АКТУАЛЬНО, КОМПЕТЕНТНО, МАСШТАБНО!

Спеціалістам у сфері стоматології — професійний розвиток

25 – 27 квітня 2017 року в рамках VIII Міжнародного медичного форуму в Києві (ВЦ «Київ ЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б) вперше відбудеться Міжнародний cтоматологічний конгрес, організаторами якого є Національна академія медичних наук України і Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика і компанія LMT. Співорганізаторами Конгресу є Асоціація стоматологів України, Українська асоціація сімейної медицини.

Мультидисциплінарний підхід в лікуванні стоматологічних патологій  — актуальна і досить складна проблема сучасної медицини, адже вимагає консолідації зусиль медичних працівників різних спеціальностей (стоматологів, акушерів-гінекологів, ендокринологів, кардіологів, ревматологів, невропатологів, гастроентерологів, інфекціоністів). У програмі Стоматологічного конгресу 25 квітня відбудеться симпозіум «Мультидисциплінарний підхід в лікуванні: принципи спадковості. Погляди різних спеціалістів на медичні проблеми» із залученням громадських організацій  «Асоціація стоматологів України» та «Українська асоціація сімейної медицини».

На симпозіумі обговорюватимуться різні аспекти цієї актуальної міждисциплінарної проблеми, будуть представлені нові наукові досягнення та запропоновані сучасні технології діагностики, лікування та профілактики, представники різних медичних галузей обміняються досвідом.

 

На Міжнародний стоматологічний форум запрошуються також молодші спеціалісти з медичною освітою за фахом «Стоматологія» для обговорення важливих питань діяльності стоматологічних клінік  у рамках симпозіуму «Інфекційний контроль у закладах охорони здоров’я  стоматологічного профілю: юридичні та практичні аспекти», який відбудеться 26 квітня.

 

До участі у заходах Конгрексу запрошуються практикуючі лікарі, наукові співробітники, професори і викладачі вищих медичних навчальних закладів, медичних коледжів, медичні сестри, аспіранти, студенти, що працюють в різних областях клінічної та експериментальної медицини, стоматології.

Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 році». Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

 

Водночас фахівці можуть ознайомитися з найсучаснішим стоматологічним і зуботехнічним обладнанням , інструментарієм, матеріалами та іншою продукцією для стоматології на Міжнародній стоматологічній виставці DENTALEXPO.

Участь БЕЗКОШТОВНА за умови реєстрації на сайті www.medforum.in.ua

 

Чекаємо на вас 25-27 квітня 2017 року У ВЦ «КиївЕкспоПлаза» Київ, вул. Салютна, 2Б (метро «Нивки»)

До зустрічі на Міжнародному медичному конгресі!

 


БЕЗКОШТОВНА РЕЄСТРАЦІЯ НА МІЖНАРОДНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КОНГРЕС (25-27 квітня, Київ) >>>

Comments are closed