Запрошуємо Вас взяти участь у конференції: «Магнієва реабілітація та терапія, як інновація в галузі внутрішніх хвороб»

25-27 квітня 2017 року відбудеться VIII МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «Інновації в медицині – здоров’я нації» та VI Міжнародний Медичний Конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я України».

В рамках цих масштабних комплексних заходів інноваційної спрямованості в галузі охорони здоров’я України, в розділі «МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ТА ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ», 25 квітня з 1000 до 1430 у павільйоні № 2, зал № 19, за підтримки Національних медичних закладів та шкіл реабілітації, буде проходити конференція на тему: «Магнієва реабілітація та терапія, як інновація в галузі внутрішніх хвороб», з участю відомих діячів медицини і науки.

Науково-практична програма створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я.

 

Доповіді представників медичної еліти України:

1. Тема: «Реабілітація і терапія магній-асоційованими препаратами коморбідних станів».
Доповідач: Сокрут Валерій Миколайович – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедрою фізіотерапії, лікувальної фізкультури та нетрадиційної медицини Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.

2. Тема: «Роль магнію в метафілактиці уролітіазу».
Доповідач: Яцюк Володимир Михайлович –кандидат медичних наук, асистент кафедри реабілітації та нетрадиційної медицини ЛНМУ ім. Д. Галицького.

3. Тема: «Магнієва олія / Magnesium oil – ефективний інструмент в реабілітаційній та відновній програмі хворих неврологічного профілю». Практикум з демонстрацією реабілітаційних методик.
Доповідач: Титаренко В’ячеслав Іванович – реабілітолог, викладач кафедри реабілітації ЧДТУ, засновник і керівник Школи Масажної Майстерності.

4. Тема: «Досвід застосування препаратів магнію в галузі внутрішніх хвороб».
Доповідач: Янчук Олександр Аркадійович – керівник медичного відділу компанії «Екобіз».

5. Тема: «Оцінка ефективності застосування препарату «Magnesium oil» (Магнієва олія) в лікуванні ревматологічних хворих».
Доповідач: Хайменова Галина Сергіївна – лікар-терапевт, аспірант, асистент кафедри сімейної медицини і терапії ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія».

 

Також будемо раді Вас бачити на стенді компанії «Екобіз», де будуть представлені препарати на основі магнієвого мінералу бішофіт.
Компанія «Ekobiz», розробник і виробник ТМ «БішофітMg ++», ТМ «Цілюща ванна», ТМ «Магній-норма» є лідером у виробництві препаратів для людей, що піклуються про своє здоров’я та красу тіла. Під маркою «Ekobiz» створені серії препаратів професійного рівня для медичних (відновне лікування, санаторна реабілітація) і естетичних цілей (фітнес центри, СПА-салони).

 

Довідки за телефонами: 050-715-86-26, 097-108-70-17.

Спілкування за e-mail: med@ekobiz.info

 

Замовлення електронного запрошення на сайті організаторів: http://medforum.in.ua/?page_id=906

Comments are closed