Державні установи МОЗ України

Державні установи
Міністерства Охорони здоров’я України


1 2 Далі


Інститут серця МОЗ України

Україна, 02166, м. Київ, вул. Братиславська, 5-А, оф. 1001
+380 (44) 291-61-02 +380 (44) 291-61-03
info@heart.kiev.ua
www.heart.kiev.ua

Детальніше ...

Інститут серця є унікальною моделлю кардіохірургічної допомоги, націленої на вирішення цілої низки складних і критичних потреб населення України. Можливості Інституту серця поєднують ультрасучасну інфраструктуру і стандарти світового класу обслуговування. Лікарня обладнана 150 ліжками, працюють: клінічне, діагностичне, критичне та гостре стаціонарне відділення. Наш обов’язок полягає в тому, щоб забезпечити найкращий догляд і результат для кожного пацієнта. Ми прагнемо перевершити очікування наших пацієнтів по комфорту і зручності. Ми будемо використовувати будь-яку можливість, щоб підтримати тих, хто потребує нашої турботи. Українська Асоціація серцево-судинних хірургів нагородила Інститут серця «Найкраща лікарня 2015».


Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини, Державного управління справами, ДНУ

Україна, 01014, м. Київ, вул. Верхня, 5
+380 (44) 284-84-53
clinicgovua@gmail.com
www.clinic.gov.ua

Детальніше ...

ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС – головна науково-дослідна, клінічна, лікувально- профілактична та навчальна установа у галузі охорони здоров’я України з питань профілактичної та клінічної медицини. Основними напрямками її діяльності є проведення наукових досліджень; надання високоякісної амбулаторної та стаціонарної, швидкої та невідкладної допомоги; підвищення кваліфікації медичних кадрів. Установа укомплектована висококваліфікованими кадрами, використовує найсучасніші медичні технології та апаратуру, постійно удосконалює якість надання медичної допомоги.


Національна наукова медична бібліотека України

Україна, 01033, м. Київ, вул. Л. Толстого, 7
+380 (44) 234-51-97, 289-14-40 +380 (44) 235-11-35
medlib@library.gov.ua

Детальніше ...

Національна наукова медична бібліотека України заснована у листопаді 1930 р. Статус Національної отримала у квітні 2006 р. Невід’ємна складова системи охорони здоров’я України. Організаційний, науково-дослідний та науково-методичний центр мережі медичних бібліотек України. Національне книгосховище медичної літератури (понад 1.500000 примір- ників видань). Державний депозитарій. Центр патентної документації. Центр галузевого документообміну.


Національний інститут раку

Україна, 03022, м. Київ, вул. Ломоносова, 33/43
+380 (44) 259-01-86 +380 (44) 259-02-73
info@unci.org.ua
www.unci.org.ua

Детальніше ...

Національний інститут раку – головний лікувальний заклад України в галузі онкології, заснований у 1920 році.
Інститут є центральною державною науково-дослідною установою у сфері боротьби з онкологічними захворюваннями, а також з питань променевої діагностики і ядерної медицини в галузі онкології. Розроблені в Інституті нові методи діагностики та лікування онкологічних захворювань широко впроваджуються в практику охорони здоров'я.
Національний інститут раку співпрацює із 68 зарубіжними науковими та медичними установами та бере участь у виконанні 10 міжнародних проектів.
У 2018 році Національний інститут раку був відібраний для участі в міжнародному проекті “ГОРИЗОНТ 2020” VOGAS: Рання діагностика раку шлунка.
Бюлетень національного канцер-реєстру в 2018 році був включений ВООЗ до видань «Cancer Incidence in Five Continents», «International Incidence of Childhood Cancer» та «ECIS - European Cancer Information System».
В Інституті працює 1089 співробітників, у тому числі 79 наукових співробітників, 214 лікарів, з них 26 докторів наук і 91 кандидат наук, 12 професорів, 2 заслужених діячі науки і техніки, 11 заслужених лікарів України.
Щорічно у стаціонарі Інституту лікується понад 25 000 хворих та понад 160 000 хворих надається кваліфікована консультативна допомога.


Національний музей медицини України

Україна, 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 37
+380 (44) 234-15-74 +380 (44) 234-29-02
museum@histomed.kiev.ua
www.histomed.kiev.ua

Детальніше ...

Національний музей медицини України – це сучасний музей у старовинному університетському анатомічному театрі 1853 р. На Вас чекають захоплюючі інтер’єри з реалістичними фігурами, що перевершують воскові аналоги, оригінальні інструменти, книги, фото. До уваги відвідувачів - цікаві екскурсії із аудіо- та відео-супроводом, експозиція, що трансформується на очах. Вже близько 30 років наш музей, як один із найцікавіших закладів свого роду, є частиною Європейської асоціації музеїв історії медичних наук (EAMHMS, Париж). Розташований він у самому центрі нашої столиці. До Ваших послуг також конференц- та виставковий зал. Телефонуйте, щоб замовити екскурсії та дізнатися подробиці. Можливі індивідуальні замовлення і особливі умови. Пориньте в атмосферу медичної старовини!


