ТОВ «Вектор-Бест-Україна» – партнер і постійний учасник Міжнародного Медичного Форуму запрошує на свій стенд!

Вектор-Бест-Україна - партнер і постійний учасник Міжнародного Медичного Форуму!ТОВ «Вектор-Бест-Україна» – єдиний офіційний представник АТ «Вектор-Бест» – лідера з виробництва реагентів для діагностики захворювань людини методом ІФА та ПЛР. 

Ексклюзивний дистриб’ютор продукції: дозаторів Sartorius (Фінляндія), допоміжного обладнання Biosan (Латвія), ІФА-аналізаторів Dynex Technologies (США), обладнання для ПЛР-діагностики Bio-Rad (США), ламінарних систем POZNAŃ sp. z o.o. (Польща), гематологічних аналізаторів та реагентів, аналізаторів ШОЕ SFRI (Франція).

 

На стенді компанії Ви отримаєте професійну консультацію, ознайомитесь з усім асортиментом продукції і матимите нагоду укласти угоду про співпрацю.

Також, в рамках Міжнародного Медичного Конгресу, компанія «Вектор-Бест-Україна» проведе Науково-практичний семінар на тему: «Особливості імуноферментних та молекулярних методів діагностики кліщових інфекцій»!

Участь у семінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації →

 

Вектор-Бест-Украина – участник Международного Медицинского Форума 2018 Вектор-Бест-Украина – участник Международного Медицинского Форума 2018

 

Чекаємо вас!

 

Більш детальна інформація:

+380 (44) 220-04-04

+380 (44) 220-04-05

vector@vbestua.com

www.vector-best.kiev.ua

 


Отримати Безкоштовне Запрошення На Міжнародний Медичний Форум 2018 >>>

Comments are closed