Новий Формат Розвитку Лідерів Стоматологічної Галузі

Пост реліз Міжнародного Стоматологічного Конгресу 201825-27 квітня 2018 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбувся Міжнародний Стоматологічний Конгрес — подія для фахівців та учасників ринку стоматологічних послуг, яка проходила одночасно із наймасштабнішим і авторитетним заходом у сфері охорони здоров’я України — IX Міжнародним медичним форумом «Інновації в медицині — здоров’я нації».

 

 

Організатори Конгресу — Національна медична академія післядипломної освіти імені
П. Л. Шупика, Національна академія медичних наук України, ГО «Асоціація стоматологів України», Компанія LMT.

 

За сприяння профільних стоматологічних асоціацій, вищих навчальних медичних закладів, громадських об’єднань України та зарубіжжя.

 

Стоматологічний Конгрес — міжнародна професійна платформа для обміну досвідом, підвищення кваліфікації та конструктивного діалогу українських та зарубіжних учених, практикуючих лікарів й експертів у сфері стоматології, яка об’єднала потужну науково-практичну програму і спеціалізовану виставку досягнень стоматології.

Участь у Стоматологічному Конгресі — найкраща можливість для стоматологів усіх спеціальностей підвищити свій професійний рівень, ознайомитися із сучасними світовими досягненнями й актуальними тенденціями у галузі.

 

Фахівці взяли участь у конференціях, семінарах, представили власні дослідження, обговорили останні методи діагностики, профілактики та лікування.

 

Надзвичайно цікавим для практикуючих стоматологів став симпозіум «Фармакотерапія у стоматології», організований фахівцями з НМАПО імені П. Л. Шупика та ГО «Асоціація стоматологів України». На симпозіумі лікарі мали можливість взяти участь в обговоренні таких важливих питань, як взаємодія лікарських засобів у практиці лікаря-стоматолога, фармакотерапія інфекційно-запальних уражень періодонту, фармакологічний супровід больового синдрому в стоматології, раціональна антибіотикотерапія та протимікробна резистентність та багато інших. В кінці роботи симпозіуму була організована вікторина для учасників та нагородження переможців.

 

Повний зал спеціалістів стоматологічної галузі зібрала конференція, присвячена 15-річчю Інституту стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика, організована фахівцями самого Інституту та ДУ «Інститут стоматології НАМН України» і ГО «Асоціація стоматологів України». Конференція закінчилася дуже цікавим обговоренням та дискусією.

Для керівників стоматологічних центрів дуже цікавим і корисним став семінар-практикум «Правове регулювання стоматологічної практики: зміни в законодавстві», організований юридичною компанією «МЕДКОНСАЛТИНГ». У рамках семінару було розглянуто практичні питання діяльності стоматологічних центрів та приватно-практикуючих лікарів, види інформованих згод, що розроблюються ліцензіатом самостійно, зміни санітарних правил щодо розташування рентген-кабінетів та багато іншого. Стоматологи отримали відповіді на безліч юридичних питань.

 

Міжнародний Стоматологічний Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році». Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримали СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації.

 

Експозиційна частина Конгресу — Міжнародна стоматологічна виставка DENTALEXPO, що три дні працювала як майданчик для презентацій інноваційних технологій для всіх галузей стоматології.

Чекаємо вас наступного року на ІІІ Міжнародному стоматологічному конгресі, який відбудеться у рамках Х ювілейного Міжнародного медичного форуму!

 

WWW.MEDFORUM.IN.UA

www.facebook.com/dentcongress

Comments are closed