Референс-центр з молекулярної діагностики МОЗ України, ДЗ

Україна, 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9
+380 (44) 205-48-13 +380 (44) 205-49-12
refcentre2013@ukr.net

Детальніше ...

Державний заклад «Референс-центр з молекулярної діагностики МОЗ України» (ДЗ «РЦМД МОЗ України») створено з метою консультативно- методичної і практичної допомоги закладам охорони здоров’я для забезпечення впровадження сучасних молекулярно-генетичних та молекулярно-цитогенетичних методів в практику охорони здоров’я, розробку та впровадження нормативних та регламентуючих документів, практичних рекомендацій, стандартів та протоколів досліджень для оптимізації діяльності цитогенетичних та молекулярно-генетичних лабораторій, клінічних лабораторій, у яких використовуються цитогенетичні та молекулярно- генетичні методи. ДЗ «РЦМД МОЗ України» є спів-координатором програм міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань «Молекулярна генетика» та «Цитогенетика». У ДЗ «РЦМД МОЗ України» проводиться визначення 120 генетичних поліморфізмів та мутацій в генах, асоційованих зі спадковими хворобами та спадковою схильністю до мультифакторіальних захворювань.


Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України, ДУ

Україна, 02099, м. Київ, провул. Волго-Донський, 3
+380 (44) 576-41-19 +380 (44) 576-41-20
uisr_moz@ukr.net
www.uiph.kiev.ua

Детальніше ...

Провідна установа МОЗ України, яка забезпечує наукове обґрунтування та розробку програм реформування та розвитку національної системи охорони здоров’я, її нормативно-правового, фінансово-економічного, кадрового, інформаційного забезпечення, вивчає проблеми реструктуризації галузі, пріоритетний розвиток первинної медико-санітарної допомоги, створення системи забезпечення якості медичної допомоги та стандартизації охорони здоров’я, значна увага приділяється формуванню здорового способу життя.


Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України, ДЗ

Україна, 61020, м. Харків, вул. Тімірязєва, 10
+380 (57) 376-21-49
center_agr@ukr.net
www.сenter-agr.соm.ua

Детальніше ...

Державний заклад «Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології Міністерства охорони здоров’я України» є самостійною юридичною особою. Очолює роботу Центру директор – Пітько Валерій Анатолійович, доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії з акушерства та гінекології, вищої категорії з організації охорони здоров’я. Центр є бюджетною організацією. Мета діяльності Центру: надання висококваліфікованої, спеціалізованої стаціонарної акушерсько- гінекологічно-репродуктологічної допомоги населенню всіх регіонів України; надання консультативно-медичної допомоги; розробка та впровадження сучасних організаційних, діагностичних і лікувальних технологій в закладах України відповідного профілю, спрямованих на зниження репродуктивних втрат та збереження репродуктивного здоров’я, в тому числі лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій. Пріоритетний напрямок лікувального процесу – надання медичної допомоги пацієнтам з репродуктивними втратами та пацієнтам, що страждають від безпліддя різного ґенезу. Заклад працює за Державною цільовою програмою з лікування безпліддя за абсолютними показниками за бюджетні кошти «Репродуктивне здоров’я нації 2006-2015рр.». Відділення Центру мають найсучасніше діагностичне та лікувальне обладнання, весь спектр сучасних медикаментозних препаратів для надання адекватної та своєчасної лікувальної допомоги.


Український науково-практичний медичний центр неврології та реабілітації МОЗ України

Україна, 01135, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1
+380 (44) 492-25-20 +380 (44) 498-25-20

Детальніше ...

Центр створено з метою: виконання наукових досліджень та впровадження сучасних досягнень науки з питань неврології та реабілітації в практику лікувально-профілактичних закладів України, надання висококваліфікованої спеціалізованої стаціонарної, амбулаторно-поліклінічної, консультативно-діагностичної неврологічної та реабілітаційної допомоги населенню, проведення наукових досліджень в галузі неврології та реабілітації населення, розробки та впровадження нових методів діагностики і лікування неврологічних захворювань та реабілітації населення.


Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України, ДЗ

Україна, 02660, м. Київ, вул. Братиславська, 3
+380 (44) 518-57-08
disastermed@ukrpost.ua

Детальніше ...

Центр – є головним закладом Державної служби медицини катастроф. Метою Центру є забезпечення медичного захисту населення за умов надзвичайних ситуацій, терористичних актів та в особливий період (воєнний час) як на території країни, так й за її межами. Центр проводить науково-дослідну роботу з проблем екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в звичайний та особливий (воєнний час) періоди, здійснює надання організаційно-методичної та консультативної допомоги лікувальним закладам. Теоретичні розробки фахівців Центру використовуються при створенні наказів МОЗ України, постанов Кабінету Міністрів України, Законів України. На базі Центру функціонують мобільні бригади швидкого реагування, що оснащені сучасною медичною апаратурою для роботи в автономному режимі за умов надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. Центр активно здійснює міжнародну діяльність в аспекті гуманітарних місій (надання медичної допомоги в зонах природних та соціальних катастроф). На базі Центру функціонує аспірантура за спеціальностями: «хірургія», «травматологія та ортопедія».


1 2 Далі

Comments are closed