актуальна інфектологія

Журнал призначений для підвищення кваліфікації практикуючих лікарів, ознайомлення з інноваціями, вироблення науково обґрунтованих рішень фахівцями наукового і практичного профілю, що зіштовхуються з проблемами діагностики, лікуванням і профілактикою інфекційних хвороб: епідеміологами, інфекціоністами, мікробіологами, педіатрами, терапевтами та сімейними лікарями.


Біль. Суглоби. Хребет

Професійне науково-практичне видання для лікарів-ревматологів, травматологів-ортопедів, неврологів. У кожному номері журналу представлені оригінальні статті, лекції, огляди, що висвітлюють проблеми болю, сучасні підходи до діагностики та лікування захворювань суглобів і хребта.

Гастроентерологія

Професійне науково-практичне фахове видання для гастроентерологів, терапевтів, сімейних лікарів, що висвітлює питання діагностики та лікування патології шлунково-кишкового тракту і супутніх захворювань.


Здоров'я дитини

Професійне науково-практичне фахове видання для педіатрів, сімейних лікарів і лікарів інших спеціальностей, які зіштовхуються з питаннями надання медичної допомоги дітям. У кожному номері журналу представлені статті з клінічної педіатрії, інфекційної патології у дітей, питань дитячої хірургії, опису найбільш цікавих клінічних випадків, матеріали про сучасні методи діагностики та лікування в педіатрії.

Міжнародний неврологічний журнал

Професійне науково-практичне видання для лікарів-неврологів і лікарів інших спеціальностей, що цікавляться питаннями діагностики та лікування нервових хвороб. У кожному номері журналу представлені оригінальні статті, лекції та наукові огляди по всіх майданчиках дорослої і дитячої неврології, включаючи рідкісні та раритетні синдроми і захворювання, статті з організації неврологічної служби, накази, інструкції, рекомендації МОЗ України.


Міжнародний ендокринологічний журнал

Періодичне науково-практичне видання для ендокринологів, акушерів-гінекологів, сімейних лікарів і лікарів інших спеціальностей, які стикаються з лікуванням пацієнтів з ендокринною патологією. У кожному номері журналу представлена інформація про новітні наукові розробки, сучасні методи діагностики та лікування ендокринологічних захворювань.

Медицина невідкладних станів

Науково-практичний журнал для лікарів швидкої допомоги, анестезіологів-реаніматологів та лікарів інших спеціальностей, які надають невідкладну допомогу пацієнтам. У кожному номері журналу представлені проблемні статті та наукові огляди з найбільш актуальних проблем медицини невідкладних станів, клінічні лекції з невідкладної діагностики та лікування, повідомлення про спостереження з практики.


Нирки

Професійне науково-практичне мультидисциплінарне видання для лікарів, що займаються лікуванням пацієнтів, із захворюваннями нирок і їх ускладненнями, що висвітлює досягнення в галузі нефрології та урології. У кожному номері журналу публікуються новітні керівництва по діагностиці та лікуванню патології нирок, оригінальні статті з нефрології та урології, дайджести медичних новин.

Травма

Професійне науково-практичне видання для лікарів-травматологів. У кожному номері журналу представлені оригінальні роботи, що стосуються науково-практичних розробок в області травматології і ортопедії.


Новини медицини і фармації

Газета «Новини медицини і фармації» – надійне джерело наукової інформації для лікарів різних спеціальностей. У газеті оперативно публікуються всі нормативні акти МОЗ України, затверджені стандарти і протоколи лікування, міжнародні та вітчизняні рекомендації з лікування та діагностики різних захворювань.


ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

Практика управління медичним закладом, журнал ТОВ «Пресс Альянс»

Україна, 02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-А, оф. 613
+380 (44) 501-57-03
ra@p-a.com.ua
www.med-info.net.ua

Детальніше ...

Журнал «Практика управління медичним закладом» – щомісячне спеціалізоване, інформаційно-довідкове видання для керівників закладів охорони здоров’я різного профілю усіх форм власності. Головним завданням видання є – стати надійним помічником керівника медичного закладу у всіх без винятку сферах його діяльності.


ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ВИСТАВКИ PHARMAEXPO

АПТЕКА, Щотижневик


+38 (044) 585-97-10
public@morion.ua
www.apteka.ua

Детальніше ...

«Щотижневик АПТЕКА» та інтернет-видання «АПТЕКА online» (www.apteka.ua) – провідне інформаційно-аналітичне бізнес-видання України для фахівців в області фармації та медицини. Засновник і видавець – компанія «МОРІОН». Виходить з 1995 р. 1 раз в тиждень – 50 номерів на рік. Оперативна, актуальна і достовірна інформація про українську та світову фармації: • події • коментарі • аналітика • інформація про компанії та продукти • R & D • маркетинг • менеджмент • нормативно-правова інформація


ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ ПАРТНЕР

ЗДОРОВ-ІНФО, медичний портал України

Україна, 03065, пр-т Космонавта Комарова, 40, оф. 3
+380 (44) 497-25-00 +380 (67) 524-01-02
mail@zdorov-info.com.ua
www.zdorov-info.com.ua

Детальніше ...

Медичний портал України «ЗДОРОВ-ІНФО» – спеціалізована довідкова служба, що об’єднує інформацію про всі заклади охорони здоров’я: поліклініки, лікарні, діагностичні та медичні центри, диспансери, лабораторії, стоматології, аптеки, університети, ліцеї, санаторії, виробників медичного обладнання, постачальників товарів медичного призначення. Портал «ЗДОРОВ-ІНФО» співпрацює з обласними та міськими управліннями охорони здоров’я, громадськими організаціями, діячами науки, є Генеральним Інтернет партнером Міжнародного Медичного Форуму, офіційним партнером Медичної Виставки «Охорона Здоров’я», Щорічної конференції «Приватний медичний заклад: організація та управління», Виставок «Імунітет» та «ЕкспоДентал». Ми об’єднуємо професіоналів, працюючих для здоров’я України. Приєднуйтесь!


Comments are closed